Şimdi Ara

Atlantis (2013-2015) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
3
Favori
3.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bulunsun.Efektler ve kurgu iyi olursa izlenir.

• Fragman yayınlanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KullaniciAdii -- 8 Eylül 2013; 2:13:13 >
  • Bu dizi gg wp
  • Dizinin konusu güzel fakat aklımda canlandıramadım nasıl olacağını Bekliyoruz umarım komedi falan yapmazlar..
  • fragmandan saçma sapan bir şey olacağa benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: KullaniciAdii

Fragman yayınlanmış.

Ciddiyetten uzak bir dizi gibi duruyor, biraz Merlin havası var o açıdan.
  • Neyse ki BBC saçma sapan iptal olmaz diyecektim, ilk posteri gördüm. Merlin yapmayın şunu of. Ergen oyuncu istemiyoruz.
  • Da Vinci's Demons + Assasins Creed Gibi bir şey gibi olmuş trailer a bakarsak
  • Zaman kaybı.
  • Ilk bölümü çikti var mi izleyen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndiriyorum dizi magten bakalım.
  • Çocukluktan beri Atlantis'e büyük ilgi duyan biri olarak bunla ilgili ne kadar belgesel ve belge varsa toplamaya çalışmışımdır ama bu kadar hayran olmama rağmen ilk bölümü zar zor bitirdim.Daha da izlemem.

Atlantis (2013-2015)
    şöyle diziler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneTreeHill -- 29 Eylül 2013; 12:01:42 >
  • fragmandan belli ne olduğu az çok. çocukluğumda okuduğum çizgi romanlarda kalsın hayalimdeki atlantis bırak. 1-2 veletin şapşi hareketlerle ortada gezmesiyle atlantis mi yapılır.
  • ingiltere dizisi ve bbc yapıyor. boşuna beklentiye girmişsiniz. bbc'nin bu tarz dizileri hep merlin çizgisinde olur, bkz: wizards vs. aliens

izlemeye değmez. bu formül doctor who dışındaki dizilere yakışmadı, yakışmıyor, yakışmayacak.
  • Eğlenceli dizi aslında. Ne beklediğinize de bağlı biraz ama çok abartmışsınız. O kadar da kötü değil.
  • Ciddiyette Merlin'in bi tık aşağısında. Cerezlik, eğlencelik bir dizi. Klasik asıl kaderi ortaya çıkması için tesadüfi bir şekilde olayların içine çekilen sempatik kahramanın ve ona yoldaş olacak iki kafadarın maceralarını anlatan bir dizi.

Keşke o dönemi anlatan ciddi ve kaliteli bir yapım olsaydı. Atlantis gerek ismi, gerekse üzerindeki gizemi dolayısı ile güzel bir yapıma konu olabilme potansiyeli içeren bir yapıda. Ancak olmamış bu dizide.

Harcadığım 40 dakika içinde ''iyi'' olarak nitelendirebileceğim şey, Game of Thrones'taki ''Kral Robert Baratheon'' rolündeki Mark Addy'nin de dizide olması. Sesini duymak bile yetti cidden.
  • İlk bölümü izledim. Vasat olacağını tahmin etmiştim ama bu kadarını da değil.
    Hiç özenilmemiş, böyle bir konuya böyle bir yapım inanılacak gibi değil gerçekten de.
  • bir umutla yukarıdan okumaya başladım aşağılara indikçe yorumlar negatife indi özellikle izleyenlerdn sonra şimdilik izlememe kararı alarak uzaklaşıyorum. halbuki konu itibari ile bayagı umut vericiydi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.