Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.831
Cevap
70
Favori
446.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    860 ile uzun zaman önce denemiştim çift tuner üzerinden ,hdd'yi >Hdd in< girişine taktıktan sonra USB Aygıtı Başlatma ekranı ile tv algılayıp formatlıyor ve kayıt işlemi için gerekli hazırlığı kendisi yapıyor.
    Zaman Kaydırma Modu’nu açık olarak ayarlamak gerekli.
  • LA860 modeli ile ilgili tespit ettiğiniz spesifik özellikleri paylaşalım mı buradan lütfen. En iyi görüntü ayarları için hangi ayarları kullanıyorsunuz? ben bazen siyah dengesinin fazla olduğunu farkediyorum. Yani ekran gereğinden fazla siyah. altyazılar griye çalıyor. siyah tonu yükselip azalıyor bu normalmi acaba?
    şimdilik qmenüden sinema modunda izliyorum daha yumuşak ve iyi gibi.
  • 55" alti pismanliktir dediler hafta sonu gittim aldim bimeksten odaya buyuk geldi, dusunen varsa ozel msj atabilir satmayi dusunuyorum :(

55LA740S

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WB kullanıcısına yanıt
    Buradaki ölçüler ideal izleme mesafeleri,ortalama 4 metre için 55" normal ama,ortamla da ilgili biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 7 Nisan 2014; 18:17:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG tv almak istiyorum 42" fiyatların LG 42LA740S // 42LA660S // 42LA690S arasında pek fark yok..performansda birini önerebilecek varmı?hangisi yeni model ona göre birini seçim alım yardımlarınız için teşekkürler
  • Teşekkürler ilginiz için..Dün silivri teknosada buradaki mağazalarda olmayan bir duvar aparatı gördüm, değişik yönlere çevrilebilen ve duvardan istediğiniz kadar ayırabildiğiniz bir aparattıı.Ancak fiyatı 139 lira olunca almadım.
  • mesutaydin kullanıcısına yanıt
    740 icin iyi kampanyalar oldu 2000 in altina 100 veya 200 tl fark olursa 740 alin daha fazla olursa 660 alin 690 ara bi urun gibi geliyo bana heryerde olmuyor bir de 660 ile arasinda bariz fark yok sanirim
    660 400hz
    740 800 hz

• muvakkit kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam cevap için..740 hızlıalda 2.095+75 maxipuan ama 660s düşünüyorum oda 1875 n11 de daha inermi beklesem mi bilmiyorum
  • mesutaydin kullanıcısına yanıt
    hocam kliksa ya garanti bankasi subelerinde alinan bir kodla yuzde on indirim oluyormus en uyguna alanlar da genelde 1950 lere aldilar galiba ham fiyat bence begendiysen yuz ikiyuze bakma al sonra cok bekliyor insan gereksiz yere fark azmis 740 daha iyi bence arkadasimada aldik isik sizmasi ve olu piksel testini servise yaptir

• merhaba arkadaslar
    860 var internetini hic kullanmadim telefonun internet paylasimini actim tv den de wifi ara dedim bulamadi normal mi bu sizce baska cihazlar buluyor tv bulamadi bilen var midir

• Merhaba..Tv nin Ayarlar-Opsiyon bölümünden ülke seçeneğini Türkiye dışında; örneğin Almanya olarak değiştirirseniz; akıllı kumandayla digiturk; d-smart ya da DVD-bluray cihazlarına kumanda edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Porthos -- 9 Nisan 2014; 1:30:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muvakkit

merhaba arkadaslar
    860 var internetini hic kullanmadim telefonun internet paylasimini actim tv den de wifi ara dedim bulamadi normal mi bu sizce baska cihazlar buluyor tv bulamadi bilen var midir

bende 860v kullanıyorum telefonun internetini wifi ile görüyor bir yerde hata yapıyorsundur
  • kartal3x K kullanıcısına yanıt
    iphone nun internet paylasimini aciyorum tv den de wifi i ariyor bulamiyor

• thekinger T kullanıcısına yanıt
    Başka ayar yapmana gerek yok direk tv kendisi ayarlıyor. Tuşa bastıktan sonra 3-5 saniye içinde görüntü hemen cep görüntüsü oluyor. Akıllı telefonları bu televizyonda da kumanda gibi kullanabiliyorsun ama sadece birkaç basit özelliğini yani ses açma kapama, kanal değiştirme , kapatıp açma işlemlerini yapıyor diye biliyorum. android kumanda programını indirip kurunca otomatik onuda tanıyordur muhtamelen.. Programı samsung s4 te gördüm ama hiç kullanmadım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: shakespeare07

Başka ayar yapmana gerek yok direk tv kendisi ayarlıyor. Tuşa bastıktan sonra 3-5 saniye içinde görüntü hemen cep görüntüsü oluyor. Akıllı telefonları bu televizyonda da kumanda gibi kullanabiliyorsun ama sadece birkaç basit özelliğini yani ses açma kapama, kanal değiştirme , kapatıp açma işlemlerini yapıyor diye biliyorum. android kumanda programını indirip kurunca otomatik onuda tanıyordur muhtamelen.. Programı samsung s4 te gördüm ama hiç kullanmadım :)

Program indirmek gerektiğini bilmiyordum bir araştırayım.
    Sormak istediğim bir konu daha var. İnternete girdiğinizde sayfayı yukarı aşağı akıllı kumandanın scroolundan hareket ettirmeye çalışıyorum çok yavaş ve gecikmeli oluyor. sizlerde nasıl veya ne yapmak gerek?

• gold denizli bayiinden 3499 tl'ye 55la740s alarak aranıza katılmış bulunuyorum arkadaşlar. Hadi hayırlısı bakalım. İnternette araştırdım 3999 TL altında bulamadım, daha doğrusu büyük sitelerde, mağazalarda ürünü bile bulamadım, 47" alacaktım cuma konuşmuştuk 5 adet var dediler bugün gittim kalmamış, 55" de 2 adet kapalı kutu var dediler sadece, 3499 olunca fiyatı dayanamadım aldım açıkçası... yanında 1299 tl'lik ses sistemi 499'a geldi. bakalım artıkın.
  • Hayırlı olsun
  • 55 inc 970 için nakit en iyi fiyat nerede,bilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Işık Sızması Sonuçlar : 47LA660 S bu şekilde olup sorun yaşan arkadaş varmı ilerde bu ışık sızmasında artış meydana geliyor mu ? 7 günlük iade hakkım varken son kararlar dayım.

[simage]https://store.donanimhaber.com/c3/ca/42/c3ca42c68473036a652e7174a5d9fc8a.jpg [/simage]

• Ben kendi uydu alicimi kullaniyorum. Bu sihirli kumanda menu basiyom hic bir tepki vermiyor. Kumanda sadece acip kapatiyor. Nasil olacak.

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.