Şimdi Ara

Atlantis (2013-2015) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
3
Favori
3.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • izledim izleyecegim ilk bölüm olarak anlantise geçişi orda kıyafeti buluşu çok saçmaydı onun dışında fazla saçmalık kestiremedim ilk bölümde birde kralın kızı tak gördü aşık oldu yardım etti türk dizileri gibi ama izlenir.
  • ilk bölümü izledim , hikayesi ümit veriyor ancak oyuncu seçimi için aynı şey söz konusu değil.Hercules'i gördükten sonra diziden soğumanız olası .Müziklerini oldukça beğendim.Jason'ın antik yunan mitolojisinde

kime karşılık geldiğini bulamadım.Genellikle bu tip hikayelerde bir tanrının insanla ilişkisinden olan yarın tanrı çocuklar başrol olarak hikayede bulunuyor.

Minatörün görseli bence şu ana kadar izlediğim en iyi minator görsellerinden biriydi.Müziklerine bayıldım.

Her ne kadar olumlu olsam da dizi hakkında dizinin iptal edilme olasılığı devam etme olasılığına eşit gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 30 Eylül 2013; 23:58:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

ilk bölümü izledim , hikayesi ümit veriyor ancak oyuncu seçimi için aynı şey söz konusu değil.Hercules'i gördükten sonra diziden soğumanız olası .Müziklerini oldukça beğendim.Jason'ın antik yunan mitolojisinde

kime karşılık geldiğini bulamadım.Genellikle bu tip hikayelerde bir tanrının insanla ilişkisinden olan yarın tanrı çocuklar başrol olarak hikayede bulunuyor.

Minatörün görseli bence şu ana kadar izlediğim en iyi minator görsellerinden biriydi.Müziklerine bayıldım.

Her ne kadar olumlu olsam da dizi hakkında dizinin iptal edilme olasılığı devam etme olasılığına eşit gözüküyor.

supoylar

• Kimse izlememis herhalde 2. bolumu.İyi bir bolumdu ilk bolume kiyasla.Bu dizi tutabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeonTrees

Kimse izlememis herhalde 2. bolumu.İyi bir bolumdu ilk bolume kiyasla.Bu dizi tutabilir.

Bu dizi tutarsa bir daha dizi izlemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

quote:

Kimse izlememis herhalde 2. bolumu.İyi bir bolumdu ilk bolume kiyasla.Bu dizi tutabilir.

• Zamunda'da sık sık karşıma çıkıyo bu dizi. Afişi yüzünden bile izlenmez ya o derece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

ben buna bayılmıştım

Atlantis (2013-2015)

offf müthiş diziydi tekrar mı başlasam ne.
    izlediğim en iyilerdendi kesinlikle izlenmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

bir umutla yukarıdan okumaya başladım aşağılara indikçe yorumlar negatife indi özellikle izleyenlerdn sonra şimdilik izlememe kararı alarak uzaklaşıyorum. halbuki konu itibari ile bayagı umut vericiydi.

Aynısı bende oldu

• Opedipus'u gördük bu bölüm :)

Dizi tamamen vasat, mantık hatalarından geçilmiyor fakat benim gibi mitolojiye ilgisi olan arkadaşların hoşuna gidebilir.
  • Bakalım ilk sezonu çıkarabilirse bir ara çerkez niyetine izleyebilirim

• İzleyecek hiç bir şey kalmadığında izlenir. Başarılı bir dizi değil bencede ama hiç izlenmeyecek kadarda kötü değil. Yaz sezonunda ki dizi kıtlığında geceleri bir çırpıda izlenebilir
  • tutar gibi gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

ben buna bayılmıştım

Atlantis (2013-2015)

offf müthiş diziydi tekrar mı başlasam ne.
    izlediğim en iyilerdendi kesinlikle izlenmeli.

benim de mevcut atlantis dizisi aklıma stargate atlantis'i getirdi o da asıl efsane stargate sg-1'ı getirdi. yıllar sonra stargate sg-1'a tekrar başladım, baya unutmuşum yine aynı keyifi fazlasıyla alıyorum izlerken. ardına da stargate atlantis'e tekrar dalıp şu anda yayında olan uyduruk yapımların yüzüne bile bakmamayı planlıyorum..

yok stargate gibisi, olmadı ve asla olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 22 Ekim 2013; 20:18:40 >

• dizi bir başyapıt degil ama sıkılmadan izliyorum kötü degil
  • Bence sanata hakarettir bu dizi 10 dakika içinde kapattım sinema tv adına ne varsa yerlerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightawolf7

dizi bir başyapıt degil ama sıkılmadan izliyorum kötü degil

boğa üstünden atlama nedir la
  • quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

quote:

Orijinalden alıntı: nightawolf7

dizi bir başyapıt degil ama sıkılmadan izliyorum kötü degil

boğa üstünden atlama nedir la

minotaur iyiydi ama

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.