Şimdi Ara

Apple iPhone 99 dolar ile 149 arasında yeni modeli geliyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
1.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknoloji devi Apple,ucuz ürünler segmentinde çıkartacağı yeni ürünü plastik iPhone'un bir süredir merakla beklenen fiyatı belli oldu. Ucuz materyaller kullanılarak üretilecek olan plastik iPhone'un 99 dolar ile 149 dolar arasında olması bekliyor.

Kaynak : Avea Teknoloji Sms Servisi.

• Tr fiyati 800tl diyor bi uye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

Tr fiyati 800tl diyor bi uye

Tr fiyatı 800 olmaz ancak 100-150 dolarlık bir iPhone'un tahmini fiyatı 300-500 arasında olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Software Developer -- 22 Nisan 2013; 14:45:49 >
  • ya beyler sizce gerçekten olur mu böyle birşey sırf bu yüzden telefon almıyorum
  • Ciddi ciddi varmı bu ya ben yalan sanıyordumda çok konuşulmaya başlandı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakaydin

ya beyler sizce gerçekten olur mu böyle birşey sırf bu yüzden telefon almıyorum

Bence mümkün,
    5 IPHONE 5’in 16 GB’lık modeli Apple’a 207 dolara mal oluyor. Bunun 199 dolarını donanım, 8 dolarını ise işçilik maliyeti oluşturuyor. Cihazın en pahalı kısmı 44 dolarla, 4 inç büyüklüğündeki retina ekranı. iPhone 5’in kontratsız fiyatı 649 dolardan başlarken, işçiye bu rakamın ancak %1.2’si kalıyor. Apple’ın iPhone 5’teki kâr marjı ise%213’ü buluyor.

Ucuz malzemeden üretilecek bir iPhone modeline 16 gb hafıza koymazlar maximum 4 gb koyarlar gerisi zaten arttırılabilir olur 4 bile fazla aslında. Donanım da düşük olacaktır. Ekran zaten plastik olur 10-20 dolar bile tutmaz.
    Benim görüşüm olabilir neden olmazsın,zaman gösterecek

edit :

Bu arada takip edilen mali destek programıyla üretim maliyetlerinin son kullanıcıları etkilemediği 16GB'lık iPhone 3Gs'in 199$, 32GB'lık model ise 299$'lık kontratlı fiyatla satışa sunulduğunun da altı çiziliyor.
    kaynak :http://www.donanimhaber.com/diger/haberleri/isuppli-iphone-3gs'in-uretim-maliyeti-179$.htm
    150 dolarlık bir model satış rekorları kıracaktır dünya çapında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Software Developer -- 22 Nisan 2013; 14:57:51 >

• iyide iphone neden alınıyor sağlamlık ve stabil işletim sistemi için değilmi
    sağlam olmamasıyla fiyatı bu kadar düşmez muhakkak ios ta eksik destekte söz konusu olur
    bana kalırsa ben bu habere zaten inanmıyorum bu fiyata satarken bile millet kuyruk oluyor ve yok satıyorken niye ucuzlatıpta kalitesiz ürün üretmek istesinlerki..
  • Apple bu segmente girerse nokia gibi olur, bence hiç gerek yok. Ne olursa olsun kalite ve prestijden vazgeçmemeliler, zaten böyle bişeyde yapacaklarını sanmıyorum.
  • http://imgim.com/99dolarl%c4%b1kiphone.jpg

• Hala maliyet hesabini su kadari donanim bu kadari iscilik diye yapan var. tabii bunun ar-ge si yok, reklami yok, data centerlari yok, apple store kiralari yok, ulastirma gideri yok, apple store calisanlarinin maasi yok. Hoooopp 207 dolara mal oldu, 700 dolara satti. Kar'a bak be:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Software Developer

quote:

Tr fiyatı 800 olmaz ancak 100-150 dolarlık bir iPhone'un tahmini fiyatı 300-500 arasında olacaktır.

fiyatı 300 dolar olan nexus 4 şuan 1300 tl ye satılıyor. 800 olursa öpüp başımıza koyalım derim.
  • Saçmalik herkesin elinde iphone olmamalı

• quote:

Orijinalden alıntı: raSe34

quote:

quote:

fiyatı 300 dolar olan nexus 4 şuan 1300 tl ye satılıyor. 800 olursa öpüp başımıza koyalım derim.

Sende haklısın hocam.
  • Her sene aynı terane.Beklemeyin çıkmaz.
  • quote:

quote:

Bence mümkün,
    5 IPHONE 5’in 16 GB’lık modeli Apple’a 207 dolara mal oluyor. Bunun 199 dolarını donanım, 8 dolarını ise işçilik maliyeti oluşturuyor. Cihazın en pahalı kısmı 44 dolarla, 4 inç büyüklüğündeki retina ekranı. iPhone 5’in kontratsız fiyatı 649 dolardan başlarken, işçiye bu rakamın ancak %1.2’si kalıyor. Apple’ın iPhone 5’teki kâr marjı ise%213’ü buluyor.

Ucuz malzemeden üretilecek bir iPhone modeline 16 gb hafıza koymazlar maximum 4 gb koyarlar gerisi zaten arttırılabilir olur 4 bile fazla aslında. Donanım da düşük olacaktır. Ekran zaten plastik olur 10-20 dolar bile tutmaz.

edit :

Bu arada takip edilen mali destek programıyla üretim maliyetlerinin son kullanıcıları etkilemediği 16GB'lık iPhone 3Gs'in 199$, 32GB'lık model ise 299$'lık kontratlı fiyatla satışa sunulduğunun da altı çiziliyor.
    kaynak :http://www.donanimhaber.com/diger/haberleri/isuppli-iphone-3gs'in-uretim-maliyeti-179$.htm

Apple iphone ve artırılabilir hafıza öylemi.

neyin kafası bu

• quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

quote:

quote:

Bence mümkün,

edit :

Apple iphone ve artırılabilir hafıza öylemi.

neyin kafası bu

Kendi kartlarıyla arttırma yaptırma olanağı olabilir belki hocam zaten çok fazla bilgim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Coleslaw

Saçmalik herkesin elinde iphone olmamalı

niye herkes kullanamasın güzel kardeşim para için telefon alıyorsan blackberry porsche desing al şuan 4.700tl civarında olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

niye herkes kullanamasın güzel kardeşim para için telefon alıyorsan blackberry porsche desing al şuan 4.700tl civarında olması lazım

Ergenlerin elinde iphone cogalinca apple servislerini batiriyorlar app store daki bazi yorumlari gormeniz lazim kufur kayniyor ve bu dahada cogalacak play store gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayZagor -- 22 Nisan 2013; 15:29:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sucuklu Menemen

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

Ergenlerin elinde iphone cogalinca apple servislerini batiriyorlar app store daki bazi yorumlari gormeniz lazim kufur kayniyor ve bu dahada cogalacak play store gibi

Nasıl bir zihin yapınız var anlayamıyorum, ergenler almasın mantalitesindeki bir insan ergen bile değildir. Ayrıca ekonomik durumu müsait olmayan herkes de ergen olmuyor. Çok beğenmiyorsan okumazsın yorumları. Bu nedir arkadaş, sanki babasının yeriymiş gibi adam seçiyor AppStore'a! Bugün müsait olursanız benim de AppStore hesabıma onay verirsiniz inşallah.

İnsanlarin ekonomik durumu elestirdigimi nerden cikarttiniz anlamadim? Ergen derkende beyin yasi kucuk insanlari kastediyorum yaşa baglamiyorum olayi. Yoksa parasi olan alsin banane.

• oleyyyy babama anneme iphone alıcam bolca mesajlasıp görüntülü görüşeceğiz. hem de ios kalitesiylen.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.