Şimdi Ara

Hi-Level HLV-T1001W?? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
710
Cevap
10
Favori
86.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cennterr

quote:

Orijinalden alıntı: lose_yourself

benimkide bu sabah geldi hafıza kartı taktım çalıştırdım,oyun kolu taktım çalıştırdım,bluetooth u denedim çalıştı wireless te sorun yok
    - olarak ekranda 7 tane ölü piksel buldum ve bi kaç ufak sorun önemsenecek şeyler değil genel ihtibari ile oldukça iyi parasını hakediyor hatta daha pahalı olsa dahi alınırmış.

7 tane ölü piksel mi buldum dedinz hocam tam oalrak anlayamadım şimdi . ölü piksek hoş bir şey değildir bir çok kişiye göre. ölü piksek olayından dolayı anında değişim yapmak isteyen kişiler oluyor siz değişim yapmayı düşünmüyor musunuz ?

bende maalesef ölü pksel var çok dikkkat etmek lazım anlamak için komple siyah olan ekranda belli oluyor diğer alan arkadaşlar için söylüyorum siyah ekran açıp dikkatlice kontrol etsinler bana çok fazla rahatsızlık vermedi.

• piranha alma alacaksan ultra serisini al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dual core. 1 gb ramli bir cihaza 400 tl vericeğime yurtdışından quad core 2 gb ramli 2048x1536 çözünürlüklü bir tablet getirtmeyi yeğlerim. :) Geriden geliyoruz geriden...
  • ben sanırım şansımı incanın astro serisinden yana kullanacağım :S hem pili olsun (8000 mah ) hem ise ölü pixel garantisi olsun kendisine çekiyor beni açıkçası :S bilemiyorum belki beni yanıltıyorda olabilir tabiki :S bu yüzden bütün yorumları değernlendirmeye çalışıyorum :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Britvolt.

dual core. 1 gb ramli bir cihaza 400 tl vericeğime yurtdışından quad core 2 gb ramli 2048x1536 çözünürlüklü bir tablet getirtmeyi yeğlerim. :) Geriden geliyoruz geriden...

peki garanti olayını ne yapacaksınız hocam ? mesela atıyorum bir sorunla karşılatınız kime göndereceksiniz ?
  • quote:

ben sanırım şansımı incanın astro serisinden yana kullanacağım :S hem pili olsun (8000 mah ) hem ise ölü pixel garantisi olsun kendisine çekiyor beni açıkçası :S bilemiyorum belki beni yanıltıyorda olabilir tabiki :S bu yüzden bütün yorumları değernlendirmeye çalışıyorum :S

sen sakın sadece benim yorumlarıma bakıp hi-level den vazgeçme kesinlikle parasını hak ediyor belkide benim şansızlığım bundan önce en son motorola atrix aldım arka höparlörü çalışmıyordu 1 ay a yakın uğraştım paramı iade aldım
    tablet alan diğer arkadaşlardan ricam parlaklıklığı full açsınlar daha sonra siyah ekranda dikkatlice ölü piksel varmı kontrol etsinler eğer olurda kimsede ölü piksel çıkmazsa şaşnsız olduğuma inanmaya başlıyacam

• yok hocam sadece sisizn yorumunuzdan dolayı değil zaten incanın pilide 8000 mah dediğim gibi. birde firma sıfır pixe garantisi veriyor . ben zaten oyun meraklısı biri değilim sadece biraz markadan yana korkularım var bbunun dışında dediğim gibi oyun meraklısı değil oynarsam zaten ben pc oyunlarından vazgeçmem :D ben daha çok eğitim dokumanı izleyebilmek okuyabimek için tablete bakıyorum notebookla da masa üstü ile de olmuyor bir zamandan sonra kesin ağrıyan bir yerlerim oluyor ve notebook dahi olsu beni eve bağlıyor . normalde ben 250-300 tl lik bir ürün alacaktım ama bu parayı verip de ips ekranı olmayan küçük bir ürün almak istemiyorum o yüzden polypad , hi-level, ve inca arasında kalmıştım lakin kafam çatlayacak kaç gündür bunu düşünmekten :D
  • arkadaşım ben 22lcd monitör almıştım ekranı pc ye bağlayıp açtığımda siyah ekranda çok net belli olur.ekranın altında 2 tane kırmızı gibi noktacık vardı.sanırım bunlar ölü pixel di.daha önce hiç görmedeğim için kesin bir şey diyemem ama kesin ölü pixel olması lazım.elimle hafifçe ölü pixellere bastırınca geçmişti :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: lose_yourself

quote:

ben sanırım şansımı incanın astro serisinden yana kullanacağım :S hem pili olsun (8000 mah ) hem ise ölü pixel garantisi olsun kendisine çekiyor beni açıkçası :S bilemiyorum belki beni yanıltıyorda olabilir tabiki :S bu yüzden bütün yorumları değernlendirmeye çalışıyorum :S

sen sakın sadece benim yorumlarıma bakıp hi-level den vazgeçme kesinlikle parasını hak ediyor belkide benim şansızlığım bundan önce en son motorola atrix aldım arka höparlörü çalışmıyordu 1 ay a yakın uğraştım paramı iade aldım
    tablet alan diğer arkadaşlardan ricam parlaklıklığı full açsınlar daha sonra siyah ekranda dikkatlice ölü piksel varmı kontrol etsinler eğer olurda kimsede ölü piksel çıkmazsa şaşnsız olduğuma inanmaya başlıyacam

yok hocam sadece sisizn yorumunuzdan dolayı değil zaten incanın pilide 8000 mah dediğim gibi. birde firma sıfır pixe garantisi veriyor . ben zaten oyun meraklısı biri değilim sadece biraz markadan yana korkularım var bbunun dışında dediğim gibi oyun meraklısı değil oynarsam zaten ben pc oyunlarından vazgeçmem :D ben daha çok eğitim dokumanı izleyebilmek okuyabimek için tablete bakıyorum notebookla da masa üstü ile de olmuyor bir zamandan sonra kesin ağrıyan bir yerlerim oluyor ve notebook dahi olsu beni eve bağlıyor . normalde ben 250-300 tl lik bir ürün alacaktım ama bu parayı verip de ips ekranı olmayan küçük bir ürün almak istemiyorum o yüzden polypad , hi-level, ve inca arasında kalmıştım lakin kafam çatlayacak kaç gündür bunu düşünmekten :D

• quote:

quote:

dual core. 1 gb ramli bir cihaza 400 tl vericeğime yurtdışından quad core 2 gb ramli 2048x1536 çözünürlüklü bir tablet getirtmeyi yeğlerim. :) Geriden geliyoruz geriden...

peki garanti olayını ne yapacaksınız hocam ? mesela atıyorum bir sorunla karşılatınız kime göndereceksiniz ?

Bu tarz cihazların ekranını kırdığınız zaman zaten garanti kapsamı dışında kalıyor. Diğer yazılımsal sorunlarda fazla bir ücret ödemeden ''yetkili'' olmasa da bakıp çözüm üretebilen servisler mevcut.
  • @king39 hocam videoyu paylaştığın için teşekkürler. Sana da hayırlı olsun. İnşallah sorunsuz kullanırsın.

@britvolt ihtiyacını karşılamıyorsa bu, karşılıyanını alırsın. Bu kadar basit.
  • bugün tablet alan bir tanıdığım vardı media markt'dan indirimle acer marka tablet almıştı.
  • 7 saat 15 dk dır pilde kullanıyorum şarjdan sonra kızım 2 saat oyun 1 saat film izledi sonra ben aldım kurcaladım nete girdim oyun indirdim kurdum oynadım falan 7 saat 15 dk oldu arkadaşlar %17 de şuan pil :) maşallah demeyi unutmayalım lütfen.. maşallah :) pratica 8,2 hd de aynı koşullarda en fazla 3 ila 4 saat giden pilden sonra bu süre bana çok iyi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi king39 -- 15 Şubat 2013; 4:05:51 >
  • quote:

Batarya konusunda bu firmaların hepsi sınıfta kalır 8000 mah batarya olduğunu sanmıyorum açıkcası ki kullandıkları bataryalar berbat. 1C'de şarj olabiliyor şarj süresi 6-7 saat en az ki 10C'de şarj olabilen bataryalar mevcut tamam 10C'de şarj olabilen batarya olsun demiyorum ama en azından 2C de şarj olabilen bir batarya koyar insan.

Zaten bir süre sonra hobyking'den batarya alıp kendim değiştirmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: axilik

@king39 hocam videoyu paylaştığın için teşekkürler. Sana da hayırlı olsun. İnşallah sorunsuz kullanırsın.

Senin söylemene kalmadan ben zaten öyle yaparım da arkadaş garanti konusunu sormuş sana ne oluyor onu çözemedim.
  • quote:

misal veriyorum hb.com dan alınmışsa kargoyu çağırıveriyorum. hb.com'u arayıp makina arıza yaptı gönderiyorum diyorum. Arızasını bir kağıda yazıp faturasının bir nüshasıyla gönderiyorum. gittigidiyor tarzı bir yerden alınmışsa paket aynı şeyi garanti belgesi üzerindeki bilgileri kullanarak yapıyorum. fatura yoksa tablet bilgisayardan ya da telefonlardan iyi anlayan birini aramakta fayda var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: axilik

@king39 hocam videoyu paylaştığın için teşekkürler. Sana da hayırlı olsun. İnşallah sorunsuz kullanırsın.

Senin söylemene kalmadan ben zaten öyle yaparım da arkadaş garanti konusunu sormuş sana ne oluyor onu çözemedim.

Zaten kötü birşey demedim. İhtiyacını karşılayanı alırsın dedim. Atar yapma sebebini anlayamadım. Neyse sen de tablet alırsan burada videosunu paylaşırsın biz de görürüz...
  • Ben bu sabah siparişi verdim şuanda paketleme işlemi yapılıyor yazıyor bugün gönderirseler yarın büyük bir ihtimalle elimde olacak inşallah
  • Antutu puan 7000 verdi biraz düsuk geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bugun sipariş verdim. bugun kargo yapsalarda yarın akşam elimde olur pazar günüde takılırdık beraber
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.