Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.122
Cevap
249
Favori
944.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piranha Cougar cihazımın hız kamera ikazını Ankara'da hala kullanamamaktayım.. Kasım ayından beri bekliyorum.. En geç 15 aralık tarihine kadar çözüme kavuşturacağız demiştiniz. Ancak Ocak ayı da geçiyor... Sorun tam olarak nedir? buradan bizimle paylaşırsanız, en azından neyi ? ne kadar daha bekleyeceğimizi bizde anlamış oluruz..Yazılımsal değişiklikler yapılacak demiştiniz.15 Aralığa 'da miad vermiştiniz. 1 ay'da üstüne geçince, sorunun yazılımsal da olmadığını düşünmeye başladım...:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

PİRANHA ANDROİD TABLET BİLGİSAYAR YAZILIM (ROM) DOSYALARI (4.0.3, 4.0.4 ve 4.1.1)

Değerli kullanıcılarımız Android sürüm güncellemelerinde GooglePlay üzerinden yayınlanan uygulama geliştiricilerinin uygulamaları güncel sürüme güncellemeleri gerekemektedir. Bu nedenle Android güncelleme sonrası GooglePlay üzerinden bazı uygulamaları kullanamayabilirsiniz, bilgisayarınızdan GooglePlay hesabınızı açıp hesabınızı kullandığınız cihazı seçin, bilgisayar üzerinden uyumsuz görünen uygulamaları bulup yükleyebilirsiniz.

ALLWİNNER A10 1.4 GHz CORTEX A8

Yazılım yükleme aracı Livesuit ve driver

http://yadi.sk/d/8LJNjdoW1gb7M

Business Tab 7 P412

Android 4.0.3http://yadi.sk/d/UPmgT_TB29DGa

Business Tab 7 P423 P426 P433

Android 4.0.3http://yadi.sk/d/T0HSylBJ29De6
    Android 4.1.1http://yadi.sk/d/P7WRVWOv1gbBs

Business Tab 7 P440 P447

Android 4.0.4http://yadi.sk/d/Nmsr_gJp20kVe
    Android 4.1.1http://yadi.sk/d/jZoovgj81gbMM

Business Tab II 7 P433

Android 4.0.3http://yadi.sk/d/4-H7mfN-29DFO

Business Tab 9

Android 4.0.3http://yadi.sk/d/qsL8qf6S29ENQ

Business II Tab 9 P422 P423 P426 P440

Android 4.0.3http://yadi.sk/d/Nj27_llh1n-nc
    Android 4.1.1http://yadi.sk/d/mU2UcZ-11lGeJ

Business Tab 9.7

Android 4.0.3http://yadi.sk/d/s3pQnsg629FLy

Business II Tab 9.7

Android 4.0.3http://yadi.sk/d/iSIEtsmL29FW4

Business Tab 10.1 P424 P426 P433 P440 (ZEUS)

Android 4.0.3http://yadi.sk/d/poXayU8429Er6
    Android 4.1.1http://yadi.sk/d/E4nnvx2y1qkf1

Gps Business Tab 7

Android 4.0.3http://yadi.sk/d/m7JEjjL61gjJY
    Android 4.0.4http://yadi.sk/d/N8KNzI881xD4b

Pro Tab 7

Android 4.0.3http://yadi.sk/d/njp-5Uhz29FGO

RK3066 1.6 GHZ DUAL CORE CORTEX A9

Ultra Tab 7

Android 4.1.1http://yadi.sk/d/WfsRFWCY29N0u

Rıdvan bey iyi guzel yazmışsınızda .

bana lazım olan 4.0.4 ROM dosyası.

sitenizde zaten 4.0.3 rom dosyası var ve bozuk .

4.0.3 yukledıgımde alttakı menu barını komple gormuyor ve tıklamak ıstedıgım bırseyın mecburen altına tıklayarak ıslem yapıyordum

ayrıca gecıcı olarak 4.1.1 kurdum ve APK dosyalarını web sitelerınden cekıp kurdum genelde.

ve hala cogu uygulama UYUMLU olmadıgı ıcın kullanamıyorum(buna ınternetten ındırıp kurdugum ve update edılmesı gereken programlar dahil.)

sizden ricam tabletı ILK ALDIGIMDAKI ROM DOSYASI

yani 4.0.4......

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar şu özel mesajla gönderilen gps rom larını konuda paylaşsanız da bizde faydalansak? elimde 3,5" pathfinder cihaz var (seri no: GT85304010) genel sorun olarak açılıştaki piranha resminde kalıyor. bi el atın yardım edin bana...saygılar.
  • Rıdvan Bey merhabalar,
    Elimde 6" Piranha Vista var, geçen kurcalarken kalibrasyon ayarlarına girdim ne olduğunu anlayamadım pek, çıkış da yapamayınca cihazı kapatıp açtım.
    O andan itibaren dokunmatiği algılamamaya başladı.
    3 farklı bilgisayara bağlamama rağmen bir türlü usb'den gördüremedim cihazı.
    İlk açıldığında 2-3 saniye dokunmatiği algılıyor bu sayede ayarlar ekranından fabrika ayarlarına kadar gelebiliyorum seri bi şekilde ama fabrika ayarları da kalibrasyon ayarları da tıklamama rağmen cevap vermiyor.
    Bu cihazın kalibrasyonunu başka ne şekilde resetlerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eSage

Rıdvan Bey merhabalar,
    Elimde 6" Piranha Vista var, geçen kurcalarken kalibrasyon ayarlarına girdim ne olduğunu anlayamadım pek, çıkış da yapamayınca cihazı kapatıp açtım.
    İlk açıldığında 2-3 saniye dokunmatiği algılıyor bu sayede ayarlar ekranından fabrika ayarlarına kadar gelebiliyorum seri bi şekilde ama fabrika ayarları da kalibrasyon ayarları da tıklamama rağmen cevap vermiyor.

Kusura bakma ama sen ne arıyordun kalibrasyon ayarlarında :)) illa kurcalıycaksınız ayarları sonrada bozulunca yardım beklemek zorunda kalıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssastim

Piranha noTraffic S Type cihazımı, Usb Ayarları Depolama Aygıtı Ms ikende navigasyon açık oldugunda bilgisayara usb kablosu ile bağladıgımda, "Application Error Application Application.exe encountered a serious error and must shut down. hatasını verıyor." Ama Usb Ayarları Ms Activesync yaptıgımda navigasyon açık oldugunda bilgisayara usb kablosu ile bağladıgımda hata vermıyor veya Usb Ayarları Depolama Aygıtı Ms ikende ana menude olduğundada bilgisayara bağladıgımda yine hata vermıyor. Araba çakmağına bağlayıp navigasyonu acıp, hedef belirtiğimdede sorunsuz olarak beni yönlendirerek hedefime götürüyor. Yaptıgım incelemede sadece Depolama Aygıtı Ms yapılıp, navigasyon acıldıgında Application Error Application Application.exe encountered a serious error and must shut down. hatasını verıyor. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde yedeğiniz varsa tekrar yükleyın hata almazsınız dedı, ama yükleme rağmen devam etti. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşların bilgisi yeterli değil.Beni öğrenmek istediğim bu normal bir durum mu, yoksa cihazın servise gönderilmesimi gerekir.
    Ben Antalya manavgat ilçesinde ikamet ediyorum. Haritanın güncelliği tek kelime ile rezalet. Manavgat Devlet hastanesi 10 yıl önce merkezde idi, 10 yıl önceki adresine götürüyor :))) (10 yıldır güncellememişler). Merkezde; carreour var, cumhuriyet polis merkezi var, ama bulamıyor. Daha buna benzer bir çok olay var. Piranha ile görüştüğümde haritadan biz sorumlu değiliz infotech sorumlu, onlarla görüşmeniz gerekli dedi.( Çok gülünç bir cevap, neticede sen piranha olarak infotech para ödüyorsun ve hizmet alıyorsun, verdiği haritayı kendi ürününde kullanıyorsun, tabiki bunun hesabını sen soracaksın ben değil.) infotech ilede görüştüm, verdiğim örnekleri kendide baktı bulamadı, ecayiroglu@infotech.com.tr adresine söylediklerimi e-mail ile göndermemi istedi, harita bölümündeki arkadaşlara ileteceğim dedi, 2 hafta sonra bir güncelleme varmış, onun içinde bunlar düzeltildimi düzeltilmedimi, bakarız dedi. Bakalım hayırlısı, reklem süper hizmet rezalet...

Sayın Rıdvan bey, benimki soru değilmide cevap vermiyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cyclone1289

quote:

Rıdvan Bey merhabalar,

Kusura bakma ama sen ne arıyordun kalibrasyon ayarlarında :)) illa kurcalıycaksınız ayarları sonrada bozulunca yardım beklemek zorunda kalıyorsunuz.

Sana ne demek biraz kolaycı bi cevap olur o yüzden demiyorum.
    Ama ya yardımcı olun ya yoldan çekilin bilir bilmez konuşmayın.
    Ben cihazı her şekilde sıfırlarım ancak cihaz çalışması gerektiği gibi çalışmadığı için böyle bir mağduriyet oluştu.
    Yani sorun kalibrasyon ayarlarını bozmamla alakalı değil cihazın 3 farklı bilgisayara bağlanamaması ile ilgilidir.

• quote:

quote:

quote:

Rıdvan Bey merhabalar,

Ben cihazı her şekilde sıfırlarım ancak cihaz çalışması gerektiği gibi çalışmadığı için böyle bir mağduriyet oluştu.
    Yani sorun kalibrasyon ayarlarını bozmamla alakalı değil cihazın 3 farklı bilgisayara bağlanamaması ile ilgilidir.

Ben sana kötü anlamda söylemedim yanlış anladın sanırım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Rıdvan Bey merhabalar,

Ben sana kötü anlamda söylemedim yanlış anladın sanırım.

kusura bakmayın kötü niyetli bi mesaj sandım özür dilerim.

• iyi günler. henüz yeni aldığım piranha business III tab 10.1 zeus white tablet bilgisayarın internet sitenizdeki açıklamalarda android 4.1 görünmesine rağmen 4.0 yüklü olarak elime geldi. internet sitenizde piranha business II tab 10.1 için güncelleme programı ve android 4.1 rom dosyası bulunurken piranha business III tab 10.1 zeus white için herhangi bir güncelleme ve yazılım programı bulunmamaktadır. 2 tabletinde hemen hemen aynı özelliklere sahip olduğu ve piranha business III tab 10.1 zeus white tabletin internet sitenizdeki açıklamalarında android 4.1 yüklü olduğunu iddia etmeniz göz önüne alınırsa ben sitenizdeki piranha business II tab 10.1 sayfasında bulunan kurulum ve yazılım dosyalarını piranha business III tab 10.1 zeus white için kullanabilir miyim? yoksa piranha business III tab 10.1 zeus white için kendi sayfasında ayrıca bir güncelleme mi beklemeliyim? cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: gulerender

iyi günler. henüz yeni aldığım piranha business III tab 10.1 zeus white tablet bilgisayarın internet sitenizdeki açıklamalarda android 4.1 görünmesine rağmen 4.0 yüklü olarak elime geldi. internet sitenizde piranha business II tab 10.1 için güncelleme programı ve android 4.1 rom dosyası bulunurken piranha business III tab 10.1 zeus white için herhangi bir güncelleme ve yazılım programı bulunmamaktadır. 2 tabletinde hemen hemen aynı özelliklere sahip olduğu ve piranha business III tab 10.1 zeus white tabletin internet sitenizdeki açıklamalarında android 4.1 yüklü olduğunu iddia etmeniz göz önüne alınırsa ben sitenizdeki piranha business II tab 10.1 sayfasında bulunan kurulum ve yazılım dosyalarını piranha business III tab 10.1 zeus white için kullanabilir miyim? yoksa piranha business III tab 10.1 zeus white için kendi sayfasında ayrıca bir güncelleme mi beklemeliyim? cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

Öncelikle merhaba.

Yukarki mesajlarda zeus white için 4.1 jelly bean rom var. ordan indirebilirsiniz. Bendede zeus white var bende öyle rom kurdum 4.1.

• quote:

quote:

iyi günler. henüz yeni aldığım piranha business III tab 10.1 zeus white tablet bilgisayarın internet sitenizdeki açıklamalarda android 4.1 görünmesine rağmen 4.0 yüklü olarak elime geldi. internet sitenizde piranha business II tab 10.1 için güncelleme programı ve android 4.1 rom dosyası bulunurken piranha business III tab 10.1 zeus white için herhangi bir güncelleme ve yazılım programı bulunmamaktadır. 2 tabletinde hemen hemen aynı özelliklere sahip olduğu ve piranha business III tab 10.1 zeus white tabletin internet sitenizdeki açıklamalarında android 4.1 yüklü olduğunu iddia etmeniz göz önüne alınırsa ben sitenizdeki piranha business II tab 10.1 sayfasında bulunan kurulum ve yazılım dosyalarını piranha business III tab 10.1 zeus white için kullanabilir miyim? yoksa piranha business III tab 10.1 zeus white için kendi sayfasında ayrıca bir güncelleme mi beklemeliyim? cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

Öncelikle merhaba.

Yukarki mesajlarda zeus white için 4.1 jelly bean rom var. ordan indirebilirsiniz. Bendede zeus white var bende öyle rom kurdum 4.1.

cok tesekkür ederim. size de sormuş olayım güncellemeden memnun musunuz? forumubiraz araştırınca fark ettim bazı arkadaslar güncellemeyi keşke yapmasaydık demiş arada çok bir fark yok ise boşuna riske girmeyeyim:)) sizinde fikrinizi almak istedim. tekrar teşekkürler

• Merhaba.

Geçen hafta içinde webdenal sitesinden Piranha Ultra Tab 7 tablet satın aldım. Niyeyse tabletin açılış ekranında piranha pro tab 7 ibaresi çıkıyor. Ayrıca ekran çözünürlüğü de normalde 1024x600 olması gerekirken sistem info araçları ile bakıldığında 976x600 olarak algılanıyor. Benzer şekilde RAM i de 1 GB olması gerekirken 889 MB görünüyor.

Bunların sebebi nedir? Cihazın üzerindeki ROM un başka bir tablete uygun olmasından kaynaklanıyor olabilir mi? BU cihaza özel ROM u nereden edinebilirim?

Teşekkürler.
  • MERHABALAR RIDVAN BEY;

İYİ Kİ BİLGİLENDİRME MESAJINI ATTINIZ. SABAHTAN BERİ ARIYORUM TELEFONU AÇAN YOK MERKEZİNİZDE. İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA SORUN ÇÖZÜLÜR.
    BENİM SORUNUM : BUSINNESS TAB 7 MODEL Bİ TABLET ALDIM. EKRANA DESEN EKRAN KORUYUCU KOYDUM. BİZİM UFAKLIK AÇMAYA ÇALIŞIRKEN YANIŞ GİRİŞLER YAPARAK TABLETI KILITLI KONUMA GETİRDİ. "ÇOK FAZLA SAYIDA GEÇERSİZ DESEN DENEMESİ YAPILDI" HATASI VERİYOR ŞİMDİ. GMAIL İLE EŞLEME YAPMAMIŞTIM,ZATEN WIFI DE KAPALI DURUMDA. TABLETI AÇAMIYORUM NE YAPMAM GEREKIYOR.
    İLGİNİZ VE SABRINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
  • quote:

quote:

quote:

Öncelikle merhaba.

cok tesekkür ederim. size de sormuş olayım güncellemeden memnun musunuz? forumubiraz araştırınca fark ettim bazı arkadaslar güncellemeyi keşke yapmasaydık demiş arada çok bir fark yok ise boşuna riske girmeyeyim:)) sizinde fikrinizi almak istedim. tekrar teşekkürler

Jelly bean güncellerseniz marketteki uygulamaların çoğu uyumsuz oldugu için kullanılmaz hale geliyor.Ama internetten apk dosyası olarak yükleyebilirsiniz markette olmayanları.Güncellemek size kalmış

• quote:

Orijinalden alıntı: existenz34

Merhaba.

Geçen hafta içinde webdenal sitesinden Piranha Ultra Tab 7 tablet satın aldım. Niyeyse tabletin açılış ekranında piranha pro tab 7 ibaresi çıkıyor. Ayrıca ekran çözünürlüğü de normalde 1024x600 olması gerekirken sistem info araçları ile bakıldığında 976x600 olarak algılanıyor. Benzer şekilde RAM i de 1 GB olması gerekirken 889 MB görünüyor.

Bunların sebebi nedir? Cihazın üzerindeki ROM un başka bir tablete uygun olmasından kaynaklanıyor olabilir mi? BU cihaza özel ROM u nereden edinebilirim?

Teşekkürler.

Tabletinize herhangi bir rom yükledinizmi ?
  • quote:

quote:

Merhaba.

Teşekkürler.

Hayır. Cihazla birliktr gelen ROM. Ancak sanki farklı bir cihaz için olan ROM gibi. Sürekli donuyor.
    Sistem bilgilerinde derleme no. olarak RK30_ANDROID4.1.1-SDK-v1.00.00 Piranha Ultra Tab 7.0 4.1.1 20121206 release-keys görünüyor.

• quote:

quote:

quote:

Merhaba.

Teşekkürler.

Hayır. Cihazla birliktr gelen ROM. Ancak sanki farklı bir cihaz için olan ROM gibi. Sürekli donuyor.
    Sistem bilgilerinde derleme no. olarak RK30_ANDROID4.1.1-SDK-v1.00.00 Piranha Ultra Tab 7.0 4.1.1 20121206 release-keys görünüyor.

Ozaman yukardaki mesajlara bakın orda rom var cihazınıza ait.Tekrar rom atarak emin olabilirsiniz ama bu size kalmış.

• İyi akşamlar arkadaşlar, piranha business 2 Tab 9" tablet aldım tablet bu gün elime geçti fakat bir türlü açamadım şarjı yoktur diye düşündüm şarja taktım ışık sönünce aldım fakat açamadım müşteri hizmetleri tekrar yazılım yüklememi önerdi fakat bir türlü recovery moda alamadım yapabileceğim birşeyler varsa yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekürler...
  • merhaba arkadaslar
    business tab 7" olan tabletten var bende de. önceleri cok takılma yapıyordu guncellemsini yaptım su anda o konuda sıkıntı yok yalnız sarj olayına çözum bulamadım. gece sarja takıyorum sabaha kadar sarj oluyor sabah esim sarjdan cıkarıyor ve aksam geldigimde tabletin yine sarjının bitmiş oldugunu goruyorum. yahu biz bu tableti kapattık da sarj ettik kapalı iken nasıl şarjı bitebilir?
    ozellikle kapatma tusuna uzunca basıp kapanmasınmı saglıyorum ama yasadıgım durum hep aynı. benzer bir sorunla karsılasan var mı varsa çözüm hjakkında fikri olan var mıdır acaba?
  • 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.