Şimdi Ara

<< DH KARTALLARI >> (1180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.799
Cevap
20
Favori
1.051.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11781179118011811182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tautou

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Allah bozmasın aga güveler güvertenin yolcuları, güvercinler kılavuzun olsun... iyi yapmışsın bak sarıkız'a sarıkız soda aga, bizimkilerin kilerde kalmıştır mutlaka evet ben diyorum ki istila yakındır, Demirören bence android, küçük ölçekli çalışıyor o, diğerleri dışlamış onu, dünyayı değil amacı dünyalara bedel Beşiktaş'ı ele geçirmek, felsefe güzel de pratiği kötü

neyse ben çıkıyorum evden yazarım artık

işeyen su kaplumbağaları klavuzunuz olsun

Hayko cepkin görünümlü Mesut Özil'ler yağverin olsun yiğidim tez zamanda dönesin, arkandan ph değeri düşük pınar suları dökücem, yolların sümbüllü zambaklı glade parfümü kokularıyla dolsun , seni nanetli maymun osuruklarından korusun
    amen

• quote:

Orijinalden alıntı: the-revival

Stresliyim

Streçliyim
    stres yapmayın, bu takım yenilse de gönüllerimizin sultanı... elbet istikarı sağlayacağız, iyi bir takım olup bu takımı dağıtmamak,önemli olan bu
  • quote:

quote:

Stresliyim

Streçliyim
    stres yapmayın, bu takım yenilse de gönüllerimizin sultanı... elbet istikarı sağlayacağız, iyi bir takım olup bu takımı dağıtmamak,önemli olan bu

Kayseri, Sivas, Kasımpaşa, Gençlerbirliği, Konyaspor, GS, Bursa, Eskişehir, Antep

Kalan maçlarımız bunlar. 5 haftayı kayıpsız geçebilirsek 3. sıraya bile yerleşebiliriz.

• quote:

quote:

quote:

Stresliyim

Streçliyim

Kayseri, Sivas, Kasımpaşa, Gençlerbirliği, Konyaspor, GS, Bursa, Eskişehir, Antep

Kalan maçlarımız bunlar. 5 haftayı kayıpsız geçebilirsek 3. sıraya bile yerleşebiliriz.

• quote:

quote:

quote:

Stresliyim

Streçliyim

:( Lig bitti ve bu takım bence ilk 5'e giremez,tek hedef Türkiye kupası

• Sıkıntı yok. Burdan birini hoca yapsak ligi yine aynı yerde bitiririz
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • tayfurun yardımcısı olmak için kulübe faks attım.
  • Yalnız kötü haber var. Sadece yardımcısı ayrılmış. Cascallana filan hepsi hala çalışıyormuş.
  • quote:

Yalnız kötü haber var. Sadece yardımcısı ayrılmış. Cascallana filan hepsi hala çalışıyormuş.

Abi beni alsınlar işte, onun icabınada bakarım.
  • Beni teknik direktör, Burak'ı da yardımcı yapsınlar Tayfur'u da ayak işlerine veririm,getir-götür işleri işte Başarı için şart bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hadron

quote:

Yalnız kötü haber var. Sadece yardımcısı ayrılmış. Cascallana filan hepsi hala çalışıyormuş.

Abi beni alsınlar işte, onun icabınada bakarım.

Abi o zaman seni alırlarsa beni de senin yardımcılığına getirsinler
  • Su küçüğün söz büyüğün. hepinize altımdaki ekibde iş var , faruk özel asistanım olacaksın
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Köstek olmayın la bize, ilk biz geldik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Su küçüğün söz büyüğün. hepinize altımdaki ekibde iş var , faruk özel asistanım olacaksın

Abi sen büyüksün

Orloncu senden önce ben vardım

<< DH KARTALLARI >>

• Metin Tekin getirilmeli takımın başkına yardımcı da Tayfur olmalı ,Sergen diyenlere şaşırıyorum yok yanına da Noumayı getirsinler, futbolcular artık disco taverna lambada gitsinler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 0nur!

Hacılar SteelSeries 10.yıl şerefine beleş mouse ve klavye dağıtıyor Benim linkten girin de bana da yardımınız dokunsun:http://steelseries.com/10?code=3BPo3rLu

Sana yardım ederiz de hacu. Biz nolacaz. Zaten mouse bozuk. Orta tuş dönmüyor

Senin mouse'a

quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Onur!

Katıldım. Kaç kişiye vereceklermiş? :)

Sağolasın hocam :) Onu bilmiyorum vallahi, biz şansımızı deneyelim gene de

• Bugün bi maç yapsak mı ki
  • quote:

Bugün bi maç yapsak mı ki

mourinho ben olurum
  • Demirören ile konuştum. Full akbil + 1+1 odalı ev + asgari ücrete anlaştık. Sezon sonu takımın başına geçiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 11781179118011811182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.