Şimdi Ara

Galaxy Tab 2 7' (P3105) telefon görüşmesi özelliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
11.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ufak bir sorum olacaktı bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Galaxy Tab 2 7" (P3105) almayı düşünüyorum, sim kart takılıyormuş ancak telefon görüşmesi yapılıyor mu tam anlayamadım. Samsung'un sitesinde telefon görüşmesi özelliği doğrudan desteklenmemektedir yazıyor. Birkaç forumda bu özelliği olduğunu ve kullandığını söyleyende olmuş. Bugün almak için gittiğimde satış temsilcisi telefon görüşmesi özelliğinin olmadığını ve bu özellik için jb yapılması gerektiğini falan söyledi. Tek yolu jb mi? Ve jb yapınca garanti durumu ne oluyor, geri dönüşü olmuyor mu?

Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler,
    İyi forumlar.

• Henuz telf ozelligini acabilen olmadi. Hatta yazilimi degistirerek bile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7" ekrani kulaga goturdun mu, ne garip olur...

telefon dedigin, avuc ici olur.. avucu tasan boyut olursa... telefonluk ozelliginden cikar. tablet adini alir... ki oyle de zaten...

eger ki sim kart takiliosa whatsapp, navigasyon, internet baglantisi icin falandir...
  • Tabletlerde konusma ozelligi olmasi halinde dogru yaklasim BT kulaklik kullanmakdir. Tableti kulaga dayamak degil...

• quote:

Orijinalden alıntı: sas_sas

Tabletlerde konusma ozelligi olmasi halinde dogru yaklasim BT kulaklik kullanmakdir. Tableti kulaga dayamak degil...

aynen. apaçiliğin luzumu yok (kulaklığın şarjı bitmediyse tabi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bir çok arkadaşımla bu tablet ile konuşuyorum yeterki son teknoloji ürünü alan arkadaşlarımız aldıkları ürünün hakkını versinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mat35 -- 18 Şubat 2013; 23:13:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mat35

Ben bir çok arkadaşımla bu tablet ile konuşuyorum yeterki son teknoloji ürünü alan arkadaşlarımız aldıkları ürünün hakkını versinler.

dediğin gibi mat, yeterki kullanılabilsin. benim cihazın üzerinde google talk var, fıstık gibi uygulama. ama sadece bir kaç kişi ile kullanıyorum. zaten bu teknolojiler az daha yayılsa operatörler tükanı kapatırlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: denmus

quote:

Ben bir çok arkadaşımla bu tablet ile konuşuyorum yeterki son teknoloji ürünü alan arkadaşlarımız aldıkları ürünün hakkını versinler.

dediğin gibi mat, yeterki kullanılabilsin. benim cihazın üzerinde google talk var, fıstık gibi uygulama. ama sadece bir kaç kişi ile kullanıyorum. zaten bu teknolojiler az daha yayılsa operatörler tükanı kapatırlar...

Bugün bir baba kıza rastladım ellerinde notII ve benim tabletden var hava için almışlar, düşünün gmail adresleri bile yok ama ellerinde hava ile parkta oturup ona buna gösteriyorlar.

Bende gmail adresi alıp play girdiniz mi dedim yüzüme öylece baka kaldırlar.

Ne o, ne işye yarar falan dediler iki dakikada adres alıp eksik proğramlarını kurdum şaşırdılar aaa hayret bunlardan haberimiz yoktu dediler.

Bu gibi insanlar sokakta binlerce dolu.

Benim oğlan 21 yaşında herşeyi biliyor ama kendi üniversite arkadaşlarının çoğunun dünyadan haberi yok.

Oğlum şu arkadaşlarına söylede bu proğramları kursunlar beleşe konuşun diyorum, oğlan bin kere söyledim ama nesini anlamıyorlar bende anlamıyorum diyor.

Birde nokia olan arkadaşa Viber kurdurdum bana sms ile ulaşıyor, emekli olduğum için kendimi bu konuya adadım izmir'i bilinçlendireceğim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: denmus

quote:

Bugün bir baba kıza rastladım ellerinde notII ve benim tabletden var hava için almışlar, düşünün gmail adresleri bile yok ama ellerinde hava ile parkta oturup ona buna gösteriyorlar.

Bende gmail adresi alıp play girdiniz mi dedim yüzüme öylece baka kaldırlar.

Ne o, ne işye yarar falan dediler iki dakikada adres alıp eksik proğramlarını kurdum şaşırdılar aaa hayret bunlardan haberimiz yoktu dediler.

Bu gibi insanlar sokakta binlerce dolu.

Benim oğlan 21 yaşında herşeyi biliyor ama kendi üniversite arkadaşlarının çoğunun dünyadan haberi yok.

Oğlum şu arkadaşlarına söylede bu proğramları kursunlar beleşe konuşun diyorum, oğlan bin kere söyledim ama nesini anlamıyorlar bende anlamıyorum diyor.

Birde nokia olan arkadaşa Viber kurdurdum bana sms ile ulaşıyor, emekli olduğum için kendimi bu konuya adadım izmir'i bilinçlendireceğim.

helal valla, da dikkat et abi operatörler peşine adam takmasın, beleş ne konuşturuyon milleti diye...

• Hangi programları kullanıyorsunuz. Skype'nin ses kalitesi iyi olduğu için tercih ediyorum ama kullanan fazla yok. Viber idare eder ama karşı taraf internete bağlı değilse bile hala telefon çalıyor gibi oluyor ama karşı tarafın haberi olmuyor. Mesajlaşma için whatsapp vazgeçilmezim. bluetooth kulaklık aldım, ses kalitesi biraz düşük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sigmoid

Hangi programları kullanıyorsunuz. Skype'nin ses kalitesi iyi olduğu için tercih ediyorum ama kullanan fazla yok. Viber idare eder ama karşı taraf internete bağlı değilse bile hala telefon çalıyor gibi oluyor ama karşı tarafın haberi olmuyor. Mesajlaşma için whatsapp vazgeçilmezim. bluetooth kulaklık aldım, ses kalitesi biraz düşük.

Sizde varmı bilmiyorum ama benim cihazın üzerinde gelen "google talk" diye bir uygulama var. Bence canavar, alternatif bir program kurmadım bile. İster mesajlajın ister sesli-görüntülü konuşun. Hepsi var

• Google talk varda arkadaşlarımdan kullanan yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: sigmoid

Google talk varda arkadaşlarımdan kullanan yok.

Arkadaşlarınızdan kullanan yok ise hangi program olduğu fark etmez ki.

• Sorun çözüldü. Artık Türkiye p3105 sahipleri de telefon görüşmesi yapabilecekler
    http://www.cimenwd.com/?p=224
  • Sorun çözüldü. Artık Türkiye p3105 sahipleri de telefon görüşmesi yapabilecekler
  • Telefon özelliği barındırsa zaten tabletlikten çıkar olmaması daha mantıklı sim kartı 3g bağlantı için olabilir
  • Hadi hayırlı olsun. İyi oldu bekleyen arkadaşlar için. Tabi kesinliğinden emin değilim deneyenleri bekleriz...

• quote:

Orijinalden alıntı: cimenwd

Sorun çözüldü. Artık Türkiye p3105 sahipleri de telefon görüşmesi yapabilecekler

Ali Çimen e bravo..

Bakalım Telefon telefon diye dertlenen kaç kişi Rootlamayı göze alıp garantisinden vaz gecebilecek..

Tabii bır çoğu istendiğinde orijinal yani fabrika FW e dönülebıleceğini bilmediklerinden..

• Arkadaşlar yapan varsa buraya açık açık yazıp anlatırsa bizde yaparız.
    Yabancı dilim yok ve bu işleri hiç yapmadım.
    Ama denemek isterim sadece açık net bir dil ile anlatılırsa hiç bilmeyen bizlere yardımcı olmuş olursunuz.
  • Thank you for downloading this free, ad-supported application ! Please read carefully. This application is ad-supported and our advertising partner, Airpush, inc., may place ads within appilations and in your device's notifacation tray and home screen. Airpush collects certain information in ancordance with the permissions you just granted through the prior screen. When you click on advertisements delivered by Airpush, you will typically be directed to a third party' s web page and we may pass cerratin of your information to the third parties operating or hosting these pages, including your email adress, phone number and a list of the apps on your device
    Four more information on how Airpush collects, uses and shares your information, and to learn about your information chocies, please visit the Airpush Privacy Policy, If you do not wish to receive ads delivered by Airpush in the future, you may visit the Airpush opt-out page or delete this app.

Kendi başıma yapayım dedim ama,

güç açma ve ses kı smaya beraber bastım anlamadığım bir dil geldi sonra bir telaşla ona bas buna bas çıktım, açıldı kapandı ama şimdide hep bu yazı çıkıyor karşıma.

Yani beceremedim telefon özelliğini yapmatı.

Türkçe bir tam anlatım olsa.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.