Şimdi Ara

Clio III Teki Fiyasko ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
18.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şeker Araba Fakat Hafta Sonu Test Etme Şansım Oldu Öncelikle Tek Takıldıgım konu Kapılardaki döşemeler oldu aslında döşeme yoktu cunku plastikti yanı kumaş deri vb yok yanımda eşlik eden satıcı adama sordum bunun kumaşlı olan pahalısı yokmu yada derili elegance falan ne bıleyım en azından kadife falan adam dedi türk müşteriler boyle ıstıyo dedıler ve artık kumaş yapmıyoruz hepsi plastik dediler..

Sorarım Ben sahsen kumaş ararım o yuzden bu araba gpzumden duser sımdı cogu kısı kumaş mı arıyor yoksa plastıkmı eger plastıkse neden araba alırken herkes kumaş olmasına dıkkat edıyor ve plastik kapılı arabalar daha zor kumaşlar daha cabuk satılıyor burda bir yanlışlık mı war yoksa adam benımı yedi ..

Şimdiden Teşekkürler

• hocam bizim topiğede yazdın aynı mesajı ben cevap yazdım tam editledin..

dynamiquelerde var kumaş kapı kollarında.. satıcılar biraz bilgisiz bu konularda
  • kapı kolunda mı ? yok mesela arkayada bindim kapı full plastik arkada hiç yok ama adam pazarlama muduru falandı zannetmem bılgısız olsun ama benım kumaştan kastım ne bıleyım bı corsadakı kadar geniş kumaş ..

peki clioda deri varmı yok sanırım ama ??
  • evet dar biraz ona katılıyorum.. açıkcası arkalara pek dikkat etmedim var mı yok mu diye..

deri opsiyonu getirmemişler..

pazarlama müdürü falan hepsi aynı bu arada ben arabayı alırken adam bana paketli expressionu tanıtıyordu dynamique diye.. dedim bi git bu 65lik dizel zaten dynamique yok bunlarda
  • hehe demek deri yok peki derıye yakın sıyah puantıyelı spor tarzı koltuklar varmı terletıyo kumaslarda ayrıca sıtesıne gırdım nedır yanı bumudur 4 tane aksesuar bluetooth ruzgarlık bır puntoda bıle 10 bın tane sportıf aksesuar var hıcbısey yok galıba bu clıoda ucuza mal olsun dıye ugrasmıslar ..

pekı paketlerden ne haber muzık sıstemı fln fılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf -- 13 Mayıs 2006; 1:09:57 >
  • ordakiler seçilmiş aksesuarlar normalde daha geniş..

ya megane lerde vardı deri kaplama orjinal koltuk kılıfı clio larında vardır muhtemelen.. ilgilenmediğim için sormadım
  • Clio iyidir .kumaş veya plastik , fazla önemli değil.
    Amaç bir aracı eleştirmekse mutlaka beğenilmeyen yönleri bulunur.
    Tek noktaya takılıp kalmamak gerek.
  • evet de aracı eleştirmiyorum sonucta araca ata bıner gıbı bınılmez bı goze hıtap etmesı gerekır benımde onemlı olan secımım daha cok iç tasarım - donanım agırlıklı kumaş goremeyınce uzulduma acıkcası c ok ta gusel bır arac ...
  • plastik kaplamada olurmuymuş hiç yaww heralde silmesi kolay olsun diye böle yapmışlar
  • Grande Puntoda aynı heryer kalitesiz plastik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sinan_i

Grande Puntoda aynı heryer kalitesiz plastik.

G.punto cliodan daha iyi ikisinide incelemiştim fuarda sallama derim
  • ikisini de inceledim ve test ettim.. ikisinde de kazık gibi sert ve kalitesiz plastik kullanılmış bol naylonlu koltuk kumaşları ne diyim maliyeti düşürmek için ellerinden geleni yapmışlar allah islah etsin..
  • o kadar araba dergisi yanılıyor o zaman..

zira testlerde GP için malzeme kalitesi yerinde Clio içinse çok iyi deniyor
  • arkadaşlar , clio 3 ün 3 farklı versiyonu var bildiğiniz gibi , authantique kötü ama dinamique e laf yok . canavar gibi ...
  • dynamiq versiyonu oldukç.a kaliteli...

punto ile karşılaştırırsak clionun plastiği daha kaliteli - koltuk döşemeleri de..

punto çok gürültülü geldi bana, clio ile 150-160 da duyduğunuz sesi punto ile 120 civarı duyuyorsunuz - ölçümü de nokia 5100ın desibelmetresi ile yaptık

clio3 meganedan bile kaliteli geliyor bazen - megane da kullanmış biri olarak clio3ü çok beğendim - ama initiale versiyonun gelmemesine sinir oldum - bej renk deri döşeme+ ahşap vardı araçta...
  • quote:

Orjinalden alıntı: m.C.k

dynamiq versiyonu oldukç.a kaliteli...

punto ile karşılaştırırsak clionun plastiği daha kaliteli - koltuk döşemeleri de..

punto çok gürültülü geldi bana, clio ile 150-160 da duyduğunuz sesi punto ile 120 civarı duyuyorsunuz - ölçümü de nokia 5100ın desibelmetresi ile yaptık

clio3 meganedan bile kaliteli geliyor bazen - megane da kullanmış biri olarak clio3ü çok beğendim - ama initiale versiyonun gelmemesine sinir oldum - bej renk deri döşeme+ ahşap vardı araçta...

initiale'ı hiç bir zaman türkiyeye getirmemiştir renault. nedeni ise çok pahalı olur ki gerçektende mercedes gibi bir şey oluyor bildiğimiz renault lar.

• quote:

Orjinalden alıntı: muribbi

quote:

initiale'ı hiç bir zaman türkiyeye getirmemiştir renault. nedeni ise çok pahalı olur ki gerçektende mercedes gibi bir şey oluyor bildiğimiz renault lar.

laguna 3.0 intiale tr'de var

• quote:

Orjinalden alıntı: decrypter35
    Amaç bir aracı eleştirmekse mutlaka beğenilmeyen yönleri bulunur.
    Tek noktaya takılıp kalmamak gerek.

haklısın walla aynen öyle olmuş bende tam onu yazıcaktım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: er9en

quote:

Orjinalden alıntı: muribbi

quote:

laguna 3.0 intiale tr'de var

sadece laguna. vel satis initiale bile yok. initiale paris.

• quote:

Orjinalden alıntı: GRANDE

quote:

Orjinalden alıntı: sinan_i

Grande Puntoda aynı heryer kalitesiz plastik.

G.punto cliodan daha iyi ikisinide incelemiştim fuarda sallama derim

Ben fikrimi söyledim. Saygısızlık etmenin anlamı yok.
    Kapı içlerini kumaş mı yapmışlar yani.
    Heryer plastik git daha iyi bak.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.