Şimdi Ara

Warm Bodies (2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    WARM BODIES’in İlk Fragmanı Yayınlandı

Warm Bodies (2013)

Zombili aşk hikayesi Warm Bodies’in ilk fragmanı yayınlandı. Jonathan Levine’in (50/50) yönettiği filmde Julie’ye (Teresa Palmer) aşık olan ve ondan sonra daha insani davranmaya başlayan zombi rolünde Nicholas Hoult rol alıyor. Fragman gerçekten büyüleyici ve oyuncuların iyi performanslar sergilediğini gösteriyor. Filmin bugünlerde sayısı daha da artan zombi hikayeleri arasında farklı bir yeri olduğunu düşünüyorum. Levine’in 50/50 filmi hem eğlenceli hem de dramatik bir yapımdı. Zombi filminde de aynı üslubu kullanarak başarıyı yakalayabileceğini düşünüyorum.

Filmin diğer oyuncular arasında Rob Corddry, John Malkovich, Dave Franco ve Analeigh Tipton da bulunuyor. Warm Bodies 1 Şubat 2013’te vizyona giriyor.

Filmin Özeti:
    Zombiler insanları sever, özellikle de insanların beyinlerini. Ama R (Nicholas Hault) diğer zombilerden farklı. Geride kalanları sağlam bir şekilde korunan bir şehre gönderen bir salgının kurbanları olan hırıldayan, ağzı sulanan diğer zombilerin aksine R içinde canlıdır. Zombiler artık bir havaalanında dolanıyor, insan arayarak kendilerinden bir sonraki aşama olan tehlikeli “Boney”lerin korkusuyla yaşıyorlardır.

Bir gün R ve en iyi arkadaşı M yemek bulmak için şehre doğru gider. Orada R güzel bir kadın olan Julie’yi (Teresa Palmer) görür. Julie’yi once diğer zombilerden sonra da Boney’lerden kurtarmaya karar veren R onu kendi evinde, darmadağın olmuş bir 747 uçağında saklar. Julie korkuyordur. R’nin güvenilir homurdanmaları biraz olsun Julie’yi sakinleştirmiştir. Ama R Julie’yi savunmaya, insan eti yemeyi reddetmeye ve hatta daha düzgün konuşmaya kısacası zombiden çok insan gibi davranmaya başlayınca, Julie R’nin özel biri olduğunu anlar.

Boney’lerle yaşanan birkaç olaydan ve babasının kendisi için arama çalışmaları başlattığını öğrendikten sonra Julie sonsuza kadar saklanamayacağını anlar. Bunun üzerine R’yi arkasında bırakarak evden ayrılır. Julie’yi yeniden görmek için sabırsızlanan R saçlarını tarar, daha dik durmaya çalışır ve şehir muhafızlarını geçene kadar normal bir insan gibi davranır. Eğer insanlara zombilerin değişebileceğini kanıtlarsa, belki Julie ile bir şansı olabilecektir. Ama öfkeli Boney’lerin şehre saldırması ve Julie’nin babasının R ve arkadaşlarını öldürmek istemesi her şeyi değiştirir ve ölülerle canlılar arasında bir savaşa zemin hazırlar.

Diğerlerinden farklı bir aşk ve dönüşüm hikayesi olan WARM BODIES bir kıza deli gibi aşık olan bir gencin öyküsünü anlatıyor.

Trailer 1:

Trailer 2:

Yayınlanan poster:
     Warm Bodies (2013)

6 Yeni Poster:
     Warm Bodies (2013)

Warm Bodies (2013)

Warm Bodies (2013)
     Warm Bodies (2013)

Warm Bodies (2013)
     Warm Bodies (2013)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zUbE -- 2 Ocak 2013; 16:46:55 >

• bu ne acaip bi konu arkadaş yav.

zombi dediğin parçalar yer. zombi dediğin manyaktır.neyse , izleyip göreceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cropseverkişilik -- 9 Kasım 2012; 22:59:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cropseverkişilik

bu ne acaip bi konu arkadaş yav.

zombi dediğin parçalar yer. zombi dediğin manyaktır.neyse , izleyip göreceğiz

Şahsen bende merak uyandırdı.
  • Türünün ilk örneği olacak sanırım.Var mı başka örneği bilmiyorum fakat merak ettim gerçekten.
  • Biraz Shaun of Dead'i andırıyor eğlenceli bir film olacak gibi.
  • Türünün ilk örneği eğlenceli bir filmdir umarım.
  • Yeni Trailer Yayınlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zUbE -- 30 Kasım 2012; 22:02:48 >
  • Alacakaranlık'ın zombi versiyonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

Alacakaranlık'ın zombi versiyonu.

Tam değil gibi.
  • Değişik bakalım güzel bir şey olcak gibi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PapiChilo -- 22 Aralık 2012; 23:06:30 >
  • Hic bu kadarini bekliyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yayınlanan ilk 4 dakika :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zUbE -- 28 Aralık 2012; 1:22:33 >
  • Sanırım bizde 1 şubat'da vizyona girmeyecek bilgisi olan varmı ?
  • Alışılmışın dışında güzel bir filme benziyor.
  • Tür olarak ciddi ciddi dram ve romantizm yazıyor. Komedi sandım ben... Ölü lan o, bilinci yok ki!
  • Harikanın ötesinde bir film olacak bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu yeni gördüm de film orta şekerli .Artık şu zombileri şekilden şekle sokmasınlar herkesin bildiği bi zombi kriteri var bunlar iyice abartmışlar ,ölümcül deney4 ve 5 olsun bu olsun .Düşünen aşık olan zombi mi olur la???
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz_19811981

Biraz Shaun of Dead'i andırıyor eğlenceli bir film olacak gibi.

aynen hatta filmin sonunda
    playstation oynuyorlardı
  • Alacakaranlık çakması olmaısnda
  • Sanki benzer bir film hatırlıyorum ölülerin günüydü sanırım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.