Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (2505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.664
Cevap
200
Favori
2.091.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25032504250525062507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alikara80

hocam şanslısın valla senle aynı gün gönderdik daha benimkinin kaydını açmamışlar 4 gün oldu :)

Hocam ben mail attim Carsamba gunu. Yoksa benimkini de acmazlardi sanirim. Ustune birde arayinca dediler heralde bu pesimizi birakmayacak acalimda kurtulalim

Biraz ustelemek gerekiyor kendi baslarina birakinca bir sey yapmiyorlar.
  • ben mail attım bugün cevap alamadım, açıkcası aramadım da bi önceki telefonumu gönderdiğimde de kaydını oluşturmadan 1 haftada yapıp göndermişlerdi aceba yine mi aynı şeyi yaptılar :) değişim talep ettim kaydı açmalarını bekliyorum arayıp değişimi tekrar söylemek için yoksa takmıyorlar değişim talebini, belkide onun için açmadılar hiç kaydını :) hangi işlemler yapılmış hocam senin telefona
  • Arkadaslar telefonu5-6 gun once gold mamagazisina verip garntiye gonderirmesini istemistim .ancak nerdeyse 1 haft gevmesine ragmentelefonun nerede oldugunu bilmiyorum.magazayi aradigimda bana 21 gun icinde geri donecegi soyleniyor .gercekten sinir oldum ,ne bir takip numarasi var ne de nerede olduguna dair bir bilgi .bana bikgi vermeleri gerekmiyir mu acaba telefonun durumunu takip edebilmem icin falan bir takip numarasi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben bataryanin az gitmesi,beats yazisinda silinme baslamasi,kamera pembelesmesi,hoperlorde performans azalmasi yazdim. Simdi baktimda tam 2saat40dakika surmus. Umarim hepsi duzelmistir. Benim attigim maile ertesi gun cevap verdiler. Telefonu da 10dk bekletip actilar siraya koyuyorlarmis. Umarim en kisa surede gelir cok bekleteceklerini sanmiyorum.

Ancak sunu belirtmeden gecmeyeyim, telefonda gorustugum bayanin pek bir seyden haberi yok gibi. bugun cihazi kargolamissiniz yarin bende olacak takip numarasi alabilirmiyim diyorum, bizde gorunmuyor ancak sali gunune elinizde olur dedi gorende edirneden ardahana kargo geliyor sanacak aramizda bir kopru var sadece :D

@Moco Coco*
    Hocam keske gold ile degilde direk yurtici kargo ile Teleservise gonderseydiniz. Ve sanirim KVK ya gonderdiniz, Gold calisani dogru soylemis 20 gunu bulabilir. Kvk super yavas cunku.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

Hocam ben bataryanin az gitmesi,beats yazisinda silinme baslamasi,kamera pembelesmesi,hoperlorde performans azalmasi yazdim. Simdi baktimda tam 2saat40dakika surmus. Umarim hepsi duzelmistir. Benim attigim maile ertesi gun cevap verdiler. Telefonu da 10dk bekletip actilar siraya koyuyorlarmis. Umarim en kisa surede gelir cok bekleteceklerini sanmiyorum.

Ancak sunu belirtmeden gecmeyeyim, telefonda gorustugum bayanin pek bir seyden haberi yok gibi. bugun cihazi kargolamissiniz yarin bende olacak takip numarasi alabilirmiyim diyorum, bizde gorunmuyor ancak sali gunune elinizde olur dedi gorende edirneden ardahana kargo geliyor sanacak aramizda bir kopru var sadece :D

@Moco Coco*
    Hocam keske gold ile degilde direk yurtici kargo ile Teleservise gonderseydiniz. Ve sanirim KVK ya gonderdiniz, Gold calisani dogru soylemis 20 gunu bulabilir. Kvk super yavas cunku.

Bir anlik bosluguma geldi hocam vallahi , tek sevinebildigim nokta garantiye yollarken tutulan raporda kasadaki çatlağın farkedilmemesi oldu .cihaz geldigi zaman bu çatlağın düzeltilmesini isteyecgim :)

• Peregrino kullanıcısına yanıt
    o temsilciler beni öldürüyor zaten zorla telefonlara bakıyorlar sanki :D inşallah düzelmiştir sorunların olurda yarın teslim alırsan ne yaptıklarını yazarsan sevinirim çünkü aynı sorunlar bende var bende aynı şeyleri belirttim gönderirken
  • alikara80 A kullanıcısına yanıt
    Tabi hocam detaylariyla yazcagim.

• Hocam bende çarşamba günü yolladım ataşehir dedim ancak kargo kağıdında maltepe gözüküyo kargo takipten baktığımda ertesi gün teslim edildi gözüküyo ancak hala kayıt açılmamış benim teleserviceden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electronic_music_16 -- 10 Ocak 2015; 0:29:42 >
  • Lolipop m8 en iki haftaya geliyor muş bizimkine ne zaman gelecek Varmı bilen.?

• quote:

Orijinalden alıntı: HEKTOR-NG

Lolipop m8 en iki haftaya geliyor muş bizimkine ne zaman gelecek Varmı bilen.?

Oylamasının bir gerekçesi kalmadı. Zaten neredeyse aynı yazılım. Bizede o aralar vermeleri lazım. Hasretle bekliyorum şahsen. Ama ne yapacakları belli olmaz.l

Cihaz az once elime gecti kasayi tamamen sifirlamislar mukemmel olmus. Hoperlor izgarasini da ayni sekilde sifirlamislar. Ben kayit almadilar sandim cunku teleservis in sitesinde sadece kamera sorunu ve digerleri yazmislardi. Ama belliki hepsine bakmislar. Henuz kamerayi vs. denemedim ancak kasa bu sekildeyse umarim kamerada duzelmistr. Darisi basiniza :)

ne mutlu hocam inşallah herşeyi düzelmiştir :) biraz önce kontrol ettim kaydını daha bugün öğlen açmışlar değişim talep etmek için aramak gerekiyor haftasonu da mesai dışılar güya arıyorsun cevap yok maile cevap yok pazartesi de ilk iş onarıma alırlar aramaya fırsat olmadan onarılır gelir, sana kıyak geçmişler ama hemen yapıldı maaşallah :D
    Aynen hocamgaliba sansti biraz. Insallah sizde sikintisiz alirsiniz :)

• ankaradayım, istanbul ataşehire kargo yapıcam :((((

1. Karşı tarafa ses gitmiyor.
    2. Karşı tarafın sesi az geliyor.
    3. Hoparlör sesi çok az çıkıyor.
    4. Kamerada pembeleşme sorunu var. Az ışıkta foto/video çekmek imkânsız. Gündüz çekimleri bile buzlu oluyor.
    5. Şarj giriş soket yerinde oynama veya şarj cihazı düzgün çalışmıyor.
    6. Pil çok çabuk tükeniyor. Pil % 10 - % 15 seviyelerinden % 0 ‘ gidiyor. Telefon kapanıyor.
    hocam sen tam olarak hangi adrese mail attın ben customerservice@teleservice e attım ben cevap yok sen hangi adrese attın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikara80 -- 10 Ocak 2015; 14:17:20 >
  • s.volkan kullanıcısına yanıt
    merhabalar . hayırlı günler . Size bişe danışmak istiyorum . one garanti kapsamındamıydı garantisi bitmişmiydi. Benimde ekranım kırıldı ama çalışır durumda ,değiştirtmek istersem eğer bendemi 400 lira verecem . ayrıca kasada çizilme beats yazısı silinmesi hoparlör ses sanki az geliyor ,pembe kamera ve kasa açıklığı var .garantim sürüyor . ben bunların her biri için ekstra para mı vermem gerekli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikara80

hocam sen tam olarak hangi adrese mail attın ben customerservice@teleservice e attım ben cevap yok sen hangi adrese attın

Bende ona attim hocam. 1 gun sonra cevap verdiler.

• Herkese Merhaba,

HTC One M7 Siyah telefonumu Temmuz 2013'te Vodafone bayiisinden almıştım. 10 gün öncesine kadar mutlu mesut yaşarken ( 3 günlüğüne kapanıp açılmama ve boot menüsü döngüsüne girmesi harici ) , birden ekranda 2 cm uzunluğunda dikey sarı bir ışık hüzmesi belirdi. Özellikle beyaz, krem ve gri arka fonlarda çok net ortaya çıkıyordu.. Dedim servis yolları göründü bana.. Kamera pembeleşmesi de vardı ama servise göndermemiştim onun için.. Dedim onu da ekleyeyim. Ha bir de batarya çok kötü durumdaydı..Sonuç olarak şu şikayetlerle servise gönderdim:

1) Ekrandaki ışık hüzmesi
    2) Kamera pembeleşmesi
    3) Batarya..
    4) Kasada silinen yazılar, deformasyon
    5) Yaşadığım kilitlenme sorunu ve tüm verileri kaybedişim..

Mümkünse değişim ricamı da ekleyerek Ataşehir TeleService'e gönderdim. Sistemlerinde kayıt altına alındıktan sonra sms geldi ve internetten takip etmeye başladım.

İlk gün İş emri numarası ve seri numarası (yani imei no ) ile takip edebildim. Ancak ikinci gün kayıt bulunamadı demeye başladı sistem. O gün bu gün kayıt yoktu. Derken dün telefonu tamir edip kargoya vermişler. Bugün teslim aldım yurtiçi kargodan

Paketi açtığımda pırıl pırıl bir telefon çıktı. (Orjinal kutusuyla göndermiştim, yine aynı kutuda göndermişler geri. ) Tüm kasa değişmiş, işçilik kusuru yok. Derken gözüme tamir formundaki IMEI numarası çarptı. Benim telefonumdan farklı bir IMEI. Sonra aha dedim bi de bu IMEI ile takip edeyim. Kayıt göründü bu yeni IMEI ve eski iş emri numarasını girince. Sonra telefondan *#06# ile IMEI yi kontrol ettim, o da yeni IMEI.

Sevk irsaliyesindeki tamir açıklamasında detay yok ne yapıldığına dair. Şöyle diyor:

Genel ayarlar düzenlendi.
    Fonksiyon testi yapıldı.
    Yedek parça değişimi yapıldı.

Sevk irsaliyesindeki Cihaz bilgisi kısmında yeni telefonun Seri numarası ve IMEI numarası var.

Şimdi bana

1) Yepyeni sıfır ama kutusuz bir telefon mu gönderildi ? ( var mı böyle bir şey ) ?
    2) Yanlışlıkla veya başka bir şekilde başkasının telefonu mu gönderildi?
    3) Tamir görünce IMEI nin değişmesi gibi bir durum var mı?

Kıllandım şimdi kurulum yapasım gelmiyor. IMEI no neden değişmiş olabilir??

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Forrestt.

quote:

Orijinalden alıntı: HEKTOR-NG

Lolipop m8 en iki haftaya geliyor muş bizimkine ne zaman gelecek Varmı bilen.?

Oylamasının bir gerekçesi kalmadı. Zaten neredeyse aynı yazılım. Bizede o aralar vermeleri lazım. Hasretle bekliyorum şahsen. Ama ne yapacakları belli olmaz.l

Ozaman bekliyoruz bakalım değecekmi

• cnsuff C kullanıcısına yanıt
    Hocam anakart degişmiştir veya sıfır aksesuarsız telefon göndermişlerdir imei ancak bu şekilde değişebilir

• 
Sayfa: önceki 25032504250525062507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.