Şimdi Ara

South Park: The Stick of Truth [ANA KONU] - 6 Mart

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
2
Favori
11.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  South Park: The Stick of Truth [ANA KONU] - 6 Mart

[Kunye=1490-4]

Resmi İnternet Sitesi

http://www.stickoftruth.com/

Çıkış Tarihi

6 Mart 2014

GELİŞTİRİCİ

DAĞITICI

YAYINLANAN TRAILER'LAR

E3 TRAILER'I

VGA 2012 HİKAYE TRAILER'I

İMZA

[center][image]http://imageshack.com/a/img89/7060/m47w.png[/image] 
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_68902759/f_//tm.htm#68902759][color=#9933CC][b]South Park: Stick of Truth[/b][/color][/link][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 21 Şubat 2014; 18:37:10 >

• beklediğim oyunlardan, çıkış tarihi kesin mi? belirsiz bir tarihe ertelenmişti sanırım thq nun mali krizi nedeniyle?
  • Bundle sayesinde pekte mali krizleri kalmadı ama yinede emin değilim çıkış tarihi açısından. BSC'den aldım o tarihi... Ertelenmişte olabilir...
  • Tarih olarak en son verilen mart doğrudur, zaten yapımcı firma değişik (obsidian) THQ nun durumu kötü olursa bile dağıtıcı değişir sadece en son. (Öyle bir şey olmasın tabi THQ yu severim adam gibi işler yapan/ yapmaya çalışan az firma kaldı)

Merakla bekliyorum ben de, VGA girişini izlerken gül gül öldüm. :) Ayrıca Half Jew Elf ve Princess nedir yahu
  • nasıl olacak acaba ? konusu felan var mı ki ?
  • Sıra tabanlı RPG olacak. Eski Final fantasy oyunları tadında. Şehre yeni gelen bir çocuğu oynayacağız. Bizim çeteye dahil olup çalınan " Doğrunun çubuğu"nu geri almaya çalışacağız.

Oyunla ilgili geri kalanlar %100 South Park saçmalamacası videolardan da görüldüğü üzere
  • Oyunu bekleyenler. Family Guy Back to the Multiverse oynarak zaman geçirebilirler
  • Mesaj dursun. İlerde çok değerlenicek buralar.
  • Yalnız çubuğu çalanlar elfler. Bu arada açılış videosunda bilboya cüce diyor. "Bak bak, iyice bak. Yazıyor işte orada. Yaklaş..." demesi öldürdü beni.

• Ana karakteri Samuel baba seslendirse süper olur.
    -Get down mother *******
  • Multiplayerı olacak mı acaba?
  • umarım türkçe olur
  • imza istiyoruz imza
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heinz Guderian

umarım türkçe olur

İnşallah
  • Bekliyoruz South park sevenleri için iyi bir oyun gibi.
  • Bekliyorum.15 Gün kaldı.
  • Oyunun çıkış tarihi daha belli değil ne yazık ki, dağıtıcı THQ batınca oyunun haklarını Ubisoft satın aldı. Onlardan da bir ses seda çıkmadı daha.
  • Online mı olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Oyunun çıkış tarihi daha belli değil ne yazık ki, dağıtıcı THQ batınca oyunun haklarını Ubisoft satın aldı. Onlardan da bir ses seda çıkmadı daha.

Ertelenmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Oyunun çıkış tarihi daha belli değil ne yazık ki, dağıtıcı THQ batınca oyunun haklarını Ubisoft satın aldı. Onlardan da bir ses seda çıkmadı daha.

Biliyordum ama yinede üzüldüm
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.