Şimdi Ara

Şırnak - Beytüşebbap Jandarma Komando Alay Komutanlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar acemiligim kastamonu gölköy, usta da beytüşebbap'a cikti. Gidecek olan varsa pm den konusalm, birde burda askerlik yapmis arkadaslar bilgi verirlerse cok sevinirim. Kisa donem jandarma cikti bana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• kimse yok mu ya?
  • Gecmis olsun birader.
    Sikma canini, gecer gider..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Command.com

Gecmis olsun birader.
    Sikma canini, gecer gider..

Eyvallah kardeşim. Bi bana mı çıktı bura anlamadım. Biri bilgilendirse en azından nasıl bir yer olduğunu bilsek.
  • Dostum benzeri şekilde bir arkadaşım gitti birkaç sene önce. Jandarma pek sıkıntılı değil. Kısa dönem olduğu için rahat olursun. İçini ferah tut. İstanbul'da yaşamaktan daha kolay orada yaşamak. Bende aralık huduttayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Response.Write

Dostum benzeri şekilde bir arkadaşım gitti birkaç sene önce. Jandarma pek sıkıntılı değil. Kısa dönem olduğu için rahat olursun. İçini ferah tut. İstanbul'da yaşamaktan daha kolay orada yaşamak. Bende aralık huduttayım.

Eyvallah abi sağolasın. Beytüşşebap diye google a yazdık çıkan sonuçlar hiç iç açıcı değil haliyle biraz endişelendi benim aile fertleri. Bende onları düşünüyorum kendimden çok. Biraz sakat bi yere benziyo ama içimi birazda olsa rahatlattın teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytekoutt

quote:

Dostum benzeri şekilde bir arkadaşım gitti birkaç sene önce. Jandarma pek sıkıntılı değil. Kısa dönem olduğu için rahat olursun. İçini ferah tut. İstanbul'da yaşamaktan daha kolay orada yaşamak. Bende aralık huduttayım.

Eyvallah abi sağolasın. Beytüşşebap diye google a yazdık çıkan sonuçlar hiç iç açıcı değil haliyle biraz endişelendi benim aile fertleri. Bende onları düşünüyorum kendimden çok. Biraz sakat bi yere benziyo ama içimi birazda olsa rahatlattın teşekkür ederim.

kardeşim ben 2 yıl kadar beytüşşebapta sağlık memurluğu yaptım kısa dönem askerlik yapan arkadaslarımda oldu bölge alan itibariyle üs bölgesi ama senin operasyonlarla bir alakan olmaz daha cok kantin,yazıcı vb işlerde bulunursun rahat ol türkiyedeki cogu askerlik yerinden daha iyi en azından komutan asker diyalogu daha sağlam emin ol buna hayırlı teskereler bu arada bende gecen sen bu zaman sizinle aynı durumdaydım 17 mayıs 2012 iple cekiyoduk geldi gecti bak emin ol göz acıp kapayıncaya gececek güzel hatıralar kalacak aklında sağlıcakla.

• Ktm harici herşey iyidir merak etme

Allah yardımcın olsun hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JeanCarlo -- 11 Aralık 2012; 10:58:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHeMLy-CHaY

quote:

quote:

kardeşim ben 2 yıl kadar beytüşşebapta sağlık memurluğu yaptım kısa dönem askerlik yapan arkadaslarımda oldu bölge alan itibariyle üs bölgesi ama senin operasyonlarla bir alakan olmaz daha cok kantin,yazıcı vb işlerde bulunursun rahat ol türkiyedeki cogu askerlik yerinden daha iyi en azından komutan asker diyalogu daha sağlam emin ol buna hayırlı teskereler bu arada bende gecen sen bu zaman sizinle aynı durumdaydım 17 mayıs 2012 iple cekiyoduk geldi gecti bak emin ol göz acıp kapayıncaya gececek güzel hatıralar kalacak aklında sağlıcakla.

Anladım abi çok saol. İçimi rahatlattın eywallah :)

quote:

Ktm harici herşey iyidir merak etme

Allah yardımcın olsun hocam

Evet abi ktm rezillik diyolar... Sizdende Allah razı olsun

• quote:

Arkadaslar acemiligim kastamonu gölköy, usta da beytüşebbap'a cikti. Gidecek olan varsa pm den konusalm, birde burda askerlik yapmis arkadaslar bilgi verirlerse cok sevinirim. Kisa donem jandarma cikti bana

Öncelikle Allah yardımcın olsun. Sağ salim git, gittiğin gibi de dön.

Açıkçası bu kadar arkadaş arasından şanslı gördüklerim Şırnak ve Hakkari'ye düşen kardeşlerimizdir. Zira hudutta asker olmak herkese nasip olmaz.

Bizzat Şırnak Beytüşşebap'ta askerlik yapmayı çok istiyorum. Nisan'da asker olacağım Allah izin verirse. Bize de nasip olur mu acaba?
  • Allah yardımcın olsun inşallah ağustosta bende oralara düşerim selametle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

quote:

Arkadaslar acemiligim kastamonu gölköy, usta da beytüşebbap'a cikti. Gidecek olan varsa pm den konusalm, birde burda askerlik yapmis arkadaslar bilgi verirlerse cok sevinirim. Kisa donem jandarma cikti bana

Öncelikle Allah yardımcın olsun. Sağ salim git, gittiğin gibi de dön.

Açıkçası bu kadar arkadaş arasından şanslı gördüklerim Şırnak ve Hakkari'ye düşen kardeşlerimizdir. Zira hudutta asker olmak herkese nasip olmaz.

Bizzat Şırnak Beytüşşebap'ta askerlik yapmayı çok istiyorum. Nisan'da asker olacağım Allah izin verirse. Bize de nasip olur mu acaba?

olur kardeş olur, dahada iyi yerlere gidersin ne kadar şanslıymışım dersin...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.