Şimdi Ara

Utopia (2013 - ) - 2. Sezon Bitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
4
Favori
5.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Utopia kült bir çizgi roman senaryosunu bulan bir grup insanın hikayesini anlatıyor. Kitabın son yüzyılda yaşanmış felaketleri önceden belirttiği ileri sürülmektedir. Gruptakiler kısa bir süre sonra The Network olarak bilinen bir organizasyonun hedefi haline gelir.

Burası biraz spoilere giriyor ama isteyen okusun fazla bi şey yok.

Ütopya; kabaca kurgulanmış toplumların tasviri anlamına gelir. Herşeyin iyisi ve kötüsü olduğu gibi Ütopya da "Özendirici" ve "Korkutucu" olmak üzere ikiye ayrılır. Bizim hikayemiz tamamiyle ikinci seçeneği, yani korkutucu öğeleri seçen bir grafik roman üzerinden gelişen olayları temel alıyor. Paranoyak bir şizofren Mark Dane tarafından oluşturulan "Ütopya Deneyimleri"; elden ele dolaşan ve içeriği bakımından takipçilerini fikir ayrılığına itmiş bir eserdir. Ütopya'nın ilk bölümünü elinde bulunduran Becky, internetten tanıştığı arkadaşları Wilson Wilson ve Ian ile kendilerini gizemli ve ucu sağlık bakanlığına kadar dokunan büyük bir komployu çözerken bulurlar. Tabii arkalarında onları takip eden Network topluluğuna bağlı tehlikeli kişiler varken ilerlemeleri ve sis perdesinin aralanması hiç de kolay olmayacaktır. Tüm bunlara ortaya çıkan romanın yayınlanmamış ikinci bölümü de eklenir... Megali - Ali Şahin / birdizihaber.com

Tavsiye olunur, zaten 6 bölüm var ikinci sezon için net bir bilgi yok.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 2. sezon gelecek gibi. Umarım gelir.
  • Gözden kaçan güzel diziyi yukarı taşıyalım fark edilsin.
  • şu siyah eleman misfits de oynuyordu..
  • Misfits'ten tanıdığımız Nathan Stewart var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

şu siyah eleman misfits de oynuyordu..

Aynen
  • 1.mesajda koyduğun video yayından kaldırılmış...yenisini koyarsan üyeler faydalanır.
  • Böyle bir dizinin forumdaki konusunu bu olduğuna gerçekten çok şaşırdım arkadaş tavsiyesi üzerine izledim burada çok daha uzun bir konusu olduğunu tahmin ediyordum.

Eğer en ufak bir boşluğunuz varsa araya Utopia'yı sıkıştırın soundtrackler için bile izlenir.

Amerikan yapımı da olacakmış bir söverdim de neyse,biz orjinal kadroyla 2.sezonu bekliyoruz.
  • 2 Bölüm izledim gerçekten güzel bir dizi yabancıdiziizle de 6 bölüm var dizi 6 bölümse baya kısaymış.
  • Yok mu bu dizinin ana konusu
  • Harika bir dizi, bu dizinin nasıl ana konusu olmaz . Herkesin gözünden kaçmış demekki, mutlaka izleyin bence zaten ingiliz dizisi olmasıda artısı
  • cidden çok sağlam bir dizi hak ettiği ilgili görmemiş
  • Şu Becky'e o kadar gıcık kapıyorum ki anlatamam.Kolundaki sarı saati görünce kendimi yumrukluyorum. Normalde İngiliz aksanını severim ama Becky'de çok itici buluyorum.
  • Yorumlar güzel, başlayacağım diziye bir de Türkçe altyazısı yok, değil mi?
  • Ben aradığımda dizi çıkmamıştı, herhalde yanlış aramışım, teşekkürler.
  • ilgimi çekti başlayayaım
  • ınanılmaz bır yapım cok cok ıyıdı her bolum bırbırınden heyecanlı surukleyıcı merak uyandırıcı
  • Temmuz ayında 2. sezon gelecekmiş.
  • Dün başladım 4 bölüm izledim şimdiye kadar. iMDB'de 2x1 için temmuz yazıyo,gelicek ay yeni sezon çıkar herhalde.
    Mutlaka izlenmeli dizi.

Edit:

1 saat önce 2.sezonun trailer'ı geldi.

http://www.channel4.com/programmes/utopia/videos/all/series-2-trailer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artizt -- 20 Haziran 2014; 21:04:33 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.