- x
Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu
10623 Cevap648925 Görüntüleme34 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     118 [120] 122 123 124 125 126 127      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1817 Mesaj
23 Nisan 2007; 13:47:41 

quote:

Orjinalden alıntı: Difra

Arkadaşlar debriyajdaki titreme konusunda kimsede bir gelişme var mı? Yoksa herkeste devam ediyor mu?

Difra kardeş bende sabah ilk harakette 1000 devir altında veya 1000 devirde kaldırırsan gaz pedalından ve debriyajdan o vuruntu oluyor , bende 2000 devir civarında kaldırıyorum 4 dk sonra artık 1000 devir altında kaldırsanda olmuyor.

10000 bakımında aklımda olan tüm konuları yaptıracam şu an belki kuruntu yapıyoruz.

Direksiyonda 1 ve 2. viteste dönüş yaparken dönüşle beraber frenlerken direksiyonda ufakta olsa bazen vuruntu oluyormu arkadaşlar. bende tam tarifte olduğu gibi oluyor zannedersen kronik renault elektro hidrolik direksiyonların sorunlarından gibi geliyor. Servise gösterip sonuç alan varmı?

SONY W-110 - SONY DCR-HC 37E Huawei IDEOS X5 (U8800)

3014 Mesaj
23 Nisan 2007; 17:29:46 

Arkadaşlar bilgiler için sağolun ama bende genelde sizin söylediğiniz gibi kullanıyorum , sizlerin ki 7.5 benimki 8.9 ,yani bi çıksam gebze istanbul yapsam 8.8e anca düşer.

317 Mesaj
23 Nisan 2007; 18:28:35 

yukarılarda bahsedilen debriyaj sorunu bende yok herhalde dizellerde olan bir sorun.

ayrıca _ahmet_kardeşim sürüşten kaynaklanıyor ben ce örneğin dün benim 1080 km dir ortalama 6.6 idi. bugün 15 km daha kullandım 6.5 e düştü. o kadar takma sürüşünü yumuşat ben ce
quote:

Orjinalden alıntı: _ahmet_

Arkadaşlar bilgiler için sağolun ama bende genelde sizin söylediğiniz gibi kullanıyorum , sizlerin ki 7.5 benimki 8.9 ,yani bi çıksam gebze istanbul yapsam 8.8e anca düşer.

Clio 3 Hb 1.2 Landirenzo Evo

3014 Mesaj
23 Nisan 2007; 21:22:38 

Ya valla bi sıfırlayayım diyorum aracı hiç şehiriçinde kullanmadan şehirdışı 1000km yapıp ibreyi asbitleyip şehiriçine dalayım yoksa bu veriler bana kafayı yedittirecek

47 Mesaj
23 Nisan 2007; 22:01:11 

merhaba, dizeli bilmiyorum ama 1-2sayfa öncesini okursanız orada 10bin bakım ve fiyat listesi bulunuyor

quote:

Orjinalden alıntı: vdrl

arkadaşlar uzun zamandır takip etmeme rağmen yeni üye oldum

aut ,kumsal beji,65bg dizel 9100 km deyim
sizden ricam yakında 10000 bakımı yapan varsa yada bilgisi olan ?

Clio III 1.2 16V Aut. 75BG (MSN: servet_71@ yahoo.com) clio mail grup : clioclub@ yahoogroups.com

16 Mesaj
23 Nisan 2007; 22:05:18 

İnan09 , Clio_TR , SARSLAN ve mertyenisoy kardeşler sizlere fikirleriniz için teşekkürler. Kusura bakmayın ancak okuyabildim cevaplarınızı. Çok teşekkürler tekrardan..

47 Mesaj
23 Nisan 2007; 22:09:52 

1.2 benzinli kullanıyorum şu anda 3500km deyim aracımı aldığımdan beri 575lira yakıt kullandım. Geçen gün bir 50liralık yakıt alıp değerlerimi sıfırladım 4.8lt/100km ile 5civarında görünüyor göstergem. Bu seferden sonra ise benzin gösterge sesinden itibaren de değerleri ölçüm kendi incelemi manuel yapacağım, sürüşüm hiç agresif değil, büyük şehirde olmamamında etkisi var bu değerlerde (yen Manisa)

quote:

Orjinalden alıntı: _ahmet_

Ya arkadaşlar araçlarınızı nasıl kullanıyorsunuz.

Ben şimdiye kadar 3000de sıfırladım 8.9 , şimdi 4100de yine 8.9 ,forumda bakıyorum bakıyorum herkesin 1.2 renosu 7.4ten aşağı yakıyor neden bu kadar fark ediyor.Hemde şehiriçi kullananlarda 7.4ten aşağı oluyor.

Araçta anlık yakıt tüketimi var otobanda bile 6dan aşağı düştüğünü görmedim , normal trafikte sıkışık vaziyette ilerlerken ibre 8.9dan 9 oluyor yani 1 km içerisinde oluyor bu , onu tekrar 8.9a indirmek için 50 km gitmem gerekiyo yani 1 km lik yol için 50 kmde ancak düşüş sağlıyor.

Siz nasıl kullanıyorsunuzda bu verileri yakalıyorsunuz.Devamlı anlık tüketime bakarak ayağınızı pedaldanmı çekiyorsunuz , devirlimi , yüksek vitestemi ,tam devrindemi nasıl kullanıyorsunuz.

Depoya tablet araca özel bakım filan yaptırdınızmı.Bende valla sırf bu yakıt durumundan dolayı servise gidicem yoksa.

Clio III 1.2 16V Aut. 75BG (MSN: servet_71@ yahoo.com) clio mail grup : clioclub@ yahoogroups.com

41 Mesaj
23 Nisan 2007; 22:44:13 

Bizde teşekkür ederiz ERSERİ.

Arkadaşlar ne kadar paylaşırsak o kadar birbirimize katkımız olur. Gerçekten burada servislerden öğrenemediğimiz birçok konuyu öğrendik ve öğrendiklerimizi aktarmaya çalışıyoruz.
Sadece okuyup geçmeyelim. Lütfen hergün faydalı bir kaç konuya (CLIO III ile ilgili) değinelim.

Hepimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Kalın sağlıcakla.

9 Mesaj
23 Nisan 2007; 22:57:18 

herkese selam...aranıza g.antepten katılıyorum..1.5 dci gök gri clio kullanıyorum...mayısta 1 yılı bulacak...öncelile şunu belirteyim mutlaka bazı şikayetler var ama aracı fiyatı ve dengi araçlarla kıyasladığınızda gene artıları çok fazla..hyundai getz veya pejo 206 gibi araçlardada birçok sorun çıkıyo..debriyaj tıkırtısı herkeste gibi ama sanırım esas neden dizeller için tabi motorun zincirle dönmesi ve bu zincirin yarattığı tıkırtı ama tüm dizel markalard abenzer sorunlarolabiliyor.benim ilgili arkadaşlara birkaç sorum var.ilginşize teşekkür
1..clio 3 e uygun mp3 çalar teyphangisi var.sony cdx g30rn yi forumda gördüm ancak ekran rengi olarak ve direksiyon dan kumanda tam olabiliyormu
2.forumdada bazı resimleri var farlara yapılan modifiyeler..özellikle far üstüne yapıştırılan kaporta renkli olanlar
özellikle teyp konusunda yardımcı olursanız teşekkür ederim

382 Mesaj
24 Nisan 2007; 0:59:19 

murti272005 öncelikle aramıza hoş geldin ben birinci soruna cevap vereyim sony gt30rn aracımıza uygun olan tek mp3 çalar,ekrana uyumlu ayrıca direksiyon kumandasından tam kontrol edebiliyorsun. sadece teybin ekranı beyaz ışık ama şık duruyor.
ses kalitesi çok iyi tavsiye ederim.

2008 MEGANE II HB 1,5 DCI PRİVİLEGE DUMAN GRİ

311 Mesaj
24 Nisan 2007; 18:05:10 

servet bey sizi tebrik etmek lazım. aynı özellikteki aracımızda ben 6000 km yi devirdim. uzun yol testlerimde bile 6 lt nin altını görmedim(100 km lik ortalamada anlıkta değil). aracı aldığımdan beri kafaya taktığım konu bu. 5000 km den sonra randımana bineceği söylenmişti. ama hikaye.her yakıt aldığımda değerleri sıfırlıyorum. şuan ortalama yakıt tüketimim 7,7 . yol bilgisayarım sürekli anlık tüketimde. inanın artık takıntı oldu. özen göstermeme rağmen beklentilerimin üstünde rakamlar oluyor. 1,2 bilinenin aksine az yakmıyor. kesin olan bu. 1,2 clio 2 testine ilişkin test sonuçlarını okumuştum bir yerde ondada tüketim 7,1 di.

1682 Mesaj
24 Nisan 2007; 18:07:07 

biz tşk ederiz ERSERİ;hangısıne karar verdın? birde arkadaslar ara debriyaj ve dıreksıyondan gelen vuruntu nasıl oluyor tam olarak boyle takılır gıbı mı bır yere yoksa bı çukurdan gırıp çıkan bir şey gibi mi?bazen bende hisseder gibi oluyorum ama sankı bır yerden geçerken bir yere düşüp çıkıyor gıbı tam tarıf edemedım ama anladınız sanırım

Attığım mesajlara cevap istiyorsanız Pm atınız

630 Mesaj
24 Nisan 2007; 19:16:36 

quote:

Orjinalden alıntı: ALPAK

servet bey sizi tebrik etmek lazım. aynı özellikteki aracımızda ben 6000 km yi devirdim. uzun yol testlerimde bile 6 lt nin altını görmedim(100 km lik ortalamada anlıkta değil). aracı aldığımdan beri kafaya taktığım konu bu. 5000 km den sonra randımana bineceği söylenmişti. ama hikaye.her yakıt aldığımda değerleri sıfırlıyorum. şuan ortalama yakıt tüketimim 7,7 . yol bilgisayarım sürekli anlık tüketimde. inanın artık takıntı oldu. özen göstermeme rağmen beklentilerimin üstünde rakamlar oluyor. 1,2 bilinenin aksine az yakmıyor. kesin olan bu. 1,2 clio 2 testine ilişkin test sonuçlarını okumuştum bir yerde ondada tüketim 7,1 di.

benimde araç 1.2 şimdiye kadar ortalama yakıt tuketımını 6.8 in uzerınde hiç gormedım.aracım 11000 km de ama rodaj bıtmeden once de 7.0 litrenin üzerine pek cıktıgını hatırlamıyorum?benzini sureklı shellden 95 oktan alıyorum.tabi bu bahsettiğim sehir ıcı trafıgınde sehirler arası dahada dusuyo izmit istanbul arası ve istanbulun iğrenc trafiginde ortalama 6.4 yada 6.2 gibi bi deger wermıstı tam olarak hatırlamıyorum ama bu civarlardaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metheen -- 24 Nisan 2007; 19:18:02 >

KulüPRenaulT

3014 Mesaj
24 Nisan 2007; 19:31:50 

Abi bi başlıktada görmüştüm bu konuya şöyle denir , sizin arabalar fotosentez yapıyo

41 Mesaj
24 Nisan 2007; 20:46:03 

Arkadaşlar :
Authentique modeller için yeni jant tavsiyeniz nedir.
Yeni jant alan varmı? Fiyat ve model?
Birde bizim araçlar 15 acaba 16 jant kullansak nasıl olurdu?
Garanti bozulurmu Vs.?

382 Mesaj
24 Nisan 2007; 20:52:35 

quote:

Orjinalden alıntı: servetbey

1.2 benzinli kullanıyorum şu anda 3500km deyim aracımı aldığımdan beri 575lira yakıt kullandım. Geçen gün bir 50liralık yakıt alıp değerlerimi sıfırladım 4.8lt/100km ile 5civarında görünüyor göstergem. Bu seferden sonra ise benzin gösterge sesinden itibaren de değerleri ölçüm kendi incelemi manuel yapacağım, sürüşüm hiç agresif değil, büyük şehirde olmamamında etkisi var bu değerlerde (yen Manisa)

Servet kardeş senin araba hakikaten fotosentez yapıyor heralde. yaw arabanın katoloğunda şehir dışı bile 4,9 lt yazıyor sen şehiriçi bu değerleri nasıl yakaladın anlamadım.yazdığın değere göre bir full depo ile üstelik şehir içinde 1100 km mi yapıyorsun ? heralde senin bulunduğun yerde hem gidiş hem geliş iniş aşağı başka birşey aklıma gelmiyor.
ben şehir dışında bile 5,5 lt nin altına inemedim.

1682 Mesaj
24 Nisan 2007; 21:21:19 

mert kardes stil paketın varsa bence hiç janta gerenk yok onlar gayet guzel ama yoksa 5 acak dıye tabır edılenler cok yakısıyor bızım arabalara sa060 link vermıstı ordan bakabılırsın hem hesaplı hemde guzel jantlar var orada

not:arkdaslar bu stil paketındekı jantlar cıkma flan nekadardır pert olmus arabalardan daha ucuza olabılırmı?

47 Mesaj
25 Nisan 2007; 0:15:53 

Dostum selam, geçen 50lira yakıt aldım ve tekrar kontrollere başladım, şu anda 8.9 lt ile sanırım 175km gidebildim. Daha net kontroller de yapacağım. şu anda 5.0lt/100km gibiyim, sabah işe gidip geldim değer 5.2lt/100km ye çıktı biraz sıkışık trafik malum

quote:

382 Mesaj
25 Nisan 2007; 0:20:32 

arkadaşlar bizim boncuklarla ilgili bir kaç aksesuar buldum ve paylaşmak istedim. krom ön panjur,arka tampon kaşı ve krom kapı kolu falan var.

burada;
http://www.eliftuning.c...dex.php?p=list&k_id=116

47 Mesaj
25 Nisan 2007; 0:21:37 

Selam arkadaşım, bende genelde 80km kala benzin ikazı çalışıyor- son benzin ikazım da ise bu 93km de oldu, bir süre sonra ise kaç km gidebileceğim görünmez oluyor. Ama anlık benzin yakışımı incelediğimde 4.0lt/100km leri görüyorum. Uzun yolda 5.0 - 5.5lt/100km ile seyrediyorum. beni yolda herkez geçiyor, hiç takmıyorum, ilerde kırmızı ışık yanıyo ise daima ayağımı gazdan çekiyorum yavaşca yavaşlıyorum (viteste takılı halde), dur kalk yaparken önceki aracın dibine tıkır tıkır ilerlemiyorum, o 2 ilerlese ben 1ilerliyorum- kıç kıça gitmenin anlamı yok.
Yani bunlara da özen gösterilirse sizlerde aynı değerleri yakalamalısınız. Sizler de nasıl sürdüğünüzü yazabilir misiniz

quote:

Orjinalden alıntı: extremeclioIII

Servet kardeş senin araba hakikaten fotosentez yapıyor heralde. yaw arabanın katoloğunda şehir dışı bile 4,9 lt yazıyor sen şehiriçi bu değerleri nasıl yakaladın anlamadım.yazdığın değere göre bir full depo ile üstelik şehir içinde 1100 km mi yapıyorsun ? heralde senin bulunduğun yerde hem gidiş hem geliş iniş aşağı başka birşey aklıma gelmiyor.
ben şehir dışında bile 5,5 lt nin altına inemedim.

382 Mesaj
25 Nisan 2007; 0:31:00 

walla Servet kardeş benim senin değerlerini yakalamam mümkün değil çünkü İstanbul da bulunmaktayım. bir çok dur kalk yapmak zorundayım ne yazık ki! ama ben şehirler arasıda da ortalamayı 5,5 un altına düşüremedim. çok sertte kulanmıyorum bende ışıklara yaklaşınca gazdan ayağımı çekerim. iniş aşağı mümkün olan en yüksek viteste gaza basmadan inerim 2500-3000 devir arası vites değiştiririm.daha saymadığım bir çok tasarrufa rağmen ancak 7,4-7,5 lt civarına inebildim.

1129 Mesaj
25 Nisan 2007; 0:56:12 

Selamlar arkadaslar, Sinem, Ersin ve Sevketcim cok tesekkurler tavsiyeleriniz ve guzel konukseverliginiz icin, gorusme sansımız olmadı maalesef ama dusunmeniz bile yeterdi. Bu arada gelen pm'lerin tamamına yanıt vermeye calıstım bugun ama inbox dolmus, bu nedenle yanıt veremediklerim varsa iletilerini alamamıs olmamdan kaynaklıdır, tekrar gonderebilirseniz hemen cevaplamaya calısayım...

34 Mesaj
25 Nisan 2007; 8:25:35 

arkadaşlar mrb acaba 10.000 bakımına giden varmı 1.5 dci autn.var ve mayıs ayında gitmem lazım servis neler yapıyor ve ne ücret istiyor bi,lgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa cok sevinirim.şimdiden teşekkürler

311 Mesaj
25 Nisan 2007; 9:00:54 

arkadaşlar yakıt tüketimi ile ilgili linkteki test verilerine bakrasanız daha önce bahsettiğim gibi 100 km de ortalama yakıt tüketimi 7,1 lt. adamlar test etmiş. test verileri 2002 model clio 2 nin. bizim araçlarda da aynı motor mevcut. bizim kasalar daha ağır olduğuna göre tüketimin bunun üzerinde olması gerekir. testin genel bilgiler bölümünde bahsedildiği gibi 1,2 araçlar hantal kalıyor.ki bizim yeni kasalarda durum daha vahim. motor gerçekten gürültülü. bilmeyenler aracımı dizel sanıyor. neyseki ses yalıtımı iyide içerden fazla hissetmiyoruz ama dış ortamda motor dizel motor gibi çalışıyor. gerçekten insanlar dizel zannediyor. yeni almayı düşenenler için tavsiye 1,4 almaları. ben 1,2 aldığıma çok pişmanım. bu kasaya bu motor zayıf. öyle oluncada sanılanın aksine yakıt tüketimi yükseliyor.

http://www.autoshow.com..._test.php/0/385/RENAULT

311 Mesaj
25 Nisan 2007; 9:12:18 

ayrıca önümüz yaz. klimada sürekli çalışınca her halde 8,00 lt nin altını göremeyiz.

382 Mesaj
25 Nisan 2007; 19:53:48 

quote:

ayrıca önümüz yaz. klimada sürekli çalışınca her halde 8,00 lt nin altını göremeyiz.

kardeş genede bizim araçlar bir çok araçtan daha az yakıyor emin ol. 1,4 araçlarda bizden az yakmıyordur emin ol. bence 1,2 olmasına rağmen hiç fena sayılmaz performansı.

1682 Mesaj
25 Nisan 2007; 23:05:02 

arkadaslar plakasının kenarını kestiren varmı harflerı kalınlaştıran?bırde şu mavi üzerine TR varya onun altını kırmızıya boyatan vs. düşünüyorum aslında 5 10 ytl yapıyorlar ne dersiniz şık olur mu? plakayı kestırenler sılıkonla alta yapıstıryorlarmıs guzel duruyor sade sizlerin görüşünüzü almak istedım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clio_TR -- 25 Nisan 2007; 23:22:46 >

47 Mesaj
25 Nisan 2007; 23:12:48 

Ben deneme yaptım ama çok abartı değerler çıkmadı- malum ben korkarak gaz pedalına basıyorum
quote:

6 Mesaj
26 Nisan 2007; 10:12:13 

arkadaslar merhaba.bende arabamda bi kac degisiklik yapt1m sizlerle paylasmak istedim.aracta yaptigim degisiklikler:ön ni panjur krom kaplama,krom kapi kolari,krom cam çitalari,kapi esik kaplamasi,amerikan cam filmi,abart tip eksoz ucu,kristal h7 philps xenon kisa ve uzun ampuller,ön ve arka plaka renklendirme,metalik kisa anten degisikligi,metalik paspaslar.simdi resim eklemeye caliyorum.bu arada aklima gelmisken siz siz olun servise gitmeyin.isinizi disar1dan halledin.örnek spoileri hazir olarak 150 ytl getirttim.suan sis farlarinin taktiricam ve tanesi 65 ytl buldum ve orjinal.bu arada sirada jantlar var.degistirince sizlerle paylasirim..

http://forum.donanimhaber.com/m_6142867/tm.htm][image]http://img85.imageshack.us

6 Mesaj
26 Nisan 2007; 10:16:25 

arkadaslar resimleri cepten cektim eklemeye calisiyorum ama dosya büyük diyor.bi yolunu bulup sizlerle paylasmaya calisacagim...bana bu sorun karsisinda yard1mc1 olan olursa sevinirim.ne de olsa sitede acemiyiz :)

http://forum.donanimhaber.com/m_6142867/tm.htm][image]http://img85.imageshack.us

232 Mesaj
26 Nisan 2007; 11:27:15 

Arkadaşım çektiğin fotoğrafların boyutunu IrfanView programı ile kolaylıkla değitirebilirsin. Bu programı internetten bulabilirsin.

quote:

Orjinalden alıntı: Pluxes_01

arkadaslar resimleri cepten cektim eklemeye calisiyorum ama dosya büyük diyor.bi yolunu bulup sizlerle paylasmaya calisacagim...bana bu sorun karsisinda yard1mc1 olan olursa sevinirim.ne de olsa sitede acemiyiz :)

10 Mesaj
26 Nisan 2007; 15:52:44 

arkadaşlar slm, 1hafta içinde araba alacağım bende uzun incelemelerden sonra sanırım clio 1,5 authentique dci 65bg almaya karar kıldım. ben şuan samsunda öğrenciyim ama ankaralıyım ve arabayı ankaradan almayı düşünüyorum.

neziroğlunda 26,850ytl fiyat verdiler 1hafta önce sormuştum.
samsundaki bayiide 30,550 fiyat verdiler üstelik internet sitesinde dahi 28,950 ytl fiyat yazıyor.
sizlere 1. sorum acaba sizin bulunduğunuz şehirlerde son fiyat kaça bırakıyolar bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun.

2. sorum ise : sizin bu sınıfta tavsiye ettiğiniz başka araç varmı? tabiki dizel. benim aklım 207'de ama fiyatı benim bütçeyi aşıyor. en fazla 27-28 çıkabiliyorum.
teşekkürler..

41 Mesaj
26 Nisan 2007; 20:01:13 

Pluxes_01 resimlerini heyecanla bekliyoruz.

382 Mesaj
26 Nisan 2007; 20:07:04 

Alkimake ilgin için teşekkürler..keşke elektrikli dikiz ayna taktırma olanağı olsaydı çok iyi olurdu. sağ aynayı ayarlamak çok zor oluyor.veletlerde bozup duruyor.

1129 Mesaj
26 Nisan 2007; 22:33:59 

Rica ederim ben birsey yapmadim kardes, keske elimden birsey gelse bu konuda

47 Mesaj
26 Nisan 2007; 23:16:30 

Selam, resimlerim dosya uzantısını jpg yapıp kaydedin ve en azından paint ile biraz küçültün. Örneğin 500kb lik bir dosyayı %50 yatay ve düşey küçültüğünüzde dosyanın 15-20kb değerlerine bile indiğini göreceksiniz

quote:

Orjinalden alıntı: Pluxes_01

6722 Mesaj
26 Nisan 2007; 23:36:54 

quote:

Orjinalden alıntı: ridosen

arkadaşlar slm, 1hafta içinde araba alacağım bende uzun incelemelerden sonra sanırım clio 1,5 authentique dci 65bg almaya karar kıldım. ben şuan samsunda öğrenciyim ama ankaralıyım ve arabayı ankaradan almayı düşünüyorum.

neziroğlunda 26,850ytl fiyat verdiler 1hafta önce sormuştum.
samsundaki bayiide 30,550 fiyat verdiler üstelik internet sitesinde dahi 28,950 ytl fiyat yazıyor.
sizlere 1. sorum acaba sizin bulunduğunuz şehirlerde son fiyat kaça bırakıyolar bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun.

2. sorum ise : sizin bu sınıfta tavsiye ettiğiniz başka araç varmı? tabiki dizel. benim aklım 207'de ama fiyatı benim bütçeyi aşıyor. en fazla 27-28 çıkabiliyorum.
teşekkürler..

207 den iyi bir araç Clio III.. Bu forumda aratırsan bir çok karşılaştırmada Clio III sınıf lideri seçildiğini görürsün..

ben yanlız neziroğlunun yanında birde söğütözüne sormanı öneririm

204 Mesaj
26 Nisan 2007; 23:40:55 

arkadaslar arabasi ile ilgili bilgi veren arkadaslar lutfen arabaniz hakkinda motor ve modeli ile ilgili bilgi verirseniz daha iyi olur..ben cok dikkatli olamadigim çin kimde ne model ne marka var takip edemiyprum..

bu sekilde aracinizin yakit bilgileri ve diğerr özelliklerini yazarsaniz daha sağlıklı olur ...

tesekkurler....

clio III 2006 Aut. 1.2 stil paket kırmızı (volkan kırmızı,kolluk,spoyler,cam filmi)

3 Mesaj
26 Nisan 2007; 23:48:15 

Arkadaşlar merhaba.yaklaşık 10 gün önce arabama kavuştum.clio3, 1.5 dci, 65 hp,authentique,duman gri.
şuan için memnunum,yakıtı da fena değil.ortalama 130 ykr yakıyor.
Bu arada istatistik tablosu için;
nick:entan
renk:duman gri
versiyon:authentique
motor:1.5 dci 65 hp
ekstra:jelik jant,cd çalar,park sensörü,ön sis farları.

0

Ekteki dosya (1)

1817 Mesaj
27 Nisan 2007; 7:29:10 

Alan arkadaşa hayırlı olsun kazasız günlerde kullanman dileğiyle. yeni alacak arkadaşada söğütözü maisle pazarlık yapmadan ankaradan başka bir yerden alma. 26 civarı uygun gibi duruyor.

10 Mesaj
27 Nisan 2007; 13:09:27 

teşekkürler arkadaşlar, pazartesi gece ankaraya gidiyorum, salı günü alacam inşallah. salı günü ilk işim söğütözü maise gitmek.

16 Mesaj
27 Nisan 2007; 15:52:02 

Arkadaşlar CLİO 1.2 nin kasayı kaldıramadığıyla ilgili bişeyler okudum bazı sitelerde. 1.2 kullanan arkadaşlara sormak istiyorum. Performanstan felan memnunlar mı. Cevaplarsanız sevinirim.

382 Mesaj
27 Nisan 2007; 21:00:26 

quote:

Orjinalden alıntı: erseri

Arkadaşlar CLİO 1.2 nin kasayı kaldıramadığıyla ilgili bişeyler okudum bazı sitelerde. 1.2 kullanan arkadaşlara sormak istiyorum. Performanstan felan memnunlar mı. Cevaplarsanız sevinirim.

kardeş biraz kalkışlarda atak değil o kadar normal gidişte pek farketmiyor. gidipte ışıkta çabuk hızlanamıyorsun ama hareket halinde çok kötü değil yani ben memnunum. daha önce r19 1,6 arabam vardı performans olarak çok bir fark göremiyorum. zaten araç 75 bg. yakıtıda günden güne oturuyor. şu an İstanbul ş.içi 7,5 lt yakıyor. ş.arası 5,5-6 lt arası.

47 Mesaj
27 Nisan 2007; 22:40:29 

Selam, ben Manisadayım ve az yaktığını önceki yazılardan bakabilirsin. şehir içi şu anda 5.6lt deyim dışında ise zaman zaman 4.0lt ile 5.0lt arası olmakta
performans a kasmaya gerek yok- herkez yarış yapmaya çalışıyo ama ben geçerim sağ şeride normal sürerim

quote:

Orjinalden alıntı: erseri

17 Mesaj
28 Nisan 2007; 0:34:42 

ARKADAŞLAR BUGÜN YOL BİLGİSAYARINI SIFIRLADIM( BAKIM VE KM HARİÇ) YAKIT ALDIM ÖNCE 230 SONRA ÖYLEBİR YÜKSELDİKİ ANLAMADIM 420 ÇIKTI SONRA MAKUL YERE GELDİ ACABA ŞAMANDIRA İLEMİ İLGİLİ BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARIM BİLGİ VERİRLERSE TEŞEKKÜRLER KAZASIZ SÜRÜŞLER

42 Mesaj
28 Nisan 2007; 9:48:01 

Birde Clio III Servislere çağırıyorlarmış yol bilgisayarlarında bir bozukluk olduğu için diye bir arkadaşım söyledi. Servise çağırılan var mı? Arkadaşlar fabrika hatasından dolayı.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
İlk yap en iyisini yap herşey değişsin.

1817 Mesaj
28 Nisan 2007; 12:51:34 

Şu an 2300 km deyim 10000 bakımına kadar çağrılmadığım sürece gitmeyeceğim. Bir önceki aracımı satmamın sebeplerinden bir tanesi de çok sanayiye gitmemdi. Zaten bıkmışım, tıkırtıda olsa tukurtuda olsa(Şu an çok can sıkıcı bir durum yok) gitmeye niyetim yok.

Biz neden sıfır aldık.????????????????????????????????

1682 Mesaj
28 Nisan 2007; 13:08:15 

arkadaslar ben b soru sormustum yanıtlayan olmamıs plakasının kenarlarnı kestıren o sıyah yerlerı kestıren plakayı sılıkon gıbı degısık bır maddeyle yapıstırıyorlar bıde TR varya altı mavı onun üstüne de kırmızı altı ustunde BAYRAK alttada TR oluyor ankarada çk gormussutum geçen sene adanda da sadece kırmızı lar var bayraklı yokmus fıkırlernızı almak ıstedım bırde turhan arkadasımız yol pc yuzunden servıse çagrımalar oluyor mu dıye sormus ben soylemıstım sıze bubnlar bozuk yada bendekı dıye servısekı adam bıle ınanmamıştı. goturen arkds olursa ızlenımlerını bızlerle paylasmasını ıstıyoruz saygılar...

382 Mesaj
28 Nisan 2007; 16:31:20 

Ersin kardeş! ben nasip olursa yazın memlekete gidince plakanın yazılarını kalınlaştıracağım. ama başka bir şey yapmayı düşünmüyorum.

1682 Mesaj
28 Nisan 2007; 17:01:54 

SALİH kardesım bızım arkdasın tanıdıgı damacı pkala kalınlastırma kırmızı tr bayrak sonrada plakanın çerçevesını kaldırıp atıyorsunuz damacı plakanın kenarlarındakı siyah kendı çercebesı varya onu kesıyor sonrada plakaları ozel bır yapıstırıcı ile yapıstırıyor işelm tamam cezanız 10 ytl ama burda bayrak lı kırmızı tr yokmus artık onu bende yaptırmam herhade o gelınce yaptırrım zaten o yapışkan boyle üstüne plakanın yapıstırıyoruz çok basıt bişeymıs. ama adanada malesef ıstedıgımden bulamadım

317 Mesaj
28 Nisan 2007; 17:52:19 

arkadaşlar bizim cliolar için tozluk var mı acaba bulabileceğimiz bir yer biliyor musunuz?

ayrıca konsoldaki sarı ışıkları değiştirme şansımız var mı acaba mavi olsa tam süper olacak.(göstergelerdeki ışıkları ve teyp ve diğer ışıklar mavi olur mu acaba lambaları değştirsek.

bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim.

10 Mesaj
28 Nisan 2007; 18:35:44 

ewet arkadaşım clio lar için tozluk var amka adı sanırım paçalık diye geçiyordu, bu formun orta sayfalarında geçiyordu aksesuar nosu fln da yzıyordu. istersen bi göz at gerilere. fiyatıda makul bişeydi.
konsol konusuna gelince onun hakkında bir bilgim yok..

317 Mesaj
28 Nisan 2007; 18:37:25 

eyvallah teşekkür ederim de kimbilir hangi sayfada nasıl bulacaz onu yauvvv.120 sayfa var. bilenler varsa bekliyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: ridosen

ewet arkadaşım clio lar için tozluk var amka adı sanırım paçalık diye geçiyordu, bu formun orta sayfalarında geçiyordu aksesuar nosu fln da yzıyordu. istersen bi göz at gerilere. fiyatıda makul bişeydi.
konsol konusuna gelince onun hakkında bir bilgim yok..

1817 Mesaj
28 Nisan 2007; 18:50:37 

tozlukların fiyatı 70 ytl civarındaydı heralde işçilik dahil, servislerde taktırabilirsin.250 ytl kol dayanağı, 250 spoyler, 275 civarıda sis farları

(yalnız sis farı süs farı değildir )

204 Mesaj
28 Nisan 2007; 21:17:04 

arkadaslar ....renault servislerinde camlara fim çekme olayı varmı acaba .....eğer çekiliyorsa ne kadar fiya...yada tahminen ne kadardır ....gülfem özellikle senden haber bekliyorum ....sen bilirsin bunu ....

hala film çektiremedim camlara ...geçenlerde arkama bi araba park etti..bi baktım benim arabanın aynısı kırmızı renk...ve camlarda film var ...harika görünüyodu ...onu görünce kafaya koydum kesin yaptıracam bu gidişle ....serviste yaptırırsam daha sağlam olur dedim ...bişey olursa garantilide olur ....kafamda rahat olur ...

clio III 2006 Aut. 1.2 stil paket kırmızı (volkan kırmızı,kolluk,spoyler,cam filmi)

382 Mesaj
28 Nisan 2007; 22:22:28 

kardeş yukarıdaki ARAMA butonuna tıkla paçalık yaz aranacak bölüme renault gir sayfayı görürsün.
quote:

Orjinalden alıntı: dafkanat

eyvallah teşekkür ederim de kimbilir hangi sayfada nasıl bulacaz onu yauvvv.120 sayfa var. bilenler varsa bekliyorum.

317 Mesaj
28 Nisan 2007; 23:06:24 

eyvallah teşekkür ederim kardeşim işime yaradı saoğlasın.

quote:

Orjinalden alıntı: extremeclioIII

kardeş yukarıdaki ARAMA butonuna tıkla paçalık yaz aranacak bölüme renault gir sayfayı görürsün.

382 Mesaj
28 Nisan 2007; 23:24:02 

yardımcı olabildimse ne mutlu!

382 Mesaj
28 Nisan 2007; 23:27:15 

quote:

Orjinalden alıntı: oguz1

tozlukların fiyatı 70 ytl civarındaydı heralde işçilik dahil, servislerde taktırabilirsin.250 ytl kol dayanağı, 250 spoyler, 275 civarıda sis farları

(yalnız sis farı süs farı değildir )

kardeş bu sis farlarını bana 500-550 civarı bir şey demişlerdi. bir yanlışlık olmasın. eğer söylediğin gibiyse düşünülebilir.

232 Mesaj