Şimdi Ara

GTX 670 satıp titan aldım :) kart birazdan gelecek. Titan SLI bi sonraki ay yapacam.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
3.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GTX 670 satıp titan aldım :) kart birazdan gelecek. Titan SLI bi sonraki ay yapacam. bi soru takılda aklıma işlemcimi de önümüzdeki ay yani maaş günü değiştirecem de ,sistemim için fx 8350 mi yoksa 3570k + yeni anakart mı alsam daha iyi olur ?

• titancılar büyüyor
    kartınız hayırlı olsun....
  • 6100 e titan ? Hmm. Hocam titan zaten gereksiz bir kart. 670 artacak bir kart iken titan almak ? Üstüne işlemci düşük gidip bir 3570k yada 3770k alıp üstüne de anakart almak yoktan yere masraf bana göre başka hiç bir şey değil. Ama para sizin zevk sizin hayırlı olsun.
  • 3770k altı ıslemcıler tıtan slı ya hafıf kalır( gercı oc yapmadan buda sıkıntı ama neyse )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pegasus1881 -- 10 Nisan 2013; 17:29:22 >
  • Öncelikle Hayırlı Olsun

İşlemci Olarak 8350 veya i7 3770K Öneririm , Ayrıca Resimleri ve Sonuçları Bekliyoruz
  • 3930K gider TITAN SLI için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

3930K gider TITAN SLI için.

hocam o kadar da değil :) 3770k da alabilirim. yurt dışında genelde 3570k ve 3770k kullanıyo titan sli yapanlar.
  • fx8350 nin Titan SLI ya yetmeme ihtimali çok yüksek. 3770k + anakart + soğutucu en mantıklısı. Ya da direkt olarak 2011 platformuna geçip 3930k almaniz gerekli.
  • yanlış bilmiyorsam siz düşük bütçeli bir sistemden gtx670'li bir sisteme kadar çıkmıştınız. sonra psu yanınca yine ucuz birşey ararken pahallı ve kaliteli bir psu aldınız. şimdi de gtx670'den titan'a sonra sli'a geçeceğim diyorsunuz Maaşı aldığınız gibi bilgisayara gömüyorsunuz sanırım Maşallah diyelim nazar deymesin. ama titan sli'a geçecekseniz bence 3770k almalısınız. 8350 veya 3570k'nın kurtaracağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıvanch

quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

3930K gider TITAN SLI için.

hocam o kadar da değil :) 3770k da alabilirim. yurt dışında genelde 3570k ve 3770k kullanıyo titan sli yapanlar.

3770K alıp en az 4.6 Ghz de kullanın o zaman :)
  • SLI yapacağım için Tıtan aldım hocam titan alacaktım zaten 1 tane, öbür aya da bi tane daha alacam. şimdi sıra öbür aya işlemci seçmekte. 3570k ya da 3770k kullanıyolar yurtdışında genelde titan sli için. yani oyunlarda 3570 k dan sonrası aşırı fark etmiyo diye biliyorum ben. olmadı bütçeyi zorlar 3770k yada 3930 k alacam sanırım. maaşı pc ye gömmüyorum aslında :) özel ders de veriyorum ve öğrencilerim baya arttılar bu ara maaş bana kalıyo yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEDONANIM -- 10 Nisan 2013; 17:37:19 >
  • quote:

GTX 670 satıp titan aldım :) kart birazdan gelecek. Titan SLI bi sonraki ay yapacam. bi soru takılda aklıma işlemcimi de önümüzdeki ay yani maaş günü değiştirecem de ,sistemim için fx 8350 mi yoksa 3570k + yeni anakart mı alsam daha iyi olur ?

yaşın kaç merak ettim şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightwish34

quote:

GTX 670 satıp titan aldım :) kart birazdan gelecek. Titan SLI bi sonraki ay yapacam. bi soru takılda aklıma işlemcimi de önümüzdeki ay yani maaş günü değiştirecem de ,sistemim için fx 8350 mi yoksa 3570k + yeni anakart mı alsam daha iyi olur ?

yaşın kaç merak ettim şimdi?

31 hocam 32 olacam yakında.

• hayırlı olsun tek kart yeterli kanaatimce, iyi bir işlemci anakart ile güzel bir sistem olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

hayırlı olsun tek kart yeterli kanaatimce, iyi bir işlemci anakart ile güzel bir sistem olur

evet hocam zaten bakacam tek titan dan memnunsam bi müddet askıya alabilirim sli işini. ama bana iyi bi işlemci (f/p olarak) lazım.
  • quote:

quote:

hayırlı olsun tek kart yeterli kanaatimce, iyi bir işlemci anakart ile güzel bir sistem olur

evet hocam zaten bakacam tek titan dan memnunsam bi müddet askıya alabilirim sli işini. ama bana iyi bi işlemci (f/p olarak) lazım.

hemen hemen aynı yaşlardayız hocam bunca bilgi birikimime göre teknoloji işine fazla para bağlamak akıl işi değil ertesi gün daha iyisi daha yenisi çıkıyor tabi işine karışmak asla istemem sonuçta sen kazanıyorsun bunu sorgulamak karşı çıkmak ben dahil kimsenin haddine değil ama bir dost tavsiyesi olarak düşünebilirsin. İşlemci konusuna gelince 3770k dan aşşağı bir işlemci düşünme kart için

• Senin APU konusundan benim yeğene makina toplamıştım nereden nereye vay be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

hemen hemen aynı yaşlardayız hocam bunca bilgi birikimime göre teknoloji işine fazla para bağlamak akıl işi değil ertesi gün daha iyisi daha yenisi çıkıyor tabi işine karışmak asla istemem sonuçta sen kazanıyorsun bunu sorgulamak karşı çıkmak ben dahil kimsenin haddine değil ama bir dost tavsiyesi olarak düşünebilirsin. İşlemci konusuna gelince 3770k dan aşşağı bir işlemci düşünme kart için

yok hocam zaten sistemi top sınıf yapıp bırakacam bi 4-5 sene :)

• arkadaşım i5 3570k ile kullanıyor titanı . 4.2Ghzde gpu usage %100ü görüyor fakat SLI için yetermi bilemiyorum açıkcası banada i7 3770kdan altı kurtarmaz gibi duruyor. ama i5 3570k ilede çok az bir performans kaybı ile sorunsuz çalışır.
  • allah gönlüne göre versin dostum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.