Şimdi Ara

Hi-Level HLV-T1001W?? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
710
Cevap
10
Favori
87.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hunter87

Pilsiz nasıl deneyeceğiz? Şarjı tamamen bitirip mi diyorsunuz?

Rica ederim Go Launcher'ın mutlaka bu durumla ilgili bir ayarı vardır. Birar daha kurcalamak lazım demekki.

Hayır pili çıkartıp sadece şarj cihazı ile dizüstü bilgisayarlar gibi açılabiliyor mu onu merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birisi007

quote:

Pilsiz nasıl deneyeceğiz? Şarjı tamamen bitirip mi diyorsunuz?

Rica ederim Go Launcher'ın mutlaka bu durumla ilgili bir ayarı vardır. Birar daha kurcalamak lazım demekki.

Hayır pili çıkartıp sadece şarj cihazı ile dizüstü bilgisayarlar gibi açılabiliyor mu onu merak ettim.

pili çıkarmak için cihazı sökmek lazım o yüzden de bunu yapamayız maalesef.
  • quote:

pili çıkarmak için cihazı sökmek lazım o yüzden de bunu yapamayız maalesef.

Sağlam olsun diye sıkı takmışlar demekki :)) Olsun yine de teşekkürler.
  • Bende yaklaşık bir saat önce hb den sipariş verdim bu fiyata bu özelliklerin çok iyi oldugunu düşünüyorum fakat tek kuşkum cihazın ağırlığı ve kalınlı konusunda hiç bir yerde bu konuda bilgiye ulaşamadım alan arkadaşlar beni bu konuda aydınlatırlarsa içim rahat kargomu bekliycem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alilionali

Bende yaklaşık bir saat önce hb den sipariş verdim bu fiyata bu özelliklerin çok iyi oldugunu düşünüyorum fakat tek kuşkum cihazın ağırlığı ve kalınlı konusunda hiç bir yerde bu konuda bilgiye ulaşamadım alan arkadaşlar beni bu konuda aydınlatırlarsa içim rahat kargomu bekliycem :)

Benimde kafama takılmıştı görememiştim fakat resimlerden ve youtubetan (önceki sayfada gerçek ortamdaki video linki mevcut) gördüğüm kadarıyla hemen tahmini olarak söyleyeyim ağırlığı yaklaşık 550 gram kalınlığı ise yaklaşık 1.5 cm :)))
  • quote:

quote:

Bende yaklaşık bir saat önce hb den sipariş verdim bu fiyata bu özelliklerin çok iyi oldugunu düşünüyorum fakat tek kuşkum cihazın ağırlığı ve kalınlı konusunda hiç bir yerde bu konuda bilgiye ulaşamadım alan arkadaşlar beni bu konuda aydınlatırlarsa içim rahat kargomu bekliycem :)

Benimde kafama takılmıştı görememiştim fakat resimlerden ve youtubetan (önceki sayfada gerçek ortamdaki video linki mevcut) gördüğüm kadarıyla hemen tahmini olarak söyleyeyim ağırlığı yaklaşık 550 gram kalınlığı ise yaklaşık 1.5 cm :)))

baya kalınmış :)) tahminide olsa thaminlerinin seni yanıltması dileğiyle :)

• quote:

baya kalınmış :)) tahminide olsa thaminlerinin seni yanıltması dileğiyle :)

Aslında şimdi böyle direkt 1,5 cm denince kalın gibi geliyor. 15 milimetre desek yada nokia 5800 den biraz ince iphone 3gs den biraz kalın desek biraz daha ince gelebilir. :)) Daha da ince olmaz heralde çünkü çok para eden galaxy s3 yaklaşık 1 cm (8,6 milimetre). Note 2 9,4 milimetre.

Changelog: hatalar düzeltildi, yeni örnek eklendi :P :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birisi007 -- 16 Şubat 2013; 2:06:29 >
  • quote:

quote:

Boyutlar: 257*176*10.3mm :) nerden çıktı 1,5 cm şaşırdım açıkçası yanlızca 1 cm kalınlığı var oldukça ince. ağırlığını yazmıyor ama 400 ile 500 gibi sanırım bilmiyorum tartmak lazım bana hafif geliyor yormuyor :)

Pil konusunda arkadaş sanırım laptoplarla karıştırdı :) tablette pili sökmek için kasasını sökmek gerekiyor!. zor iş ama imkansız değil yinede ben pilsiz çalışacağına inanmıyorum. şarj konusunda inanılmaz başarılı çok çabuk doluyor ammmaa şarj durumunda tableti kullanıyorsanız biraz süre uzuyor.. tableti kapatın şarja takın çok kısa sürede doluyor ölçmedim ama 2 saatte full doluyor sanırım. dolduktan sonra ise bitmek bilmiyor maşallah. hi level turnayı gözünden vurmuş gerçekten başarılı bir tablet bu fiyata başka sanırım yoktur bu özelliklerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi king39 -- 16 Şubat 2013; 3:21:00 >

• Go Launcher i kaldırmak istiyorum ancak kaldır seçeneği yok
    edit : ölü piksel sadece bana denk geldi galiba diğer kullanlardan ses çıkmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lose_yourself -- 16 Şubat 2013; 3:01:54 >
  • Arkadaşlar tabletin kendi tarayıcısında facebookta videolar ok izleniyor ama chrome da facee girdiğimde videolar için flash güncellemesi istiyor güncelle dediğimde desteklenmiyor falan bişiler sayıklıyor adobe :( nası çözeriz bu sorunu? chrome da daha iyi oluyor face masaüstü pc deki gibi görünüyor o yüzden flash gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: king39

Arkadaşlar tabletin kendi tarayıcısında facebookta videolar ok izleniyor ama chrome da facee girdiğimde videolar için flash güncellemesi istiyor güncelle dediğimde desteklenmiyor falan bişiler sayıklıyor adobe :( nası çözeriz bu sorunu? chrome da daha iyi oluyor face masaüstü pc deki gibi görünüyor o yüzden flash gerekli.

tablet göbeğine doğru bombeli o yüzden 1,5 vardır diye düşündüm ama kenarları ince olduğu için güzel görünüyor. Tabletlerin kiminin pili çıkar kiminin çıkmaz buda çıkmayanlardanmış demek öğrenmiş oldum teşekkürler. Tarayıcıdaki Facebook ile ilgili
    http://www.donanimhaber.com/tarayicilar/haberleri/Android-icin-Chrome-tarayicisinda-Flash-Player-olmayacak.htm
    kendi tarayıcısında klasik görünüm ya da pc versiyon tarzında bir yazı olmalıydı en altlarda ama bir bakıverin.

• Ürünü dün akşam sipariş ettim, bugün kargoya geçmiş görünüyor arkadaşlar.
    Uzun araştırmalarım sonucu bu tablete karar verdim. Umarım memnun kalırım. Yorumlar için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lose_yourself

Go Launcher i kaldırmak istiyorum ancak kaldır seçeneği yok
    edit : ölü piksel sadece bana denk geldi galiba diğer kullanlardan ses çıkmıyor

Bu tablet hakkında net yorumlarda bulunamıyorum. Sebebi şu an bende olmaması. Fakat genel tecrübelerime dayanarak Go Launcher'ı kaldırabilmeniz pek olası değil çünkü büyük ihtimalle işletim sistemine gömülüdür (ikinci bir launcher koymamışlarsa). Root erişimi hakkına sahip değilseniz kaldıramayabilirsiniz. Ölü piksellerle ilgili eğer çok belirgin değilse yani sizi rahatsız etmiyorsa gözardı edebilir ya da internetten satın aldıysanız ve ambalajı olduğu gibi elinizdeyse herhangi bir sebepten geri 1 hafta içinde iade edebilirsiniz (beğenmedim, işimi görmüyor, çok ağır, fazla büyük vs. vs. vs.). Önce satın aldığınız firmayı aramayı unutmayın.

• benimkilerde kargoda yarın gelir artık
  • 2 problemim var bu cihazla, ilkl klavyeyi turkce yapamadim, digeri de ihaz yatay konumda iken ana ekranda sag tarafta bir bosluk oluyor. Bunlari nasil halledebilirim, yardimci olursaniz sevinirim.
  • Arkadaslar bugun detayli inceleme video cekip eklerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sorunlari sadece ben mi yasiyorum yoksa baskalarinda da var da kendileri cozebiliyorlar mi?

• Türkçe klavye olayını bende yapamadım fakat boşluk tuşunda türkçe yazısı var nasıl aktif ediliyor araştırmak lazım. kenar boşluğu bende yok o yüzden bişi diyemiycem.
  • quote:

bu sorunlari sadece ben mi yasiyorum yoksa baskalarinda da var da kendileri cozebiliyorlar mi?

Ekranda herhangi bir bosluk olmuyor bende klavyede ilk kullandigimdan beri turkcedi bende sorun yok

• aşkadaşlar hiç usb den şarj denedinizmi çünkü usb sarj olayı yok bir tane ölü pix yaladım gibi ama ekranı bir sabsarı yapmam gerekiyor onuda yapamadım çünkü sarjım bitti şarj olunca onuda deniyecem
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.