Şimdi Ara

Windows Phone 8S by HTC video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Windows işletim sistemli telefonlar konusunda oldukça tecrübeli bir firma olan HTC'nin 1000TL altı fiyat / performans kategorisi için geliştirdiği Windows Phone 8S by HTC'i inceliyoruz.

• Ağzına sağlık Mesut bey :)
  • Abisi kadar performanslı olmasada iyimiş 8x kullancısı olarak çok memnunum ama mavisini almayın boya akma sorunu var

• Demir Spor taraftar telefonu gibi

• mesut çeviği görünce izleyesim geldi :)

• güzel bir f/p telefonu..

• 1000 lira altında alınabilecek en iyi akıllı telefon Xperia P'dir.
    WP8 güzel bir platform, ancak daha kat etmesi gereken çok yol var.

• Lumia 620 ile aynı özellikler. Ekranı biraz büyük ve beats mevcut. Neredeyse 200 tl fark var. Değer mi ?

• mesut çevik sunuş şekli çok hoşuma gidiyor. keline rağmen seviyoruz seni mesut abi :))

• Renkli telefon çıkarmak sadece W8 işletim sistemine mi özel. Hep w8 telefonlar renkli. (lumia,..vs) :D

• Kimsenin merak etmediği ve almayacağı ortalama altı bir ürünü bile güzel incelemişsin Mesut abi helal :D

• arkadaşlar win8 kurduğumdan beridir dh'deki tüm videolar benim pc'de hiçbir tarayıcıda açılmıyor. sorun ne olabilir?

• aynı sorun bende de var sanırsam adobe flash ile alakalı birşey ama çözemedim

quote:

Orijinalden alıntı: hasanasd

arkadaşlar win8 kurduğumdan beridir dhdeki tüm videolar benim pcde hiçbir tarayıcıda açılmıyor. sorun ne olabilir?

• güzel ama bana lumia'dan esintiler taşıyo gibi geldi, hatta çakması gibi

• DH, bence kendinizi boşuna yormayın. Hali hazırda iPhone gibi yüzyılın icadı bir telefon varken neden diğerlerini inceliyorsunuz. Hani alan da yok ki.

• bence olması gereken ama cok saçma yapılmış bir işletim sistemi windovws phone 8 hali hazırda android bir cihaz bile 2 gb rama sahip olurken bile iphoneye rakip olamıyor bence asrın bulusu steve jobs da ölümüyle birlikte bitün sırlarıda perde arkası ..

• allah aşkına şu playerınızı değiştirin ya bu arada inceleme için tşkler

• Tasarımı çok güzel, Ram miktarı 1gb olsamymış daha iyi olurmuş..

• lumıa 620 ile aynı telefon ve daha pahalı , ayrıca erdi bey lumıa 620 nin ön inceleme videosunda market için beş para etmez demişti , konu htc olunca marketten bahseden yok !

• Şu windows phone incelemelerinde 1 tane oyun gösterin be kardeşim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.