Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (1852. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18501851185218531854
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Sony Experia Z2 kullanıcısıyım, geçen Cumartesinden itibaren kameram ve radyom çalışmaz oldu. Kamerayı açtığımda "Kayıt işlemi başka bir uygulamada devem ediyor. Kaydedilemiyor" uyarısı alıyorum ve video çekimi yapmıyor. Radyom ise hiç çalışmıyor. Telefonu yeniden başlattığımda kısa bir süre çalışıyor tekrar bu arızayı veriyor... Benim dışımda yaşayan varmı, yazılımdan mı bilemedim... Telefonumda 5.1.1 yüklü...
  • Mrb benm telın surumu 5.0.2 olarak gorunuyor en guncel surum bu mu? Bu olarak gorunuyor bende?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eraysgt kullanıcısına yanıt
    Benim cihazda surum guncel gorunuyor ama 5.0.2 bu surum dogru mudur hocam

• türkiye'ye gelmesi ne kadar sürer 5.1'in?

rom olarak yüklersem uygulamalar vs. silinecek uğraşmak istemiyorum öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 9 Eylül 2015; 16:27:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: varolmayansehir

Merhaba Sony Experia Z2 kullanıcısıyım, geçen Cumartesinden itibaren kameram ve radyom çalışmaz oldu. Kamerayı açtığımda "Kayıt işlemi başka bir uygulamada devem ediyor. Kaydedilemiyor" uyarısı alıyorum ve video çekimi yapmıyor. Radyom ise hiç çalışmıyor. Telefonu yeniden başlattığımda kısa bir süre çalışıyor tekrar bu arızayı veriyor... Benim dışımda yaşayan varmı, yazılımdan mı bilemedim... Telefonumda 5.1.1 yüklü...

Yandex naviyi sil

• Bende son surum 5.0.2gorunuyoe bu dogru surum mu hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: BA1903

Bende son surum 5.0.2gorunuyoe bu dogru surum mu hocam

Son surum 5.1.1

• BA1903 B kullanıcısına yanıt
    Birader herkesi tek tek alıntı yaparak soru sorulmaz,sorarsın bilgisi olan varsa cevap verir.
    Flashtool ile rom atmayı biliyorsan biz o şekilde yükledik forumda linki var,yok bilmiyorsan biraz sabret otomatik olarak gelir önümüzdeki günlerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yes of course

quote:

Orijinalden alıntı: fatih33yucel

5.1.1 e ait ftf dosyasi cikti mi ? Indirip kurmak istiyorum da...
    Ama rootsuz olarak kurabilmeliyim.

Xperifirm den romu indireceksiniz. Ardından indirilen dosyaları flashtool ile ftf uzantısına çevirme işlemi google da mevcut. Son olarak yine flashtool ile flashlayacaksınız. Root gerekmemektedir

Ben xperifirm den indirdim ama flashtool ile ftf ye çeviremiyorum dosyayı seçiyorum hiçbirşey olmuyor ftf paylaşabilecek biri varmı acaba

• mrb arkadaşlar XPERIA Z telefona root atmam gerekiyor.Telefona format atınca doğal alarak resimler gitti.Geri getirmek için kullanacağım program telefonun root lu olmasını istiyor.Bende bu işlemden hiç anlamıyorum yardımcı olacak birisi en basit nasıl yapacağım hakkında bilgi verebilir mi?
  • mercan2317 kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_109833203/tm.htm

Ben bu konudaki .ftf den yükledim sıkıntı yok ;)
  • 5.1.1 i xda deki arkadas, recovery den flaslayin demis. Ancak bazilari root yok yazmis bazilari flashlamama ragmen hala 5.0.2 yuklu görünüyor demis. Xda den recovery den flashlayacagim. Dosyayi indirdim, boyke flashlayan arkadaş var mı? Root sart tb den verileri almak icin, bilgisi olan var mi?

Dosyayi recoveryden flashlasladim, sorunsuz root lu olarak acildi sadece recovery fix yapacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dominikk -- 10 Eylül 2015; 19:20:05 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar biri Allah için şu sorunuma çözüm bulsun. Xperia Z cihaz Avea hattım hiç çekmiyor servis yok diyor yada bazen çok nadiren E hızında 1 tık çekiyor. Son 4 gündür bu bu şekilde durup dururken bu sorun ortaya çıktı düşme darbe vs. herhangi birşey olmadı. Tamirciye verdik anakart hariç her parçayı değiştirdim ama sorunu bulamadım dedi... İnternette araştırmalarım sonucu bazıları Turkcell deneyin demiş benim gibi sorun yaşayanlara. Turkcell hat denedim ve telefon full çekiyor. Bu neyden kaynaklı olabilir turkcelle geçmek istemiyorum avea daki gibi bir tarife için 2 kat ücret ödemek zorunda kalıcam her ay. Bir yardımcı olun lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VisualPwnage

Arkadaşlar biri Allah için şu sorunuma çözüm bulsun. Xperia Z cihaz Avea hattım hiç çekmiyor servis yok diyor yada bazen çok nadiren E hızında 1 tık çekiyor. Son 4 gündür bu bu şekilde durup dururken bu sorun ortaya çıktı düşme darbe vs. herhangi birşey olmadı. Tamirciye verdik anakart hariç her parçayı değiştirdim ama sorunu bulamadım dedi... İnternette araştırmalarım sonucu bazıları Turkcell deneyin demiş benim gibi sorun yaşayanlara. Turkcell hat denedim ve telefon full çekiyor. Bu neyden kaynaklı olabilir turkcelle geçmek istemiyorum avea daki gibi bir tarife için 2 kat ücret ödemek zorunda kalıcam her ay. Bir yardımcı olun lütfen.

Bariz şekilde aveada sorun var. Telefonda sorun aramayın bence aveaya gidin.

• Üstad sağolasın, kaldırınca direkt çalıştı...
  • z kullanmayı bıraktım diye 5.1 note 4'ten önce geldi galiba :)
  • Valla helal olsun sonye z efsane oldu

• Arkadaşlar merhaba, 1.5 yıla yakındır z kullanıyorum hala çok memnunum ancak son 2 gündür medya sunucusu %50-60 civarında şarj yemeye başladı bu yüzden telefonu kullanmasam bile kendi kendine şarjı tükeniyor ve stamina modu açık olmasına rağmen çalışmıyor haliyle pilim çok çabuk bitiyor. Aynı zamanda ses açma tuşuna ana ekranda bastığım zaman telefonun kendi çalma sesi yerine videolarda uygulamalarda kullanılan sesi açıyor ve bu yüzden ayarlara girip telefonun kendi çalma sesini öyle ayarlamak zorunda kalıyorum. Sonuç olarak bu medya sunucusunun pil tüketmesinden nasıl kurtulabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim. İsterseniz ekran görüntüsü alabilirim daha kolay yardımcı olabilmeniz acısından. Kullandığım sürümde 4.3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi android137 -- 10 Eylül 2015; 13:47:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

quote:

Orijinalden alıntı: VisualPwnage

Arkadaşlar biri Allah için şu sorunuma çözüm bulsun. Xperia Z cihaz Avea hattım hiç çekmiyor servis yok diyor yada bazen çok nadiren E hızında 1 tık çekiyor. Son 4 gündür bu bu şekilde durup dururken bu sorun ortaya çıktı düşme darbe vs. herhangi birşey olmadı. Tamirciye verdik anakart hariç her parçayı değiştirdim ama sorunu bulamadım dedi... İnternette araştırmalarım sonucu bazıları Turkcell deneyin demiş benim gibi sorun yaşayanlara. Turkcell hat denedim ve telefon full çekiyor. Bu neyden kaynaklı olabilir turkcelle geçmek istemiyorum avea daki gibi bir tarife için 2 kat ücret ödemek zorunda kalıcam her ay. Bir yardımcı olun lütfen.

Bariz şekilde aveada sorun var. Telefonda sorun aramayın bence aveaya gidin.

Hocam dediğiniz gibi Avea bayiye gittim durumu anlattım. Arkadaş bir bakabilirmiyim dedi telefona bir kaç ayar çekti biryerlere sms attı falan filan yeni ayarları yükledi eskiden ayarlada "Tercih edilen ağ türü" kısmı WCDMA/GSM iken yeni bir seçenek geldi LTE/WCDMA/GSM diye onu seçti. Daha sonrasında telefon kapatıp açtık H+ çekiyor dedim bu kadar basitmiydi bu iş ya.. Sonra aveadan çıktım başka bir mekana gittim H çekiyor gösteriyor fakat çekim gücü en dipte daha sonra şuan iş yerine geldim telefon yine iptal şuan hiç çekmiyor yine kafayı yiyeceğim sorun nedir anlayamadım gitti hatmı telefonmu..
  • Peki, Sim kart kac yillik ?
    Gecen gun türkcell eski sim kartlarını birden bire servis dışı birakti ve boylelikle milleti yeni sim kart almaya yönlendirirdi..19 tl.
    Eskk sim kartsa avea sanada mesaj yolluyor olabilirmi acaba

• 
Sayfa: önceki 18501851185218531854
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.