Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31343135313631373138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Samsung, S4 Kullanıcılarını rahatlatan videoyu nihayet yayınladı, Lolipopumuz hayırlı olsun arkadaşlar.

S5 menu ile ayni ben pek fark gormedim.tekfark isletim ve pil de olur heralde.v6.1 deyim zaten bu menuler bende var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuya bakmayalı gördüm ki hunkar1 sınırsız çizilmiş. Üzüldüm. Niye çizildi bilen var mı?
  • Adminlerle sorun yaşamış herhalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metnes71

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Samsung, S4 Kullanıcılarını rahatlatan videoyu nihayet yayınladı, Lolipopumuz hayırlı olsun arkadaşlar.

S5 menu ile ayni ben pek fark gormedim.tekfark isletim ve pil de olur heralde.v6.1 deyim zaten bu menuler bende var.

Aynen cok alistim zaten s5 touchwiz'e farkli bir tasarimla gelmeliydi bence samsung beni batarya ve project volta,art disinda heyecanlandirmadi tabi onlarda gelirse

• Russia 4.4.2 NJ1 sürümünü yükledim .. yüklemez olaydım.. arkadaş bu nedir şarj resmen durduğu yerde eriyor bitiyor :))
    NG3 e geri dönüyorum ben.. lolipop a kadar ng3 teyim.. nj1 kullanıp ta memnun olan var mı merak ettim şimdi.. kafayı yedirecek bana az kaldı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: metnes71

e hocam ne bekliyorsun yahu adam S4 için tekrardan uğraşıp yeni menü mü hazırlayacak ? S6 geliyor , Alpha ve Note 4 varken L veriyor ya ona şükret.

Videodaki adamında dile getirdiği gibi daha hızlı , akıcı ve serii olacak.

Ben çok sevindim L ' nin gelmesine ölüsü bile S4 ' e çok güzel gelir, rahat olun geldiğinde hepimiz çok mutlu olacağız.

Pilden çok beklentim yok ama o da olursa efsane olur zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 8 Kasım 2014; 0:26:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikara86

Arkadaşım benim kullandığım yöntem: lg g2 deki gibi çift tıkla ekranı kapatıp uyku moduna girsin istiyorsan (uyanma değil sadece uyku) kesinlikle kasmayan tw den çok daha iyi nova launcher prime ve screen on off uygulamasını kur. Daha sonra nova ayarlarından ana ekran parmak hareketleri çift tıklama hareketine screen on off program widget ini ata. Artık ana menüde herhangi bi sayfada herhangi bir alana çift tıkladığında ekran kapanır uyku moduna geçer. Ama uyanma olayı gerçek anlamda s4 te olamaz çünkü yazılımdan ziyade farklı bir donanım eklemek gerekir telefona g2 deki gibi...

Baska bır launcher yuklemeye fılan gerek yok

ana sayfada swıpe home button vıdeosu var

o vıdeoyu ızlersenız ekranı sadece basıt bır parmak hareketıyle kapatabılırsınız

ana sayfayı okuyalım lutfen

• Arkadaşlar Note 4 kadar olmasa da, S4'de önerebileceğiniz yazı-çizim uygulaması ve işe yarar stylus kalem markası var mı kullandığınız?
  • Aralığın ikinci haftası gibi Rusya'dan ilk lolipopu alma ihtimalimiz var. Gelir gelmez kurarım

• Arkadaşlar benim s4 de bir sorun var yardım ederseniz çok sevinirim. Durduk yere kendini resetliyor. Sonra açıldığında şarj 0 oluyor. Bende bataryayı çıkarıp 1 dakika bekliyorum sonra geri takıyorum şarj 70 oluyır. Oyun oynarken kendiliğinden kapanıyor. Oyun dediğimde minion rush ve dead trigger 2 yani telefonu fazla zorlamaz. Bundan dolayı telefondan nefret ediyorum nedemi ne bilen varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknoŞizofren

Aralığın ikinci haftası gibi Rusya'dan ilk lolipopu alma ihtimalimiz var. Gelir gelmez kurarım

Sence bize gelecek lollipop'ta koklu degisiklere imza atmis midir samsung yani "iste s5 arayuzu kasmiyo da daha ne istiyonuz" tarzi bi dusunceye kapilip project volta,art vs. nexus'a gelen şeylerden mahrum birakmazlar heralde ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Ata

Arkadaşlar benim s4 de bir sorun var yardım ederseniz çok sevinirim. Durduk yere kendini resetliyor. Sonra açıldığında şarj 0 oluyor. Bende bataryayı çıkarıp 1 dakika bekliyorum sonra geri takıyorum şarj 70 oluyır. Oyun oynarken kendiliğinden kapanıyor. Oyun dediğimde minion rush ve dead trigger 2 yani telefonu fazla zorlamaz. Bundan dolayı telefondan nefret ediyorum nedemi ne bilen varmı?

Bataryan şişmiştir tahminen..

• quote:

Orijinalden alıntı: H0CA

quote:

Orijinalden alıntı: omrctn1

Arkadaşlar dün sarjim % 24 de iken kameraya girdim ve aninda kapandı acamadim ve bataryayi çıkardım tekrwr takıp denedim acildiktan sonra kameraya girdiğim gibi yine kapandi ve yine aynı işlemler .. Bugün 4-5 kez yine başıma geldi garantisi bitti napmaliyim ve bu sorunu yaşayan bilgisi olan varmı

Sanırım cihazı yeni aldınız. güncellemeleri kontrol edin güncelleme yapmamışsınız ilk alınca o sorun herkeste vardı cihazı güncelleyin kameraya girince kapanmaz artık

Nisan 2013 de aldım hocam ilk çıktığı zamanlar aldığımda 4.2.2 idi 4.3 yaptım ve şuan 4.4.2

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogu9507

quote:

Aralığın ikinci haftası gibi Rusya'dan ilk lolipopu alma ihtimalimiz var. Gelir gelmez kurarım

Sence bize gelecek lollipop'ta koklu degisiklere imza atmis midir samsung yani "iste s5 arayuzu kasmiyo da daha ne istiyonuz" tarzi bi dusunceye kapilip project volta,art vs. nexus'a gelen şeylerden mahrum birakmazlar heralde ?

S5e gelen Android L'deki içeriğin %70ini bizde alırız diye düşünüyorum. ART vardır artık heralde bi zahmet, ultra güç tasarrufu, araç kutusu felan soruyorsan onlar gelmeyecek sanırım. Samsung paranın olduğu yere arkadasını dönmez sadece :)

• quote:

quote:

Arkadaşlar benim s4 de bir sorun var yardım ederseniz çok sevinirim. Durduk yere kendini resetliyor. Sonra açıldığında şarj 0 oluyor. Bende bataryayı çıkarıp 1 dakika bekliyorum sonra geri takıyorum şarj 70 oluyır. Oyun oynarken kendiliğinden kapanıyor. Oyun dediğimde minion rush ve dead trigger 2 yani telefonu fazla zorlamaz. Bundan dolayı telefondan nefret ediyorum nedemi ne bilen varmı?

Şişmesi normal orjinal şarj makinesi kullanmıyorum...

• quote:

quote:

Şarj cihazım orijinal değil. Orjinalide 70 lira. Batarya 90 lira. Öğrenciyim daha babamdan harçlık alıyorum......
    Başka çözüm yolu yokmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fakirdepocu -- 8 Kasım 2014; 9:09:05 >
  • quote:

quote:

quote:

S5e gelen Android L'deki içeriğin %70ini bizde alırız diye düşünüyorum. ART vardır artık heralde bi zahmet, ultra güç tasarrufu, araç kutusu felan soruyorsan onlar gelmeyecek sanırım. Samsung paranın olduğu yere arkadasını dönmez sadece :)

Art vs. nexus'a gelenler gelsinde gerisi hiç mühim değil yok araç kutusuymuş yok güç tasarrufuymuş ozcan rom kullaniyorum 2-3 kere anca denemisimdir zaten S3 miniye port edilen lollipop'u gordugumde aklima s4'ün 2 yil sonraki hali geldi

• Android 5 güncellemesi hepimiz gibi beni de çok sevindirdi, samsung elini çabuk tutup bu defa şaşırttı. Yalnız arayüzün açık renk ağırlıklı olması amoled ekran için batarya handikapı oluşturabilir. bakalım deneyip göreceğiz zamanla...
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

• Arayüz ve görsellikten ziyade en muhim konu art...

Art destekli olursa com iyi olur..hem.pil hem stabillik açisindan..

• quote:

Orijinalden alıntı: cmert

Android 5 güncellemesi hepimiz gibi beni de çok sevindirdi, samsung elini çabuk tutup bu defa şaşırttı. Yalnız arayüzün açık renk ağırlıklı olması amoled ekran için batarya handikapı oluşturabilir. bakalım deneyip göreceğiz zamanla...
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Bence batarya 1 saate yakin daha uzun gidecek ve telefon nefes alacak diye düşünüyorum keşke preview videosunu biraz daha uzun tutsalardi Üst bardaki simge tasarimlari değişmemiş ona takiliyo surekli gözüm Videoda o kart tasarimli multi tasking bolumunu acmadi adam ayar oldum en sevdigim yeri material desing'in..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8DD1B5BB3 -- 8 Kasım 2014; 11:08:16 >

• 
Sayfa: önceki 31343135313631373138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.