Şimdi Ara

<< DH KARTALLARI >> (1178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.799
Cevap
20
Favori
1.051.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11761177117811791180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Orijinalden alıntı: comennias

şafak 64. başka yok. selamlar.

Ooo çok az kalmış, şimdiden hayırlı tezkereler

evet hayırlı tezkereler diliyorum ben de
  • Hacılar SteelSeries 10.yıl şerefine beleş mouse ve klavye dağıtıyor Benim linkten girin de bana da yardımınız dokunsun:http://steelseries.com/10?code=3BPo3rLu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0nur!

Hacılar SteelSeries 10.yıl şerefine beleş mouse ve klavye dağıtıyor Benim linkten girin de bana da yardımınız dokunsun:http://steelseries.com/10?code=3BPo3rLu

Sana yardım ederiz de hacu. Biz nolacaz. Zaten mouse bozuk. Orta tuş dönmüyor

• Onur!

Katıldım. Kaç kişiye vereceklermiş? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: the-revival

quote:

Hacılar SteelSeries 10.yıl şerefine beleş mouse ve klavye dağıtıyor Benim linkten girin de bana da yardımınız dokunsun:http://steelseries.com/10?code=3BPo3rLu

Senin gene orta tuş , benim logitech bozulalı bir ay oldu notebook'da kaydır babam kaydır
    Aynı mouse ikinci sefer bozdum bu sefer garantiyede girmez

Mefta

<< DH KARTALLARI >>
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: Colossus_

Eski açıktaydım.Holosko da harika gol atmıştı.

• oh gene silinmiş mesajlarımız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

quote:

Orijinalden alıntı: the-revival

quote:

Senin gene orta tuş , benim logitech bozulalı bir ay oldu notebook'da kaydır babam kaydır
    Aynı mouse ikinci sefer bozdum bu sefer garantiyede girmez

Mefta

<< DH KARTALLARI >>

İçerisini açtım, mekanizmasını tam olarak anlayamadan içerisi dağıldı. Uğraştım, toparladım ama yine de dönmedi

• topu atmış burası anlaşılan
  • Yaw burası 400 küsür sayfa değil miydi?
    Yoksa ben mi kafayı yiyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayd

topu atmış burası anlaşılan

<< DH KARTALLARI >>

• İyi geceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemolicK

Yaw burası 400 küsür sayfa değil miydi?
    Yoksa ben mi kafayı yiyorum?

kreyzisin meeen

anlaşılan cm başına düşen mesaj sayısı arttı

50 iken 60 oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

imza ne iş

hoşgeldin bu arada

seni tat ketçaptan aradılar
  • Schuster istifa etti
    Beşiktaş'ta teknik direktör Bernd Schuster görevinden istifa etti.

Teknik adamın "Başarısız olduğum bir takımda kalmak istemiyorum" diyerek istifasını sunduğu, yönetimin ise bu durumu değerlendirmek için bugün olağanüstü toplantı yapacağı öğrenildi.

Schuster'in bugün 11:00'deki idman öncesinde futbolcularıyla vedalaşacağı ve Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ndeki eşyalarını toplayacağı belirtildi.

Bir süredir rahatsız olan ve açıklamalarıyla adeta dalga geçen teknik direktör Bernd Schuster yönetime istifasını verdi. Yönetim bugün acil olarak toplanacak ve istifayı karara bağlayacak.

En son Manisa maçının uzatma dakikasında Guti'yi çıkartıp oyuna ernst'i sokması ile tepki çeken Schuster'in bırakmasındaki en önemli nedenlerden biri de Avrupa'da bir çok kulüpten transfer teklifi alması.

Alman hocayı Bundesliga'an Bayern Münih, Wolfsburg, B.Leverkusen ve İsyanya'dan Atletico Madrit kulüpleri istiyor.

Beşiktaş'ta ise Schuster'in istifasını kabul ederse ilk akla gelen isim Mustafa Denizli olacak.

Sağlık sorunları nedeniyle görevini bırakan Denizli, geçtiğimiz günlerde sağlık durumunun çok iyi olduğunu ve tekrar teknik direktörlük görevine dönebileceğini söylemişti.

BU HABER DOĞRUMU EĞER DOĞRUYSA

• Beethoven parti duzenler artik. :)
  • Lucescu gelsin ama gelmezki yakımı şampiyonlar liğinde çeyrek finalde
  • Schuster istifa etti
    Schuster, Beşiktaş'ta görevinden istifa etti. Yönetim sezon sonuna kadar takımı Tayfur Havutçu'nun çalıştırmasına karar verdi.

http://spor.milliyet.com.tr/schuster-istifa-etti/spor/spordetay/15.03.2011/1364474/default.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tautou

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

imza ne iş

hoşgeldin bu arada

seni tat ketçaptan aradılar

seni calve mayonezden aradılar aga kaç yumurta konuluyomuş diye sordular, toto'nun yumurtaları bilir dedim ben de

Agalar forumda artık tarafsız bir kimlikleyim, fair play için buradayım, forumun futbol bölümü taraftarların birbirini sevecekleri bir platform olacak artık

• 
Sayfa: önceki 11761177117811791180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.