Şimdi Ara

Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.465
Cevap
47
Favori
929.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha önce bu sayfalarda 54 plakalı bir clioIII görmüştüm sonu 001 ile bitiyordu sahibi buradamı acaba?

kendisini sakaryada çok görmeye başladım.. bu arada jantları çok güzel eğer sahibi burada değilse yakında fotoğraflarını çekip yayınlayacağım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

quote:

Orjinalden alıntı: Pluxes_01

Selam arkadaşlar foruma yeni üye oldum açıkçası acemiyim.Şuan clio ııı müze takılan jantları sizlerle paylaşmak için resim eklemeye çalışıyorum.eğer beceremezsem birisi bana nasıl resim eklendiğini anlatabilirmi lütfen... :)

işte bu araç buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kürsad -- 13 Mayıs 2007; 18:06:13 >

• bu aracın sahibi burada değil galiba neyse ben onu bizim forumla tanıştırayım. birgün arabasının ön camına bir yazı yazarım buradan bekleniyorsunuz diye
  • bu arabanın nette birçok sitede resimleri var yaww ama mukemmel olmus adamın arabassıkaça mal oldu acaba onuda sorarsan cok mukemmel olur
  • paçalık(tozluk).............DEDİĞİNİZ ZIMBIRTI GERÇEKTEN ÇAMURUN SIÇRAMASINA ENGEL OLUYOMU ARKADAŞLAR ...YADA Bİ NEBZE OLSUN AZALTIYOMU .....O KÖŞELER VE KAPI YANLARI GERÇEKTEN BAYA ÇAMUR OLUYO
  • quote:

Orjinalden alıntı: clio_TR

bu arabanın nette birçok sitede resimleri var yaww ama mukemmel olmus adamın arabassıkaça mal oldu acaba onuda sorarsan cok mukemmel olur

bu hafta görürsem sorarım ayrıca bu bizim kulüplerden filan bahsederim
  • çok mutluyum arkadaşlar FENERBAHÇE'min Şampiyon olduğu günde benim rütbemde yüzbaşı olmuş.
  • valla ben taktırmayı düşünüyorum ama bu sorunu cevabını en güzel wicked kardeşimiz cevaplar herhalde
    quote:

Orjinalden alıntı: sporcu22

paçalık(tozluk).............DEDİĞİNİZ ZIMBIRTI GERÇEKTEN ÇAMURUN SIÇRAMASINA ENGEL OLUYOMU ARKADAŞLAR ...YADA Bİ NEBZE OLSUN AZALTIYOMU .....O KÖŞELER VE KAPI YANLARI GERÇEKTEN BAYA ÇAMUR OLUYO
  • ustam taktırmayın derim ben yanı taktıranlar kızmasın ama sankı arabanın etekleri varmısda yere sürütüyormus gıbı bır gorunum var yanı arabanın agresif tasarımını bozuyorr gıbı kanımca...(onun ne faydası olacak ki toza çamura %15 en fazla)ayrıca kursad adam kızmasın arabaın resımlerını sen nıye oraya buraya koyuyorsun dıye ama yakalarsan kaç paraya o arbayı o hale getırmiş sorarsan sevınırım.

saygılar....
  • ya arkadaşlar yolda fiat linea yı gördüm çok hoş bir araba, görünümü lüks araba görüntüsünde ama fiat sitesini açıp fiyatlarına bakınca şok yaşadım. fiyatları 27-37,8 arası 37,8 olan en üst donanımlı ve turbo dizel olanı. ben gördüğüm arabanın fiyatının 40 milyar civarı olmasını bekliyordum doğrusu.. valla çok beğendim ne diyeyim doğruya doğru
  • salih kardes yolda gormek nasip olmadı ama kendi sitesinde gordum manyak araba oğuz1 msn de bayağı tartıstık arabayı ama super blue &me ozelliği var arabada bluetootla telefonu tanıstırıyoorrsun sana gelen aramları mesajları falan okuyor usb portu var torpidoda sarkıyı bıle oburune geç diyorsun geçiyor super bır ozellık her taraf krom boyle super bırsey resımlerı koyuyorum. ama inş bu araba marea gibi olmaz yha cook guzel çünkü....fiyatta super een full 37.000ytl hersey var arabada bızımkı gıbı sıs farı torpido aydınlatması jant mant ufak tefek ayrıntılarla ilgilenmıyorsunn...
  • İŞTE BU ARAÇ yiğidi öldür hakkını yeme demişler güzel araba valaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clio_TR -- 14 Mayıs 2007; 0:16:41 >

• Konsolu falanda süper,dış görüntü müthiş,donanım süper bu araba çok ucuz geldi bana ya
  • emınım kı renault çıkartsaydı bu aracı 50.000 başlardı megane da sollardı satışta.
  • silecekleri kalkmayan araba?

slm öncelikle bu formu başından beri bütüm sayfalarını okumaya çalıştım geçen hafta 1,5 dci 65 hp authentique versiyonu +stil paket clio mu aldım ve sizinle bazı sorunlarımı paylaşmak istiyorum:

1: özellikle araç tasarımındaki büyük hata beni gerçekten şok etti aracımı yıkarken sol sileceğin kalkmadığını ve sağ sileceği kaldırırken motor kaputuna sürtmesi gerçekten hayret verici üstelik şu anda aracımın sileceğin sürttüğü yerden boyadan eser kalmadı.... ve bu sorunu çözmek için servise gittiğimde sinirlerim allak bullak oldu olayın detaylarına girmek istemiyorum bana sadece sileceği kaldırmamamı ve bunun normal olduğunu söyledi... bende yani kışın don olduğunda sileceklerimiz cama yapışımasın diye kaldıramıcaz mı dedim cevap yok polis park halindeki arabaların sileceklerini kaldırdığını söledim ve bana verdiği cevap çok komik " o zaman polise sileceği kaldırmamasını sölicekmişim gerçekten komik" yani 30000 ytl para veriyosun ve aracın bi sileceği kalkmıyor biri kaportayı çiziyor ve bunu çözmek için hiç bi şekilde yardımcı olmuyolar geçekten aracı aldığıma bin pişmanım ve hala 2006 dan beri gelen sorunlar 2007 modellerindede devam etmekte

1 motor kapağı yok
    arka viraj tutacağı yok
    klima çalışırken ıslık sesi çıkartıyor
    debriyaja bastığınızda özellikle trafik esnasında vuruntu çok rahatsız edici
    torpido lambası yok
    bagaj lambası yok

2: silecek suyunu sıktığımda aracın içercini aseton gibi iğrenç bir koku sarıyor....

• arkadaşlar body-kit yapan varmı arkadaşlar ben bir kişide gördüm ama orjinal renodan almışlar yani pahalı.yan sanayi taktıran yada bilen varmı arkadaşlar
    bu ara geçenblerde de sormuşttum sis farları serviste nekadara takılıyo
    bilgisi olan varsa sevinirim.
  • Ya arkadaşlar bu yol bilgisayarı için direksiyondaki kumanda varya 2 tane altlı üstlü, hani anlık verileri yakıt ortalamalarını gördüğümüz düğmeler , bendeki bu düğmeden üsttekine basınca takılı kalıyor yani basılı kalıyor ve veriler 0 lanıyor.Alttaki düğmede sorun yok üstteki basılı kalıyo tekrar sıffırlanmasın diye hemen tırnağımla çıkartıyorum , bunu normale nasıl çevirebilirim , demirden bişey değilki yağlayasında takılı kalmasın ,tırnağımla itince atıyo düğme düğmede bi hasar yok basıyoda ama takılı kalıyo arada bi.
  • Clio III sahipleri, şu ön koltukların nasıl yerinden söküleceğini bilen var mı? foto olursa çok güzel olur. aracın alt tabanı döşemeye çalışacağım.
  • Arkadaşlar bu mesajı dikkatlice okuyun lütfen özellikle 2. başlık çok önemli..Öncelikle merhaba foruma yeni üye oldum. 2006 model clio hb 1.4 16v aracım var..Benim iletmek istediğim 2 hsusu var:
    1) Arabanın bakımı için geçen hafta servise gittim.2 aydır klimamdan ateş böceği sesi ya da demirin demire sürtmesi gibi rahatsız edici bir ses geliyordu,ayrıca ön camlardan, debriyajdan, dıreksıyondan da ses geliyordu. Klima motorum değişti, diğer seslerle ilgili ise camlardaki sesleri kestiler debriyajdan gelen ses içerideki müşülle ilgili dediler, direksiyondan gelen ve direksiyonu, dıreksıyon boşluğundan hafıf sola ve sağa çevirdiğimde folyo kağıdı sesini andıran sesin ise abs kablosunun direksıyon sımıdının cevrılmesı ıle saga sola donmesı(sarılması) ile ilgili olduğunu soyledıler. İstersenız değiştirelim dediler ama ben de sorun değil diyerek elletmedım(aslında bunların olmaması gerekir).
    2) Esas büyük problem şu:
    Arabayı servisten aldıktan sonra ertesi gün yıkamaya götürdüm. Kalabalık dıye sadece normal hortumla camlarına ve on kısmına su tutulmasını ıstedım bu esnada araba calısır vazıyetteydi ve ayagım gaz pedalındaydı. Birden gaz pedalından bildiğiniz çeşme gibi şakır şakır su gelmeye başladı ve tabi suyu kestirdim ama içerisi komple su oldu. Araba dörtlüleri kendi kendine yakmaya kılıtlenmemeye bagaj kendı kendıne acılmaya başladı kafayı yedi kısaca şasi yaptı. Sonra 1 senelik gözüm gibi baktığım arabamın koltukları alt döşemesi havuz gibi olan suyun boşaltılması için açıldı söküldü kurutuldu beyninde sorun var mı diye bakıldı tabi fabrikasyon olan bu montajlara el değince çizikler kaymalar falan oldu döşemede. Sorun şuymuş; camdan ve kaputtan gelen suyu çamurluğa veren giderlerden biri tıkanmış ve havalandırma boşluğundan bütün su içeri girmiş. Renault' a dedim ki bu nasıl olur ben 10 yıldır araba kullanırım boyle şey gormedım şehir içinden başka yerde kullanmadan gıder nasıl tıkanır?Kaldı ki ne arabalar nerelerde kullanılıyor boyle bişey henüz işitmedim. Ya araba gece yağmur altında kalsaydı nolacaktı? Eğer bu tıkanma olabiliyorsa servisinize neden talimat verip kontrol ettirmiyorsunuz? Veya aracı alırken neden bılgı vermıyorsunuz? Veya bu kadar portföy,teknoloji var böyle bir tıkanmada kolayca nasıl içeriye su alır? Dedim ve parayı geri almak isteedim. Arabada kaza yok takla yok açılmadık yer kalmadı.
    Size tavsiyem servise arabayı götürdüğünüzde belli periyodlarla bu giderleri kontrol ettirin. Bu olay yargıya ıntıkla edecek bır hukukcu olarak bunun peşini bırakmam söz konusu olamaz tabi.En azından olayı eklemeden cıkarmadan tam anlamıyla anlatayım istedim ki eğer bu olay olabiliyorsa sizin başınıza gelmesin, dikkatli olun. Yargı süreci tamamlanmadan bunun fabrikasyon hata olduğunu söyleyemem yorum yapamam ama siz tahlil edin artık şehirde sitedeki evinden merkezdeki bürosuna giden bı adamın gideri nasıl tıkanıyor siz de düşünün bilen varsa bana söylesin lütfen.. Sevgiler

• Yazdığın eksiklikler modele köre değişiyor. Araçın authentique, malesef yapılacak pek bişi yok. Islık sesine gelince, o sorun bende de vardı ama belli bir zaman sonra o ses kayboldu. Nedenini bilemiyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: kimya.34

silecekleri kalkmayan araba?

slm öncelikle bu formu başından beri bütüm sayfalarını okumaya çalıştım geçen hafta 1,5 dci 65 hp authentique versiyonu +stil paket clio mu aldım ve sizinle bazı sorunlarımı paylaşmak istiyorum:

1: özellikle araç tasarımındaki büyük hata beni gerçekten şok etti aracımı yıkarken sol sileceğin kalkmadığını ve sağ sileceği kaldırırken motor kaputuna sürtmesi gerçekten hayret verici üstelik şu anda aracımın sileceğin sürttüğü yerden boyadan eser kalmadı.... ve bu sorunu çözmek için servise gittiğimde sinirlerim allak bullak oldu olayın detaylarına girmek istemiyorum bana sadece sileceği kaldırmamamı ve bunun normal olduğunu söyledi... bende yani kışın don olduğunda sileceklerimiz cama yapışımasın diye kaldıramıcaz mı dedim cevap yok polis park halindeki arabaların sileceklerini kaldırdığını söledim ve bana verdiği cevap çok komik " o zaman polise sileceği kaldırmamasını sölicekmişim gerçekten komik" yani 30000 ytl para veriyosun ve aracın bi sileceği kalkmıyor biri kaportayı çiziyor ve bunu çözmek için hiç bi şekilde yardımcı olmuyolar geçekten aracı aldığıma bin pişmanım ve hala 2006 dan beri gelen sorunlar 2007 modellerindede devam etmekte

1 motor kapağı yok
    arka viraj tutacağı yok
    klima çalışırken ıslık sesi çıkartıyor
    debriyaja bastığınızda özellikle trafik esnasında vuruntu çok rahatsız edici
    torpido lambası yok
    bagaj lambası yok

2: silecek suyunu sıktığımda aracın içercini aseton gibi iğrenç bir koku sarıyor....

• 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.