Şimdi Ara

ARTES D1002 10.1' Tablet Kullanıcı İnceleme, paylaşım [Ana Konu] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
8
Favori
42.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pipo M9 un kasası bizimkiyle aynı dolayıyla pipo M9 un için kılıfları araştırmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu ogrendigim iyi oldu hocam gercekten,bende ebayden bakarken cesit az diye yakinip duruyordum simdi daha cok cesit cikar muhtemelen

tesekkur ederim

bu arada tabletten ilk mesajimi da atmis bulunuyorum :)

• Tablette zaten önemli olan, wifi çekimi ve batarya kullanım süresi..
    Görüntü zaten ips olduğu için ortalamanın üzerinde oluyor..
    D1002 den sonra bu model de ilgi çekecek gibi..
    Netbook`ların yerini tabletler almaya başladı gibi ama insanlar tablette tam bilinçlenmedi..
    Ram`in önemli olduğunu yeni yeni öğrenmeye başladılar.. Şimdi de yavaş yavaş işlemciye göre tablet araştïrmaya başladıklarıni gözlemliyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: cyberkesh

Dünden beri birçok kişiye övgüyle bahsettim tabletten nazar değdi sanırım yada benim sakarlığım bilemiyorum, sağ alt kısımda çok ufak bir boya atması olmuş şimdi farkettim

10-15 dk önce kılıfına yerleştirmiştim denemek için sanırım çıkartırken oldu :( ne yapalım artık nazarlık olsun, daha fazla ilerlemez umarım o kısımdan takıp çıkardıkça kılıfa..

ARTES D1002 10.1' Tablet Kullanıcı İnceleme, paylaşım [Ana Konu]

arkadaşlar el yapımı kılıf özel link verdim.selamlar
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-artes-d-1002-10.1-ozel-el-yapimi-tablet-kilifi-119314932/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: YAME

quote:

Dünden beri birçok kişiye övgüyle bahsettim tabletten nazar değdi sanırım yada benim sakarlığım bilemiyorum, sağ alt kısımda çok ufak bir boya atması olmuş şimdi farkettim

10-15 dk önce kılıfına yerleştirmiştim denemek için sanırım çıkartırken oldu :( ne yapalım artık nazarlık olsun, daha fazla ilerlemez umarım o kısımdan takıp çıkardıkça kılıfa..

ARTES D1002 10.1' Tablet Kullanıcı İnceleme, paylaşım [Ana Konu]

arkadaşlar el yapımı kılıf özel link verdim.selamlar
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-artes-d-1002-10.1-ozel-el-yapimi-tablet-kilifi-119314932/detay/

Teşekkür ederim şuan için ihtiyaç hissetmiyorum, ekstra bir kılıf daha düşündüğüm zaman değerlendirebilirim

iyi forumlar...

• Arkadaşlar merhaba, bugün dün burdaki paylaşımlarınız üzere gittim ucuzcity den d1003 aldım bu arada site idarecileri çok ilgili gerçekten takdir ettim kendilerini. Bir de yanında klavyeli kılıf aldım fakat cihaz görmedi.servisi arayacağım yarın ama burda bi yetkilinin olduğunu söylemiştinız acaba bana profilinı paylaşabilir misiniz bu arkadaşın. Bu arada cihaz hoşuma gitti daha yeni eve dönüyorum tam anlamıyla test edemedim ama ilk izlenimlerim fiyat performans açısından benden 9/10 alır ;) herkese iyi forumlar.

• Bir sorum daha var siz flash playeri nasil yuklediniz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: hknatm

Bir sorum daha var siz flash playeri nasil yuklediniz acaba?

Merhaba oncelikle hayirli olsun tabletiniz,forumdaki yetkili arkadasin nicki Artesteknik

profilinin linki.

mobile.donanimhaber.com/showProfile.asp?memID=1307865

Flash player'in tablette yuklu olarak gelmesi gerekli ben alirken kontrol edip aldim ayarlar/uygulamalar kisminda yuklu gozukuyor olmasi lazim

• bende artes d1003 almak istiyorumda office dosyalrını açabilecek bir program yüklenebiliyomu. Benim ilk tabletim olcakda sizce artı ve eksilerini yazarsanız çok sevinirim.
  • @59ensgk

Merhaba,ofis dosyalarını tablette ön yüklü olarak gelen documents to go programı ile açabilirsiniz tabiki ama deneme sürümü oldugu için düzenleme yapılamıyor malesef, görüntüleme ve düzenleme yapabileceğiniz bir sürü ofis programı mevcut beğendiklerinizi yükleyip kullanabilirsiniz

artı/eksi durumundan önceki sayfadaki mesajımda uzun uzun bahsetmiştim kısaca özetliyeyim

Artıları;

-Wifi performansı;çekim gücü gayet kuvvetli ev ortamında ve kafe vb ortamlarda bulma bağlanma gibi konularda sıkıntı yaşatmıyor kopma sorunuda yaşamadım

-Ekranı bu fiyattaki bir tablet için gayet güzel 1280x800 çözünürlükte ips panelli bir ekranı var ve renklerin canlılığı doygunluğu yeterli video izlerken veya oyun oynarken keyif alıyorsunuz

-Yüksek performans isteyen oyunları denemedim fakat orta halli oyunlarda bir sıkıntı çıkarmıyor akıcı bir şekilde oynayabiliyorsunuz

-Pil performansından da çok memnunum 5-6 saat arası gidiyor pili

Yine bana göre ufak tefek eksileri;

-Youtube'da videolar yavaş yükleniyor,heralde uygulamadan kaynaklı bir sorun, pek üstüne düşmüyorum

-Kamerası 5mp ama, 5mp'lik bir kamera gibi davranmıyor ne yazıkki kamera performansı kötü ben tabletle fotoğraf çekmeyeceğim için beni yine pek alakadar etmiyor

-Kutu içeriğinde bulunan kalem ve kılıfın kaliteside pek hoşuma gitmedi ama kullanılmayacak kadar kötü değiller tabiki

-otg kablo aracılığıyla 32 gb flash bellek bağladım fakat 500gb hdd'mi bağladığımda görmedi önceki sayfalarda d1002 modelinde harici hdd'lerin bağlanabildiğini okumuştum bunda okumuyor olması garip(harici bir program yardımıyla hddleride gördüğü söyleniyor henüz o programı denemedim)

Bende durum bu şekilde yarın tabelti alalı tam bir hafta olacak ve şu ana kadar keşke almasaymışım ne biçim bi alet bu gibi kelimeler ağzımdan çıkmadı tam tersine iyi ki almışım bana göre tam bir fiyat/performans ürünü olmuş

İyi forumlar...

• KAMERA ÇOKMU KÖTÜ. bİDE KILIF LEKE BIRAKMIYO DİMİ TABLETTE.
  • @59ensgk

Etrafımda 5mp kamerası olan cihazlara göre kötü evet, kılıfla ilgili leke bırakma gibi bir problem yaşamadım
  • saol.kardeş inşallah yakında bende almayı düşünüyorum.Güle güle kullan tabletini
  • quote:

quote:

Bir sorum daha var siz flash playeri nasil yuklediniz acaba?

Merhaba oncelikle hayirli olsun tabletiniz,forumdaki yetkili arkadasin nicki Artesteknik

profilinin linki.

mobile.donanimhaber.com/showProfile.asp?memID=1307865

Flash player'in tablette yuklu olarak gelmesi gerekli ben alirken kontrol edip aldim ayarlar/uygulamalar kisminda yuklu gozukuyor olmasi lazim

cevaplar için çok teşekkür ederim tüm sorunları çözdüm :) benim hatam vardı kendi tarayıcısında direkt mobil siteye yönlendiriyo dizi izlerken o yüzden flash yok sanmıştım ama var ;)

• @59ensgk

Teşekkür ederim,şimdiden hayırlı olsun size de
  • Rica ederim,sorunlarınızın çözüme kavuşmasına sevindim,tekrar hayırlı olsun tabletiniz
  • quote:

Rica ederim,sorunlarınızın çözüme kavuşmasına sevindim,tekrar hayırlı olsun tabletiniz

tekrar çok teşekkürler, size de hayırlı olsun :)
  • merhaba arkadaşlar bende artes 1003 almayı düşünüyorum. ama şu youtube dan videoların yavaş inmesi olayı kafama takıldı .ciddi bi yavaşlıksa adamı bezdiri sonuçta .merakım herkesmi aynı sorunu yaşıyo acaba çözülebilir bi problemmi. şimdiden teşekkürler
  • quote:

quote:

Rica ederim,sorunlarınızın çözüme kavuşmasına sevindim,tekrar hayırlı olsun tabletiniz

tekrar çok teşekkürler, size de hayırlı olsun :)

Bende teşekkür ederim :)
  • Cep Telefonundaki interneti tablete paylaştırabilen yada bunu deneyen var mı acaba ?

Bu arada taşınabilir hdd'leri görmüyor sanırım cihaz nexus media importer'da kurup denedim fakat sonuç olumsuz flash bellekleri otg ile sorunsuz bağlayabiliyoruz ama o konuda bir sıkıntı yok
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.