Piranha Android Tablet Bilgisayar ( Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi )
72 Cevap39836 Görüntüleme8 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2012 Mesaj
İlgili Kişi
Rıdvan Emiroğlu
İletişim Bilgileri
Adres: E-5 Yan Yol, Türe Sok. No:2 34290 Beşyol - Sefaköy – İstanbul
Telefon: 0212 599 0088
14 Ocak 2013; 15:16:52 

PİRANHA ANDROİD TABLET BİLGİSAYAR (ANDROİD 4.1 JELLY BEAN) YAZILIM (ROM) DOSYALARI

Livesuit Yazılım (rom) yükleme programı ve driver dosyalarının bulunduğu dosya.

http://yadi.sk/d/8LJNjdoW1gb7M

Video Yazılım (rom) ve driver kurulumunu nasıl yapacağınızı tarif eden video dosyası.

http://yadi.sk/d/2VnCxX3N1gbQc

Business Tab 7 P423,426,433 Yazılım (rom) dosyası.

http://yadi.sk/d/P7WRVWOv1gbBs

Business Tab 7 P440, P447 Yazılım (rom) dosyası.

http://yadi.sk/d/jZoovgj81gbMM

Business Tab II 9 P422, P423, P426, P440 Yazılım (rom) dosyası.

http://yadi.sk/d/mU2UcZ-11lGeJ

Business Tab 10.1 P424, P426, P433, P440, Zeus White Yazılım (rom) dosyası.

http://yadi.sk/d/E4nnvx2y1qkf1

Piranha Android Tabletlerle ilgili yaşadığınız sorunları lütfen Piranha Destek başlıklı konudan bize iletin.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Sorunların çözüm merkezi https://piranha.com.tr/support/ aradığınız herşey bu linkte.

41 Mesaj
15 Ocak 2013; 23:30:39 

Business Tab III 9" için Business Tab II 9 bunu mu kullanıyoruz?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

35 Mesaj
18 Ocak 2013; 13:57:28 

Çocuğuma sırf temple run oynaması için Business Tab 7 aldım. cihaz 4.1.1 versiyon geldi. marketten yükleme seçeneği yok. kendi cihazımdan attım. uygunsuz cihaz dedi. bu cihazlatemple run oynayanlara şahit oldum. sorun iin mail attım dönüş yok. müşteri hizmetlerine 2 defa yaklaşık 25 dkk sonra ulaştım. en son çağrıya bakan operator bi azarlamadığı kaldı. telefonu yuzume kapattı. (konuya biligi hakimiyeti sıfır) bende cihazı formatlayıp tekrar room(P44) kurdum (yine aynı 4.1.1)
BU TABLETTE temple run oynayan varmı varrsa nasıl yapıtılar? paylaşırsanız sevinirim.

Samsung Galaxy Note II

7 Mesaj
19 Ocak 2013; 19:09:03 

valla pıranhayı ovduler bende gıttım 10.1 aldık vatandan ama almaz olsaydık ekran kenarlarından ısık sacıyor vatan degıstırmedı neyse dedık cıhaz donuyodu pıranha destek mesajıma cevap verdı sıtelerınden yazılm attım tablete zeus white 10.1 ekran kalibrasyonu hıc tutmadı sımdı ıse cıhaz ne acılıyor nede usb tanıyor bılgısayr ve smart tv desteklenmeyen bellek dıyor ben memnun degılım kardesım almayın derım paranla rezıl olucaksan vatan bılgısyardan pıraNHA TABLET ALICAKSIN

35 Mesaj
19 Ocak 2013; 22:51:54 

quote:

Orijinalden alıntı: marlon2000

Çocuğuma sırf temple run oynaması için Business Tab 7 aldım. cihaz 4.1.1 versiyon geldi. marketten yükleme seçeneği yok. kendi cihazımdan attım. uygunsuz cihaz dedi. bu cihazlatemple run oynayanlara şahit oldum. sorun iin mail attım dönüş yok. müşteri hizmetlerine 2 defa yaklaşık 25 dkk sonra ulaştım. en son çağrıya bakan operator bi azarlamadığı kaldı. telefonu yuzume kapattı. (konuya biligi hakimiyeti sıfır) bende cihazı formatlayıp tekrar room(P44) kurdum (yine aynı 4.1.1)
BU TABLETTE temple run oynayan varmı varrsa nasıl yapıtılar? paylaşırsanız sevinirim.

Teknik servis müdürü Rıdvan Bey'e bir şekilde ulaştık. Saoğlsun yardımcı oldu. Teşekkürler.

Samsung Galaxy Note II

329 Mesaj
20 Ocak 2013; 0:09:11 

piranha tableti bu hafta aldim 9 ich olani aldim ayarlar bolumunde guncellemelerde 4.0.0.4 yaziyo guncelleme denetle diyorum hicbir gucelleme yok guncel yazisi geliyo en son guncel surum 4.1 mi yoksa benim tablet guncellemesi normal mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

239 Mesaj
23 Ocak 2013; 10:20:47 

Hemen akşam deniyeceğim kendi sitelerindede gördüm güncellemeyi garanti dışında kalmaz sanırsam

290 Mesaj
25 Ocak 2013; 15:13:29 

Ben yükledim ama marketteki uygulamaların neredeyse hiç birini desteklemiyor 10 tane ücretli oyun almıştım hiç birini desteklemiyor

| DH Mekatronik Kulübü |
Bir ağaçtan bir milyon kibrit çıkar, Bir kibrit bir milyon ağaç yakar...
| Samsung Galaxy Note 2/3 LG G2 | LG46LA LED TV Series |

290 Mesaj
25 Ocak 2013; 15:57:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

PİRANHA ANDROİD TABLET BİLGİSAYAR (ANDROİD 4.1 JELLY BEAN) YAZILIM (ROM) DOSYALARI

Livesuit Yazılım (rom) yükleme programı ve driver dosyalarının bulunduğu dosya.

http://yadi.sk/d/8LJNjdoW1gb7M

Video Yazılım (rom) ve driver kurulumunu nasıl yapacağınızı tarif eden video dosyası.

http://yadi.sk/d/2VnCxX3N1gbQc

Business Tab 7 P423,426,433 Yazılım (rom) dosyası.

http://yadi.sk/d/P7WRVWOv1gbBs

Business Tab 7 P440, P447 Yazılım (rom) dosyası.

http://yadi.sk/d/jZoovgj81gbMM

Business Tab 10.1 P424, P426, P433, P440, Zeus White Yazılım (rom) dosyası.

http://yadi.sk/d/E4nnvx2y1qkf1

Piranha Android Tabletlerle ilgili yaşadığınız sorunları lütfen Piranha Destek başlıklı konudan bize iletin.

Ben yükledim ama marketteki uygulamaların neredeyse hiç birini desteklemiyor 10 tane ücretli oyun almıştım hiç birini desteklemiyor

| DH Mekatronik Kulübü |
Bir ağaçtan bir milyon kibrit çıkar, Bir kibrit bir milyon ağaç yakar...
| Samsung Galaxy Note 2/3 LG G2 | LG46LA LED TV Series |

397 Mesaj
26 Ocak 2013; 11:20:46 

quote:

Teknik servis müdürü Rıdvan Bey'e bir şekilde ulaştık. Saoğlsun yardımcı oldu. Teşekkürler.

Arkadaşım merhaba
Bende Piranha tablet kullanıyorum Android versiyonunu yükseltince Temple Run oyunu yok oldu,4.04 versiyonunda oynadığım oyun 4.1.1 versiyonunda gözükmüyor
Teknik srvis müdürü Rıdvan Bey den aldıgınız yardımı eğer bir sakıncası yoksa paylaşabilirseniz sevinirim
İyi günler

quando dava comida aos pobres, me chamavam de santo. quando perguntava por que os pobres nada tinham para comer, me chamavam de comunista.Yoksullara yemek verdiğimde bana aziz diyorlar,Yoksulların "niye yemeği yok" diye sorduğumda ise Komünist!!!dom helder camara (1909-1999)

2012 Mesaj
İlgili Kişi
Rıdvan Emiroğlu
İletişim Bilgileri
Adres: E-5 Yan Yol, Türe Sok. No:2 34290 Beşyol - Sefaköy – İstanbul
Telefon: 0212 599 0088
27 Ocak 2013; 19:29:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Focuser

Arkadaşım merhaba
Bende Piranha tablet kullanıyorum Android versiyonunu yükseltince Temple Run oyunu yok oldu,4.04 versiyonunda oynadığım oyun 4.1.1 versiyonunda gözükmüyor
Teknik srvis müdürü Rıdvan Bey den aldıgınız yardımı eğer bir sakıncası yoksa paylaşabilirseniz sevinirim
İyi günler

Sayın Focuser

Aşağıdaki bağlantıdan apk dosylarını indirebileceğiniz linkler verilmiştr.

http://forum.donanimhab...page_72/f_/key_//tm.htm

Kolay gelsin.

Sorunların çözüm merkezi https://piranha.com.tr/support/ aradığınız herşey bu linkte.

67 Mesaj
28 Ocak 2013; 21:22:55 

http://urun.gittigidiyo...white-tab-10-1-75237226

ARKADAŞLAR PİRANHA BUSİNESS III ZEUS WHİTE TAB 10.1 ÇOK UCUZ.

TABLET 1 AYLIKTIR.TEMİZ.KUTUSU VAR GARANTİSİ VAR 2 YILLIK.ALIM DURUMUNDA 2-3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE KARGOYA VERİLMEKTEDİR.

ANDROİD 4.1 GÜNCEL. İLGİLENENLERİ BEKLERİM

964 Mesaj
1 Şubat 2013; 7:24:09 

4.1. İn 4.0.4 den farki nedir?

Wifi cekimi duzelmis mi 4.1 de?

964 Mesaj
1 Şubat 2013; 23:17:00 

4.1 i yuklerken bilgisayar kitlendi sjmdi acilmiyor ne yapabilirim?

5823 Mesaj
2 Şubat 2013; 0:24:39 

@piranha_destek Piranha business-II - 9 inç'in 4.04 yazılım linkini de eklerseniz memnun oluruz..
4.1.1 yükleyen bir arkadaşım geri dönmek istiyor.. Ben de ultra 7 satın alacağım çoğu yerde bulunmuyor..
Hepsiburada gibi güvenilir sitelerde satılırsa, memnun oluruz.. Bayi listenizi buraya ekler misiniz..

11 Mesaj
4 Şubat 2013; 3:08:40 

Arkadaşlar benimde cihaz garantideydi sanırım orda yapılmış bu güncelleme şu an cihazdan ses gelmiyor nasıl çözebilirim?

7 Mesaj
4 Şubat 2013; 20:52:50 

business III tab 9 için hangisini indirmemiz gerekiyor?

3 Mesaj
5 Şubat 2013; 18:39:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Brilliant

business III tab 9 için hangisini indirmemiz gerekiyor?

Evet bende bu sorunun cevabını arıyorum.

17 Mesaj
6 Şubat 2013; 14:05:33 

quote:

Orijinalden alıntı: batuS67

Evet bende bu sorunun cevabını arıyorum.

bunu indiriyorsunuz aynısı zaten,
ama live suit kullarak yüklemek imkansız gibi,
hafıza kartına yükleme yapın, hafıza kartı ile rom yükleyin

kula bela gelmez Hak yazmadıkça, Hak bela yazmaz kul azmadıkça ...

39 Mesaj
10 Şubat 2013; 15:21:00 

Ben dün aldım kızıma bu cihazı PIRANHA BUSINESS II TAB 9 hemen güncellemesinide yaptım bir kaç launcher kurdum test ettim.

Isınma çok olmasada var ama bir tek şu wifi kopma sorununu yaşamsak birde tarayıcı hızı sanırım normal olarak düşük.Yapacak bişey yok sanırım.

7 Mesaj
10 Şubat 2013; 16:04:13 

Arkadaslar Business İİ tab 9.0 icicn olan yazilimi kurdum ama acilista ve ozelliklerde Business İİİ tab 9.0 um Business İİ olarak gozukuyor nasil olacak?

2118 Mesaj
10 Şubat 2013; 16:04:31 

PİRANHA ULTRA MODELLERİ İÇİN STABİL Bİ ROM YOKMU 13BİN GÖSTERMELİ BU CİHAZ STABİL OLMADİ İÇN GÖSTERMİYOR GÜZEL Bİ ROM YOKMUDUR 12200LERDE KALIYOR

sağlık olsun

185 Mesaj
10 Şubat 2013; 17:25:09 

quote:

Şu teknik servis müdürü Rıdvan Efendi size ne dedi de yardımcı oldu
Bir de bizlere yardımcı olsa fena olmaz gelsin şurayada sorularımıza cevap versin ben internetten APK dosyası aramak zorunda değilim ki

NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜSTÜNDE ELBİSE YOK
NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK

2118 Mesaj
10 Şubat 2013; 17:49:21 

quote:

Orijinalden alıntı: kimone

Şu teknik servis müdürü Rıdvan Efendi size ne dedi de yardımcı oldu
Bir de bizlere yardımcı olsa fena olmaz gelsin şurayada sorularımıza cevap versin ben internetten APK dosyası aramak zorunda değilim ki

arkadaslar cihazı rootlamalısınız ama piranha destek root garanti dışı bırakmaz demişti ha bi sorunu oldu tekrar romu yukler gönderirisiniz dedi ama siz yine bi sorun adamlarda iş yaptını sanıyor yaw bi rom çıkarmak 2 gün sürmüyorki
bi rom yapıcaklar uyumlu göstericekler çok basit bütün firmalar yapıo

sağlık olsun

185 Mesaj
10 Şubat 2013; 19:11:01 

quote:

Orijinalden alıntı: wolferto
arkadaslar cihazı rootlamalısınız ama piranha destek root garanti dışı bırakmaz demişti ha bi sorunu oldu tekrar romu yukler gönderirisiniz dedi ama siz yine bi sorun adamlarda iş yaptını sanıyor yaw bi rom çıkarmak 2 gün sürmüyorki

Anladım üstadım ama ben yazılım yüklemeyi rom veya root yüklemeyi bilen biri değilim ki
İşyerimde belki 10 ayrı kişide değişik ismi duyulmamış bile tabletler var bazı kişilerde Codegen bazılarında q-note bazılarında smarttab gibi markalar var adamlar ne rom yüklediler ne de root, mağazadan aldıkları gibi kullanıyorlar hepsi android marketten istediği oyun veya uygulamayı rahatça yüklerken ben ise site site gezip APK dosyaları arıyorum böyle bir saçmalık olabilirmi ?

Bu mesajımı belki Konya'dan birileri okur Piranha Business tab 7" tabletimi NT Mağazasından 10 gün önce 209 TL ye aldım yanında bütün aksesuarları orjinal kutusunda duruyor almak isteyen varsa 170 TL ye elden teslim edeceğim yanında 4 GB micro SD kartımıda hediye edeceğim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimone -- 10 Şubat 2013; 19:15:53 >

NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜSTÜNDE ELBİSE YOK
NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK

388 Mesaj
10 Şubat 2013; 20:06:08 

10.1 romunda sorun var

Çözülemeyen problem yoktur, çözemeyen insanlar vardır.
http://forum.donanimhaber.com/m_82687654/tm.htm/

3 Mesaj
11 Şubat 2013; 15:05:38 

Business tab II 10.1 tabletimi bilgisayarıma tanıtamadım.. Livesuit yükleme dosyasını izledim ama bilgisayarım Android diye bir sürücüyü bulamadı..
Nasıl bağlantı kurup ROM dosyasını yükleyebilirim.. Tşk..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebest73 -- 12 Şubat 2013; 21:19:08 >

2 Mesaj
13 Şubat 2013; 5:10:32 

Güncelledim Business 3 Tab 10.1 White mi :) Teşekkürler Piranha Ben Gayet Memnunum Hele Şimdi Çok Daha Güzel Oldu :)

964 Mesaj
13 Şubat 2013; 5:31:37 

quote:

4.1 i nasıl root edeceğiz peki?

2118 Mesaj
13 Şubat 2013; 7:18:48 

quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

root sistem donanimi etkileyecek programlar kullanmadikca zararsizdir forumda dolasarak bulabilirsniz genelde surucu yazilimi sorununu usb takarken ses acma ve power tusuna bsarak usb ye takin surucu yazilimi yuklenyor yazisi geldmi tuslari brakin yoksa reset atar. Gelmedimi bda yapin btn genelde tabletlerde böyldir

sağlık olsun

2118 Mesaj
13 Şubat 2013; 7:26:57 

quote:

Orijinalden alıntı: kimone

Anladım üstadım ama ben yazılım yüklemeyi rom veya root yüklemeyi bilen biri değilim ki
İşyerimde belki 10 ayrı kişide değişik ismi duyulmamış bile tabletler var bazı kişilerde Codegen bazılarında q-note bazılarında smarttab gibi markalar var adamlar ne rom yüklediler ne de root, mağazadan aldıkları gibi kullanıyorlar hepsi android marketten istediği oyun veya uygulamayı rahatça yüklerken ben ise site site gezip APK dosyaları arıyorum böyle bir saçmalık olabilirmi ?

Bu mesajımı belki Konya'dan birileri okur Piranha Business tab 7" tabletimi NT Mağazasından 10 gün önce 209 TL ye aldım yanında bütün aksesuarları orjinal kutusunda duruyor almak isteyen varsa 170 TL ye elden teslim edeceğim yanında 4 GB micro SD kartımıda hediye edeceğim...

o firmalarda uygulamalari yukleniyor göstermenin bi yolunu bulmuslar ama bazi oyunlarda örn gamelof update ederken cihazniz uyumlu dgl der buna cözum bulamazlar bunun cozumu rootdur google playle alakali dgldir apk yuklesenizde gameloft chaznizi tanimayinca acmaz ama bu hepsnde gecerli dgl tbiki

sağlık olsun

964 Mesaj
13 Şubat 2013; 9:45:02 

quote:

root sistem donanimi etkileyecek programlar kullanmadikca zararsizdir forumda dolasarak bulabilirsniz genelde surucu yazilimi sorununu usb takarken ses acma ve power tusuna bsarak usb ye takin surucu yazilimi yuklenyor yazisi geldmi tuslari brakin yoksa reset atar. Gelmedimi bda yapin btn genelde tabletlerde böyldir

Daha basit anlatirmisin? Ses dugmesi yok

birde tablet kapalı iken mi yapılacak?

2118 Mesaj
13 Şubat 2013; 13:45:42 

quote:

Daha basit anlatirmisin? Ses dugmesi yok

birde tablet kapalı iken mi yapılacak?

evet kapaliyken ama o tbleti sismi braz karisik pc ye kendin yazilm atman gerekblr

sağlık olsun

2118 Mesaj
13 Şubat 2013; 14:12:25 

quote:

evet kapaliyken ama o tbleti sismi braz karisik pc ye kendin yazilm atman gerekblr

ben d712 ye pdnet dye bi yazilim indirdim ara olmassa usb surucu yazilimi dye ben öyle yaptm ondn önce ilk ddgm yöntemle yapyordum ses acma tusu var altada tbleti acma ve ses acma tusuna tblet kapalyken usb yi takmadn önce 2sine brdn bas zor olusa sen bsarken bskasi usb yi taksin ben kardsime yaptryodum;)

sağlık olsun

388 Mesaj
14 Şubat 2013; 15:05:50 

ics iken rootluydu kendinden fakat jb yükleyince root izniniz yoktur diyor ?

Çözülemeyen problem yoktur, çözemeyen insanlar vardır.
http://forum.donanimhaber.com/m_82687654/tm.htm/

2 Mesaj
15 Şubat 2013; 16:22:14 

selam arkadaşlar ben bikaçgün önce piranha businestab ıı 9,7 aldım android yazılımı 4,0,3 bunu 4.1.1 e yükseltmek istiyorum fakat piranhanın kendi sitesinde 9,7 için 4,1,1 yazılımı yok 9,0 tab için olan 4,1,1 yazılımını yüklemek istedim cihaz açılmıyor tekrar eski yazılımı yükledigimde açılıyor ben nasıl 4,1,1 eyükseltebilirim
Birde google ply stordan google haritaları yüklüyorum bu program ülkenizi desteklemiyor diyor bunu nasıl çözeriz 9,7 tab olanvarmı ve 4,1,1 kullanıyormu google haritalar kullanan varmı

17 Mesaj
16 Şubat 2013; 11:35:12 

quote:

merhaba,
en güzeli işinize yaramayan bir sdcardı alın, ve sdkarttan yükleme yapın,
yok ses tuşuydu menü tuşuydu, ne zaman basılıp ne zaman bırakılacağıydı falan hikaye,
sd kartı bilgisayara takın, youtubede rıdvan beyin anlatımları mevcut, sdkarta 4.1 jelly bean uygulamasını yükleyin,
sdkartı tablete takıp açma tuşuna bastığınızda zaten kendisi otomatik olarak yüklenecektir,
piranha ürün olarak arıza, vs diğer sorunlar hariç muhteşem bir cihaz ama gelin görünki müşteri hizmetleri YETKİSİZLERİ firmayı batırıyor bence.
sd karttan yükleme yapamazsanız pm atın yardımcı olurum, kolay gelsin

kula bela gelmez Hak yazmadıkça, Hak bela yazmaz kul azmadıkça ...

3 Mesaj
25 Şubat 2013; 23:25:52 

forumda bazı arkadaşlar 4.1 jelly bean sürümüne tabletinizi güncellemeyin diyorlar ben business tab 10.1 kullanıyorum.. Güncellemeyle sorun yaşarım diye güncelleme yapmadım.. güncelleyen arkadaşların fikirlerinden sonra karar vericem.. tşk..

964 Mesaj
25 Şubat 2013; 23:48:02 

quote:

Orijinalden alıntı: findikoglu34

merhaba,
en güzeli işinize yaramayan bir sdcardı alın, ve sdkarttan yükleme yapın,
yok ses tuşuydu menü tuşuydu, ne zaman basılıp ne zaman bırakılacağıydı falan hikaye,
sd kartı bilgisayara takın, youtubede rıdvan beyin anlatımları mevcut, sdkarta 4.1 jelly bean uygulamasını yükleyin,
sdkartı tablete takıp açma tuşuna bastığınızda zaten kendisi otomatik olarak yüklenecektir,
piranha ürün olarak arıza, vs diğer sorunlar hariç muhteşem bir cihaz ama gelin görünki müşteri hizmetleri YETKİSİZLERİ firmayı batırıyor bence.
sd karttan yükleme yapamazsanız pm atın yardımcı olurum, kolay gelsin

4.1 i yükledim. Root nasıl?

228 Mesaj
1 Mart 2013; 10:14:37 

Merhaba,

Elimde 12 ayda satın almış olduğum Business Tab 7 var. hangi yazlımı yüklemem gerekiyor,
Bunu nasıl anlayacağım ?

Business Tab 7 P423,426,433 ?

Business Tab 7 P440, P447 ?

Teşekkürler

2 Mesaj
1 Mart 2013; 14:24:00 

Merhaba arkadaşlar, benim tabletim android logosunda kaldı, 2 gündür ne yaptıysam açamadım. Saatlerce şarjda bıraktım hala şarj ışığı yanıyor, karttan yazılım yükleme yaptım yeniden başladığında aynı logoda takılıyor. Oyun oynarken gitmişti. En son live suit deneyeyim dedim, o da bilgisayar tableti görmüyor. home tuşuna basıp usb kablosunu takıyorum ama algılamıyor. Ne yapmam lazım bir yardım edin.
Tabletim piranha business II tab 10.1

296 Mesaj
1 Mart 2013; 16:51:09 

quote:

Orijinalden alıntı: alpaya

Merhaba,

Elimde 12 ayda satın almış olduğum Business Tab 7 var. hangi yazlımı yüklemem gerekiyor,
Bunu nasıl anlayacağım ?

Business Tab 7 P423,426,433 ?

Business Tab 7 P440, P447 ?

Teşekkürler

cihazın arkasındaki etikette seri numarasını kontrol et , hangi rakamlarla başlıyorsa ona göre yüklersin (P440,P447,P423,....VS. gibi)

7 Mesaj
2 Mart 2013; 14:58:37 

Arkadaslar yukarida da yazmistim piranha business iii tab 9 kullanicisiyim guncelleme business ii tab 9 u yukleyince acilista business ii yaziyor ve google playden bircok uygulamayi yukleyemoyorum bunun bi cozumu var mi?

609 Mesaj
9 Mart 2013; 10:52:53 

business tab 7 tabletim var yeni aldım fakat ekranın bir köşesinde devamlı ekrana dokunma olayı oluyor format attım fakat düzelmedi ekran kalibrasyonu için hangi program kullanılacak

3 Mesaj
28 Mart 2013; 8:36:00 

business tab II 7.0 tabletimi dün 4.1'e yükselttim kesinlikle tavsiye ederim. Daha hızlı, wifi kopma yaşanmıyor

5823 Mesaj
28 Mart 2013; 10:46:59 

Sırf piranha`nın servis desteği yetersizliği ve ilgisizliği yüzünden ultra 10.1 modelini çok beğenmeme rağmen, satın almaktan vaz geçtim

3 Mesaj
30 Mart 2013; 15:37:20 

[font="Arial"]diğer tabletlerede olur mu bu dosyalar benim tablet inca cassa 10.1 ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habbuj -- 30 Mart 2013; 15:37:34 >

1 Mesaj
14 Nisan 2013; 12:44:07 

Wi-Fi Sorunu ve Çözümü:

Piranha Business II Tab 10.1 kullanıyorum. Modeme sorunsuz bağlanıyor fakat internete giremiyordum. Cihaza ağ ayarlarını (IP,Subnet Mask, Gateway) el ile girince sorun çözüldü arkadaşlar. Bir deneyin isterseniz...

12 Mesaj
14 Nisan 2013; 15:54:53 

Selamlar.

Piranha ultra 2 tab cihazım standby moda geçti. Rom atmam lazım fakat kullanım talimatnamesinde ses (+) tuşuna basarak program üzerinde yeşil ışığın görünmesi gerektiği belirtiliyor. İşin garip yanı bu model marka cihazda ses (+) veya ses (-) gibi tuşların bulunmaması. Acil yardıma ihtiyacım var. Teşekkürler.

3 Mesaj
16 Nisan 2013; 19:04:48 

Tabletinizin arkasinda p ile baslayan numarali bi etiket var ona gore romunu yukluyosunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

43 Mesaj
20 Nisan 2013; 7:56:56 

PİRANHA PRO II TAB 7.0 P449 İLE BAŞLAYAN TABLETİN ANDROİD 4.1 JELLY BEAN GÜNCELLEMESİ YOKMU BULAMADIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ.

Z77A-G43 Intel Z77 Soket 1155 DDR3 2667MHz(O.C.) *QuadCore Intel Core i5-2500K, 4500 MHz * Sapphire 5850 Toxic * 8GB(2x4GB) Ares Blue Low Profile DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram * SANDİSK 120GB Extreme SATA 3.0 SSD * TAGAN 2 Force ıı 800 * Western Digital Caviar Black 1TB SATA2 * 2 * SAMSUNG P2350 LCD * ASUS DVDRW * CM Storm Enforcer *

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Nisan 2013; 19:43:35 

quote:

Orijinalden alıntı: jandarma

PİRANHA PRO II TAB 7.0 P449 İLE BAŞLAYAN TABLETİN ANDROİD 4.1 JELLY BEAN GÜNCELLEMESİ YOKMU BULAMADIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ.

piranha.com.tr/product.php?product_id=351
once destek sonra surucu ve yazilimlara tikla ama once sistemini yedekle belki memnun kalmassin geri donemessin sonra baksana millet uygulamalarin kaybolmasindan yakiniyor pro 2 de de aynisi gecerlidir buyuk ihtimal.

43 Mesaj
22 Nisan 2013; 7:32:03 

ordan baktım Android 4.1 (Jelly Bean) Pro II Tab 7 P445.rar diye bir dosya var bendeki cihaz P449 ile başlıyor seri numarası uyarmı bu ne fark vardır.

Z77A-G43 Intel Z77 Soket 1155 DDR3 2667MHz(O.C.) *QuadCore Intel Core i5-2500K, 4500 MHz * Sapphire 5850 Toxic * 8GB(2x4GB) Ares Blue Low Profile DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram * SANDİSK 120GB Extreme SATA 3.0 SSD * TAGAN 2 Force ıı 800 * Western Digital Caviar Black 1TB SATA2 * 2 * SAMSUNG P2350 LCD * ASUS DVDRW * CM Storm Enforcer *

49 Mesaj
22 Nisan 2013; 15:28:25 

arkadaşlar bende aristo 7" modelini aldım gps anteni var sim kart girişi var internet ve gps için aldım arabada kullanacağım, android 4.2 jelly güncellemesini buna yükleyebilir miyiz, kendi sitesinde hala hazırda 4.0.4 var... bildiğiniz bir site var mıdır android sürümlerini barındıran ?..

Uzaklaştırılmış
22 Nisan 2013; 20:49:17 

quote:

Orijinalden alıntı: jandarma

ordan baktım Android 4.1 (Jelly Bean) Pro II Tab 7 P445.rar diye bir dosya var bendeki cihaz P449 ile başlıyor seri numarası uyarmı bu ne fark vardır.

uyar büyük ihtimalle ama uymazsa facia olur eski romu bulamazsın elinde patlar internetten 500 tane rom indirirsin bir tane uyan bulamazsın o yüzden sormayı dene belki piranha dan cevap alan o milyonda bir insan sen olursun yoksa o riske girmeye değmez

Uzaklaştırılmış
22 Nisan 2013; 20:57:26 

quote:

Orijinalden alıntı: OSMANCANERim

arkadaşlar bende aristo 7" modelini aldım gps anteni var sim kart girişi var internet ve gps için aldım arabada kullanacağım, android 4.2 jelly güncellemesini buna yükleyebilir miyiz, kendi sitesinde hala hazırda 4.0.4 var... bildiğiniz bir site var mıdır android sürümlerini barındıran ?..

o işler öyle kolay olmuyor uygun romu ya piranha yapar ya da bazı bu işlerden analayanlar uğraşıp yapar ancak o uğraşıp rom yapılan cihazlar belirli bir ülkenin ürünü değildir tüm heryerde kullanılanlar olur çünkü biri bir kısmını diğeri bir kısmını uğraşırlar ancak piranha sadece türkiye de satılıyor türklerde zaten o konularda geri olduğundan tek ihtimal piranha o da destek konusunda geri olduğundan .

377 Mesaj
25 Nisan 2013; 19:34:14 

peki Pro II Tab 7.0 yokmu acaba jealy bean güncellenmesi ?