Şimdi Ara

Power FM'de Çalan Şarkılar (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.271
Cevap
60
Favori
147.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu son günlerde çokça çalan bi şarkı var
    unos dos tres, dale

hareketli bir parça, eskilerden değil ama, yeni çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaslar

Ben de uzun zamandir bi sarki ariyorum her yere bakmama ragmen bir türlü bulamadim.
    Bahsettigim sarkinin klibi 2008-2010 yillari arasinda power tv de yayinlaniyordu (sarki daha eski de olabilir), malesef sarkinin melodisi falan aklimda degil, Klip ile ilgili hatirladigim

Sari kisa sacli bir bayan söylüyordu (18-20 yaslarinda), üzerinde siyah beyaz kareli ceket ve tayt vardi arka fon cok renkliydi ve degisik sekiller vardi (üçgen,kare vb...) Saclarinin ön tarafini yukariya dogru kaldirmisti Ten Ten tarzi ama o kadar kisa degildi sacinin ön tarafi ve boynunda uzun zincirli bir kolye vardi, yürüdügü yer ayni podyum gibi bi yerdi ve ayni anda sarkiyi da söylüyordu.

Bu sarkiyi bulabilirseniz cok sevinirim.

Herkese kolay gelsin iyi günler.
  • decade D kullanıcısına yanıt
    şarkınız aklımda ama dilimin ucuna gelmiyor bi iki güne bulurum
  • 3dpeople 3 kullanıcısına yanıt
  • taze taze

• decade D kullanıcısına yanıt
    Aklıma gelenleri ekledim doğru olmayabilir.. :)

• Nakaratında to break free yada benzeri bi cümle geçen bir şarkı var kadın söylüyor, Ariana Grande'ın şarkısı değil. Daha slow bir parça, klibinde orman falan geçiyor beyaz bir kuş var beyaz saçlı bir kadın var. Dün power tvde izledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: decade

Merhaba Arkadaslar

Ben de uzun zamandir bi sarki ariyorum her yere bakmama ragmen bir türlü bulamadim.
    Bahsettigim sarkinin klibi 2008-2010 yillari arasinda power tv de yayinlaniyordu (sarki daha eski de olabilir), malesef sarkinin melodisi falan aklimda degil, Klip ile ilgili hatirladigim

Sari kisa sacli bir bayan söylüyordu (18-20 yaslarinda), üzerinde siyah beyaz kareli ceket ve tayt vardi arka fon cok renkliydi ve degisik sekiller vardi (üçgen,kare vb...) Saclarinin ön tarafini yukariya dogru kaldirmisti Ten Ten tarzi ama o kadar kisa degildi sacinin ön tarafi ve boynunda uzun zincirli bir kolye vardi, yürüdügü yer ayni podyum gibi bi yerdi ve ayni anda sarkiyi da söylüyordu.

buyrun budur efendim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: housedaki topal doktor

quote:

Orijinalden alıntı: housedaki topal doktor

Bi tane kdin soyluyordu aoh oah diyordu galiba yeni bi sarkiolmasi lazim ne olabilir sizce

Sunu bi bulun size zahmet

şarkı olduğuna eminmisin bunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

şu son günlerde çokça çalan bi şarkı var
    unos dos tres, dale

budur-----Mr. Saik - Contra La Pared
    nefret ediyorum bu şarkıdan ben :)
  • ben de bir şarkı arıyorum poweğğğ fm da çalan. sözleri şöyle bir şey: i left my soul, love is the only way. slow bir şarkıydı. söyleyen de kadındı zenci olabilir biraz kalında. sanırım bir dj şarkısıydı hani sözleri az olan şarkılar calvin harris falan filan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EASTWOOD1981

dostum bulabildin mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jestercat

ben de bir şarkı arıyorum poweğğğ fm da çalan. sözleri şöyle bir şey: i left my soul, love is the only way. slow bir şarkıydı. söyleyen de kadındı zenci olabilir biraz kalında. sanırım bir dj şarkısıydı hani sözleri az olan şarkılar calvin harris falan filan.

Aynı parçayı arıyoruz sanırım slow bayan söylüyor sizin aradığınız bu olabilir mi?

David Guetta feat. Emeli Sandé - What I Did for Love

• ben buldum şarkımı. senin dediğin değil. benim dediğim Avemer- To Myself Go
  • Kygo feat. Conrad - Firestone aradığım parçayı buldum
  • Fena

Fritz Kalkbrenner - Back Home
  • quote:

Orijinalden alıntı: jestercat

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

şu son günlerde çokça çalan bi şarkı var
    unos dos tres, dale

budur-----Mr. Saik - Contra La Pared
    nefret ediyorum bu şarkıdan ben :)

eyv hocam
    neden nefret ediyorsunuz, müzik çok hareketli güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: EASTWOOD1981

quote:

Orijinalden alıntı: decade

Merhaba Arkadaslar

buyrun budur efendim :)

Malesef bu degil, Rihanna olsa kesin hatirlardim. Yine de cooook Tesekkürler.

• Estwood nickli arkadaşıma teşekkürler yardımcı olmaya çalıştı ama bulamadık. Bilen varsa yardımınızı bekliyorum.

Çok kalın sesli bi zenci müziği ara ara durdurarak konuşuyor club ortamındalar. Şarkı içinde hatırladığım söz "hold on hold on" diyor ve müziği durduruyor sonra küfür eder gibi konuşuyor ve müzik tekrar başlıyor. 1-2 yıl önce power fm de çalıyordu.

Selamlar

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.