Şimdi Ara

Samsung (Google) Nexus 10 Kullananlar Kulübü ve Yardım Konusu (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.695
Cevap
29
Favori
111.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bende kullanıyorum. Şu arka kapakta ne var? Zorlayıp açmak istemedim.
  • Merhaba,

CM11 için daha erken diye düşünüyorum tam kararlı sürümü daha çıkmadı. Ama sana kullandığım custom romlardan tavsiye edebileceğim purity rom var. Ben memnunum, bir çok özelleştirilebilir ayar mevcut, fakat rom da cyanogenmod a ait tema uygulaması mevcut değil.

İncelemek istersen;http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2336101

tavsiye ederim, Purity romlar stabil, performans ve pil kullanımında başarılıdır
  • sıfır yeni kurulum'la kullanılan uygulama yüklenmiş tablet arasında performans da baya bir fark olur. bence o farkı 4.4.3'e yorma. Tabi bir performans farkı getiriyordur ama okadar değil.

senin verdiğin haberin yanında bende
    http://www.akillirobot.com/2014/06/02/google-android-4-4-3-kitkat-ktu84m-guncellemesini-dagitmaya-hazirlaniyor/
    adresinden vereyim bari. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KontDRACULA_Wind -- 3 Haziran 2014; 9:57:19 >
  • arkadaşlar bu cihazda dlna özelliği varmı mesela ben nexus10 da film açıp dlna özelliği olan televizyonuma görüntüyü aktarabilirmiyim varsa nasıl yapılıyor, yoksa önerebileceğiniz bu işe yarayan bir program varmı. birde dosya yöneticisi önerisi bekliyorum sizden.
  • Nexus 10 32gb satılıktır. Ilgilenenler pm atabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.4.3 güncellendi ;

72.6 MB
    53 Güncelleme
    KTU84L

'' ****Bağlantının sıkça kopması sorunu giderildi.
    ****mm-gcamera-daemon‘un kilitlenmesi ve optimizasyon iyileştirmesi.
    ****Power Manager ekranı wakelock sorunu giderildi.
    ****Bluetooth’a yönelik birkaç sorun giderildi.
    ****Rastgele baştan başlamayla ilgili sorun giderildi.
    ****Güncellemelerden sonra uygulama simgelerinin bazen silinmesi sorunuyla ilgili düzeltme.
    ****USB hata ayıklama güvenlik sorunu giderildi.
    ****Wi-Fi otomatik bağlanma sorunu giderildi.
    ****Diğer kamera sorunları giderildi.
    ****MMS, Eposta/Exchange, Takvim, Kişiler/Çevirici/Kişiler, DSP, IPv6 ve VPN sorunları giderildi.
    ****Aktivasyon ekranında sıkışma sorunu çözüldü.
    ****Alt yazı düzeltmeleri.
    ****Cevapsız çağrı LED sorunu giderildi.
    ****Veri kullanımı grafiği sorunu giderildi.
    ****İnternet telefonu sorunu giderildi.
    ****FCC uyum sorunu giderildi.
    ****Diğer çeşitli sorunlar giderildi. ''

olarak bildirilmiş

saygılar

• Tablette oyun oynandığında çok ısınıyor. Oyunlarda ısınmalar normal fakat internette yarım saat takıldığımda da ısınmalar oluyor.
    Ne yapmalıyım? Değişim mi talep etmeliyim. Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamelma kullanıcısına yanıt
    Isınma cpu veya gpu çok kullanılınca ortaya çıkar. Sıradan bir internet gezintisi çok fazla sistemi kasmaz ve ısınma yapmaz ama bol sekmeli ve iş yüklü bir internet gezintisinden bahsediyorsak ısınma olabilir.
    Isınmadan ısınmaya da fark var. Yani sınırlar içinde bir ısınma sorun teşkil etmez (hissedersin hafif rahatsız eder, kasa üzerinde 35-40 derece civarı). Ama aşırı bir ısınma varsa değişim şart.
  • KontDRACULA_Wind K kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler.
    Genelde interneti operadan veya chrome'den kullanıyorum ve max 3 sekme oluyor. Instagrama yarım saat girdiğimde rahatsız edici bi ısı oluyor.

• tamelma kullanıcısına yanıt
    Play de Elixir diye bir uygulama var. sıcaklık değerlerini gösterir ona bir bak. Gerçi pil sıcaklığını veriyor ama bir fikir olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KontDRACULA_Wind -- 12 Haziran 2014; 12:15:28 >
  • KontDRACULA_Wind K kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam bi bakıcam.

• Merhaba, nexus 10 için moko kılıf alcam. ama e bay in bulunduğum yere teslimatı yokmuş. nasıl yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: godzillah09

Merhaba, nexus 10 için moko kılıf alcam. ama e bay in bulunduğum yere teslimatı yokmuş. nasıl yapabilirim.

Moko kılıf ne bilmiyorum. Nette şöyle bir baktım doğru gördüysem çok da özel birşeye benzetemedim. Türkiyede alternatiflerini bulabileceğin gibi (gittigidiyor, sanal pazar vs) AliExpress yada dealextreme'de alternatifin olacaktır. Ben Nexus 10 kasamı E-Bayden aldım ama sık sık aliexpressden de birşeyler alıyorum.
  • Hangi kılıfı aldınız. link atabilir misiniz?
  • godzillah09 G kullanıcısına yanıt
    çok da özel birşey değildi. ama kullanışlı. manyetiği vs falan yok.
    http://www.ebay.com/itm/281044598366?ru=http%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fsch%2Fi.html%3F_sacat%3D0%26_from%3DR40%26_nkw%3D281044598366%26_rdc%3D1
    adam aynı ürünü satmıyor ama benzerini rahatça bulabilirsin.
  • yan sanayi şarj aleti kullanıyorum full şarj 10 saati buluyor kullanım 2-3 saat ancak gidiyor sadece hay day oyunu oynuyorum normal mi?
  • darkcald kullanıcısına yanıt
    Yan sanayi şarj aleti ile yavaş şarj normal de 2-3 saatte şarjın bitmesi anormal. arkada açık yada gereksiz şeyler mi var? kasan bir launcher kullanıyorsan, wifi ve senkronizasyon açıksa, blutooth, gps vs açıksa pili onlar da deşarj ediyor olabilir.
  • orj yazılım tek var harici birşeyde yüklü değil gps blutoothta kapalı batarya sıkıntılı herhalde
  • darkcald kullanıcısına yanıt
    Durum onu gösteriyor. Sana tavsiyem 4.4.3'ü 0 dan imaj olarak kur. Yani tümden sıfırlayıp dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KontDRACULA_Wind

Durum onu gösteriyor. Sana tavsiyem 4.4.3'ü 0 dan imaj olarak kur. Yani tümden sıfırlayıp dene.

yapabilirsem deniyim güncelleme yaptim da değişiklik olmadıteşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.