İğne Vuruldum Ve Kalçam ...
50 Cevap21838 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2006 Mesaj
19 Kasım 2012; 22:30:59 

Arkadaşlar bundan 12 gün önce boğaz ağrısı ve gripten acil'e gitmiştim, ve doktor iğne yazdı . Ben uzandım, hemşire geldi 5 saniye gibi kısa bir sürede iğneyi kalçamın biraz üstüne vurdu gitti . Ve o günden beri kalçam ağrıyor, ayağımı lavaboya bile çıkaramıyorum, kalçamın ağrısından o derece çok ağrıyor . Yürürken hafif topallıyorum . Sizce bunun nedeni nedir, normal midir ? Doktora gitmeli miyim ?

1289 Mesaj
19 Kasım 2012; 22:37:19 

No SS No Güven.

Şaka şaka, eh bir zahmet git söyle doktora böyle böyle çok ağrı yapıyor diye.

263 Mesaj
19 Kasım 2012; 22:39:36 

yanlış damara vurmuştur ihmal etme git doktora hatalıysa sende hemşireye vur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

71 Mesaj
19 Kasım 2012; 22:40:20 

kalçanın üstüne vurması bir şey değiştirmez önemli olan kasa vurup vurmaması.hemşireler öledir yanlışlıkla damara filan vuruyorlar yada sinire denk getiriyorlar.anatomi bilgisizliği diyelim biz buna.ağrın daha da devam ederse git doktora benim burdan gördüğüm sinire baskı yapıyor doku.yakın bir yere vurmuş anlaşılan.kastan kaynaklı birşey mi burdan konuşamam

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kök Hücre Araştırma Topluluğu

2006 Mesaj
19 Kasım 2012; 22:40:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Path Of Exile

No SS No Güven.

Şaka şaka, eh bir zahmet git söyle doktora böyle böyle çok ağrı yapıyor diye.

Tamam dostum ama o hemşireye kıl oldum . Elinde telefon habire mesaj atıyordu, aceleyle geldi hemen vurdu gitti . Artı olarak kafası o kadar uçmuş ki, ben 3 numarada oturuyordum iğne vurmuştu bana . Doktor 3 numarayla ilgilenin dedi, o hemşire yine geldi nerdeyse 2inci iğneyi vuracaktı . Bende dedim ben iğne oldum dedim ama başka şeylerde söyleyecektim kalabalıktan söylemedim ...

1161 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Gaston Ramirez
19 Kasım 2012; 22:41:22 

Git. Eğer damara felan denk getirdiyse sıkıntı olur. Gitmemen hata. Ulan hemşire o kadar yerden bir iğneyi de vuramadıysa yazıklar olsun.

Edit: Şikayet et kardeşim . Uyarı alır o hemşire.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erwin Rommel -- 19 Kasım 2012; 22:42:13 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Kasım 2012; 22:42:05 

kalça sözcüğünü gördüm daldım içeri bir bilgim yok.

2006 Mesaj
19 Kasım 2012; 22:43:21 

quote:

Orijinalden alıntı: yunesbagdunes

kalçanın üstüne vurması bir şey değiştirmez önemli olan kasa vurup vurmaması.hemşireler öledir yanlışlıkla damara filan vuruyorlar yada sinire denk getiriyorlar.anatomi bilgisizliği diyelim biz buna.ağrın daha da devam ederse git doktora benim burdan gördüğüm sinire baskı yapıyor doku.yakın bir yere vurmuş anlaşılan.kastan kaynaklı birşey mi burdan konuşamam

Sakat olma ihtimalim yok değil mi Çünkü sakat olanlarda oluyormuş yanlış yere vurunca yada o anda mı olunuyor sakat . offf ...

252 Mesaj
19 Kasım 2012; 22:44:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Koray

yanlış damara vurmuştur ihmal etme git doktora hatalıysa sende hemşireye vur

Sonunda kahkaha attim .

4029 Mesaj
19 Kasım 2012; 22:44:32 

kramp girmiştir muhtemelen. zamanla geçer.

2006 Mesaj
19 Kasım 2012; 22:46:03 

quote:

Orijinalden alıntı: VOLTA

kramp girmiştir muhtemelen. zamanla geçer.

Yok kardeşim kramp'a benzemiyor . Doku zedelenmesi gibi birşey yada kemiğim mi ağrıyor onuda bilemiyorum ...

4029 Mesaj
19 Kasım 2012; 22:48:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

Yok kardeşim kramp'a benzemiyor . Doku zedelenmesi gibi birşey yada kemiğim mi ağrıyor onuda bilemiyorum ...

o zaman bir doktora gitsen iyi olur. başka diyeceğim birşey yok ne yazık ki.

1161 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Gaston Ramirez
19 Kasım 2012; 22:48:26 

quote:

Sakat olma ihtimalim yok değil mi Çünkü sakat olanlarda oluyormuş yanlış yere vurunca yada o anda mı olunuyor sakat . offf ...

Lab öğrencisiyim Anatomi dersinde ayrıntılı görmedim ama damarlara denk gelirse sıkıntı olur demişti hoca. Dediğim gibi git hem göster kontrol ettirirsin hemde şikayet et sağlık bakanlığına daha öyle bir şey yapamaz.

2006 Mesaj
19 Kasım 2012; 22:48:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

Git. Eğer damara felan denk getirdiyse sıkıntı olur. Gitmemen hata. Ulan hemşire o kadar yerden bir iğneyi de vuramadıysa yazıklar olsun.

Edit: Şikayet et kardeşim . Uyarı alır o hemşire.

Nereye şikayet edeceğim ki ?

Uzaklaştırılmış
19 Kasım 2012; 22:49:47 

2 parmağını birleştirerek hangi yanaktan vurulduysan ve aynı noktaya hassas vuruşlardan sert vuruşlara doğru dokun dalga hareketi yapacak şekilde ilaç yayılır acısı geçer

469 Mesaj
19 Kasım 2012; 22:50:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Menthix

2 parmağını birleştirerek hangi yanaktan vurulduysan ve aynı noktaya hassas vuruşlardan sert vuruşlara doğru dokun dalga hareketi yapacak şekilde ilaç yayılır acısı geçer

Hemşire detected

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 sonraki > >>

1161 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Gaston Ramirez
19 Kasım 2012; 22:50:42 

quote:

Nereye şikayet edeceğim ki ?

Hastane ile ilgili şikayetlerle ilgileniyorlar. Alo 184 olması lazım. Zamanında bir temizlik görevlisini şikayet etmiştim bayağı ilgilendiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erwin Rommel -- 19 Kasım 2012; 22:54:37 >

2006 Mesaj
19 Kasım 2012; 22:50:46 

quote:

Lab öğrencisiyim Anatomi dersinde ayrıntılı görmedim ama damarlara denk gelirse sıkıntı olur demişti hoca. Dediğim gibi git hem göster kontrol ettirirsin hemde şikayet et sağlık bakanlığına daha öyle bir şey yapamaz.

Korkutma kardeşim yaw . Sıkıntı derken ne olur ?

2006 Mesaj
19 Kasım 2012; 22:53:21 

quote:

184 olması lazım . Hastane ile ilgili şikayetlerle ilgileniyorlar. Alo 184 olması lazım. Zamanında bir temizlik görevlisini şikayet etmiştim bayağı ilgilendiler.

Tamam sağol kardeş ...

559 Mesaj
19 Kasım 2012; 22:53:44 

Kimsede çıkıp demiyorki hangi ilacı yaptı?

1161 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Gaston Ramirez
19 Kasım 2012; 22:53:58 

@Ystipi sadece sıkıntı olabilir demişti. Hemşire vardı forumda illa bilen biri çıkar. Sen yinede git hastaneye ...

836 Mesaj
19 Kasım 2012; 22:56:38 

quote:

Arkadaşlar bundan 12 gün önce boğaz ağrısı ve gripten acil'e gitmiştim, ve doktor iğne yazdı . Ben uzandım, hemşire geldi 5 saniye gibi kısa bir sürede iğneyi kalçamın biraz üstüne vurdu gitti . Ve o günden beri kalçam ağrıyor, ayağımı lavaboya bile çıkaramıyorum, kalçamın ağrısından o derece çok ağrıyor . Yürürken hafif topallıyorum . Sizce bunun nedeni nedir, normal midir ? Doktora gitmeli miyim ?

iğne olurken kaba etini kastıysan normaldir ama yok ben kasmadım rahattım diyorsan hemşirenin bilgisizliği,mallığı ve salaklığıdır. şikayet edersen işinden bile olabilir.

selam.

2006 Mesaj
19 Kasım 2012; 22:58:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Bay Eisenheim

Kimsede çıkıp demiyorki hangi ilacı yaptı?

Bunu bende bilmiyorum valla :(

quote:

@Ystipi sadece sıkıntı olabilir demişti. Hemşire vardı forumda illa bilen biri çıkar. Sen yinede git hastaneye ...

Tamam kardeşim sağolasın ...

1161 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Gaston Ramirez
19 Kasım 2012; 23:00:40 

Bu arada hemşire yüksek ihtimalle stajerdir ya gene merak ettim stajer miydi?

Edit:Üstlerde sinir diyeceğime damar demişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erwin Rommel -- 19 Kasım 2012; 23:02:35 >

559 Mesaj
19 Kasım 2012; 23:02:40 

Türk halkı ne çok sever bir şey hakkında bilgisi olmadan konuşmayı

2006 Mesaj
19 Kasım 2012; 23:03:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Levo0

iğne olurken kaba etini kastıysan normaldir ama yok ben kasmadım rahattım diyorsan hemşirenin bilgisizliği,mallığı ve salaklığıdır. şikayet edersen işinden bile olabilir.

Hayır kasmadım . Yarın doktora gideceğim ama hangi bölüme gideceğimi bilmiyorum hangisine gideyim . Ve büyük birşey çıkarsa şikayet edeceğim ...

263 Mesaj
19 Kasım 2012; 23:06:59 

quote:

Orijinalden alıntı: v4t4n

bazısı koca kalçada sinire denk getiriyor

o da şans be hocam 5-6ay pelisirin kullandim bi ara ne manyak hemsireler gordum koskaca kalca soluna vuramadi sagina denedi vuramadi dizden vurmaya calisti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koray -- 19 Kasım 2012; 23:07:21 >

2006 Mesaj
19 Kasım 2012; 23:08:59 

quote:

Bu arada hemşire yüksek ihtimalle stajerdir ya gene merak ettim stajer miydi?

Edit:Üstlerde sinir diyeceğime damar demişim.

%90 Stajer, Araştırma hastahanesinin aciline gitmiştim ...

174 Mesaj
19 Kasım 2012; 23:09:50 

ödem olmuştur çok hızlı enjekte etmekten dolayı benim nisan ayından kalma ödem var kalçamda ondan sonra belki 50 tane iğne yedim hiç birisi ödem yapmadı ama onun ödemi hala duruyor sanırım aldırmam gerekicek çünkü kaykılarak oturunca sızlama yapıyor

Hiçbir dinlenme hakedilen kadar zevkli değildir.

2006 Mesaj
19 Kasım 2012; 23:20:50 

quote:

Orijinalden alıntı: LoveU4ever

ödem olmuştur çok hızlı enjekte etmekten dolayı benim nisan ayından kalma ödem var kalçamda ondan sonra belki 50 tane iğne yedim hiç birisi ödem yapmadı ama onun ödemi hala duruyor sanırım aldırmam gerekicek çünkü kaykılarak oturunca sızlama yapıyor

Vay be . Nasıl aldırılıyor dostum o ödem ?

174 Mesaj
19 Kasım 2012; 23:31:50 

quote:

Vay be . Nasıl aldırılıyor dostum o ödem ?

Bende tam bilmiyorum inşallah enjektör yardımıyla çekebiliyorlardır yoksa cerrahi müdahale gerekicek gibi. Ha geçti ha geçicek derken kaç ay oldu hala duruyor küçük bir çakıl taşı gibi orada kas tabakasının hemen üzerinde.

40 Mesaj
19 Kasım 2012; 23:40:35 

kardeş bel kemiğinden çıkan ve bacaklara dağılan sinir demetinin ası siyatik sinirdir. kalçadan yapılan enjeksiyonlarda bazen iğneyi yapanın acemeliğinden iğne bu sinire denk gelebilir. bu çok ciddiye alınması gereken bir durumdur. google a siyatik sinir yanlış iğne yazarsan ne demek istediğimi anlarsın. burada dalga geçen arkadaşlarda durumun ciddiyetini bilsinler. yapman gereken en kısa sürede hastanenin ortapedi bölümüne gidip durumu açıklaman. kalıcı sakatlığa kadar yolu var bunun. sakın ihmal etme sakın. hayatın zehir olur. bi an önce doktora görün.

174 Mesaj
19 Kasım 2012; 23:58:25 

Ben kolay kolay stajyerde olsa kimsenin siyatik sinire iğne vuracağını düşünmüyorum eğer iğneyi vurduğu yer kalçanın üst dış tarafında ise yada şöyle söyliyeyim kuyruk sokumundan düz çizgi çek yana doğru o hizada ise sorun yoktur arkadaşı korkutmaya gerek yok benim önerim gidip eczaneden voltaren krem alıp ovalayarak sürmesi

0

7087 Mesaj
20 Kasım 2012; 0:03:11 

2006 Mesaj
20 Kasım 2012; 12:08:03 

Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim . Doktora gittim, yağlı ağrı kesici iğnesi vurulduğumu söyledi, iğne damara yada sinire gelmemiş kontrol etti kist vsde bulamadığını söyledi . Bu iğnenin 30 günde ağrısının geçeceğini söyledi . Kas ağrısı olduğunu ve o ağrıyı azaltmak için bir ilaç yazdı . Şu anlık durum bu . Ağrı çok nüksederse başka doktora gideceğim . Çokta inandırıcı gelmedi bana açıklamaları ama duruma göre bakacağım artık ...

7701 Mesaj
20 Kasım 2012; 12:18:04 

Aynısını yaşadım 2 hafta sonunda geçti.

İnanıyorsan var olup olmaması pek önemli değildir. Ayrıca en büyük inkârcının da en inançlının da içinde bir nebze kuşku vardır.
Ve elbette ki, aşk da Tanrı da ölümsüzdür.

2006 Mesaj
20 Kasım 2012; 12:19:08 

quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

Aynısını yaşadım 2 hafta sonunda geçti.

Benim 13üncü gün hala ağrıyor hemde ilk günkü gibi ...

707 Mesaj
20 Kasım 2012; 12:49:06 

Bir ilacın kas icine enjeksiyon esnasında,damara denk gelmesi,kalçada herhangi bir ağrıya sebebiyet vermediği gibi,ilacın damar ici kullanımında sorun teşkil edip etmemesi ile doğru orantılı olarak,hasta bu durumdan asla şikayet etmez. Yani seni bundan muaf tuttuk.

Bir ilacın,kas icine enjeksiyon sırasında siyatik sinire tatbikinde,hastada;enjeksiyon yapılırken asırı derecede ağrı,bacağının iç kısmından başlayıp,ayak baş parmaklarına kadar inen uyuşma,enjeksiyon sonrasında kısmı yada tamamen hareket kaybı gozlemlenir. Sende bu durumda yok.

Bir ilacın,kas icine enjeksiyonu sırasında,eğer tatbik edilen ilaç tam anlamı ile kasa ulaşamaz ise,enjeksiyonun yapıldığı bölgede şişlik,aşırı kirmizimtrak yada mor renge neden olur. Bu durumlarda ilgili bölgeye cerrahi müdahale yapilir. Sende buda yok.

Yapılan ağrı kesicilerin birçoğu,enjeksiyon esnasında yada sonrasında,kalçada ağrılara neden olabilir. Geçici bir durumdur. Sendeki durum yüksek ihtimal ile bu.

Kalçada asırı derecede ağrıya neden olabilecek bazı ilaçlar:
Lidokainsiz antibiyotikler,c-vit ve vitaminler,novalgine tarzı ağrı kesiciler...
Yukarda yazdığım ilaçlar genellikle gribal enfeksiyonlar,tonsilit,farenjit gibi durumlarda uygulanırlar. Asırı derecede ağrı hissederseniz arkadas gibi panik yapmayın diye yazdım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Varsa Paran Olur Çulun,
Olursa Çulun,Olurlar Kulun.

2006 Mesaj
20 Kasım 2012; 16:33:57 

quote:

Orijinalden alıntı: PuSaT28

Bir ilacın kas icine enjeksiyon esnasında,damara denk gelmesi,kalçada herhangi bir ağrıya sebebiyet vermediği gibi,ilacın damar ici kullanımında sorun teşkil edip etmemesi ile doğru orantılı olarak,hasta bu durumdan asla şikayet etmez. Yani seni bundan muaf tuttuk.

Bir ilacın,kas icine enjeksiyon sırasında siyatik sinire tatbikinde,hastada;enjeksiyon yapılırken asırı derecede ağrı,bacağının iç kısmından başlayıp,ayak baş parmaklarına kadar inen uyuşma,enjeksiyon sonrasında kısmı yada tamamen hareket kaybı gozlemlenir. Sende bu durumda yok.

Bir ilacın,kas icine enjeksiyonu sırasında,eğer tatbik edilen ilaç tam anlamı ile kasa ulaşamaz ise,enjeksiyonun yapıldığı bölgede şişlik,aşırı kirmizimtrak yada mor renge neden olur. Bu durumlarda ilgili bölgeye cerrahi müdahale yapilir. Sende buda yok.

Yapılan ağrı kesicilerin birçoğu,enjeksiyon esnasında yada sonrasında,kalçada ağrılara neden olabilir. Geçici bir durumdur. Sendeki durum yüksek ihtimal ile bu.

Kalçada asırı derecede ağrıya neden olabilecek bazı ilaçlar:
Lidokainsiz antibiyotikler,c-vit ve vitaminler,novalgine tarzı ağrı kesiciler...
Yukarda yazdığım ilaçlar genellikle gribal enfeksiyonlar,tonsilit,farenjit gibi durumlarda uygulanırlar. Asırı derecede ağrı hissederseniz arkadas gibi panik yapmayın diye yazdım.

Açıklaman için teşekkür ederim arkadaşım ...

917 Mesaj
20 Kasım 2012; 16:39:51 

O kadar yerden diyenler için cokta büyük bir yer değil.

Kalcanin neresine yaptı tam olarak? Sağ tarafsa sağ üst köşe olacak şekilde olmalı ki hemşire olduysa biliyordur. Sinire denk gelmez merak etme gelseydi yürüyemezdin hiç bir sekilde. Iğne yapılırken kastiysan kendini o yüzden ağrı yapıyor olabilir.

2006 Mesaj
20 Kasım 2012; 16:47:37 

quote:

Orijinalden alıntı: FatihMehmet*

O kadar yerden diyenler için cokta büyük bir yer değil.

Kalcanin neresine yaptı tam olarak? Sağ tarafsa sağ üst köşe olacak şekilde olmalı ki hemşire olduysa biliyordur. Sinire denk gelmez merak etme gelseydi yürüyemezdin hiç bir sekilde. Iğne yapılırken kastiysan kendini o yüzden ağrı yapıyor olabilir.

Sağ üst taraf ama bel kemiğinin az altı . Kasmadım ama ağrı devam ediyor . Benim anlamadığım şey iğneden sonraki 1 hafta ağrı azaldı ama bu hafta içi arttı anlayamadım bunu ...

653 Mesaj
20 Kasım 2012; 16:52:55 

doktora git durumunu anlat. sinire denk gelmiş olabilir. benim babaannem de 30 yıl önce olduğu iğnenin ayak sinirine denk gelmesinden dolayı sakat kalmıştı. iğneyi olduktan itibaren önceleri kalça acıması ile başladığını sonraları ayağını kaldıramaz hale geldiğini söylerdi. şu anda tabiki yaşlılığın da etkisiyle bir ayağını hiç bir şekilde yukarı kaldıramıyor. eğer üstünden bir kaç gün geçtiyse ve devam ediyorsa seninki de ciddi olabilir ihmal etme.

◊ Mutluyken söz vermeyin, üzgünken karar vermeyin, kızgınken cevap vermeyin. ◊

◊ Herkes edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir. ◊

◊ Sevdiklerinize zaman ayırın yoksa zaman sizi sevdiklerinizden ayırır. ◊

2006 Mesaj
20 Kasım 2012; 16:55:22 

quote:

Orijinalden alıntı: apollo_17

doktora git durumunu anlat. sinire denk gelmiş olabilir. benim babaannem de 30 yıl önce olduğu iğnenin ayak sinirine denk gelmesinden dolayı sakat kalmıştı. iğneyi olduktan itibaren önceleri kalça acıması ile başladığını sonraları ayağını kaldıramaz hale geldiğini söylerdi. şu anda tabiki yaşlılığın da etkisiyle bir ayağını hiç bir şekilde yukarı kaldıramıyor. eğer üstünden bir kaç gün geçtiyse ve devam ediyorsa seninki de ciddi olabilir ihmal etme.

''Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim . Doktora gittim, yağlı ağrı kesici iğnesi vurulduğumu söyledi, iğne damara yada sinire gelmemiş kontrol etti kist vsde bulamadığını söyledi . Bu iğnenin 30 günde ağrısının geçeceğini söyledi . Kas ağrısı olduğunu ve o ağrıyı azaltmak için bir ilaç yazdı . Şu anlık durum bu . Ağrı çok nüksederse başka doktora gideceğim . Çokta inandırıcı gelmedi bana açıklamaları ama duruma göre bakacağım artık ...''

Bu mesajı atmıştım yukarda ...

3376 Mesaj
12 Şubat 2013; 11:31:33 

şu an bendede böyle bir sorun var.kalçada fena bir acı var,yürürken ayağımın üstüne basmakta zorlanıyorum.sırt üstü yatamıyorum kalça ağrıyor diye..sedyede yatarken belliydi böyle olacağı,aptal kadın o kadar yukarı ve çabuk vurdu ki

Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…

120 Mesaj
27 Haziran 2013; 22:14:15 

Hocam aylar geçmiş ama merak ettim doğrusu. Ağrınız geçti mi?

120 Mesaj
27 Haziran 2013; 22:16:22 

quote:

''Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim . Doktora gittim, yağlı ağrı kesici iğnesi vurulduğumu söyledi, iğne damara yada sinire gelmemiş kontrol etti kist vsde bulamadığını söyledi . Bu iğnenin 30 günde ağrısının geçeceğini söyledi . Kas ağrısı olduğunu ve o ağrıyı azaltmak için bir ilaç yazdı . Şu anlık durum bu . Ağrı çok nüksederse başka doktora gideceğim . Çokta inandırıcı gelmedi bana açıklamaları ama duruma göre bakacağım artık ...''

Bu mesajı atmıştım yukarda ...

Uzaklaştırılmış
27 Haziran 2013; 22:18:11 

Ss istiyorum

2006 Mesaj
2 Temmuz 2013; 19:02:57 

quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

Geçti hocam eser kalmadı

2270 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Ellie Goulding
2 Temmuz 2013; 19:04:12 

Küçükken benim de popoma vurdulardı iğne, öyle bir sızı hatırlamıyorum

Galaxy Note II w/ SlimKat
Steam ID (CS:GO): saf köylü
Logitech G710 // Razer deathAdder 3500dpi ed.

802 Mesaj
2 Temmuz 2013; 19:22:58 

Göz var göz

676 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
SarımsaklıMilkShake
3 Temmuz 2013; 0:39:20 

iğneyi yaparken totonu fazla kasmışsın bu yüzdende iğnenin içindeki sıvı şey deri altında birikerek iltihap yapmış.telaş etme geçer 1-2 güne

olay üstünden bi hayli zaman geçmiş ama bulunsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SarımsaklıMilkShake -- 3 Temmuz 2013; 0:39:54 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » İğne Vuruldum Ve Kalçam ...
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.406