Şimdi Ara

Bisikletin Soluna Ayna Kol Dişli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bisikletin sol kısmına tekli ayna kol dişli takmak mümkün müdür? Ayrıca her 2 taraftada ayna kol olmak şartıyla, bilgisi olanlar yardım lütfen. Takılması kolay mıdır ?

• Bildiğim kadarıyla takılmıyor hocam.
  • Bugün bisikletçiye sordum bana mili gösterdi ve iki tarafınada aynı anda takabilirsin dedi bende yarış bisikleti ayna kolu aldım ( 2li ) bakalım deneyeceğim. : )
  • TAKILIYOR VE ÇOK ZEVKLİ ÖZELLİKLE MAKAS ATIYOR YADA GEÇTİĞİN KIZI KESİYORSAN
  • Herkese Merhaba,
    Yurtdışında çoğu zaman kiralayarak kullanmıştım ancak çocukluğumdan beri ilk defa bir bisiklet sahibi oldum. İhtiyaçlarıma karşılık verdiğini düşündüğüm Goccia City Zero ile hergün en az 6 km. yol yapıyorum. Biraz sert kullandığımdan ayna kol dişlilerinden birini kırmışım. Bugün zincir atınca farkettim. Kabus gibiydi :)
    Geçici olarak bisikletimi satın aldığım yerden sipariş verdim. Ayna kol ve sanıyorum göbek denen kısım, bisikletimin diğer parçaları gibi çok da kaliteli değil. Sizlere bu konu ile ilgili danışmak istiyorum;

Tek yapraklı, merkezden tek vidalı, 44 dişli bir ayna kol yerine nasıl bir ayna kol almalıyım? Ya da ayna kol & göbek takımını komple değiştirmeli miyim?

Teşekkürler, iyi akşamlar. Bisikletin Soluna Ayna Kol Dişli

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.