Şimdi Ara

Yeni Skoda Octavia (2013) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
11
Favori
103.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • walla sadece metalik boya vardı üstünde. hepsi o. yane oturup şunu ekle bunu ekle bile demedim. and otomotiv de sormuştum. az önce de yolumun üstünde efe otomotiv e gittim. orda da baktım araca. bej renkli koltuk ve kumaş yerlerde . suni deri tam döşeme için 1250 tl diyolar. dediğim gibi araç hafif ticariler gibi yüksek duruo. lastik ile camurluk arasında mesafe çok açık. ama helozon ayarıyla giderilir. sunroof için 6 ay beklersiniz dediler...

şunuda belirtiyim. araçta inidirim söz konusu bile değil. belki donanımda indirim alabilirsiniz...
  • Bir otomobilin celik ve sac aksamı 1000 dolara mal oluyor.
    Bu otomobil ureticilerinin cebine giren paralari dusunemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle düşünürseniz o işin içinden çıkamayız. Kısmen haklısınız. Ama firmalar kar etmek için muazzam yatırımlar yapıyor. Şöyle ki, bir tesisten mevcut rekabet ortamında araç üreticilerinin kar edebilmesi için birkaç yüz bin araç satması gerekiyor. Yani çok görmemek lazım. Ama tabi bu 1000 dolar verisine neler dahil bilemediğim için net yorum yapamayacağım. Eğer çok karlı bir iş olsaydı Türkiye'de şimdiye girmişti o işe. . Çok ayak diriyorsa bizim üreticiler, hem de bu kadar teşviğe rağmen, vardır bi bildikleri.
    Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ppzrg -- 14 Nisan 2013; 9:37:50 >
  • Arkadaşlar aynı konuda iki ayrı başlık var; şuradan devam etsek:

İhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=66778227&p=68

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyunbitti -- 14 Nisan 2013; 12:28:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyunbitti

Arkadaşlar aynı konuda iki ayrı başlık var; şuradan devam etsek:

İhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=66778227&p=68

Evet ya ikisini birden takip etmek zorunda kalıyoruz.

• Bugün test etme imkanı buldum..Hızlanma, sürüş konforu oldukça iyi..Şu an için gördüğüm en büyük eksiklik sanki camlardan birinin hafif açık olduğu izlenimini veren rüzgar sesi..Malesef rahatsz edici düzeyde rüzgar sesi vardı ve özellikle 100 km ve üstünde daha belli ediyordu.. Test ettiğim araç 1.6 Tdi 105 hp versiyonuydu..Tsi modellerde motor sesi az olduğu için rüzgar sesi daha da belli edecektir..Onun dışında şu arka stoplar biraz basit kaçmış gibi..Jetta benzeri arka stoplar, bu arabayı daha cazip bir hale getirebilirdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 23 Nisan 2013; 16:23:27 >
  • bugün test etti tdi dsg idi, kasa arka hariç çok güzel olmuş yalıtım mükemmele yakın, redline çıktım yine ses yok, 4 yetişkin iki çocuk ile güzelbir performansı vardı, elegance idi.
  • 1.4 TSI 140 beygir motor seçeneğinde arka süspansiyon bağımsızmı yoksa torsiyon çubuğumu var
  • Ben de uzun süredir yeni octavia yı takip ediyordum ve bu forumun çok faydası oldu, herkese teşekkürler.
    Ardından Octavia için sipariş vermeye karar verdim, forumda bahsedildiği gibi fiyatlar üzerinden indirim yapılmadığı yazıldığı için tanıdıklar vasıtasıyla;

1,6 TDI DSG Elegance Şeker Beyazı (65.490 TL)
    PJ3 17'' Teron Alüminyum Alaşım Jant (800 TL)
    PLR 4 Kollu Çok Fonksiyonlu Deri Direksiyon (70 TL)
    PT3 Ses kontrol özellikli bluetooth telefon kiti (600 TL)

aracı 66.000 TL ye anlaşarak sipariş verdim ve kapora bıraktım. Lansman fiyatları üzerinden bu özelliklerle aracın fiyatı 66.960TL yapıyor.

Fakat, maddi durumda sıkıntı nedeniyle aracı alamayacağım. Kaporamın da yanmasını istemiyorum açıkcası. Araç ile ilgilenen ve kesin alıcı olan arkadaşlar var ise benimle PM den ya da mail yoluyla ACİLEN irtibata geçebilirlerse siparişi aktarabiliriz.

İlk anlaştığımızda aracın Mayıs başında geleceği söylenmişti, fakat gemideki gecikme nedeniyle araç 20 Mayıs ta bayide olacakmış. Tanıdık vasıtası ile olduğu için bu gecikme sebebi ile biraz daha indirim yapılabilme durumu bile var, bayi ile konuşabilirim.

Daha önce bir arkadaşın eklediği opsiyon fiyat listesi:http://img.donanimhaber...7-a265-cd4459b2f07e.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim k -- 7 Mayıs 2013; 9:50:40 >

• Şehir yazmamışım, İstanbul'dayım. Siparişi İstanbul dan verdim.
  • diğer sayfa kilitlenmiş sanırım. buradan devamedelim bari
  • evet en son yanlış hatırlamıyorsam ofekin kullanıcısından iç dış resim bekliyorduk :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: venom_emin

Evet şuan aracımıza kavuştuk yoğun bir konya yolu trafiğinde alışmak kolay değilmiş öncelikle bunu söylemeliyim :) Aracın kullanımı fevkalede konforlu ses izolasyonu gayet güzel motor sesi 3 bin devirden sonra biraz kabine alınıyo. Motor ve şanzman rüştünü kanıtladığı için herhangi bir yoruma gerek bırakmayacak şekilde çalışıyor. Özellikle dikkatimi çeken şey frenler ve direksiyon oldu elektrohidrolik direksiyon asrın devrimi bence :) aouto start stop biraz hoşuma gitmedi 5 sn bile bekletmeden stop ediyor arbayı. Sürülten ziyade aracın teknolojik özellikleride çok güzel öncelikle bolero hayal kırıklığına uğratmıştı beni ama daha çok vakit geçirince güzel gelmeye başladı gözüme. Cd girişi torpidoya alınmış ancak 6 lımı olup olmadığını satış elemanı bile bilmiyo ankarada teslim edilen ilk araçmış :) maxidot ekran duran araba için çok güzel ancak giden bir araç için sıkıntı çünkü sürekli insanın dikkatini cezbediyo oynayası geliyo insanın. Araç aydınlatması başarılı. Led ve bixenon farlara entegre afs sistemi sorunsuz çalışıyor. Anahtarsız giriş güzel ancak çıkış hoşuma gitmedi uzaklaşınca kitlemiyor. Araçla çok atraksiyon yapamadım ama görenlerin dönüp birdaha baktığı bir araç olmuş ilerleyen zmanlarda resim ve deyenimlerimi aktarmaya çalışacağım. Sorusu olan arkadaşlara bi satış elemanından daha iyi cevap verebilirm oyüzden kafasında soru işareti olan arkadaşlar soru sorabilirler. İyi akşamlar

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın kardeşim

• Evet diğer forumun son sayfalarına giriş yapılamıyor..
  • ozaman bende resimleri buraya aktarayım.

• Arkadaşlar dün geç çıkabildim işten ancak bu kadar çekebildim çok nette olmadı ama. Bugün tekrar çekerim.
     Yeni Skoda Octavia (2013) Yeni Skoda Octavia (2013) Yeni Skoda Octavia (2013) Yeni Skoda Octavia (2013) Yeni Skoda Octavia (2013) Yeni Skoda Octavia (2013) Yeni Skoda Octavia (2013) Yeni Skoda Octavia (2013) Yeni Skoda Octavia (2013) Yeni Skoda Octavia (2013) Yeni Skoda Octavia (2013)

• Daha önceki konuyu neden silmişler.
  • bilmiyorum kilitlenmiş galiba.
    arabanızı teslimalmışsınız hayırlı olsun tekrar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gestapooo

bilmiyorum kilitlenmiş galiba.
    arabanızı teslimalmışsınız hayırlı olsun tekrar.

Teşekkür ederim darısı sizlere. Çok garip doğrusu ilk defa bir konunun silindiğini görüyorum. Kilitlenince eski yazılar kalır yeni mesaj yazılmaz ama şu an ben eskisine hiç ulaşamıyorum. Yöneticilere yazmak lazım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.