Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (2503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.664
Cevap
200
Favori
2.091.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25012502250325042505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Moco Coco*

Arkadaslar merhaba ,bugun telefonu garantiye verdim . Telefon geldigi zaman telefonun alt tarafinda bir catlak ile gelse benim ne gibi haklarim oluyor acaba? Yni catlagi olmayan cihaz catlakli bir. Sekilde gelme durumndan bahsediyorum .

Upppp yok mu bilen ardaslar .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peregrino kullanıcısına yanıt
    aynen bende almamıştım ama google hesabında ime numaran gözüküyor hesap özetinde, ben ordan ulaştım :)
  • Moco Coco* M kullanıcısına yanıt
    sanırım herhangi bir hakkın yok çatlak vs gelirse hemen geri gönderiyorsun durumu da anlat böyle böyle serviste olmuş de hallederler bence sorun olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikara80 -- 5 Ocak 2015; 18:32:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikara80

sanırım herhangi bir hakkın yok çatlak vs gelirse hemen geri gönderiyorsun durumu da anlat böyle böyle serviste olmuş de hallederler bence sorun olmaz

Garantıye yolarrkeb tutulan raporda sadece arka kasada hafif çizikler var diye yazmış hatta ordaki görevli .ben onların hatası yüzünden mağdur lmus olmuyor muyum acaba ? İade yada yeni cihaz talep etmeyi düşünüyorum.
  • alikara80 A kullanıcısına yanıt
    O kisimda bulamadim hocam siirladigim icin sanirim. ancak kargo takip no ile de sorgulanabiliyormus. Yurtici den sorgulattigimda tasima durumunda gozukuyor. Yakindi aslinda ben gotursem 1 saate gotururdum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peregrino kullanıcısına yanıt
    hesap özetinde var kardeş biraz kurcala bulursun :) kontrol ederken servis durumunu kargo gönderi ve ime numaralarını istiyor cihazın serviste kaydı açılınca, sen istanbuldasın galiba ben adana dan gönderdim yarın anca orda olur :)
  • Moco Coco* M kullanıcısına yanıt
    alırken kontrol et eğer biryerinde birşey varsa teslim alma geri gönder
  • çok fena, ben yüzde 1 deyken telefon açıp 1-2 dakka konuşuyorum, konuşmam bitince telefon kapanıyor, siz nasıl şarj ediyorusunuz, ara şarj asla yapmayacaksınız, şarj yüzde 5-10 olunca takın şarja ve dolmadanda asla şarjı kesmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forrestt.

quote:

Orijinalden alıntı: metbes

Arkadaşlar içinizden M7 yi hiç Dalvik ten art a geçirebilen oldumu? Zannedersem bizde o bölüm kapalı. Geliştirici seçeneklerine girince değiştirme bölümü yok.

Bizde daha yok hocam. Ancak rom atarsanız oluyor.

artmod romu ile art ye geçtim. hiç sorun yaşamadım. art ilk çıktığında uygulamalar pek uyumlu değildi ancak şimdi sorun kalmamış gibi görünüyor.
    antutu puanım 29bin küsürlere çıktı. batarya performansında da ufak bir artış var ama +1 gün değil tabi ki. sabah şarjdan çekince normal kullanımda 11 de şarj %10 oluyorsa bunda %25 te oluyor o saatte. mesela bugün az kullandım ama yine wifi, wifinin olmadığı yerde 3g hep açıktı. şarjım %45 şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinanthewhite -- 6 Ocak 2015; 0:15:58 >

• benim telefon servisten geldi kamera olayı çözüldü şimdilik hangi parçaların değiştiğini bimiyorum ona nerden bakabilirim bide kasasını full değişmişler sıfır gibi omuş işçiliğide gayet güzel ben beğendim bi sorun var hoparlörin ışığa yansıyınca içindeki metal kısmı gözüküyor o biraz canımı sıktı
  • gokhannexus G kullanıcısına yanıt
    Saol dostum vallahi bugün vatana gidemedim dediklerin aslında mantikli ancak 2.el işine sıcak bakmıyorum sony olabir ama z3 falan olabilir ancak o kadar parayı tele baglamam telefonun donanımı benim için yeterli seviyede yada kendisine çeken bir şey var.Sanirim telefonun değişim yada para iadesini isteyeceğim para iadesi olursa da yine m7 alirim gibime geliyor kaşıntı var ama yapicak bişey yok hayırlısı bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: electronic_music_16

Saol dostum vallahi bugün vatana gidemedim dediklerin aslında mantikli ancak 2.el işine sıcak bakmıyorum sony olabir ama z3 falan olabilir ancak o kadar parayı tele baglamam telefonun donanımı benim için yeterli seviyede yada kendisine çeken bir şey var.Sanirim telefonun değişim yada para iadesini isteyeceğim para iadesi olursa da yine m7 alirim gibime geliyor kaşıntı var ama yapicak bişey yok hayırlısı bakalım

Benden bi öneri kardeşim telefonumu bende çok seviyorum ama suan alacak olsam bu kronik problemlerden dolayı almam m9 çıktıktan sonra fiyat daha düşer bir iki ay bekleyip üzerine birşey eklersen m8 dahi alabilirsin ama hem donanım hem batarya olarak 1300 1400 bandında z3 compact oneriririm yakisiklida sayılır akıcılık bakimindan da m7 farkı pek yok donanım olarakta üstün yinede bi düşün derim

• ekran 720P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinTasci -- 6 Ocak 2015; 13:48:40 >
  •  HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

M7'mi satmadan önce sipariş verdiğim damperli camın ne yazık ki yeni geldi, fiyatını araştırın kar gözetmeksizin işine yarayan bir arkadaşa maliyet fiyatlarına verebilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M__R__T -- 6 Ocak 2015; 14:27:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M__R__T

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

M7'mi satmadan önce sipariş verdiğim damperli camın ne yazık ki yeni geldi, fiyatını araştırın kar gözetmeksizin işine yarayan bir arkadaşa maliyet fiyatlarına verebilirim..

fiyat nedir kardeş ?

• metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Bence gayet yeterli dostum ya hem şarj dostu hemde arada gözle görülecek bir fark yok bu benim görüşüm tabi seninki farkli olabilir saygı duyarım

• gokhannexus G kullanıcısına yanıt
    5ay kadar samsung galaxy s3 kullandım pikseller gözüküyordu tabiki tercih meselesi
  • M8 kullanıyorum, turkcell internet sorunu var. H logosu olmasına rağmen internet arada kopmakta.
    Sizde durum nasıl?

• Benim incelediğimim ürünlerde gayet yeterliydi tabiki bir m7 değil ama yinede üst düzey kullanım sunuyor bana kalırsa neyse arkadaşın kendi kararı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gürbüz G

M8 kullanıyorum, turkcell internet sorunu var. H logosu olmasına rağmen internet arada kopmakta.
    Sizde durum nasıl?

Bende turkcellde böyle sıkıntılar yaşıyordum istanbul da özellikle bazı yerlerde internete giremiyordum vodafone geçtim şimdilik rahatım telefondan kaynaklanan bir sorun değil turkcell kaynaklanıyor
    Bazıları turkcell ile htc tam uyumlu çalışmıyor diyor ama bir buçuk yıl sorunsuz kullandığım hat bir anda sıkıntı cikarmaya başladı turkcellin altyapı çalışmaları (4g)nedeniyle bu sıkıntıların olduğu söyleniyor

• 
Sayfa: önceki 25012502250325042505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.