Şimdi Ara

Rockpad Q9RET Quad-Core Retina Tablet 1.82TL Kur Fırsatıyla 220$'a Eksen'de! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
770
Cevap
16
Favori
68.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erhan1998
    d9ret tabletin wifisi şuna yetermi
    bizim ev 1.katta modem 3.katta fakat arada sadece 1 kat ve2 duvar yani 7-8 metre var ama 3 tane eski telefon örnek samsung gt s5233w ve 1 laptop çekiyor bu tablet çekerm

yarın deneyip size bildirelim

• SPEC_Bilisim' i Yöneten Arkadas....

Artık daha çok ilgi ve ihtiyac duyulan tablet ürünlerini getirseniz... Bizde sizden satın alsak...

Özellikle 3G, GPS , Bluetooth 'u olan tabletleri getirin lütfen......

-3G Sim kart yuvası olan
    -Bluetooth
    -GPS
    -2 GB Ram
    -4 Çekirdek İşlemçi
    -10.1 inç
    -hdMİ port

Bunlar olmazsa olmaz özeklikler...

NOT: Özellikle Hyundai T10 olabilir, yada Digerleri.....

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Orijinalden alıntı: kamikaze-84

Birkaç resim daha buldum bilgisayarda bunları da ekleyeyim :)

Güle güle kullanın.. Q9RET de tam klarak batarya kullanım süresi ne kadar? hdmi çıkışını test ettiniz mi?
    ns tools için teşekkürler.. 7 inc tabletimin işlemci hızını biraz düşürdüm, batarya daha uzun gidiyor şimdi sanırım..

Alıntıları Göster

Güle güle kullanın.. Q9RET de tam klarak batarya kullanım süresi ne kadar? hdmi çıkışını test ettiniz mi?
    ns tools için teşekkürler.. 7 inc tabletimin işlemci hızını biraz düşürdüm, batarya daha uzun gidiyor şimdi sanırım..

Teşekkür ederim. Batarya süresi kullanıcıya göre baya değişecek sanırım çünkü farklı kullanımlarda çok farklı süreler oluşuyor.
    Oyun oynarken , internete girerken , film izlerken , müzik dinlerken hep test etmek lazım o kadar zamanım olmadığı için net bir süre vermek çok zor. Bataryadan memnun musun diye soruyorsan kesinlikle memnunum. Ekteki resime bakarsan hiç kapatmadan durduğunda ara ara oyun,internet video gibi kullandığımda yaklaşık 25 saat dayanmış ama dediğim gibi bu senin ne kadar elinden düşürmeyeceğinle alakalı sanırım. Birazdan bir kaç video daha yükleyeceğim elimden geldiğince ve zamanım olduğu sürece yanıtlamaya çalışırım.
     Rockpad Q9RET Quad-Core Retina Tablet 1.82TL Kur Fırsatıyla 220$'a Eksen'de! Rockpad Q9RET Quad-Core Retina Tablet 1.82TL Kur Fırsatıyla 220$'a Eksen'de!

• 3 Adet video yükledim convert işleminden sonra izleyebilirsiniz. Kutu içeriğini tanıtan , uygulamar arası geçişler bir kaç uygulama örneği ve internet hakkında kısa bir video çünkü şarjım bitti video yarım kaldı.
    https://vimeo.com/64617153 ( İnternet Deneyimi Bataryam bittiğinden tam çekemedim)
    https://vimeo.com/64617152 ( Uygulamalar arası geçiş performans inceleme)
    https://vimeo.com/64617151 ( Kutu içeriği unboxing)

• Sarzi full oyunda ne kadar gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Söylediğim gibi elimden hiç düşürmeden kullanmıyorum ama tahminim orta parlaklıkta en az 6 saat gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuémcé

SPEC_Bilisim' i Yöneten Arkadas....

Artık daha çok ilgi ve ihtiyac duyulan tablet ürünlerini getirseniz... Bizde sizden satın alsak...

Özellikle 3G, GPS , Bluetooth 'u olan tabletleri getirin lütfen......

-3G Sim kart yuvası olan
    -Bluetooth
    -GPS
    -2 GB Ram
    -4 Çekirdek İşlemçi
    -10.1 inç
    -hdMİ port

Bunlar olmazsa olmaz özeklikler...

NOT: Özellikle Hyundai T10 olabilir, yada Digerleri.....

bu özellikler gayet iyi tabi. aynı tabletin sadece iki farklı ekran 10,1 ve 8" olan opsiyonlarını sunabilirsiniz bence... bu yukarıdaki özellikler 10,1 için olsun. 8" için ise

çift çekirdek
    1 gb ram sadece farkı olabilir...

• evet arkadaslar dun rockpad d7 modelini aldim bugun eline ulasti 

ALDİGİM GİBİ GERİ İADE ETTİM 
    URUN OZELLİKLERİNDE HDMİ GİRİSİ VAR DİYOR FAKAT HDMİ GİRİSİ YOK EKRANİN KENARLARİ NERDEYSE ELİNZİ KESİCEK DUMDUZ KESİLMİS VE KASAYA TAM OTUTURULMAMİS

AMA KUTUBUN USTUNDE VE SİTESİNDE HDMİ VAR YAZİYOR

EKSEN BİL.DEKİ ARKADKASRİ ARADİM VE DİREK İADE İSTEDİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ES-ESKIZILCIK -- 23 Nisan 2013; 17:17:27 >
  • Ainol Novo 9 Spark ile SPEC Rockpad Q9RET arasında kaldım..
  • adamlar ucuz satıyo diye bir inceleme bile görmeden reddetmek nasıl bir mantık. sonrada şikayet edelimtr de pahalı, çinden kargo dahil daha ucuz diye. bu mantıkla nereye gidebilirizki??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tetveli -- 23 Nisan 2013; 14:44:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ES-ESKIZILCIK

evet arkadaslar dun rockpad d7 modelini aldim bugun eline ulasti 

URUN OZELLİKLERİNDE HDMİ GİRİSİ VAR DİYOR FAKAT HDMİ GİRİSİ YOK EKRANİN KENARLARİ NERDEYSE ELİNZİ KESİCEK DUMDUZ KESİLMİS VE KASAYA TAM OTUTURULMAMİS

EKRANLA İLGİLİ SIKİNTİ İLE İLGİLİ ARKADAS KARGODAN KAYNAKLİ OLABİLCEGİNİ SOYLEDİ
    NORMALDE OYLE DEGİLMİS

VE TEKRAR RİSKE GİREREK ROCKPAD D8 SİPARİSİ VERDİM :):))))

UMARİM BUNDA HERSEY GUZEL GİDER URUN PERSRMBE ELİMDE OLUCAK HEMEN YORUMLARİM

• quote:

Orijinalden alıntı: SPEC_Bilisim

Belki teknolojik olarak sizi tatmin etmeyebilir ama haftaya fiyat/performans olarak iddialı 10.1" Rockpad S10 modelimiz stoklarımıza geliyor, bu üründe de lansman kampanyası hazırlamaya çalışıyoruz.

Eğer marj konusunda anlaşabilirsek lansman fiyatı olarak 239TL düşünüyoruz, normal fiyatı da yine anlaşacağımız marja bağlı olarak 259 veya 269TL olacak.

Ürün özellikleri şu şekilde:

Rockpad Q9RET Quad-Core Retina Tablet 1.82TL Kur Fırsatıyla 220$'a Eksen'de!

SPEC Rockpad S10
    - 10.1" 1024 x 600 HD ekran
    - Rockchips rk2928 Cortex A9 CPU
    - 1GB Bellek / 8GB depolama
    - 0.3MP ön kamera
    - 2 x mini USB çıkışı
    - HDMI çıkışı
    - 5000mAh 3.7V pil
    - Mini USB'li klavyeli kılıf hediyesi ile birlikte!

lansmanı ne zaman yaparsınız? sırf e-kitap okumak için alacağım bir tane. fiyat 239 olursa tabii.

• quote:

quote:

EKRANLA İLGİLİ SIKİNTİ İLE İLGİLİ ARKADAS KARGODAN KAYNAKLİ OLABİLCEGİNİ SOYLEDİ
    NORMALDE OYLE DEGİLMİS

Rockpad D8 modelini eksen de ilk geldiği gün merak edip, incelemiştim; kasa kalitesi oldukca iyidi.. ekranın görüntü kalitesi de net ve canlıydı.. umarım memnun kalırsınız..

• quote:

quote:

quote:

NORMALDE OYLE DEGİLMİS

Rockpad D8 modelini eksen de ilk geldiği gün merak edip, incelemiştim; kasa kalitesi oldukca iyidi.. ekranın görüntü kalitesi de net ve canlıydı.. umarım memnun kalırsınız..

peki hocam hdmi cikisi vardi dimi

• quote:

Orijinalden alıntı: xms

Ainol Novo 9 Spark ile SPEC Rockpad Q9RET arasında kaldım..

Spark ülkemizde satılıyor mu, nerede ne kadara?
  • D8 de hdmi çıkışı vardı tabi.. işlemcisi hızli ve ekranın ips olması, bu fiyata cezbedici bence..

• quote:

D8 de hdmi çıkışı vardı tabi.. işlemcisi hızli ve ekranın ips olması, bu fiyata cezbedici bence..

siz gecen alicam demistiniz galiba aldinizmi ?

• d8 wifi nasıl aceba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASLAN BEYY -- 23 Nisan 2013; 18:10:54 >
  • quote:

quote:

D8 de hdmi çıkışı vardı tabi.. işlemcisi hızli ve ekranın ips olması, bu fiyata cezbedici bence..

siz gecen alicam demistiniz galiba aldinizmi ?

Benim 8 inç başka marka bir tabletim var.. hobi amaçlı tabletleri inceliyorum.. özellikle f/p ürünü olan tabletlerin konularını takip ediyorum..

• Rockpad D8 ve diğer tabletleriniz için güncelleme desteğiniz nasıl peki? Örneğin Jelly Bean ve sonrası için cihazlara yazılım desteğiniz nasıl olacak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet60 -- 23 Nisan 2013; 23:41:05 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.