Şimdi Ara

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ (369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.749
Cevap
73
Favori
572.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: mb2007

TV yanında verilen aktif gözlüklerin pili kullanmadan kendi kendine bitti. Kullanmadığımız zamanlarda çıkarmak mı lazım ?

3D gözlükleri pek kullanmıyoruz ve içindeki piller kalitesiz olduklarından durduk bitiyor.

Ebay'den 10 tane CR2025 pil almıştım. 10 tanesi için kargo dahil $ 2,20.- dolar ( 6.-TL civarı ) ödemiştim.

http://www.ebay.com/itm/10PCS-CR2025-Button-batteries-3V-Li-Battery-Perfect-/141479088435?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item20f0cf9133

Daha kaliteli örneğin; Panasonic alayım derseniz o zaman tanesi $ 2,63.- dolar ( tanesi 7.-TL'ye geliyor ) O nedenle yukarıda linkini verdiğim 10 tanesini 6.-TL'ye almak daha mantıklı. Ayrıca CR2025 piller bir çok üründe ( saat, Çin işi işiklı aksesuarlar vs ) kullanılıyor.
     2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ

Cevap için teşekkürler.

http://www.hepsiburada.com/energizer-a5-8333-cr2025-lityum-pil-2li-blister-p-OFISENCR2025?productId=ofisencr2025&categoryId=60002789

4 tanesi 6.91 den verdi hepsiburada. Buradan sipariş ettim.

• multimedya bölümü bomboş görünüyor arkadaslar çözümü varmı bilen iki versyondur aynı şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExZaL

multimedya bölümü bomboş görünüyor arkadaslar çözümü varmı bilen iki versyondur aynı şekilde

Güncelleme yaptınız mı ? 1126 le bende düzeldi.
  • quote:

quote:

multimedya bölümü bomboş görünüyor arkadaslar çözümü varmı bilen iki versyondur aynı şekilde

Yaptim ve ayni sekilde hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Yaptim ve ayni sekilde hocam

smart hub ı sıfırlayın bence düzelebilir. Menüde seçenek var biliyorsunuz.
  • Digiturk Play uygulaması gelir mi acaba? LG Tv'lerde varken Samsung'ta olmaması hoş değil.
  • quote:

Digiturk Play uygulaması gelir mi acaba? LG Tv'lerde varken Samsung'ta olmaması hoş değil.

Zaten borwser dan Digiturk Play izleme olayını kapatmışlar maalesef. Smart TV lerden sadece LG ile Digiturk Play izlenebiliyor.
  • quote:

quote:

Digiturk Play uygulaması gelir mi acaba? LG Tv'lerde varken Samsung'ta olmaması hoş değil.

Zaten borwser dan Digiturk Play izleme olayını kapatmışlar maalesef. Smart TV lerden sadece LG ile Digiturk Play izlenebiliyor.

Herhangi bir şekilde DT Playi bizim televizyonlarda izleme şansınız oldu mu? ( Samsung telefondan hdmi kablo ile tv bağlantısı veya screen mirroring vs ile ? )

800k - 1200k ve 1800k yayın seçenekleri var diye duydum. Bu konuda tecrübesi veya bilgisi olan arkadaş var mı? Teşekkürler.
  • Orijinalden alıntı: celebic

Herhangi bir şekilde DT Playi bizim televizyonlarda izleme şansınız oldu mu? ( Samsung telefondan hdmi kablo ile tv bağlantısı veya screen mirroring vs ile ? )

800k - 1200k ve 1800k yayın seçenekleri var diye duydum. Bu konuda tecrübesi veya bilgisi olan arkadaş var mı? Teşekkürler.

Geçen yıl browserdan direkt 1 sezon izledim. Bu sene kapattılar. 68 numaralı hata veriyor.

Screen mirroring de akıcı bir yayın olumuyor.

Ben Orange Pi Plus alıp android yükledim. Bununla HDMI kablosu bağlantısı yapıyorsun. Sorunsuz izleniyor.

800k seyredilmez çok kötü. 1200K gayet uygun seyretmek için.

• Orijinalden alıntı: mb2007

Geçen yıl browserdan direkt 1 sezon izledim. Bu sene kapattılar. 68 numaralı hata veriyor.

Screen mirroring de akıcı bir yayın olumuyor.

Ben Orange Pi Plus alıp android yükledim. Bununla HDMI kablosu bağlantısı yapıyorsun. Sorunsuz izleniyor.

800k seyredilmez çok kötü. 1200K gayet uygun seyretmek için.

samsun c8000 i ne hevesle almıştım yıllar önce dizileri direk tv den seyredebilirim diye ama hayal kırıklığı yaşamış cok da para verdiğimden bu güne kadarda tv mi deiştirememiştim simdi 60 inc bir tv almayı düşünüyorum ama iyice araştırıp buradaki arkadaşlarında fikirlerini almak istiyorum alacağım tv de olmassa olmaz olacak olan webbrowser yani ben net e bağlanıp istediğim dizi veya film i laptobım dan izlediğim gibi izlemeliyim varmı böylr bi tv ne dersiniz

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: m1xer

quote:

1125 sürümünde smarthub multimedia bölümü boş. Nedendir?

1125? Bende 1124 en son görünüyor.

En son 1125 sürümü çıkmıştı.
    Geçen ay 1124 tekrar çıktı.

Bendeki sürüm 1125 ve smarthub video bölümü boş çıkıyor.

Neyse dün akşam 1126 sürümü geldi. Problem düzeltilmiş .

1126 ı nerde.

sitede hala 1124 gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CemyK

quote:

quote:

quote:

quote:

1126 ı nerde.

Sitede bugün de 1123.3 var. Ben TV üzerinden güncelleme yaptım. 1126 yüklendi.

• lamret kullanıcısına yanıt
    Televizyonum 55" F8500..

Aldığımız günden bu yana evde sürekli olarak internet üzerinden film izliyoruz..Yüksek çözünürlüklerde (1080p vb.) internet hızı kafi gelmiyor ancak bir alt çözünürlüklerde kesintisiz film izliyoruz ..Selamlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CemyK

quote:

quote:

quote:

quote:

1126 ı nerde.

Sitede bugün de 1123.3 var. Ben TV üzerinden güncelleme yaptım. 1126 yüklendi.

arkadaş şakamı bu her yeni çıkan sürüm geriye doğru numaralandırılıyor. dolayısıyla çıkan sürümü televizon kabul etmiyor. tarih yeni ama numara eski olduğu için olmuyor. samsung iyice sapıttı bu güncelleme olayında....

şimdide arkadaşın dediği gibi 1123,3 sürümü olmuş. hey allahın akıl fikir ver.

• quote:

Orijinalden alıntı: alahan1963

Televizyonum 55" F8500..

Aldığımız günden bu yana evde sürekli olarak internet üzerinden film izliyoruz..Yüksek çözünürlüklerde (1080p vb.) internet hızı kafi gelmiyor ancak bir alt çözünürlüklerde kesintisiz film izliyoruz ..Selamlar.

bilgilendirmen için teşekkürler
    internet hızı kafi gelmiyor derken yeterli hızda internet bulunduğunuzda yokda ondan mı yoksa ne alırsam alayım 1080 p veya 720 p yi acmıyormu acaba bulunduğum erde fiber internet var o nunla sıkınt yaşamam heralde
  • lamret kullanıcısına yanıt
    Benim internet hızım hiç fena değil aslında..Birincisi İstanbul Bakırköy' deyim. Yani alt yapının en iyi olduğu bölgelerden biri...İkincisi ben de fiber internet kullanıyorum hem kotasız hem de min. 25 mbps hızında.. Dolayısıyla eğer daha fazla hızlara sahip değil iseniz internet üzerinden full HD yani 1080p film izlemeniz neredeyse olanaksız..Çünkü ben izleyemiyorum..Film izleme esnasında verinin dolması için kabul edilemez beklemeler oluyor...Bu da film izlemeyi imkansız hale getiriyor..
  • quote:

Benim internet hızım hiç fena değil aslında..Birincisi İstanbul Bakırköy' deyim. Yani alt yapının en iyi olduğu bölgelerden biri...İkincisi ben de fiber internet kullanıyorum hem kotasız hem de min. 25 mbps hızında.. Dolayısıyla eğer daha fazla hızlara sahip değil iseniz internet üzerinden full HD yani 1080p film izlemeniz neredeyse olanaksız..Çünkü ben izleyemiyorum..Film izleme esnasında verinin dolması için kabul edilemez beklemeler oluyor...Bu da film izlemeyi imkansız hale getiriyor..

Evde 35 MB hızında internet bağlantısı var. Ölçüm yaptığımda 32-33 MB'tan aşağı inmiyor fakat gel gelelim DT kutusunda bu hız maksimum 6 MB ölçülebiliyor. Gerçi DT film arvişindeki filmleri seyrederken sıkıntı olmuyor ama bağlantı hızı neden 5-6 MB civarına düşüyor?

• quote:

quote:

Evde 35 MB hızında internet bağlantısı var. Ölçüm yaptığımda 32-33 MB'tan aşağı inmiyor fakat gel gelelim DT kutusunda bu hız maksimum 6 MB ölçülebiliyor. Gerçi DT film arvişindeki filmleri seyrederken sıkıntı olmuyor ama bağlantı hızı neden 5-6 MB civarına düşüyor?

modemden direkt DT kutusu haricinde tv yede hat çekseniz tv üzerinden direk webbrovserden dizileri donmadan ve 1080 veya 720 p izleme sansıznız yokmu acaba

• 1126 Sürümünü yükleyen arkadaşlar, olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi ya da tv de oluşan farkları biraz anlatabilir misiniz?
  • quote:

1126 Sürümünü yükleyen arkadaşlar, olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi ya da tv de oluşan farkları biraz anlatabilir misiniz?

Doğrusu anlaşılan bir fark yok. Sadece multimedia bölümü boş geliyordu. O düzeldi.
  • 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.