Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35003501350235033504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hiranyagarbha

Hocam işe yaradı.%100 den %85 e çok çabuk düşerdi..kodu girdikten sonra düzeldi.Çok sağol..Aslında bilmeme rağmen cesaret edip yapamıyordum..Sen bir şey olmaz deyince yaptım:) Sorun çıksaydı seni suçlayacaktım Neyse ki bir şey olmadı

Mesajini 3 kisi eksilemis bu arada. Artik bunu neye yormak lazim bilemiyorum cekemiyorlar mi desek yoksa gecmisten kalma kuyrul acisi olanlar mi bilemedim ama ise yariyacagini soylemistim. Ben senelerdir kullaniyorum desem yalan olmaz yani. Suana kadarda hicbi sikintisini gormedim. Gecenlerde 5200mah pil yerine 2600luk olani taktim wifi da 18 saat beklemeye 4 saat 3dk ekran verdi. Pil 2 22 aylik filan ki sarjda oyunda oynarim nasilsa cikiyor diye yazin epey bi hor kullanmisligimda var ustune ustluk forumdaki made in china olan piller daha cabuk tukeniyor safsatasina karsilik benim pilimde made in china :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• rusya 5.0 romundan 4.4.2 türkiye romuna dönüş olur mu ???
  • rortatas kullanıcısına yanıt
    8-9 mesaj üstte yazıldı.
  • arkadaslar s4 e gelen yeni 1.2 gb guncellemede degisten chrome 42.0.2311.109 sürümünde yan sekmelere nasil geciliyor cildircam bulamadim yardimci olursaniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: mfeker89

arkadaslar s4 e gelen yeni 1.2 gb guncellemede degisten chrome 42.0.2311.109 sürümünde yan sekmelere nasil geciliyor cildircam bulamadim yardimci olursaniz sevinirim

Orta tuş görev yöneticisinden sayfalar arası geçiş yaparsın uygulamalar arası olduğu gibi ha beğenmezsen chrome dan ayarlara gir sekme ayarları vardır değiş eski sistem olur
  • merhaba arkadaşlar samsung galaxy s4ü google edition yapabiliyor muyuz acaba
  • sabirmusti kullanıcısına yanıt
    yapılabilse kimse samsungun romunu kullanmazdı.
  • sabirmusti kullanıcısına yanıt
    cihazın i9505 ise mümkün

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2557353

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmert -- 25 Nisan 2015; 22:49:50 >
  • cmert kullanıcısına yanıt
    Cmert ben 4.4.2 ye dönsem s6 klavye ve s6 weather uygulamalarını 4.4.2 de çalıştırabilir miyim yoksa sadece lollipop için mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gavuzla

quote:

Orijinalden alıntı: mfeker89

arkadaslar s4 e gelen yeni 1.2 gb guncellemede degisten chrome 42.0.2311.109 sürümünde yan sekmelere nasil geciliyor cildircam bulamadim yardimci olursaniz sevinirim

Orta tuş görev yöneticisinden sayfalar arası geçiş yaparsın uygulamalar arası olduğu gibi ha beğenmezsen chrome dan ayarlara gir sekme ayarları vardır değiş eski sistem olur

hocam cok tesekkurler duzelttim sekme ayarlarindan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabirmusti

merhaba arkadaşlar samsung galaxy s4ü google edition yapabiliyor muyuz acaba

Cyanogenmod kurmayı deneyebilirsiniz.

• muhsin_cepelli M kullanıcısına yanıt
    uygulamalar lollipop icin. calistiramazsin

• quote:

Orijinalden alıntı: ikes

5.0.1 Bildirim ışığının yanıp sönme hızını nasıl değiştiririz?

rootlu cihaz

ustaları cevap vermesi için bekliyorum

Ayarlar > ekran ve ışıklar > bildirim ışığı

(Cyanogenmod'da böyle.)

• cmert kullanıcısına yanıt
    Anlaşıldı 4.4.2 ye de dönmeyeceğiz o zaman. Ya bi ekran kapandığında 2g ye ekran açınca(veya belli programları açınca) 3g ye otomatik geçecek program bulamadım xposed sız çalışan. bunu ilk yapan parayi kirar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: muhsin_cepelli

Anlaşıldı 4.4.2 ye de dönmeyeceğiz o zaman. Ya bi ekran kapandığında 2g ye ekran açınca(veya belli programları açınca) 3g ye otomatik geçecek program bulamadım xposed sız çalışan. bunu ilk yapan parayi kirar :)

lollipop modemini flashlayarak 4.4.2 kullanan mevcut sadece recovery çince oluyomuş bende dönsemmi diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bblokee -- 25 Nisan 2015; 23:49:49 >
  • muhsin_cepelli M kullanıcısına yanıt
    yani bence de donme. herkesin kendi tercihidir bisey diyemem fakat lollipopla butunlesen uygulamalar performans gorsellik gibi artilari birakip kitkata donmek bana sacma geliyor. en basitinden rehberi 2-3 saniyede acan bir tw ye neden doneyim ki ? varsin batarya 1-2 saat erken tukensin, ram tuketimi fazla olsun hic muhim degil. yeterki iyi bir kullanici deneyimi sunsun.

• Beyler amma abartmışsınız yükleyin S4 Note 4 romunu bakın keyfinize , yakın zamanda S6 Romuda gelecek. Ben çok memnunum.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    S4 için aurora 5.0.1 note 4 port yuklu kasma,durdurulma hatalari,bircok bug mevcut..Mega wipe ile yuklendi all fixed.zip kurulu..Daha çok yolu var denemeyin bence note 4 lollipop portunu.Ayrica S6 port yakin zamanda çıkacak demişsin.En az 3 ayı var o portun belli bir stabiliteye erisebilmesi icin.

Şuanda en stabil prism barabone v15 var ama nerdeyse bomboş geliyor..insan bi dosya yoneticisi koyar bari hadi onu gectim upsm nerde be adam ? Yeni rus guncellemesini bekliyomus romu guncellemek icin..

E lollipop 5.1.1 var cyanogenmod 12 altyapisinda oda şarj düşmanı telefonu kullanirken batarya yuzdesine bakmakla geciyo zaman :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8DD1B5BB3 -- 26 Nisan 2015; 9:23:49 >
  • döndüm kitkata dünya varmış arkadaş yemin ediyorum kitkatın performansı şuan için daha iyi uygulamaları devre dışı bıraktım greenify kurdum canavar oldu bakalım özlediğim ekran sürelerini alıcakmıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogu9507

S4 için aurora 5.0.1 note 4 port yuklu kasma,durdurulma hatalari,bircok bug mevcut..Mega wipe ile yuklendi all fixed.zip kurulu..Daha çok yolu var denemeyin bence note 4 lollipop portunu.Ayrica S6 port yakin zamanda çıkacak demişsin.En az 3 ayı var o portun belli bir stabiliteye erisebilmesi icin.

Şuanda en stabil prism barabone v15 var ama nerdeyse bomboş geliyor..insan bi dosya yoneticisi koyar bari hadi onu gectim upsm nerde be adam ? Yeni rus guncellemesini bekliyomus romu guncellemek icin..

E lollipop 5.1.1 var cyanogenmod 12 altyapisinda oda şarj düşmanı telefonu kullanirken batarya yuzdesine bakmakla geciyo zaman :(

Katılıyorum en stabil rom barebone şuanda. Tarayıcıyı bile kaldırmasını başta ben de yadırgadım ama düşündüğüm zaman hiç kullanmıyordum.

• 
Sayfa: önceki 35003501350235033504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.