Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 FİYAT - KAMPANYA - (ANA KONU) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.113
Cevap
37
Favori
259.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende alirken 100 200 tl fazla verdim teknosadan aldim... riske girmedim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

Arkadaşlar yurtdışından almayı dşünüyorum note 2 yi ama şöyle bir sorum olacak her ülkenin room'u ayrımıdır ? Yani ırak veya almanyadan alsam türkiyede problem yaşamam demi?

Bende yurtdışından alacağım. Almanya yada Irak'tan olabilir. Note 2'yi bugün arkadaşta gördüm, Irak'tan 520 Dolara almış. Irak'tan almanın herhangi bi sakıncası olabilir mi? Tabi pasaport kaydını büyük ihtimalle başka bi ülkeden yaptıracağım
  • gold ben sorduğumda samsung tr garantili demişti. genpa garantili olması ilginç!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz Kartal

quote:

Arkadaşlar yurtdışından almayı dşünüyorum note 2 yi ama şöyle bir sorum olacak her ülkenin room'u ayrımıdır ? Yani ırak veya almanyadan alsam türkiyede problem yaşamam demi?

Bende yurtdışından alacağım. Almanya yada Irak'tan olabilir. Note 2'yi bugün arkadaşta gördüm, Irak'tan 520 Dolara almış. Irak'tan almanın herhangi bi sakıncası olabilir mi? Tabi pasaport kaydını büyük ihtimalle başka bi ülkeden yaptıracağım

pasaport kaydinda bir sorun olmaz hangi ulkeden alirsaniz alin. Bende suan almanya ve irak arasinda kaldim ama almanya biraz daha mantıkli gelior cunku medıamarkt var orada turkiyedede garanti gecerli olur.ırakta calinti urun cok oluyormus. Birde arkadasiniza sorarmisiniz irakin neresindeymis bu fiyata note 2?benim arkadas 650 dolar dedi irakta

• quote:

pasaport kaydinda bir sorun olmaz hangi ulkeden alirsaniz alin. Bende suan almanya ve irak arasinda kaldim ama almanya biraz daha mantıkli gelior cunku medıamarkt var orada turkiyedede garanti gecerli olur.ırakta calinti urun cok oluyormus. Birde arkadasiniza sorarmisiniz irakin neresindeymis bu fiyata note 2?benim arkadas 650 dolar dedi irakta

Daha doğrusu şöyle diyeyim arkadaşımın arkadaşıydı, derse girmek üzere olduğumdan konuşamadım arkadaş sadece fiyatı sordu 520 $ demiş. Dediğiniz gibi çalıntı olma ihtimali yüksek, ben de öyle düşündüm. Ayrıntıları alınca yazarım.

Aslında bana kalsa ben de Almanya'dan alacağım ama Almanya'daki arkadaşın gelip gelmeyeceği tam belli değil, o yüzden kararsızım. Yalnız Samsung'un yurtdışı ürünler için garantiyi kaldırdığına dair bi yazı okudum bu forumda.

Birde Almanya için ne kadar fiyat aldınız?

• Sirkecide bir avea bayisinde 1640 tl bonusa 12 taksit yapiyor.ama intel diye bir yer teknil servisini sagliyormus
    http://www.intellicel.com.tr/ hic duyan oldu mu? Satici 4 senedir calistigini,telpadan daha hizli donduklerini soyledi.

• 1560 tl beta servis garantili var,yine ayni sirada naska bir avea bayisi.

• Majör gsm 1680 tl genpa garantili pesin fiyat.sirkeci piyasasini takip ediyorum

• bende fiyat düşmesini bekliyorum bu aralr sıkıntılı duurmdayım şubat ayında 1300 olur ins :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: santos66

bende fiyat düşmesini bekliyorum bu aralr sıkıntılı duurmdayım şubat ayında 1300 olur ins :)

1300 olur mu bilmiyorumda, ben her gün akakçe.com'daki en ucuz fiyata bakıyorum her gün 3-5 azalıyor. Dün en ucuz 1497 Tl idi bugün 1488 TL olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkscreamm

quote:

Orijinalden alıntı: baykutsal

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gewa

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: quverty2007

gold.com.tr de webe özel 1699 tl şu anda

bonusa +3 ay erteleme ve 12 taksitte var..

garantisi yazıyor mu göremedim.gold genelde paralel ithalat satıyor diye biliyorum.

ben de aynen sizin gibi düşünyorum fiyatı aşağı çekmeleri ve taksit ertelemesi baya uygun ama ben de garanti bilgisini merak ediyorum

ben bugün gold mağazadan aldım arkadaşlar. 1699 TL - bonusa 3 ay erteleme - 12 taksit. telefon telpa garantili. ilk izlenimim tabi ki telefonun on numara olduğu yönünde. görüntü ve ses kalitesi çok iyi bence. diğer özeliklerine yeni bakabiliyorum daha.. :)

teşekkürler de bak emin misin genpa garantili olduğuna gold dan acayip derecede şikayet var servis hizmetini kendileri veriyor diye duymuştum ?

telpa garantili olduğuna eminim kutuda logosu var telpa' nın.. gold da aynı şeyi söyledi zaten..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gewa

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: quverty2007

gold.com.tr de webe özel 1699 tl şu anda

bonusa +3 ay erteleme ve 12 taksitte var..

garantisi yazıyor mu göremedim.gold genelde paralel ithalat satıyor diye biliyorum.

ben de aynen sizin gibi düşünyorum fiyatı aşağı çekmeleri ve taksit ertelemesi baya uygun ama ben de garanti bilgisini merak ediyorum

ben bugün gold mağazadan aldım arkadaşlar. 1699 TL - bonusa 3 ay erteleme - 12 taksit. telefon telpa garantili. ilk izlenimim tabi ki telefonun on numara olduğu yönünde. görüntü ve ses kalitesi çok iyi bence. diğer özeliklerine yeni bakabiliyorum daha.. :)

teşekkürler de bak emin misin genpa garantili olduğuna gold dan acayip derecede şikayet var servis hizmetini kendileri veriyor diye duymuştum ?

telpa garantili olduğuna eminim kutuda logosu var telpa' nın.. gold da aynı şeyi söyledi zaten..

bonusa 3 ay erteleme kampanyasıyla martta ödemeye başlanıyo ve 12 ay taksit ödeniyo değil mi ?

• arkadaşlar bu cihazların üretim yeri neresi?s3 alan bir arkadaş vietnam üretimi diye telefonu geri vermiş.Note 2 de üretim yerleri farkı var mı?
  • 1699 liraya bugün Saturn'den alarak ben de SGN2 kullanıcısı oldum. Burada emek veren fiyat bilgileri paylaşan dostlarıma teşekkürler. Allah almayanlara, sabırsızlıkla almayı bekleyenlere de nasip etsin inşallah :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burda bir arkadaşda note 2 var
    Vodofone red kampanyasından almış .
    Bana 1500 tl ye 12 taksite verebileceğini söyledi .
    Peşin fiyatına 12 taksit sizce uygunmu kaçırma kesin al dermisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghaneli

Burda bir arkadaşda note 2 var

Sıfır açılmamış kutusundaysa senin yerine ben alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: illeg4l

quote:

Orijinalden alıntı: Ghaneli

Burda bir arkadaşda note 2 var

Sıfır açılmamış kutusundaysa senin yerine ben alabilirim.

Kullanılmış tabiki ama inceledim temiz zaten alalı 1ay olmamış

• Arkadaşlar
    Bursa Gold mağazacılıktan Note 2 alacağım.Nisan 2013 ödemeli 12 taksit 1.699-TL
    Daha önce Gold'tan 5800 aldım ve 2 sene sorun yaşamadan kullandım.
    Fakat Gold'tan alınan ürünlerde sorun olabiliyor diye bir şey okumuştum.Bu sorunlar hakkında bilgisi olan varmı?

Gold ile telefonla görüşüp garantisini sordum.Bir renginde Telpa , diğer renginde KVK garantisi var dediler.
    Bu linktehttp://www.iletisimofis.com.tr/store/garanti.htm KVK'nında Samsung yetkili distrübütörlerinden olduğu belirtiliyor.Yani hem KVK hemde Samsung servisleri bakabilecek diye anlıyorum.
    Sizce hangisini almalıyım? KVK olan rengi hangisidir bilmiyorum ama bu denk gelirse alabilirmiyim?
    Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GÖKHANK -- 12 Aralık 2012; 9:39:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

Arkadaşlar
    Bursa Gold mağazacılıktan Note 2 alacağım.Nisan 2013 ödemeli 12 taksit 1.699-TL
    Daha önce Gold'tan 5800 aldım ve 2 sene sorun yaşamadan kullandım.
    Fakat Gold'tan alınan ürünlerde sorun olabiliyor diye bir şey okumuştum.Bu sorunlar hakkında bilgisi olan varmı?

Gold ile telefonla görüşüp garantisini sordum.Bir renginde Telpa , diğer renginde KVK garantisi var dediler.
    Bu linktehttp://www.iletisimofis.com.tr/store/garanti.htm KVK'nında Samsung yetkili distrübütörlerinden olduğu belirtiliyor.Yani hem KVK hemde Samsung servisleri bakabilecek diye anlıyorum.
    Sizce hangisini almalıyım? KVK olan rengi hangisidir bilmiyorum ama bu denk gelirse alabilirmiyim?
    Yardımcı olursanız sevinirim.

valla ben gold a sorduğumda samsung tr garantili demişlerdi.demekki şimdi kvk ve telpa ya yönelmişler. ama bunların ikiside bildiğim kadarıyla samsung tr ile anlaşmalı yani telefonları oraya yönlendiriyorlardır.

• az önce burdaki msj okudum ve gold müsteri hizmetlerini aradım bana telpa ile başka bir firma dediler adını duymadığım bir firmaydı ismi, ve fiyatı sordum nete özel 1699tl oldugunu söyledi peki mağazada ne kadar dediğimde bana onu diyemediklerini dedi sonra eger netten alırsam telpa garantili olan cihazı yollayacaklarını zordugumda hayır oşekilde olmuyor biz yolluyoruz öteki firmada telpada samsung garantili secme hakkınız yok dediler resmen sahtekarlık var bu işte özellikle sordum kaçkere bana telpa yollayın alacam hayır secemıyoruz biz cihazı yollarız ne cıkarsa resmen dediler
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.