Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
4
Favori
42.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14 luk tarifedeki interneti pc de kullanmak icin telefonu tasinabilir wifi yapmak disinda kullanabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturalı hat almak ücretli mi arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

14 luk tarifedeki interneti pc de kullanmak icin telefonu tasinabilir wifi yapmak disinda kullanabilir miyiz?

3gmodem ile de kullanabilirsin hattı. yada telefonun pc suite uygulamasını kurup onunlada bağlanabilirsin. ama en hızlısı 3g modem oluyor genellikle.
  • benimde aklıma yattı bu 14 lük tarife. sırf internet için alasım geldi. alır 3g modeme takarım orda kalır sürekli:) bakıyımda alırsam konu hakkında bilgi veririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vincent Kompany

Bugün 14'lük tarifeye geçmek için başvuracağım, Turkcell kullanıcısıym tavsiye eder misiniz? Şebeke sorunu yaşar mıyım?

Avea ya bağlı zaten avea nın çekim problemi biraz var.Baz istasyonları biraz zayıf kapalı alanlarda sıkın olabiliyor ancak bu tarife benimde ilgimi çekiyor kullananları bi görelim ona göre bizde geçeceğiz beğenmezsen 3 ay olması lazım başka operatöre geçebiliyorsun.Turkcell in kazık tarifelerinden gene iyidir altyapısı iyi adı var diye kazığa devam etmemek lazım biraz müşteri kaybederlerse belki fiyatları biraz mantıklı seviyeye çekerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest Account

Faturalı hat almak ücretli mi arkadaşlar?

60 tl vergi var

• Nasıl bir 3g modem almak gerekiyor? Dün telefoncuya sordum vınn / jet gibi olmaz diyor. Onlarda kart yok diyor. Tamam diyip çıktım. Bu dediğin 3g modemlerin içine sim kart takılmıyor mu? Ucuz bir 3g modem varsa link verebilir misin?

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/turkcell-3g-vinn-modem-tum-hatlar-ile-calisir-87404387 bu olur mu mesela?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ctrlshft -- 22 Temmuz 2013; 16:15:36 >
  • quote:

Nasıl bir 3g modem almak gerekiyor? Dün telefoncuya sordum vınn / jet gibi olmaz diyor. Onlarda kart yok diyor. Tamam diyip çıktım. Bu dediğin 3g modemlerin içine sim kart takılmıyor mu? Ucuz bir 3g modem varsa link verebilir misin?

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/turkcell-3g-vinn-modem-tum-hatlar-ile-calisir-87404387 bu olur mu mesela?

bildigimiz vinn jet olur kardeş

• Bütün hepsi mi? Versiyonlarına göre değişmiyor mu?
  • quote:

Bütün hepsi mi? Versiyonlarına göre değişmiyor mu?

Daha once cepneti vinnda avea jette kullandim. Bu 3g modemlerin bildigimiz sim kart girisleri oluyor. Pttcell kartini vina takip kullanabilirsin. Simdi avea 5gb 19 tl cikarmis acaba o mu yoksa bu mu

• Nerden bulabilirim bu 3g modemleri?
  • 2.el telefon satan yerlerde bulabilirsin. 20- 100 tl arasında satılıyor. download hızına dikkat et 7.2 mbitten düşük olmasın. sahibinden.com sitesinde de mevcut ayrıca
    http://www.sahibinden.com/bilgisayar-cevre-birimleri-modem-ag-urunleri-3g-modem
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen37

Ben kullanıyorum gayet memnunum Fullçekiyor internete 12-13mbps gibi bağlanıyor. 14 tl daha ne olsun

200 dakika bitince nasıl ücretlendiriliyor biliyor musun? yine dakikası 30 kuruş mu yoksa giydiriyorlar mı :D birde 128e dşünce hız nasıl oluyor kullanması adamı öldürür mü telefonda kullanacağım sadece
  • Suan faturasiz Avea kullaniyorum. Pttcelle gecince ilk ay vs ekstra ucret yansiyor mu?

• geçen gün gittim sordum pttde tam imza atacam 30 tl hat aktavasyon ücreti olduğu söylendi. şaşırdım. üzerimde o kadar parada yoktu olsa alırdım herhalde. ama hat açılış ücretinin nakit talep edilmesi beni şaşırttı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pre-clinic

quote:

Ben kullanıyorum gayet memnunum Fullçekiyor internete 12-13mbps gibi bağlanıyor. 14 tl daha ne olsun

200 dakika bitince nasıl ücretlendiriliyor biliyor musun? yine dakikası 30 kuruş mu yoksa giydiriyorlar mı :D birde 128e dşünce hız nasıl oluyor kullanması adamı öldürür mü telefonda kullanacağım sadece

Sanırım 30 krş. Daha yeni geçtim zaten 26 sında fatura kesilecekiçin 1 haftalık sürede dolmadı hiçbirşey.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pre-clinic

quote:

Sanırım 30 krş. Daha yeni geçtim zaten 26 sında fatura kesilecekiçin 1 haftalık sürede dolmadı hiçbirşey.

AVEA'nın kat kat konuşma paketi alınabiliyormu 14'lük tarifede.?

• quote:

Orijinalden alıntı: -MuzaffeR-

geçen gün gittim sordum pttde tam imza atacam 30 tl hat aktavasyon ücreti olduğu söylendi. şaşırdım. üzerimde o kadar parada yoktu olsa alırdım herhalde. ama hat açılış ücretinin nakit talep edilmesi beni şaşırttı.

faturasız hat için 30 tl vergi mi istiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asigenc_bedri

quote:

geçen gün gittim sordum pttde tam imza atacam 30 tl hat aktavasyon ücreti olduğu söylendi. şaşırdım. üzerimde o kadar parada yoktu olsa alırdım herhalde. ama hat açılış ücretinin nakit talep edilmesi beni şaşırttı.

ptt de ucuzluk dönemi kalkmaya başladı zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: asigenc_bedri

quote:

faturalida.faturasizda olsa anlarim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.