Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.831
Cevap
70
Favori
446.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostum ben aldım cumartesi günü 2100 tl den.. pazartesi 1950 yedüştü. sonra tekrar 2300-2500 tl arasına çıktı. en alınması gereken pazartesi günüymüş..

tv paranın hakkını veriyor. bunu belirtmek isterim. pişman olmazsın
  • bilgilr için çok teşekkürler.
  • arkadaşlar, tv 42La740S

tv konsantras ayarı %100 de duruyor benim..(alındığında öyleydi ) bunun avantajı dezavantajı ne olabilir.

diğer özellikleri % kaç yapmalıyım ? en ideal hali için ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dalgakıran59 -- 4 Nisan 2014; 16:24:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frodo1one

merhaba, geçen hafta teknosadan LG 55' LA660 s modelini aldım,servis ben yokken geldi duvar aparatı almıştım tv yi duvara monte etmişler.tv ile ilgili bazı sorularım olacaktı,ilgilenirseniz memnun olurum ;
    1 ) internette hız çok düşük, özellikle video yada film izlerken çok sık donuyor ve takılıyor.Kablosuz modem ile tv arası meafe 4-5 m anca..
    2) duvara o kadar bitişikki usb bağlamak,hdmi kablo bağlamak çok zor,gerçi usb çoklayıcı ile çözdüm bu sorunu..
    3) Tv montajı yapıldıktan sonra internet tarayıcısını açtığımda fotomaç ve milliyet sitelerinin kayıtlı kısa yolları vardı bunun sebebi nedir sizce ?
    4 ) 5+1 ses sistemi bağlantısıda duvara bitişik olduğundan olmuyor.Tv arkasında bulunan optik ses girişine taktığımda duvar ile tv arasında kırılıyor optik kablo ve ses gelmiyor.Bunun bir çözümü yokmudur acaba ? takoz falan diyenler oldu ama güvenemedim açıkçası..

Işık süzmesi,banding denen sıkıntıları az bir şey tv üzerinde inceledim şu an için bir sorun yok gibi, çokta ince eleyip sorun çıkarsa ( büyük bir sorun haricinde ) kafamı ona takıpta tv keyfim kaçsın istemedim açıkçası, görüntü kailtesi ekran boyutu olarak beğendim tv yi.3 D performansıda oldukça güzel ama normal görüntüyü 3D ye çevirme konusunda normal olarak çok iyi değil.

Fotomac ve milliyetin kayitli kisayollari bende de vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dalgakıran59

arkadaşlar, tv 42La740S

tv konsantras ayarı %100 de duruyor benim..(alındığında öyleydi ) bunun avantajı dezavantajı ne olabilir.

diğer özellikleri % kaç yapmalıyım ? en ideal hali için ?

ben standar ayarda kontras ve arka aydınlatmayı %80 e çekiyorum. beni fazla parlak ekran rahatsız ediyor.
  • LG Smart TV alana 3 ay Tivibu Smart Tv hediye.

6606 ya LG yaz gönder kodunuz cebize gelsin.
  • Bu la serilerinde ozellikle 740s de input lag olayi nasil, konsol yada pc ile deneyen oldu mu?ayni ise 55la620s dusunuyorum

• Herhangi bir problem var mı,ışıl sızması,ghosting banding vs gibi.siyah lar nasıl?
    Hızlı görüntüler,maç vs nasıl?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

Plazma

2014 modeller

Hocam verdiğin bilgileri için teşekkürler. Biz tabiki bu değerlerden pek bir şey anlayamıyoruz.

Benim sormak istediğim mesela 55 LA740s ile yeni model 55LB740 arasında ne farklılar vardır?
  • fagala kullanıcısına yanıt
    LB730 gelecek. Henüz detaylı inceleme gelmedi, cihazı fiziken gören de yok. Şimdilik kağıt üzerindeki en büyük farklılık WebOS.

• elninoartist E kullanıcısına yanıt
    Bir sürü test yaptım ilk geldiğinde hiçbir sorunu yok , maçlar felan sorunsuz çok hareketli videolar felan açtım video kopmuyor gerçekten , Tek sevmediğim yönü kanal geçişi biraz uzun o da komşu da 2 bin liraya aldığı bir lg vardır modelini tam hatırlamıyorum la serisinden ondan fiyat verdim kanal geçiş süresi aynıydı o sanırım içindeki hd uydudan çok rahatsız etmiyor bir süre sonra
  • fagala kullanıcısına yanıt
    aynen webos en büyük yenilik diğer şeyler aynıdır .. her yıl 1-2 yenilik yapıp tasarım değiştirip aynı şeyleri ucuz maliyetle pazara sunuyorlar her marka aynı tarz çalışıyor led tvlerde sorunlara yönelik çalışma yok smart hariç fazla beklenti olmasın

http://www.areadvd.de/tests/lg-roadshow-previews-zu-den-webos-tv-serien-lb730v-lb670v-und-lb650v/

• skylander hediyeli lg alacaklar için şunu söyleyebilirim çok eğlenceli bir oyunmuş dün akşam bende kurdum oyunu gerçekten güzel Knight tarzı bir oyun 8 yaş ve üstü için gayet ideal
  • arkadaslar 47la860 alarak araniza katildim
    tv deki yayinlari kaydetmenin bir yolu var mi dizi vs

• muvakkit kullanıcısına yanıt
    Dijital yayınları,32GB'a kadar olan USB Stick'lere ve ya 2TB'a kadar olan harici HDD'lere kayıt yapabilirsiniz.
  • baybarut kullanıcısına yanıt
    hocam digital derken normal kendi uydusuyla kullaniyorum su an
    hediye digiturk istedim o gelir haftaya sanirim

Olur sorun olmaz ;
    sadece tv üzerinden kayıt edilen içeriğe erişebilirsiniz , başka cihazlardan pc gibi içeriği görüntüleyemezsiniz
    telif yasaları gereğince böyle bir durum var.Kendine has bir formatla yayınları kaydediyor TV
  • baybarut kullanıcısına yanıt
    pardon hocam cok soru soruyorumda nasil kaydedecegiz peki

USB Stick ve ya HDD hangisi varsa ;
    TV üzerindeki HDD IN girişine bağlamanız yeterli
    USB HDD’yi ilk kez DVR için MY APPS/Uygulamalar => DVR seçtiğinizde USB Aygıtı Başlatma ekranı görünür.
  • Şu aralar tv alacağım 2013 modellerden mi almaliyim yoksa 2014leri mi bekleyeyim

• 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.