Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (1753. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17511752175317541755
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Z4 de şarj girişinde kapak olmaması çok iyi bir artı oldu Dock derdine son vermiş oluyor bu adımla performans ise sızan bilgilerde çok iyi seviyelerde görünüyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su almış Xperia Z garanti dışı bırakılırsa kaç para alırlar bilginiz var mı acaba ?
    Telefon aslında düzgün çalışıyor sadece power tuşu bozuk ekran kendi kendine açılıp kapanıyor birde sarj kapağı kapanmıyor.
  • lollipop bekleyen z kullanıcılarına gelsin
    https://www.youtube.com/watch?v=M1UPqYLcKek
  • _-_bluedragon_-_ kullanıcısına yanıt
    Lollipop'umuzu bu mu yemiş yoksa :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

Lollipop'umuzu bu mu yemiş yoksa :D

lollipop'la birlikte bunu vereceklermiş yediği için
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

Hala değiştirmedim telefonu ben

Aynen bende hala değiştirmedim Xperia Z candır açıkcası Z4 ü bekliyorum bakalım, bayadır yazmadım ama takip etmeye gayret ediyorum herkese selamlar

• Bu xperia z nin klavye sorunana bir çözüm yok mu arkadaşlar ben mi alışamadım anlamadım gitti. Çok yavaş yazıyor tahmin açınca telefon apışıp kalıyor resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan_68

Bu xperia z nin klavye sorunana bir çözüm yok mu arkadaşlar ben mi alışamadım anlamadım gitti. Çok yavaş yazıyor tahmin açınca telefon apışıp kalıyor resmen.

Arkadaşım, Sony'nin klavyesini doğru düzgün hiç kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum... Klavye konusunda SwiftKey üzerine tanımam... Yazdığın tüm kelimelerini buluta kaydetmesi de ayrıca çok güzel bir özellik... Bir dünya klavye teması da cabası...

• quote:

Orijinalden alıntı: Engin.OK

Hocam ben Z den sonra Z1 sonra Z2 Aralık'ta da Z3 e geçtim ama zarar etmedim iyi fiyata sattım cihazları :) Z3 ün iki tane müşterisi hazır bekliyor fiyatı belli 1850 lira
    Bir tek Z yi kırdık onun parası gitmişti çöpe ne yazıkki

Siz neler yapıyorsunuz nasıl gidiyor?

@aresmar
    @cavit63

@prof.exx hocam sizden hala ses yok nerelerdesiniz?

valla bravo. iyi alıcılar bulmuşsunuz. 1939 tlye sıfırını alabilecekken, 2.eline 1850 tl verecek 1 değil 2 kişi bulmak büyük başarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilkoc -- 15 Nisan 2015; 9:50:12 >
  • quote:

Bu xperia z nin klavye sorunana bir çözüm yok mu arkadaşlar ben mi alışamadım anlamadım gitti. Çok yavaş yazıyor tahmin açınca telefon apışıp kalıyor resmen.

bende yazmasında bi yavaşlık yokta, yazma bölümüne tıkladığımda klavyenin açılması 3-4 saniye sürüyo. diğer klavyeleri denedim ama sonyninkine alıştığım için vazgeçemiyorum
  • geri sayım başlatıyorum o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

geri sayım başlatıyorum o zaman

Başlat ama daha sertifikalanmış herhangi bir sürüm yok biraz çok sayacağız gibi görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: assassin(z)

quote:

Başlat ama daha sertifikalanmış herhangi bir sürüm yok biraz çok sayacağız gibi görünüyor

Ben haziranın ilk haftasına gelir diyorum..
  • quote:

quote:

quote:

Lollipop 5.1 sürümü gelsin direkt...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

Arkadaşım, Sony'nin klavyesini doğru düzgün hiç kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum... Klavye konusunda SwiftKey üzerine tanımam... Yazdığın tüm kelimelerini buluta kaydetmesi de ayrıca çok güzel bir özellik... Bir dünya klavye teması da cabası...

Bu yazı üzerine swiftkey i kurdum cidden çok iyi sony klavye ye hiç gerek yok
  • anilkoc A kullanıcısına yanıt
    Ben bulmadım şahsen ikiside ısrarla istiyor vaio var onu değiştirmek istiyordum bilgisayar verelim dedim yok Z3 hoşuma gitti diyo biri hatta :)

• Yardımınıza ihtiyacım var. Telefonu bugün şarja taktım sonra bir iki el heartstone oynayayım dedim oyunu oynarken şarj bitti ve telefon kapandı sonrasında kırmızı bildirim ışığı yandı biraz bekledim açılır diye fakat telefonda hiçbir hareketlenme yok şarj cihazını çıkardığımda da kırmızı ışık yanmaya devam ediyor.
  • Bu nedir ya hala yok güncelleme...
  • Güncelleme mi gelecekmiş cahil kaldık.
    Ne zaman

• quote:

quote:

quote:

Aynen o zamana anca gelir gibi zaten bundan sonrada günceleme gelmez bir tane bugfix verirler tamam sonra z4 e geçeriz yada xda akar

• 
Sayfa: önceki 17511752175317541755
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.