Şimdi Ara

taraftar hattından avea ya geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar trabzoncell kullanıyorum şampiyon tarifedeyim fakat tarifemi 20tl den 30tl yaptılar.

30tl ye her yöne tarifesi var.daha avantajlı ve 120dk her yöne dakika veriyor.denedim ama sadece avealılara diyor.

numaramı avea ya nasıl taşırım.tıpkı farklı oparetöre geçer gibimi işlemler?

işine gelince avea dan paket aldırıyorlar ama işlerine gelmeyince avea değilsin taraftar hatlısın diyorlar.

• Sanırsam para istiyorlar onu geçirmen için bende gs mobile kullanıyorum başka hatta geçicem falan dedim %25 indirim verelim kalan açıkla sms paketi alın falan dedi tamam dedim ama 12 ay çıkmayacaksınız diyor bu hatta aveaya normal tarifeye geçebilirmiyim diyorum ona da yok diyorlar.
  • Şimdi avea bayinden geliyorum geçtiğin her tarifeye 10 tl + ücret alıyorlarmış ve her AY!!!

Kalitesiz insanlar...
  • Git yeni hat al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jexon17

Git yeni hat al

Neden yeni hat alayım ki herkes benim bu numaramı biliyor bende numarası olmayan arkadaşlarım da bu numaramı biliyor uğraşamam valla çıkarım vodafone geçerim.
  • Vodafona gectim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

Vodafona gectim

Hangi tarife?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToMa46

quote:

Vodafona gectim

Hangi tarife?

19tl ye 500dk her yöne + 1000sms her yöne 1gb internet

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Komple_Ozgurluk_Paketi.php

• quote:

quote:

quote:

Vodafona gectim

Hangi tarife?

Bana yetmez ki sms de dakika da :(

• quote:

quote:

quote:

quote:

Vodafona gectim

Hangi tarife?

Bana yetmez ki sms de dakika da :(

bu fiyata bundan iyisi yok.herkesin ihtiyacı farklı ona görede fazla ödersin.

• quote:

Şimdi avea bayinden geliyorum geçtiğin her tarifeye 10 tl + ücret alıyorlarmış ve her AY!!!

Kalitesiz insanlar...

insanlara /kurumlara camur atmak ne kadar yahu. size hic mantıklı geliyor mu bir tarife degişiklligi icin her ay 10tl ucretlendirilmesi ?? bence müs. hizm. lerini arayarak en dogru bilgiyi alabilirsiniz. boyle bir ucretlendirme varsa bile 1 kere alınır birden cok kez değil.
  • quote:

arkadaşlar trabzoncell kullanıyorum şampiyon tarifedeyim fakat tarifemi 20tl den 30tl yaptılar.

30tl ye her yöne tarifesi var.daha avantajlı ve 120dk her yöne dakika veriyor.denedim ama sadece avealılara diyor.

işine gelince avea dan paket aldırıyorlar ama işlerine gelmeyince avea değilsin taraftar hatlısın diyorlar.

avea ya geciş icin iletişim merkezine gidip tasıma formu doldurmalısınızz. onun dısında taraftar hatları avea altyapısında calısıtıgı icin avea nın aldıgı paketleti taraftar hatları da alabiliyor. avea buna musaade etmeyebilirdi. yada senin hattına ozel paketleri alırsın diyebilirdi. ancak boyle bir kısıtlama yok cogu paketinden yararlanabiliyorsun.. ve senin hattın trabzoncell ise taraftar hattıdır araman gereken muş. hizmetleri 4440967 dir. işe gelme/gelmeme gibi bir durum yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: tiretwien

quote:

arkadaşlar trabzoncell kullanıyorum şampiyon tarifedeyim fakat tarifemi 20tl den 30tl yaptılar.

avea ya geciş icin iletişim merkezine gidip tasıma formu doldurmalısınızz. onun dısında taraftar hatları avea altyapısında calısıtıgı icin avea nın aldıgı paketleti taraftar hatları da alabiliyor. avea buna musaade etmeyebilirdi. yada senin hattına ozel paketleri alırsın diyebilirdi. ancak boyle bir kısıtlama yok cogu paketinden yararlanabiliyorsun.. ve senin hattın trabzoncell ise taraftar hattıdır araman gereken muş. hizmetleri 4440967 dir. işe gelme/gelmeme gibi bir durum yoktur.

alakası yok.bankalar 1 gsm şirketleri 2 benim gözümde.
    nelerle karşılaştım ben faturalı hattayken.geçtim faturasıza rahatladım biraz.
    gerçi bulunduğum tarifeyede %50 zam geldi vs artık vodafonlu sayılırım.1 yıl kafam rahat olacak en azından.

• quote:

quote:

Şimdi avea bayinden geliyorum geçtiğin her tarifeye 10 tl + ücret alıyorlarmış ve her AY!!!

Kalitesiz insanlar...

insanlara /kurumlara camur atmak ne kadar yahu. size hic mantıklı geliyor mu bir tarife degişiklligi icin her ay 10tl ucretlendirilmesi ?? bence müs. hizm. lerini arayarak en dogru bilgiyi alabilirsiniz. boyle bir ucretlendirme varsa bile 1 kere alınır birden cok kez değil.

Çamur atmuyorum bilip bilmeden konuşma istersen bayiden sordum diyorum bayide adam yanımda müşteri hizmetlerini de aradı özellikle sordum 1 kereye mahsus değil mi öyleyse sorun değil dedim adam hayır üzerine 10 tl ekleyeceksiniz her ay dedi o zaman başka operatöre geçmek daha mantıklı dedim siz bilirsiniz dedi bende çıktım gittim...

• quote:

quote:

quote:

Kalitesiz insanlar...

Çamur atmuyorum bilip bilmeden konuşma istersen bayiden sordum diyorum bayide adam yanımda müşteri hizmetlerini de aradı özellikle sordum 1 kereye mahsus değil mi öyleyse sorun değil dedim adam hayır üzerine 10 tl ekleyeceksiniz her ay dedi o zaman başka operatöre geçmek daha mantıklı dedim siz bilirsiniz dedi bende çıktım gittim...

konu hakkında bilgim var ki size burda yardımıcı olmaya çalısıyorum. 1 kere degişitirdin diye örnek 1 sene sizden ek 10tl mi alacak avea ? hemen tuketici haklarına basvurun lutfen eger cok eminseniz. bu bilgiyi musteri hiz. lerini arayarak da ogrenebileceginizi hatırlarak iyi aksamlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiretwien -- 19 Mart 2013; 22:52:57 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kalitesiz insanlar...

konu hakkında bilgim var ki size burda yardımıcı olmaya çalısıyorum. 1 kere degişitirdin diye örnek 1 sene sizden ek 10tl mi alacak avea ? hemen tuketici haklarına basvurun lutfen eger cok eminseniz. bu bilgiyi musteri hiz. lerini arayarak da ogrenebileceginizi hatırlarak iyi aksamlar dilerim.

Aynen öyle söyledi bakalım müşteri hizmetleri arayacakmış beni bekliyorum sonrasında buraya yazacam gene.

• Faturasız Gs mobile kullanıcısıyım ve faturasız avea'ya geçmek istiyorum.

1- bu geçiş için ücret ödeyecek miyim
    2- bu geçişte bana 4.5 g kartı verilecek mi
    3- bu geçiş sonrasında faturasız yeni yıl 2gb paketini kaç TL ye kullanacagım (19 TL mi, 25 TL mi)
    4- bu geçiş sonrasında hattıma sinyali hemen alabilecek miyim
    5- Şu anda gs mobile hattımda yeni yıl 2gb paketini kullanıyorum. Faturasız avea'ya geçtiğimde bu hatta ki dakikalar internet ve sms silinecek mi ?
    6- Eğer silinecekse; Gs mobile hattından aveaya geçtiğimde numarama tanımlı olan yeni yıl 2gb paketi 31 ocakta bitecek olmasına rağmen avea'ya geçer geçmez tekrardan bu kampanyayı numarama tanımlayabilecek miyim?
  • sorularım hakkında bilgisi olan bir avea çalışanı varsa yada bu geçişi yapmış olan bir arkadaşımız varsa bana yardımcı olabilir mi

iki gundur musterı hızmetlerıne mesaj yazıyorum ancak sıstem hata verıyor gondermıyor mesajımı
  • ajanxxx1905 A kullanıcısına yanıt
    neden geçmek istiyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

neden geçmek istiyorsunuz

öncelikle bursada ve kocaelinde gs mobile 4.5 g kartı bulamadım

note 5 telefon düşünüyorum ve nano sim kart gerekiyor ama bölgede bir türlü kart bulamadım bende avea'ya geçeyim dedim ileride daha çok uğraştıracak beni.

Olmazsa ay sonuna doğru geçeceğim avea'ya
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.