Şimdi Ara

TTNET ROKET (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.835
Cevap
23
Favori
111.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rokete geçiş yaptım ama hız değişmedi.Hattım 100 mb e kadar kaldırıyor.Hattım Gpon ve modem tilgin , cat 6 kablo geliyor.İşlem geçmişinden bakıyorum.İşlem tamamlandı deniliyor.Acaba 100 mb hız saat 00.00 dan sonra mı başlıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: x15

Rokete geçiş yaptım ama hız değişmedi.Hattım 100 mb e kadar kaldırıyor.Hattım Gpon ve modem tilgin , cat 6 kablo geliyor.İşlem geçmişinden bakıyorum.İşlem tamamlandı deniliyor.Acaba 100 mb hız saat 00.00 dan sonra mı başlıyor?

Tilgini ac kapa yapin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Rokete geçiş yaptım ama hız değişmedi.Hattım 100 mb e kadar kaldırıyor.Hattım Gpon ve modem tilgin , cat 6 kablo geliyor.İşlem geçmişinden bakıyorum.İşlem tamamlandı deniliyor.Acaba 100 mb hız saat 00.00 dan sonra mı başlıyor?

Başvurumu yaptığım zaman internet bağlantım kesildi.Mecburen ben de aç kapa yaptım.Hiçbir değişiklik yok.Hem speedtest hem de ttnet hız testlerine göre hızım 16-20 mb arasında değişiyor.Yalnız upload 4 mb ye ulaştı ilk defa.
  • quote:

quote:

quote:

Başvurumu yaptığım zaman internet bağlantım kesildi.Mecburen ben de aç kapa yaptım.Hiçbir değişiklik yok.Hem speedtest hem de ttnet hız testlerine göre hızım 16-20 mb arasında değişiyor.Yalnız upload 4 mb ye ulaştı ilk defa.

Kablolu baglaniyorsunuz degil mi? Çünkü tilginin kablosuz performansi 20,30 mbps civarinda.

Bu arada hızınız artmış, bende de roketden sonra uploadım 4 megabit olmuştu. Büyük ihtimal kablosuz bağlanıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 19 Mayıs 2013; 20:28:20 >

• Evet haklısınız.Kablosuz bağlanıyordum.Normal bağlantıda 2-3 mbps oynuyordu bu kadar fark olacağını hiç düşünmemiştim.

TTNET ROKET
  • Bu ay roketleyen yok galiba fazla..

Online m.h. gözükmüyor?

Roket sekmesi
  • İlk kez bugün deneyebildim bende. Max hız 40 oluyordu, kabloyla deneyince ;
     TTNET ROKET

Teşekkürler Gp bilgi için @GoldPunch
  • Roket'in gazıyla bende deneyeyim dedim alabildiğim maksimum hızıda görmü oldum resim altta.

TTNET ROKET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emo5313 -- 30 Mayıs 2013; 0:07:24 >
  • Alabildiğim azami hız 79 mbps.

Test bir garip çıktı üstelik İstanbul seçilmesine rağmen.

TTNET ROKET

Torrentte çıktığı azami hız 8.5 mb/s

TTNET ROKET

Buda en son hız testi.

TTNET ROKET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emo5313 -- 30 Mayıs 2013; 0:52:22 >

• Beyler roket 2. gün olmasına rağmen aktif Sakata gelmeyelim , ek ücret filan
  • Modemi resetle istersen ttnet bu sağı solu belli olmaz bakarsın sonra derki 2 gün kullandın ver şukadar para olmaz değil ttnet'le herşey mümkün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

Modemi resetle istersen ttnet bu sağı solu belli olmaz bakarsın sonra derki 2 gün kullandın ver şukadar para olmaz değil ttnet'le herşey mümkün.

Resledim modemi ama hala aynı. TTnetin en güzel bug'ı bu olsa gerek Neyse , sömürmeye devam battı balık yan gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Puzzles -- 30 Mayıs 2013; 14:24:18 >
  • Aynen..

Evet roketin yakıt halen bitmedi devam ediyor.

Bakalım hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emo5313 -- 31 Mayıs 2013; 4:49:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

Aynen..

Evet roketin yakıt halen bitmedi devam ediyor.

Bakalım hayırlısı.

Benim de öyle olmuştu ama iki gün sonra bir baktım adil kullanım limiti dolmuş. (Roket'i etkinleştirene kadar 75 GB'ın sadece 25'ini kullanmıştım.)

Sanırım hızı bir süre daha devam ediyor ama download'a devam ederseniz adil kullanımdan düşüyor.
  • Yaklaşık 40 saat sürdü benim roketin yakıtı.

75 gb geçtikten sonra kullandığım için bir sıkıntı çıkmadı.

Birde güzelliği hattımın ne kadar hız alabildiğini görmüş oldum.
  • ayda bir olayı bir kez kullandıktan sonra 30 gün mü geçmesi gerekiyor yoksa ayın 1 inden 30 ına kadarki sürede 1 kez mı kullanmamız gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: okttay

ayda bir olayı bir kez kullandıktan sonra 30 gün mü geçmesi gerekiyor yoksa ayın 1 inden 30 ına kadarki sürede 1 kez mı kullanmamız gerekiyor

Her takvim ayı içerisinde bir kez kullanabilirsin.

Yani 30 Haziran'da Roketi kullandıktan sonra 1 Temmuzda yine kullanabilirsin.
  • quote:

quote:

ayda bir olayı bir kez kullandıktan sonra 30 gün mü geçmesi gerekiyor yoksa ayın 1 inden 30 ına kadarki sürede 1 kez mı kullanmamız gerekiyor

Benim modem değerlerinde alabileceğim max hız 23 binli birşey. Roket kullanımımda bunu geçebiliyormuyum (t11 fiber var)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

geçen ay ki hakkımızı ziyan ettik desene

• quote:

quote:

quote:

geçen ay ki hakkımızı ziyan ettik desene

geçen ay ki hakkımızı ziyan ettik

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.