Şimdi Ara

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.749
Cevap
73
Favori
572.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçi illa ki bir düzeltme/iyileştirme yapılmıştır ancak demek ki ilk anda farkedilebilecek türde belirgin bir şey değil yaptıkları..Teşekkür ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mb2007

quote:

Orijinalden alıntı: alahan1963

1126 Sürümünü yükleyen arkadaşlar, olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi ya da tv de oluşan farkları biraz anlatabilir misiniz?

Doğrusu anlaşılan bir fark yok. Sadece multimedia bölümü boş geliyordu. O düzeldi.

nerreden yüklediniz bu sürümü ?

samsungun kendi sitesinde sürümler saçmaladı geriye doğru gidiyor.
    şuan 1123,3 var

televizyondanda kontrol ettim. 1125 yüklü oda güncel diyor...

• Yaklaşık 1,5 yıldır evde 65F8000 ve 40F6500 tv kullanıyorum.Tv lerin ikiside modeme wifi ile bağlı ve yaklaşık 14 mb hızındaki internet ile hiç sorunsuz 720p ve 1080p filmleri 720pizle.com vb sitelerden izliyorum.Sorun yaşayan arkadaşları duydukça;acaba bu siteler gerçek 720p yada 1080p değillermi diye sormaya başladım kendime..Sorun yaşadığınız film sitelerini yazarsanız bi kontrol edelim derim.İyi seyirler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemyK

quote:

quote:

1126 Sürümünü yükleyen arkadaşlar, olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi ya da tv de oluşan farkları biraz anlatabilir misiniz?

Doğrusu anlaşılan bir fark yok. Sadece multimedia bölümü boş geliyordu. O düzeldi.

şuan 1123,3 var

TV'den yükledim. Başka bir yerde yok sanırım.

Modelden fark eder mi ? Bilemiyorum. Benimki 46f8000.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mb2007 -- 24 Temmuz 2015; 8:35:31 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CemyK

quote:

quote:

şuan 1123,3 var

TV'den yükledim. Başka bir yerde yok sanırım.

Modelden fark eder mi ? Bilemiyorum. Benimki 46f8000.

benimkide 46F8000

ama ne tv de nede sitede var. samsung yazılımda çöktü...

• Bu 1126 sürümü TV'den otomatik olarak yüklenemiyor, samsung'un kendi sitesinde ise yeni sürümün numarası 1123.3 olarak gözüküyor. Müşteri temsilcisi ile görüştüm ve bu sorunun site üzerinden düzeltilip güncel numaralandırma ile indirmeye sunulacağını söyledi. Tabii bunun ne zaman olacağı konusunda bir tarih veremedi.
  • Arkadaşlar güncellemelerle boşuna uğraşmayın samsun telefonlarda yaptığı gibi televizyonlarıda bozar ki yeni ürün alasınız diye hangisi stabil ve güzel ise onda kalın. Mesela daha sitesinde bile güncelleme numarasını doğru düzgün yazmıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasa king

Arkadaşlar güncellemelerle boşuna uğraşmayın samsun telefonlarda yaptığı gibi televizyonlarıda bozar ki yeni ürün alasınız diye hangisi stabil ve güzel ise onda kalın. Mesela daha sitesinde bile güncelleme numarasını doğru düzgün yazmıyorlar.

katılıyorum...

bu samsung tam bir şerefsiz. açık konusuyorum telefonumda televizyonumda samsung
    birdaha NE ALIRIM NEDE ALDIRIRIM...
  • Nerminator N kullanıcısına yanıt
    Çok haklısınız. Yeni çıkan televizyonlar çok kalın. Bizimkisi serçe parmağından bile ince. Bu da estetik açıdan güzel oluyor. Görüntüsü de harika. 4K, curve falan hiç uğraşmam 10 yıl bozulmasın yine vazgeçmem bu televizyondan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavsar -- 24 Ağustos 2015; 20:58:25 >
  • Arkadaşlar,

Rica etsem, eğer yapmışsanız, son güncellemenin (1125.1) neler getirdiğini ve neler götürdüğünü (önemli olsun ya da olmasın) bana söyleyebilir misiniz?
    Teşekkür ederim şimdiden..
  • Arkadaşlar bende 55F8000 sahibiyim, son zamanlarda dikkati çekmeye başladı. Ekranda beyaz bir görüntü olduğunda ekranın orta bölgesi daha karanlık yanlar isi daha aydınlık gözüküyor. Sanki ledlerin aydınlatmasının orta bölgeye yetmemesi gibi bir durum. Normal görüntülerde fark edilmiyor, beyaz mavi gibi açık ve düz renklerde belli oluyor. Bu durumu yaşayan var mı aranızda? Ayrıca f8000 lerde ledlerin konumu nasıl edge led olduğunu biliyorum ama sadece sağ ve solda mı yoksa dört kenarda da led dizilimi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluesky_83 -- 31 Ağustos 2015; 15:43:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal87

Bu 1126 sürümü TV'den otomatik olarak yüklenemiyor, samsung'un kendi sitesinde ise yeni sürümün numarası 1123.3 olarak gözüküyor. Müşteri temsilcisi ile görüştüm ve bu sorunun site üzerinden düzeltilip güncel numaralandırma ile indirmeye sunulacağını söyledi. Tabii bunun ne zaman olacağı konusunda bir tarih veremedi.

Ben 46F8000 kullanıyorum bana 2 ay önce 1126 sürümü otomatik olarak geldi yükledim şuan kullanıyorum gayet de başarılı. Aynı tv'den arkadaşımda da var onada gelmiş o da 1126 sürümünü yüklemiş. Acaba sizin tv model numarasının sonunda farklılık olabilr mi? mesela benimki UE-46F8000SL yazılım gelmelen tv ler de aynı model mi?
  • Orijinalden alıntı: lamret

Orijinalden alıntı: celebic

Digiturk Play uygulaması gelir mi acaba? LG Tv'lerde varken Samsung'ta olmaması hoş değil.

Zaten borwser dan Digiturk Play izleme olayını kapatmışlar maalesef. Smart TV lerden sadece LG ile Digiturk Play izlenebiliyor.

Herhangi bir şekilde DT Playi bizim televizyonlarda izleme şansınız oldu mu? ( Samsung telefondan hdmi kablo ile tv bağlantısı veya screen mirroring vs ile ? )

800k - 1200k ve 1800k yayın seçenekleri var diye duydum. Bu konuda tecrübesi veya bilgisi olan arkadaş var mı? Teşekkürler.

Herhangi bir şekilde DT Playi bizim televizyonlarda izleme şansınız oldu mu? ( Samsung telefondan hdmi kablo ile tv bağlantısı veya screen mirroring vs ile ? )

Geçen yıl browserdan direkt 1 sezon izledim. Bu sene kapattılar. 68 numaralı hata veriyor.

Screen mirroring de akıcı bir yayın olumuyor.

Ben Orange Pi Plus alıp android yükledim. Bununla HDMI kablosu bağlantısı yapıyorsun. Sorunsuz izleniyor.

800k - 1200k ve 1800k yayın seçenekleri var diye duydum. Bu konuda tecrübesi veya bilgisi olan arkadaş var mı? Teşekkürler.

800k seyredilmez çok kötü. 1200K gayet uygun seyretmek için.

samsun c8000 i ne hevesle almıştım yıllar önce dizileri direk tv den seyredebilirim diye ama hayal kırıklığı yaşamış cok da para verdiğimden bu güne kadarda tv mi deiştirememiştim simdi 60 inc bir tv almayı düşünüyorum ama iyice araştırıp buradaki arkadaşlarında fikirlerini almak istiyorum alacağım tv de olmassa olmaz olacak olan webbrowser yani ben net e bağlanıp istediğim dizi veya film i laptobım dan izlediğim gibi izlemeliyim varmı böylr bi tv ne dersiniz

Merhaba geçen hafta tüm samsung tv lere Digiturk Play Plus uygulaması geldi ve Full HD kalitesi ile rahatlıkla izleniyor. Benim digiturk play aboneliğim vardı programı açıp giriş yaptım tüm yayınları ve maçları rahatlıkla kesintisiz bir şekilde izleyebilirim. Daha önceden sadece LG de vardı ama artık Samsunglarada gelmiş durumda. isteyen aşağıdaki linkten detaylıca inceleyebilir.

http://www.digiturkplay.com.tr/Icerik/2000097555/Canli-Spor/Spor-Toto-Super-Lig/Super-Lig-Sezonluk-Paket-2015--2016

İzleme alanları:
    Web (digiturkplay.com.tr ve Windows 8 masaüstü uygulaması ile)
    Mobil (iPhone, Android veya Windows Phone 8 uygulamaları ile)
    Tablet (iPad, Android, Windows 8 Tablet uygulamaları ile)
    Smart TV (2012 ve sonrası LG Smart TV ve 2013 sonrası Samsung Smart TV modellerinde Digiturk Play+ uygulaması ile)

• quote:

Orijinalden alıntı: waterfall_man

Merhaba.46f8500 kullaaniyirumaldigimdan beri teledunya ile kullandım. Hiçbi sorun olmadi.yeni taşındığı sitede sitenin merkezi yayını var.onu kullanmak istiyorum.dün yarattım. Kanalları buldu fakat özellikle hd kanallarin.çoğunda mozaiklenme var.hatta trt hdleri çoğu yok.kayınpederi Samsung’un 2012 serisi ürünü var.onda mozaiklenme Vs. sorun yok.kablolar olabilirmi?BAUHAUSTAN aldım. Ama onun da dandik bi kablo.sorun.cihazları ilgili olabilirmi.sitesi merkezi yayının. Adı smart city. Bedava yayın varken 15 20 tl tv 6 ayının para vermek istemiyorum.neden.olabilir bu mozaiklenme Vs.

Merhaba, aynı sorun bende de vardı sinyal kalitesinden kaynaklanıyor kabloya yapılan tüm ekleri tekrardan sıfırdan yaptım kalite seviyesi bir anda yükseldi ve artık karelenme yok mozaik yok. Kobloyu ve ek yerlerini tek tek kontrol ederek çözüme ulaşacaksın emin ol.

• KDRCMRT kullanıcısına yanıt
    Bende bir ara D. Play'e niyetlenmiştim ancak TV'de uygulama olmayınca vazgeçtim. Uygulamanın geldiğinden sayenizde haberim oldu. Lig Tv aboneliğini tekrar düşüneyim.

1.200K yayın yeterli yani 1.800K yayına gerek yok diyorsunuz değil mi? Fiyat sanırım 479.-TL Aslında fiyat daha uygun olmalıydı çünkü Tekno marketlerde şampiyonlar paketini 500.-TL civarına satıyorlar.
  • quote:

Bende bir ara D. Play'e niyetlenmiştim ancak TV'de uygulama olmayınca vazgeçtim. Uygulamanın geldiğinden sayenizde haberim oldu. Lig Tv aboneliğini tekrar düşüneyim.

1.200K yayın yeterli yani 1.800K yayına gerek yok diyorsunuz değil mi? Fiyat sanırım 479.-TL Aslında fiyat daha uygun olmalıydı çünkü Tekno marketlerde şampiyonlar paketini 500.-TL civarına satıyorlar.

Smart Tv lerde 1800K yayın veriyor 1200 değil ve sorunsuz bir şekilde izleniyor ben bizzat denedim.
  • Arkadaşlar Merhaba,

Şuan mevcutta TRTHD, TRT1 HD ve TV8 kanallarında HBBTV aktif durumda Şuanda ATV, Star ve NTV de testlerine başladılar. LG, Sony, Philips, Arçelik, Grinding ve Sunny Tv lerde bile bu özellik otomatik olarak aktif olarak geliyor ve acayip güzel ve eğlenceli bir uygulama. Ama nedense Samsun'un tüm Tv lerinde bu özellik aktif değil (aynı tv ye dil olarak almancayı seçerseniz aktif geliyor) pasif geliyor ve elle de aktif edemiyorsunuz. Aktif olduğunda kanalı izlerken bir anda sağ alt köşede kırmızı ikon çıkıyor kumandanızdan kırmızı ikona basınca HBBTV ye giriş yapıyor. Samsung ile görüştüğümde Türkiyede bu özelliğin kapalı olduğunu ve ne zaman açılacağını bilmediklerini söylüyorlar. Bunlara kalırsa işimiz yanmışız diğer markalar açık olarak verirken bu samsung neden kapalı veriyor türkiye ye anlamış değilim. Hadi kapalı verdin baktın ki türkiyede de kullanılmaya başlandı yeni yazılımla aktif et utanmasalar üstüne ekstra para isteyecekler.

Samsung Tv'lerde HBBTV aktif etmenin farklı bir yolunu bilen veya çözen var mı?

(Bilmeyenler için HBB TV nedir:http://uydutvhaber.net/site/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=10804 )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KDRCMRT -- 2 Eylül 2015; 15:19:59 >

• Arkadaşlar malumunuz bende Samsung F8500 TV. Var..
    Hem dijitürke (dijitürkün kendi receiveri ile bağlı) hem de apartmanın ortak uydusuna (tv nin kendi dahili receiverı ile bağlı) bağlıyım..

İlk kurulumda ustamız, tüm ayarları yaptı, hotbird, eutelsat ve turksat ayarlarını yapınca yaklaşık yerli yabancı 2000' e yakın kanal yüklendi..
    Sonrasında ben, TV yi formatlayınca tüm ayarlar gitti haliyle..Çok denememe ve uğraşmama karşın yalnızca yerli kanalları yükleyebilmeyi başardım.Ancak yabancı kanalları ne yaptıysam yükleyemedim..
    Bunun için yükleme tarifine yönelik bildiğiniz sağlam ve güncel bir link atabilir misiniz ya da bir site ismi verebilir misiniz tarifleri içeren ?

Şimdiden teşekkürler..
  • arkadaşlar 46 F7000 tv var. turksat uydu değiştirdikten sonra kendi uydu cihazındaki kanallar çıkmamaya başladı.lnb gücü açık durumda ve uydu kablosuna sinyal geliyor. dsmartı takınca gösteriyor çünkü. buna arama yapınca kanalda bulamıyor sinyal de " 0 " gösteriyor. Buna göre ne yapmam lazım ki kendi uydusundan tv izleyebileyim?

transponder 11844 v 2222 ayarlı

Lnb ayarıda 10600 9750 şeklinde ayarlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps3xbox360 -- 4 Eylül 2015; 15:54:20 >
  • Samsung F7000 serisi kullanıyorum. 1126 sürümünden önceki versiyonda, internetten film ve dizileri tam ekran izleyebiliyordum ancak son sürüm otomatik yüklendikten sonra tam ekran izlenmiyor, sayfa cubugu en üstte bulunuyor her zaman. Bu sorunu yasayan ve cözüm bulanınız var mı? Yada tavsiyesi olan..
  • 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.