Şimdi Ara

HD7950 sistem tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Henüz GTA V'in sistem özellikleri ortaya çıkmadığı için bir şey söyleyemem ancak yukarıdaki 3 karttan, 7950 DirectCU II veya bu modelin TOP versiyonunu almanızı tavsiye edebilirim. Gerek soğutması, gerekse tatminkar soğutması ile sizi epey memnun eder.
  • HD7950 ile full detay 1080p oynayamayacağınız oyun yok. Ben 660ti kullanıyorum. Performans testlerinde HD7950 den biraz geride yinede tüm oyunları 1080p, ultra detay, hiç fps sorunum olmadan rahatça oynayabiliyorum. HD7950 daha iyi bir kart ama işlemcinizinde performansının iyi olması lazım.

Verdiğiniz HD7950 linkleri arasında ben Powercolor PCS olanı alırdım. Çekirdek hızı 880Mhz olarak geliyor. Asus 800Mhz, Sapphire 850Mhz. Fiyatlarına bakarsanız Sapphire 896TL, Powercolor 906TL, Asus 959TL. Asus'un marka ve garanti konusunda pahalı olduğunu düşünüyorum. Sapphire ile Power color arasındaki 30mhz fark için 10TL fark verilir Zaten manuel olarak overclock yapabiliyorsunuz.
  • Hocam ben olsam kesinlikle asus alırdım .Adamların ürününü pahalıya satmalarının bir sebebi var heriflerin malından kalite fışkırıyor . Bende asus kullanıyorum

http://www.vatanbilgisayar.com/ekran-karti/asus-matrix-hd7970-p-3gd5-hd7970-matrix-platinium-directcu-ii-gddr5-3gb-384bit-amd-radeon-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=63260

Ben bu modelini kullanıyorum bana fransadan hediye geldi Bu kart özel üretim olduğu için değil bu kalitesi bu kalite asusun standardı Senin almayı planladığın hd 7950 tam bir uçak Özelliklede asusun soğutması mükemmel o kartı aldıktan sonra saat hızlarını 1100 mhz e çeksen bile sorun çıkarmaz hatta belki daha fazla çıkabilirsin Kesinlikle asus çünkü aradaki fiyat farkını vermeye değer

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.