Şimdi Ara

Yeni Skoda Octavia (2013) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
11
Favori
103.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha ilan edilmemiş internet sitelerinde ama yeni fiyatlar belli olmuş. Sadece dizel dsg elegance fiyatını öğrenebildim, tanıtım fiyatı 66.000 TL imiş. Kesin bilgidir, bir bayiiden bildirdiler. Beklentiler doğrultusunda olmuş, abartmamışlar bence.
  • o zaman 60000e manuel elegance dizel alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ppzrg

o zaman 60000e manuel elegance dizel alınabilir.

İnşallah dizel başlangıç fiyatı 50.bin TL yi geçmez.
  • elegance dizel rapid fiyatını geçmez herhalde diye düşünüyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: my.ozkara
    İnşallah dizel başlangıç fiyatı 50.bin TL yi geçmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuralkan

Daha ilan edilmemiş internet sitelerinde ama yeni fiyatlar belli olmuş. Sadece dizel dsg elegance fiyatını öğrenebildim, tanıtım fiyatı 66.000 TL imiş. Kesin bilgidir, bir bayiiden bildirdiler. Beklentiler doğrultusunda olmuş, abartmamışlar bence.

Hocam neresini abartmamışlar acaba? Almanya fiyatı 26360 Euro, Tr fiyatı 28450 Euro. İnsaf arada 2100 Euro fark var 2100*2,32 = 4872 TL fazladan para vereceğiz Almanlara kıyasla. En azından aynı fiyatlandırma olmalıydı.
  • 1.4 TSI 140hp elagance manuel fiyatı neymiş öğrendiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: needacar

quote:

Daha ilan edilmemiş internet sitelerinde ama yeni fiyatlar belli olmuş. Sadece dizel dsg elegance fiyatını öğrenebildim, tanıtım fiyatı 66.000 TL imiş. Kesin bilgidir, bir bayiiden bildirdiler. Beklentiler doğrultusunda olmuş, abartmamışlar bence.

Hocam neresini abartmamışlar acaba? Almanya fiyatı 26360 Euro, Tr fiyatı 28450 Euro. İnsaf arada 2100 Euro fark var 2100*2,32 = 4872 TL fazladan para vereceğiz Almanlara kıyasla. En azından aynı fiyatlandırma olmalıydı.

Türkiye fiyatını nereden öğrendiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: needacar

quote:

Ülkemizdeki otomobil vergilerini biliyorsunuzdur, verginin vergisi bile var içinde. Her zaman bizim ülkemizde fahiş fiyatlar çıkıyor ne yazıkki. Kişisel gelir ve milli gelir farklarını hesap dahi etmiyorum. Kaldı ki bu fiyat doğruysa, eski kasa ile ciddi bir fark yok demektir. Ben bir yıl önce Dizel DSG otm. elegance aracımı 63.800 TL' na almıştım.
    Bu fiyat Adana Bayiisince araba takasına girecek bir arkadaşıma söylenmiş, her ne kadar resmen ilan edilmesede. Sanırım ilan edilmeden önce bayiilere fiyat bilgisi gidiyor. Resmen ilan edilince doğruluğu anlaşılacaktır ancak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vuralkan -- 4 Nisan 2013; 20:30:44 >
  • türkiye fiyatlarının bugün duyurulması bekleniyor sanırım.. yalnız 66000 beni memnun eden bir fiyat olurdu, 65000 daha da hoş olurdu tabi...
  • bende manuel elegance fiyatının 61,250 old. bir bayiden ogrendim,,Bolere octavialarda opsiyonmudur?
  • Bende yarın bayiye gidiceğim donanımı bende merak ediyorum insallah eksik gelmez mesela orjinalinde columbus media sistem varken bize bolero gönderilmesi gibi. Bunun dısında orjinal sitesinde izledigimiz araç gelirse bu fiyat iyi bence ben dusunmeden 1.6 elegance dsg yi alırim. Bayiyi arayip sordum fiyata 65500 dedi ve araçlar perşembe gunu gelmis olacak dedi, merakla bekleyecegiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkiye ile alamanyadaki araclarin donanin paketi olarak isimleri ayni ama donanimlari farkli kurnazlar donanimi kismislar ama fiyatlari arttirmislar

• Fiyatlar yayınlanmış ve baya iyi gözüküyor ki jetta yı bırak sallamayı çiğnerler ama doğuş grubu bulur bir yolunu fanlarını mutlu ettirir. 1.2 tsi ambition çok iyi görünüyor acaba donanım seviyesi yakıtı nasıldır rapid bakarken nasıl kıyaslama yapcaz
  • 1.6 tdi dsg elegance modelini keyless go bluetooth koltuk ısıtma ve 17 inc jantlarla beraber 68.500 tl ye aldım. Afs ve bolero tanıtım araçlarına standart dendi perşembe bayiye gelicekmiş cuma günü teslimmiş. Merakla bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: venom_emin

1.6 tdi dsg elegance modelini keyless go bluetooth koltuk ısıtma ve 17 inc jantlarla beraber 68.500 tl ye aldım. Afs ve bolero tanıtım araçlarına standart dendi perşembe bayiye gelicekmiş cuma günü teslimmiş. Merakla bekliyoruz

Merhaba hangi şehir ve hangi bayiden aldınız acaba? Ben de bugun 500 tl kapora verdim ve liste fiyatından hiç indirim yapmadılar. Benim hesabıma göre eğer size de indirim yapmadılarsa bahsettiğiniz opsiyonların hepsi 3000 tl'ye geliyor ki bu da imkansız gibi. İlk gelen araçlarda bu özellikleri taşıyan varmıymış acaba? Genelde özel siparişle geliyor da.
  • Ankara and otodan aldık aracı 2 hafta önce bin lira kapora bıraktık. İlk önce dediğiniz gibi düz elegance gelecek dendi fiyatlar belli olunca opsiyonlar için bizi çağırdılar bizde seçtik

• ben bugün and oto yu aradım. araç hafta sonu gelio dedi. satın almayı da geçtim. aracı görmek isteniz bile araç yok.
  • aracı alanlar yorumları unutmasınlar. Dizel manuel yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum.
  • merhabalar aracım bugün geldi şuan plakayı bekliyorum bu arada da boya koruma ve kaput filmi çektiriyorum serviste. araçla ilgili ilk izlenimlerim ise showrooma gittiğimde herkes arabanın başındaydı baya bil ilgi çekmiş vaziyette araç led farlar çok güzel duruyo. işçilik ise beklenildiği gibi yine üst düzey. arka koltuk mesafesi inanılmaz rahat.185 boylu ve 85 kilo biri olarak hiç bir yere temas etmeden oturabiliyosunuz. columbus bekleyen arkadaşlar hiç beklemesin bolero geliyor arabayla beraber. 3 kollu piano black kaplama direksiyon ise tahmin edeceğiniz üzere yok.standart 4 kollu direksiyon var.dsgli olmasına rağmen f1 şanzman yok.buz kazıyıcı arabada yok 40 tl gibi ayrıca taleple alabiliyosunuz.onun dışında araçta renkli maxidot ekran çok aşırı yakışmış durumda kullanımı çok rahat.son olarak 2700 tl imiş otomatil park modülü ve ön park sensörü ve kesinlikle 17lik jant alın 16 lar düdük gibi duruyo. akşam altıda teslim alıcam inşallah kullanımını da paylaşırım.
  • Allah güle güle günlerde kullanmayı nasip etsin. Vallah sadece resimlerden görebiliyoruz, muhtemelen en az 2-3 sene de sahip olamayacağız ama gerçekten güzel araba. darısı bize de inşallah. Bu arada başka renk seçeneğiniz yok muydu? sevdğiniz için mi aldınız beyazı?
    Saygılarımla
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.