Şimdi Ara

93/2 Mayıs Tertipleri Buraya ? ( Gel Teskere Gel .. !! ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.215
Cevap
13
Favori
91.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: duncan_fb

Bu celp gidip gidemeyeceğimizi şubeden öğrenebilirmiyiz acaba

söylemiyorlar tertip 19unda belli olcak diyolar bugün gittim
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihikiz

quote:

Bu celp gidip gidemeyeceğimizi şubeden öğrenebilirmiyiz acaba

söylemiyorlar tertip 19unda belli olcak diyolar bugün gittim

Stres oluyor insanda yaa
  • Bu celp gidip gitmeyeceğinizi hakkınızda sınıflandırma olup olmadığını şubeden öğrenebiliyorsunuz arkadaslar.Söylememek gibi bir lüksleri yok ben şubeden aldığım bilgiyle arabamı sattım iş yerim ile görüşüp hangi tarihte ayrılacağımı belirttim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeXaS_StOrM

Bu celp gidip gitmeyeceğinizi hakkınızda sınıflandırma olup olmadığını şubeden öğrenebiliyorsunuz arkadaslar.Söylememek gibi bir lüksleri yok ben şubeden aldığım bilgiyle arabamı sattım iş yerim ile görüşüp hangi tarihte ayrılacağımı belirttim

Her şube söylemiyor hocam tamamen onlara kalmış birşey
  • quote:

Bu celp gidip gitmeyeceğinizi hakkınızda sınıflandırma olup olmadığını şubeden öğrenebiliyorsunuz arkadaslar.Söylememek gibi bir lüksleri yok ben şubeden aldığım bilgiyle arabamı sattım iş yerim ile görüşüp hangi tarihte ayrılacağımı belirttim

Kesinlikle söylemeleri lazım. İşi gücü olan insanlar var. Bende arabamı sattım. Gidip bi sorayım bende en iyisi.
  • quote:

quote:

Kesinlikle söylemeleri lazım. İşi gücü olan insanlar var. Bende arabamı sattım. Gidip bi sorayım bende en iyisi.

tamam bilgilendirirsin sonra bizi tertip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ergo001

quote:

Her şube söylemiyor hocam tamamen onlara kalmış birşey

sana sınıflandırmayla ilgili ne söylediler tertip ?
  • quote:

quote:

quote:

tamam bilgilendirirsin sonra bizi tertip

Sevk edileceğimiz eğitim merkezi ve sevk tarihimiz açıklanacak 19 Nisan da. Ben Mart ayının son haftası Mayıs celbinde gidip gidemeyeceğimi sorgulattım Sınıflandırma yapılmış askersin yerin ve sevk tarihin Nisan'ın son haftası açıklanacak dediler ekstra bir bilgi değil ki bu

• aradım ben, bana şuan sınıflandırma bulunmuyor dedi nisan 19undan sonra bidaha ararsın dedi
  • arkadaşlar ben biraz önce e devlete baktım hakkınızda sınıflandırma yoktur diyor mayısta gidermiyim
  • varya ıyıce daraldım acıklanmıyorda 4 gun kaldı az kaldı sabredecegız
  • quote:

aradım ben, bana şuan sınıflandırma bulunmuyor dedi nisan 19undan sonra bidaha ararsın dedi

19 Nisanı bekleyip görelim az kaldı

• aynen öyle 19nisan sabahı herşey netliğe kavuşacak. sabredip görelim az kaldı
  • Gittim sordum mayıs ayında gözükmüyorsun, p.tesi gel tekrar bakalım dedi. Aralıkta bozdurduk 5 ay geçmiş ne diye almazlar. Gidecez diye arabamı sattım. Inşallah çıkar.

• Bu arada Bursa'dan kimler var ?

• ben varım bursadan
  • quote:

Gittim sordum mayıs ayında gözükmüyorsun, p.tesi gel tekrar bakalım dedi. Aralıkta bozdurduk 5 ay geçmiş ne diye almazlar. Gidecez diye arabamı sattım. Inşallah çıkar.

benimde öyle sınıflandırma bulanamadı dedi banada. aralıkta bende bozdurdum bakalım 19unda belli olcak herşey o gün ararsın dedi
  • quote:

ben varım bursadan

Hangi şube ? Söylememeleri ya da yok sonra gel demeleri mantık dışı

• quote:

quote:

ben varım bursadan

osmangazi aradım sınıflandırma varmı dedim 25'inde belli olucak dedi ,sonra yıldırım'ı aradım o baktı işte , Normalde şubem osmangazi . hiç ilgilenmiyorlar şubede
  • quote:

quote:

quote:

ben varım bursadan

osmangazi aradım sınıflandırma varmı dedim 25'inde belli olucak dedi ,sonra yıldırım'ı aradım o baktı işte , Normalde şubem osmangazi . hiç ilgilenmiyorlar şubede

Askeriyenin işine sivil memur bakarsa olacağı o adamların dünya umrunda değil ki benim şubem Yıldırım gittim tecil bozdurmuştum şubemin celbi 2 gidebiliyo muyum dedim baktı sınıflandırman yapılmış dedi

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.