Şimdi Ara

VIRTUAL DAEMON MANAGER V3.47 olmuyoooo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben bu konusu olan program üzerinden most wanted oyununu oynuyorum fakat bugün oyundan kendi kendine bir kaç kez attı bilgisayar beni çok sinirlendim daha bilgisayarıda yeni aldım ekran kartım 256 ge force nx6600 asus işlemci p4 3.0 neden yapar acaba teknik ve gerçek bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum sinir oldum en sonundada oyundan çıkmakla kalmayıp bilgisayarı yeniden başlattı ne dersiniz sorun ne sizce??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paşalı -- 5 Mayıs 2006; 23:39:43 >

• yokmu bilen yawww
  • Bi de 4.0.3 ü dene.
    >>>DOWNLOAD DAEMON TOOLS v4.0.3<<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olivier_kahm -- 6 Mayıs 2006; 0:26:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: olivier_kahm

Bi de 4.0.3 ü dene.
    >>>DOWNLOAD DAEMON TOOLS v4.0.3<<<

+1
  • Insaallah bu donanim icin, siradan bir PSU kullanmiyorsundur. Bu tür sorunlarin baslica kaynagi PSU ya da isinmadir. Tabi baska seyler de olabilir ama öncelikle bu ikisi üzerinde yogunlas.
  • quote:

Orjinalden alıntı: doganza

Insaallah bu donanim icin, siradan bir PSU kullanmiyorsundur. Bu tür sorunlarin baslica kaynagi PSU ya da isinmadir. Tabi baska seyler de olabilir ama öncelikle bu ikisi üzerinde yogunlas.

yüzbaşım yaklaşımın doğru olabilir 350 watt psu var makinada ne dersin yeterlimi sence ısınma olduğunu pek zannetmiyorum ama belki olabilir
  • Aslında bir çok sebebi olabilir. en başta sıcaklık ve psu yetmemesi olabilir.Sıcaklıkları kontrol et. Oyun oynarken reset attığında hemen biosa girip sıcaklıklara bakmanı tavsiye ederim
  • sende virtual cd yi dene bide
  • VİRTUAL DRİVE 7 Yİ DENE
  • quote:

Orjinalden alıntı: paşalı

quote:

Orjinalden alıntı: doganza

Insaallah bu donanim icin, siradan bir PSU kullanmiyorsundur. Bu tür sorunlarin baslica kaynagi PSU ya da isinmadir. Tabi baska seyler de olabilir ama öncelikle bu ikisi üzerinde yogunlas.

yüzbaşım yaklaşımın doğru olabilir 350 watt psu var makinada ne dersin yeterlimi sence ısınma olduğunu pek zannetmiyorum ama belki olabilir

Dostum üzerinde 350W yazmasina aldanma. Tam verimlilikle calismiyorsa ( ki tahmin ediyorum %65 belki) bu PSU yeterli gelmez. Yeni standartlara göre bir PSU´nun 12V+ üzerinden tepe noktasi olarak en az 18-20amper cikabilmesi lazim. Bu cikislari sen anakartin (dolayisiyla islemci) icin, sürücülerin icin, HDD icin ve belki Grafik kartin icin de kullaniyorsun. PSU pek önemsemesek de bilgisayarimizin kalbidir ve bütün parcalarimiz ona baglidir. Risk büyük yani.

Enj iyi performansi alabilmen icin taninmis ve kalitesini ispatlamis bir PSU almalisin ve 400W´tan asagi olmamali. Tagan, Thermaltake, LCPower, Enermax tavsiye edebilecegim markalar. Türkiye´de bulunan modeller icin arkadaslar tavsiyede bulunsunlar.

Kolay gelsin.

• psu dan önce yazılım olayına bir el atayım diyorum acaba bu elimde olan sürümü silip sizin tavsiye ettiğiniz sürümlerden birini kursam şun kullandığım oyunlar da gidermi yoksa direk o most wanted ve fifa 2006 yı tanırmı hiç kullanmadım öncede ondan soruyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.