Şimdi Ara

Don't Starve (2013) / Together (2015) [ANA KONU] (108. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.942
Cevap
52
Favori
204.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gilthaniel

Beta key gelmiş bana arkadaşlar 2 adet gelmiş arkadaşımla indirdik deneyimleyeceğiz bakalım.akşam yorumlarım.

Yorumlarını bekliyoruz hocam merakla
  • ownerplus kullanıcısına yanıt
    Evet arkadaşlar yaklaşık 1 buçuk saat deneyimledik arkadaşımla ve gayet keyif aldık oyunun mekaniklerinde hiç değişiklik yok diyebilirim bir eşyayı verirken eşyaya tıklayıp arkadaşına tıklarsan direk verebilirsin onun dışında arkadaşın uzaklaştığında direk küçük bir kafa ile arkadaşının gittiği yönü gösteriyor.bazen haritada da nerede olduğu gözüküyor bazen gözükmüyor onu anlayamadık 2 kişi olunca cengaverlik yapmaktan 2 kere ölmeyi başardık 3. günde :) reing of giants dlc si beta da sanırım aktif değil bunun dışında mod bölümü de yok tam sürümde online için mod desteği olacak mı bilmiyorum ama olmazsa baya eşyaları bölüşe bölüşe ilerleyeceğiz gibi gözüküyor bildiğiniz gibi sakin bir survive oyun olduğundan arkadaşınızla tatlı tatlı sohbet ederek oynayabiliyorsunuz.bence şuan tam kız arkadaşınızla,eşinizle oynanabilecek kıvama gelmiş local co-op desteği de var yanlış görmediysem.+150,200 saat rahat rahat oynattırır bu haliyle :)

• beyler bu oyunda durduk yere peşimize takılan köpeklerden nasıl kurtuluyoruz yarım saat koştum kaçamadım en sonda öldürmesine müsade ettim.

çok zor oyun ya beceremiyorum yaşamayı.
  • Oyunu tavsiye eder gün 200e kadar gelmiştim ama sonra öldüm.Ölünce birkaç gün oynayasınız gelmiyor ama yine de iyi
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    O köpekler ortalama her 10 günde bir sayılRı her defasında artarak peşinize düşecek. Onlar sizi öldürmeden siz onları öldürmelisiniz yani :D

Tavsiyem oyunda domuzları bulup köylerine yakın bir yere yerleşmen. Köpekler peşine düşünce köylerine gittiğin vakit senin için öldürürler :)
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    Evini bufalolara veya domuzlara yakın yap, köpekler saldırdığında onların üstüne çekersen senin için hallederler Onun dışında köpeklerden düşen dişlerle trap yapmaya çalış , benim en son 40 tane falan trap olmuştu, 10 tane de köpek gelse bişey yapamıyolar o zaman.
  • dolaşırken bir delik buldum atladım cennet gibi bir yere düştüm, düzenimi kurdum gezerken kapı buldum 1. günden kış olarak başladım ölünce eski yere döndürdü, sonra gezerken köpekler saldırdı öldüm insan hep keşif yapmak istiyor sonucu ölüm oluyor, ayrıca youtube'da gördüm adam 1000 küsür günde ölünce kendini öldürür artık

bu arada multiplayer key gelmedi, public beta olmadı mı?
  • Basteryus kullanıcısına yanıt
    370 kusur gun dayanmistim taslarla cevrili bir kalem o taslarin etrafi agaclarla cevriliydi agaclarin etrafida 120 tane tuzakla cevriliydi deniz kenarinda yapmistim birde yakinimda bizonlar vardi birde .d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

dolaşırken bir delik buldum atladım cennet gibi bir yere düştüm, düzenimi kurdum gezerken kapı buldum 1. günden kış olarak başladım ölünce eski yere döndürdü, sonra gezerken köpekler saldırdı öldüm insan hep keşif yapmak istiyor sonucu ölüm oluyor, ayrıca youtube'da gördüm adam 1000 küsür günde ölünce kendini öldürür artık

bu arada multiplayer key gelmedi, public beta olmadı mı?

Ortalama 200-300 gün arasından sonra 1000'e kadar falan zorlamak sadece fantezi oluyor. Çünkü yapılabilecek her ne varsa en üst noktaya ulaşmış oluyorsun. Dediğim gibi 200-300 günden sonra olan, sadece bir önceki günün kopyası oluyor. Başka da bir şey olmaz.

• Bugun multinin baslamasi gerekmiyormuydu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

370 kusur gun dayanmistim taslarla cevrili bir kalem o taslarin etrafi agaclarla cevriliydi agaclarin etrafida 120 tane tuzakla cevriliydi deniz kenarinda yapmistim birde yakinimda bizonlar vardi birde .d

quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle_3
    Ortalama 200-300 gün arasından sonra 1000'e kadar falan zorlamak sadece fantezi oluyor. Çünkü yapılabilecek her ne varsa en üst noktaya ulaşmış oluyorsun. Dediğim gibi 200-300 günden sonra olan, sadece bir önceki günün kopyası oluyor. Başka da bir şey olmaz.

Sen nasıl ölmeyi becerdin Ayrıca bu tür oyunlar beni çıldırtan türden.Başlayıp baya bi uğraşıp 200. günde falan ölürsem silerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 5 Kasım 2014; 18:11:58 >

• Jim Carrey kullanıcısına yanıt
    zaten olmedim sadece oyunu biraktum .d madene inemeye cesaret edememistim ama .d

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

zaten olmedim sadece oyunu biraktum .d madene inemeye cesaret edememistim ama .d

Bi nevi oyunu bitirdin sayıp emekli ettin yani kendini Bana genelde Facebook oyunlarında oluyordu.Dragon City, Marvel Avengers Alliance falan
  • görende ABD başkanını falan koruyo sanır

Valla bende bu oyunda ölmeyi beceremiyorum, 250 gün falan oldu mu bırakıyorum oyunu. Şimdi bi de ROG'la deniycem nasıl olucak bakalım gerçi daha ana oyunda yapılması gerekenlerin hepsini yapmadım ya çaktırma. Daha önce de demiştim, bi süre sonra kendimi emekli gibi hissediyorum, dışarı çıkıp bişeylerle uğraşasım gelmiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 5 Kasım 2014; 18:44:01 >

• beyler:((( ben ölünce alt+f4 çekip tekrar giriyorum oyuna :(( en son saveden devam ediyor. o da 1 gün öncesi falan oluyor oyunda. ama kendimi hile yapıyormuş gibi hissediyorum :(((((
  • Güncelleme gelmiş arkadaşlar
  • bugün gelen güncelleme nedir arkadaşlar türkçe olarak açıklıcak varmı ? multi gelcek diyolardı nolmuş son durum nedir net bir açıklama yapabilecek ?
  • Banzai! kullanıcısına yanıt
    Hocam hile zaten bu :) garantici oynayacaksiniz ölmeyi göze alamiyorsaniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Gilthaniel

Hocam hile zaten bu :) garantici oynayacaksiniz ölmeyi göze alamiyorsaniz

son karakterimde yapıyorum bunu. öncekilerde hiç yapmamıştım.
  • Banzai! kullanıcısına yanıt
    bence yapmayın bir anlamı kalmıyo oyunun.O şekilde oyundan soğursunuz bir süre sonra sıkar.
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.