Şimdi Ara

Don't Starve (2013) / Together (2015) [ANA KONU] (109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.942
Cevap
52
Favori
204.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana 33 günde deerclops geldi ama saldırmıyor ortalıkta dolanıp duruyor ağaçları filan deviriyor diğer yaratıkları öldürüyor.
  • Geçen gün deerclops geldi arı kovanlarımı, bahçeleri, evin her yerini yıktı kışın ortasında mal gibi kaldım sinir olup çıktım, şimdi de webber ile tekrar başladım ama 9. günde 10-15 kurt ve warg geldi. İyice uyuz oldum oyuna, erkenden bu kadar çok kurt gelmesi normal mi?

• oyunda yaşamakda zorlanıyosanız ilkbahar olarak başlayın oyuna.Kış gelene kadar gö** başı iyice toplarsınız tehlikelere karşı korunucak bir alan yaparsınız.Benim en büyük sorunum akıl sağlığı oluyo onunda çözümünü madene inip mantaları toplayıp geri çıkmada buldum baya etkili oluyo.et içinde süreki 3-4 tavşan yuvasına tuzak koyup hergün kontrol edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BabyYourLost

bence yapmayın bir anlamı kalmıyo oyunun.O şekilde oyundan soğursunuz bir süre sonra sıkar.

kesinlikle katılıyorum. oyunun olayı bu zaten. ben en iyisi yeni bir karakter açayım. zaten hileye her zaman karşı çıkmışımdır. burda teknik olarak hile yapmıyor olsamda sonuç olarak hile yapmış oluyorum. offf niye yaptım böyle bişey çok pişmanım.
  • Çıkmadı sadece kapalı betada oynayanlara patch geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feather

Çıkmaz ayın sonu. Yine mi sen?

• Beyler sizce steamden çekeyim mi yoksa Together'ı mı bekleyeyim? Ve Together'ın cıkıs tarihi belli mi?
  • 1 ay önce 90.günde bıraktım,dahada başlayamadım.Eski düzenim nasıldı şimdi girip oyunu berbat etmeyeyim diye başlayamıyorum ölürüm falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeTissier

Beyler sizce steamden çekeyim mi yoksa Together'ı mı bekleyeyim? Ve Together'ın cıkıs tarihi belli mi?

g2a ucuza satılıyor ordan al yada indirim bekle ama al mutlaka
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Winter Sale i bekleyeceğim bakalım. O zamana kadar g2a da falan bulursam cekerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • plati.ru sitesinde steam gift olarak var, 16 liraya denk geliyor.
  • Bu forumun moderatörü yok mu? site aptal dolunca onlar bile takmamaya başladı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canerxy06 C kullanıcısına yanıt
    teşhis kondu mu bari ?
  • en son yine vahim şekilde ölünce günlerdir oyuna elimi sürmedim bi ara cesaretlenip yeni maceralara yelken açmayı düşünüyorum.

bu oyuna öncelerde çok ön yargılıydım. bu ne ya çizgi film gibi çocuk oyunu yeaaa tarzında bir düşüncem vardı.

bir kaç yorum ve öneri ile oyunu aldım ve oynadım. kesinlikle piyasadaki fps survival oyunları dahil en kral hayatta kalma ve gerilim içerikli oyun diyebilirim.

warz marz day meyzi traş yani. bunun multisi çıkınca patlar gider bu oyun. önyargı iyi birşey değil. indirimlerde alın aldırın.
  • Oyun baba gibi oyun. Laf eden varsa kesin denemediğinden öyledir. Saatlerimi verdim bu oyuna. O kadar oynattı yani.
  • bu yazları sıcakdan nasıl korunuyosunuz ya sıcakdan öldüm :S yemişleri toplamışdım tarla yapmışdım 15 e yakın yemiş yerimde yandı :D iyice birisi anlatırsa sıcaklık olayını iyi olur
  • Beta key isteyen var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mp içinse ben alabilirim public betaya geçmiyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala varsa alabilir miyim baya merak ediyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir tane vardı beyler, mailimde biyerlerdeydi bulunca atayım sana white devil
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.