Şimdi Ara

2si1: 'Bol Vitaminli' Teknoloji ve Oyun Programı 19 Nisan 2013

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1'in bu bölünde AMD 7990'dan Fifa 2014'de ASUS'un 800MB'ı aşan okuma hızıyla yeni ROG serisi SSD'sinden evlere neşe getirecek yeni nesil Nintendo oyunlarına kadar geniş bir yelpazede haber ve bu haberlerle ilgili yorum sizleri bekliyor

[anket=54] 

• güzel bölüm olmuş

not : mesut abinin sese noldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C♯ -- 19 Nisan 2013; 21:25:57 >
  • 1 gün olmuş 2 gün olmuş ne fark eder yaw

• yine güzel bir bölüm teşekkürler dh

• quote:

Orijinalden alıntı: Şıvaynşıtayger

güzel bölüm olmuş not : mesut abinin sese noldu

4 dk içerisinde videoyu nasıl izledin merak ediyorum.

• süper

• O SSD'yi istiyorum

• oh sonunda

• O değilde arakdaşlar, 1 hafta ne çabuk geçti. Zaman çok hızlı geçiyor.

• Urfada yapılan sistem benimde hoşuma gitti , EGO ( Ankara ) her durakta karta kalan miktarı yazması nedeniyle 10 kişiyi 5 dk bekliyoruz.Bursa'da 10 sene önce Bukart çıktı içine parayı doldurur kartı okutur geçerdik.Bu sistemi tüm ülkeye yaymalılar.Böylece kağıt israfının da önüne geçeriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rkx -- 19 Nisan 2013; 22:05:38 >
  • Yaklaşık 20 gündür Cookoo akıllı saat kullanıyorum. Almadan önce bazı tereddütlerim vardı, acaba gereksiz mi olur şeklinde. Ama aldıktan sonra gayet memnun kaldım.

Sokakta özellikle kalabalık bir mekanda saatin sesini bazen duyamıyorsunuz ama saatin titreşimi sayesinde telefona gelen bildirimlerden haberdar olabiliyorsunuz. Onun dışında saatimiz, telefon kamerasının denklanşör tuşu görevi görebiliyor. Bunun gibi uzaktan vay dedirden ve kulağa hoş gelen özellikleri mevcut. Ayrıca saatin dijital özellikleri için görevlendirilen pili 1 yıl, analog için olan pil ise 2 yıl dayanıyor. Saatden yana şarj sorununuz yok.

Ayrıca evvelsi gün gelen update ile saat yeni özelliklere kavuştu. İş yazılımda bittiği için ilerki günlerde daha yeni uygulamalar da saate destek verecekmiş. Yani aynı zamanda kendini de yenileyen bir saat Cookoo :)

Tek dezavantajı; telefonun pil ömrünü etkilemesi. Tamam belki Bluetooth 4.0 enerji tasarrufluğu ile ortaya çıkan bir sürüm fakat yine de olumsuz etkiliyor. Zaten telefonumda 1 günü zor tamamlıyordum, şimdi bluetooth açık olduğu için pili 1 veya 2 saat daha erken bitiyor. Ama pişman mıyım; değilim :)

Acaba gereksiz bir teknoloji mi diye düşünenler hazırladığım incelemeyi de linkten izleyebilirler.

http://forum.donanimhaber.com/m_73598768/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 19 Nisan 2013; 22:13:14 >

• Çok güzel program olmuş. Talha baya zayıflamış bu arada süzülmüş yakışmış
  • Call of Duty istiyorlar Mario kesmiyor diyince istem dışı güldüm Çünkü meslek lisesinde okuyorum ve atolye derslerinde Mario ve Cs'den başka oyun oynayamıyoruz,kesmiyor ama ders kafasına birebir Kimi kumda oynar kimi motorsiklete biner diyince Talha abi kafasını çevirdi Bu arada bu nedir yav bu hata Anketlerde de mi çıkıyor du?

2si1: 'Bol Vitaminli' Teknoloji ve Oyun Programı 19 Nisan 2013

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpins951 -- 19 Nisan 2013; 23:09:35 >

• fanatikler hakkındaki değerledirmeler çok güzeldi
  • Mesut abiyi çeken kamera da sorun var sanki puslu gösteriyor.

• Güzel bir bölümdü teşekkürler

• Şu forumda ki fanatikler konusuna iyi değindiniz. Hakikaten sinir insanlar var , çıldırmamak elde değil. Ulan bir telefon alacam sanki o iki konuda (ONE-S4) savaş var. Öyle bir övüyorlar ki sanki araba alacan.
    Bence oyunlar da %25 grafiktir. Gerisi oynanış ve zevk...

• Çok güzel bir bölümdü :)

• Talha sanki, kimisi kumda oynamak ister kimisi motora binmeyi sever lafına bozuldu biraz. Marka fanatikleri hakkındaki kısımlara aynen katılıyorum.

• editlicem

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.