Şimdi Ara

ARTES D1002 10.1' Tablet Kullanıcı İnceleme, paylaşım [Ana Konu] (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
8
Favori
42.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkes birçok şey yazmış da hiç kimsenin aklına gelmedi mi, harici harddisk bağlanabiliyor mu diye. Bu önemli çünkü.

Bir de şunu duymuştum, 1002 modeline harici harddisk bağlanıyor ama 1003 modeline bağlanamıyor diye. Bilgisi olan veya deneyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOBIUS

Arkadaşlar herkes birçok şey yazmış da hiç kimsenin aklına gelmedi mi, harici harddisk bağlanabiliyor mu diye. Bu önemli çünkü.

Bir de şunu duymuştum, 1002 modeline harici harddisk bağlanıyor ama 1003 modeline bağlanamıyor diye. Bilgisi olan veya deneyen var mı?

ister harici bağlayınız ister flash disk hepsini görüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: violansek

quote:

Arkadaşlar herkes birçok şey yazmış da hiç kimsenin aklına gelmedi mi, harici harddisk bağlanabiliyor mu diye. Bu önemli çünkü.

ister harici bağlayınız ister flash disk hepsini görüyor

Tablet kılıfı olarak satılan ve içerisinde bir klavye de bulunan bir kılıfla kullanılabiliyor mu? Yani böyle klavyeli bir kılıf alsam klavyeyi bağlayabilir miyim?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hrnayn

2 tane d1002 tablet aldım biri arkadaşıma. 2sininde şarj kısmından kaynaklı sorun çıktı servise gönderdim.servisten gelince şarj sorunu çözülmüş fakat arkadaşımın tabletinde bu sefer donmalar başladı normal çalışırken donuyor reset atınca çalışıyordu. servisi aradım gönderin dediler . yeni yazılım yüklemişler geldi fakat sorun hala devam ediyordu servisi tekrar aradım gönderin değiştirelim dediler dün gönderdim.forumdaki artes yetkili arkadaşlada sık sık bilgi alışverişim oldu gerçekten teknik konuda ve servis olarak mağdur etmediler ben teşekkür ederim..

Nereden aldınız ?

hızlıal

• Arkadaşlar merhaba, bende bugün artes d1003 aldım ama benim hikaye biraz garip perşembe günü carrefour'un kampanyasından navitech'in h105 modelini aldım, wifi performansı inanılmaz kötü idi cuma sabahı geri iade ettim. Artes'i de uzun zamandır takip ediyordum fakat cesaret edemiyordum navitech tecrubesinden sonra ya bu da öyle çıkarsa diyerek, bugün artık niyeti bozdum note 10.1 almaya gidecektim ki sabah 7:30 sularında konuya denk geldim, sınava gitmeden önce okudum bütün sayfaları özellikle wifi performansı ve ekran kalitesi çok önemli idi benim için o konuda aklımda soru işareti de kalmadı sayenizde, ve akşam üstü sınav çıkışı kadıköyden artes d1003 alarak eve dönmüş oldum sayfada tecrübelerini paylaşan herkese çok teşekkür ediyorum hem güzel bir tabletim oldu hemde bu iş için ayırdığım paranın bir kısmı cebimde kaldı

Tabletin wifi performansı 1 günlük navitech macerasından sonra ilaç gibi geldi odamla salon arasıda 6 metre gibi bir mesafe var ve genelde full çekiyor bazende bir diş eksiliyor, bunun yanı sıra balkonun en uç noktasından bile 2 diş çekiyor ve bu beni oldukça mutlu etti açıkçası

Ekranından yana da bir sıkıntım yok algılaması filan gayet güzel

Altın uclu mini hdmi ile evdeki tv'ye bağlayıp angry birds oynadım youtube'dan viedolar izledim sonuç tatmin edici idi(bunu hep yapmak istemişimdir)

Henüz yüksek performans isteyen bir oyun deneyemedim fakat temple run doodle jump manuganu tarzı oyunlar gayet akıcı bir şekilde oynanabiliyor

Batarya eve geldiğimde %90 dolu olarak çıktı ve şarjı bitene kadar hiç elden düşmedi devamlı kurcalandı ve 5 saat 5dk sonra bitti bence güzel bir değer pil performansından da memnun kaldım

Genel itibariyle tabletin performansından memnunum ama memnun olmadığım ufak tefek şeylerde var tabi

Youtube'da video'lar nedense yavaş yükleniyor

Kamerası pek 5mp gibi izlenim vermedi fakat tablette kamera olması benim için birşey ifade etmediğinden önemsemiyorum kocaman aleti kaldırıpta fotoğraf filan çekmem

Kutudan çıkan kalem ve kılıf pek içime sinmedi belki bir kalem ve biraz daha kaliteli bir kılıf alırım daha sonra

Flash bellek okutabildim fakat hdd okutamadım otg ile 1003 ler okumuyor mu yoksa nexus media importer filan mı kurmak lazım

Son olarak bir soru sorayım :) otg ile hdd bağlarken host yazan kısımdaki usb girişinden bağladım doğrumudur, yoksa öbür taraftakinden bağlasamda görürmüydü

Bayağı uzun yazdım ama tablet beklentimin üstünde çıktığı için yazasım geldi açıkçası bence tam bir f/p ürünü olmuş

Saygılar...

Edit: Pil performansı ile ilgili bilgi eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyberkesh -- 6 Mayıs 2013; 0:48:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cyberkesh

Arkadaşlar merhaba, bende bugün artes d1003 aldım ama benim hikaye biraz garip perşembe günü carrefour'un kampanyasından navitech'in h105 modelini aldım, wifi performansı inanılmaz kötü idi cuma sabahı geri iade ettim. Artes'i de uzun zamandır takip ediyordum fakat cesaret edemiyordum navitech tecrubesinden sonra ya bu da öyle çıkarsa diyerek, bugün artık niyeti bozdum note 10.1 almaya gidecektim ki sabah 7:30 sularında konuya denk geldim, sınava gitmeden önce okudum bütün sayfaları özellikle wifi performansı ve ekran kalitesi çok önemli idi benim için o konuda aklımda soru işareti de kalmadı sayenizde, ve akşam üstü sınav çıkışı kadıköyden artes d1003 alarak eve dönmüş oldum sayfada tecrübelerini paylaşan herkese çok teşekkür ediyorum hem güzel bir tabletim oldu hemde bu iş için ayırdığım paranın bir kısmı cebimde kaldı

Tabletin wifi performansı 1 günlük navitech macerasından sonra ilaç gibi geldi odamla salon arasıda 6 metre gibi bir mesafe var ve genelde full çekiyor bazende bir diş eksiliyor, bunun yanı sıra balkonun en uç noktasından bile 2 diş çekiyor ve bu beni oldukça mutlu etti açıkçası

Ekranından yana da bir sıkıntım yok algılaması filan gayet güzel

Altın uclu mini hdmi ile evdeki tv'ye bağlayıp angry birds oynadım youtube'dan viedolar izledim sonuç tatmin edici idi(bunu hep yapmak istemişimdir)

Henüz yüksek performans isteyen bir oyun deneyemedim fakat temple run doodle jump manuganu tarzı oyunlar gayet akıcı bir şekilde oynanabiliyor

Batarya eve geldiğimde %90 dolu olarak çıktı ve şarjı bitene kadar hiç elden düşmedi devamlı kurcalandı ve 5 saat 5dk sonra bitti bence güzel bir değer pil performansından da memnun kaldım

Genel itibariyle tabletin performansından memnunum ama memnun olmadığım ufak tefek şeylerde var tabi

Youtube'da video'lar nedense yavaş yükleniyor

Kamerası pek 5mp gibi izlenim vermedi fakat tablette kamera olması benim için birşey ifade etmediğinden önemsemiyorum kocaman aleti kaldırıpta fotoğraf filan çekmem

Kutudan çıkan kalem ve kılıf pek içime sinmedi belki bir kalem ve biraz daha kaliteli bir kılıf alırım daha sonra

Flash bellek okutabildim fakat hdd okutamadım otg ile 1003 ler okumuyor mu yoksa nexus media importer filan mı kurmak lazım

Son olarak bir soru sorayım :) otg ile hdd bağlarken host yazan kısımdaki usb girişinden bağladım doğrumudur, yoksa öbür taraftakinden bağlasamda görürmüydü

Bayağı uzun yazdım ama tablet beklentimin üstünde çıktığı için yazasım geldi açıkçası bence tam bir f/p ürünü olmuş

Saygılar...

Edit: Pil performansı ile ilgili bilgi eklendi

Kadıköy'den nereden ve kaça aldımız?
    Yanında hediye deri kılıf mı veriyorlar?
    Tabletin usb ve hdmi girişleri yanda mı?
    Resimlerinde üstte gibi gözüküyor da.. Renklerin canlılığı ve ışık doygunluğu olarak, ekran gürüntü kalitesini beğendiniz mi?
    Güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 6 Mayıs 2013; 2:10:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Kadıköy'den nereden ve kaça aldımız?
    Yanında hediye deri kılıf mı veriyorlar?
    Tabletin usb ve hdmi girişleri yanda mı?
    Resimlerinde üstte gibi gözüküyor da.. Renklerin canlılığı ve ışık doygunluğu olarak, ekran gürüntü kalitesini beğendiniz mi?
    Güle güle kullanın.

@frux

Merhaba Teşekkür ederim,

Kadıköyde yazıcıoğlu'nun giriş kapısının hemen sağ tarafındaki Kutup Bilgisayardan aldım 520 liraya, fiyat araştırması yapamadım aniden geliştiği için olay o yüzden fiyatı pahalımıdır ucuz mudur bilemiyorum

Kılıf yanında hediye gelmiyor kutu içeriğinde çıkıyor kutu içeriği şöyle; bir adet kılıf, bir adet kalem, otg kablosu, bir adet yedek ekran jelatini, usb kablosu ve şarj adaptörü

Tabletin bütün giriş çıkış birimleri üst tarafta konumlandırılmış sağında solunda ve altında herhangi bir giriş çıkış portu bulunmuyor

Ekran 1280x800 çözünürlükte ips panel olduğu için renklerin canlılığı ve doygunluk olarak gayet güzel bir ekranı var ne oyun oynarken nede youtube'dan hd video izlerken bir memnuniyetsizlik hissetmedim kaliteli bir ekranı var

• Ben ucuzcity den 452 TL ye 12 taksit aldım. Tek bir sorun haricinde herşeyden memnunum oda Google Play malesef durdu deyip açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tu_Kiu -- 6 Mayıs 2013; 11:22:47 >
  • @cyberkesh
    Bilgiler için teşekkür ederim.
    Giriş ve çıkışların üstte olması çok tuhaf olmuş.. Google play sorunu oluyor mu?
    Bir arkadaş aorundan bahsetmiş de..
    Wifi çekiminin güçlü olması çok iyi..
    Batarya 5-6 şarjdan sonra 6 saat rahat gider sanırım.. Ekran koruyucu kaplanmış mı geliyor? Yoksa, siz mi kapladınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 6 Mayıs 2013; 13:25:39 >
  • Google play sorunu sadece bende var sanırım. Sıkıntıyı burda paylaşınca artes teknik servisinden aradılar. Kargoyla ücretsiz gönderin hemen bakalım dediler sağolsunlar. Büyük ihtimal yazılımsal sorun. Ekranda koruyucu var kutunun içinden 1 tame daha çıkıyor.

• quote:

@cyberkesh
    Bilgiler için teşekkür ederim.
    Giriş ve çıkışların üstte olması çok tuhaf olmuş.. Google play sorunu oluyor mu?
    Bir arkadaş aorundan bahsetmiş de..
    Wifi çekiminin güçlü olması çok iyi..
    Batarya 5-6 şarjdan sonra 6 saat rahat gider sanırım.. Ekran koruyucu kaplanmış mı geliyor? Yoksa, siz mi kapladınız?

@frux

Rica ederim

giriş çıkış birimleri alt kısımda olsa daha iyi olurdu gibi geliyor bana ama alışmak pek uzun sürmüyor

google play ile ilgili herhangi bir sorunum olmadı 2 gündür yaklaşık 10-12 tane Oyun&uygulama indirdim gayet akıcı bir şekilde çalışıyor

Ekran görüntüsü ile destekleyim istedim :)
     ARTES D1002 10.1' Tablet Kullanıcı İnceleme, paylaşım [Ana Konu]

Ekran koruyucu bir adet üzerinde kaplı olarak geliyor bir adette kutudan yedek çıkıyor kutudaki mat sanırım, ekran üzerinde kaplı gelende bolca parmak izi tutuyor :D ama değiştirmeyi düşünmüyorum şuan hissiyat bakımından bir sıkıntısı yok

• @Tu_Kiu

Sorununuz ile ilgilinilecek olunmasına sevindim hocam, can sıkıcı bir problem sonuçta google play bu tabletin kalbi gibi sonuçta o düzgün çalışmazsa pek bir anlamı olmazdı

Teknik servisin de bu kadar ilgili olması da ayrıca sevindirici bir olay forumda artesten bir yetkili mi var acaba
  • quote:

@Tu_Kiu

Sorununuz ile ilgilinilecek olunmasına sevindim hocam, can sıkıcı bir problem sonuçta google play bu tabletin kalbi gibi sonuçta o düzgün çalışmazsa pek bir anlamı olmazdı

Teknik servisin de bu kadar ilgili olması da ayrıca sevindirici bir olay forumda artesten bir yetkili mi var acaba

Forumda artesteknik nicli arkadaş var sağolsun hemen ilgilendi.

• @cyberkesh ayrıntılı bilgiler için, D1003 için yeni bir konu da başlatabilirsin.
    Satın alan kullanıcılar için de iyi olur sanırım. Bu tablete uygun stand deri kılıf var mıdır? Tabletin kasası da korunmuş olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 6 Mayıs 2013; 19:39:30 >
  • quote:

@cyberkesh ayrıntılı bilgiler için, D1003 için yeni bir konu da başlatabilirsin.
    Satın alan kullanıcılar için de iyi olur sanırım. Bu tablete uygun stand deri kılıf var mıdır? Tabletin kasası da korunmuş olur..

Deri kılıf kutu içeriğinde hediye olarak geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tu_Kiu

quote:

@cyberkesh ayrıntılı bilgiler için, D1003 için yeni bir konu da başlatabilirsin.

Deri kılıf kutu içeriğinde hediye olarak geliyor.

Ooo.. İyimiş o zaman.. Siz nereden kaça aldınız? Her yerde bu şekilde mi satılmakta acaba? Örneğin, D821 kılıflı ve kılıfsız olarak satılıyor da..

• quote:

Orijinalden alıntı: Tu_Kiu

quote:

@Tu_Kiu

Forumda artesteknik nicli arkadaş var sağolsun hemen ilgilendi.

Bir kez daha beğenimi kazandı artes çok iyi, bir sorun yaşarsak en azından burdan iletişimde olabileceğimiz bir yetkilinin olması

• @frux

Önceki sayfalarda bir arkadaş niyetlenmiş konu başlatmak için ben araya kaynamayayım şu an :D

Bu arada kılıf sordum bugün kadıköyde hiç bir kılıf satan dükkanda uygun kılıf yok sanırım ebay üzerinden filan bakmak gerek ama ebay'deki kılıflarda kutu içeriğindeki kılıftan pek farklı gözükmüyor bir süre kutu içeriğindeki kılıf ile idare etmek gerekecek sanırım
  • Dünden beri birçok kişiye övgüyle bahsettim tabletten nazar değdi sanırım yada benim sakarlığım bilemiyorum, sağ alt kısımda çok ufak bir boya atması olmuş şimdi farkettim

10-15 dk önce kılıfına yerleştirmiştim denemek için sanırım çıkartırken oldu :( ne yapalım artık nazarlık olsun, daha fazla ilerlemez umarım o kısımdan takıp çıkardıkça kılıfa..

• Ben ucuzcity den 452 TL.ye 12 taksit aldım.
    Kılıf olarak size onerim
    http://www.buyincoins.com/new_en/details/new-pu-leather-protect-case-cover-stand-holder-for-pipo-max-m9-tablet-pc-product-29604.html

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.