Şimdi Ara

Instagram'da ucuza orijinal ayakkabı satan sayfa (Ayakkabı ustaları gelsin)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
89.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Instagram'da böyle bir sayfaya denk geldim. 500-600 TL olan adidas, nike markalı ayakkabıları 200 TL gibi fiyatlara satıyor. Bunun nedeni ise ayakkabıları Rusya'dan ihraç fazlası olarak gemi ile ihtal etmesiymiş. Orijinal olduğunu nasıl anlayacağız dediğimde ise ayakkabının iç etiketindeki seri ve barkod numarasıyla sorgulama yapabilirsiniz diyor. Faturasıyla birlikte göndereceklerini ve 7 gün içerisinde iade/değişim hakkımız olduğunu iddia ediyorlar. Sayfadan 1-2 ss bırakacağım buraya. Ayakkabının çakma olduğunu fotoğraftan bile anlarım diyen ayakkabı ustaları varsa bir baksınlar bakalım

Daha önce bu tarz sayfalara denk gelen ya da alışveriş yapmış olanlar var mı? Sizce ne kadar güvenilirdir? Görsellerin üzerlerine tıklayarak hd şekilde açabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: İnstagram dondurma
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1A1F3FD31

Bu mesaj silindi.
    Beni şüpheye düşüren kısımda bu zaten. Piyasada 600 TL olan ayakkabıların 200 TL olması fazlasıyla şaşırtıcı ve ilginç geldi ama orijinal olduğunu iddia etmeleri ve seri numarası ile kontrol edebilirsiniz demeleri bir yandan beni cezbetmiyor değil. Nike m2k tekno almayı düşünüyorum ama piyasada 500-600 arası. Sayfaya güvenip güvenmemek konusunda çok kararsızım ve sizlere sormak istedim. Daha önce bu tarz sayfalara denk gelen ve alışveriş yapan birileri çıkar belki ve yorum yapar
  • Bunlar genelde terlik tabaninin ustune ayakkabi yapiyorlar

A101 de satilan 40 tllik ayakkabilardan alsan yirtilsa 5 kez alirsin
  • Turkiye'de dijital alışverişte çoğu mala ihraç fazlasi diyerek satıp çok kişiyi dolandırdılar. Dikkatli olmak lazım.
  • iki gün sonra da ayak kanseri oldum diye konu açarsın.
  • Ben de çinden alıyorum orjinale çok yakın çakma. Bunlarda çinden toplu alıyorlar. Çin malı diyemiyorlar rusya demişler.
  • İthal fazlası denilen ürünleri duyunca kaç :D
  • Kesinlikle yalan.
  • Ben sahteyim diye bagırıyor ayakkabılar
  • Aliexpress satıcılarından Rus deposu olan birinden malı çekmişlerdir. O yüzden Rusyanın ihraç fazlası falan olur.
    İhraç fazlası da nasıl bir saçma cümleyse artık. Sanki Rusya Nike - Adidas üretim merkezine sahip.
  • arkadaşım almıştı 250 ye.Garanti falan yalan wp den yazınca engel yemişti amaayyakabinin kalitesi ortalama üstü güzel replika ayakkabı gibi alınabilir bence. ben farkedememiştim cakma olduğunu
  • Tamamı çakma.
    Bunlara para kaptırmayın aynı çakmaları istanbulda yerinde 70-80₺ ye almak mümkün. 1. Kalite imitasyon bunlar. Çok kaliteliler. Bu devirde orjinaline 700₺ veren ağır enayidir.

İstanbulda aksarayda orda burda bi alt geçide girin ayırt edemeyeceğiniz kalitede ayakkabılar var
  • Geçen sene air force ve vapormax almıştım buna benzer bir sayfadan. Evet çakma fakat çok kaliteli 1 senedir giyiyorum hiçbir sıkıntısı çıkmadı. Hele vapormax acayip rahat.
  • çakma veya orjinal olması neden fark edıyor ?
  • Antalya’da ayakkabı magazam var ve bu ürünler kaliteli replika.orjinal olma ihtimali yüzde sıfır.marka ve model takıntınız varsa alınıp giyilebilir.ama saglıklı ve tabi ki orjinal gibi kaliteli degil
  • İnstagramdan ayakkabı almak nedir ya :(
  • Böyle bir konu var mı gerçekten? Bizim millet harbiden andaval.

@Treth

Çinden gelen ayakkabı kanser / nekroz yazarsan bolca şey bulabilirsin. Kullanılan ucuz plastiklerin bazıları zehirli. Ayakta nekrozlara yol açabiliyor.

İndirim kovalayın, instagram gibi saçmasalak yerlerden ayakkabı alıp ayak sağlığınızı çöpe atmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reborned -- 25 Ağustos 2019; 16:0:13 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.