Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.663
Cevap
30
Favori
301.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. b208 i kurdum ve açıkçası şarj performansı beni tatmin etti fakat geriye kalan özellikleri diğerlerinden pek farklı değil gibi. Herneyse bir sorunum var uygulamaları açmadan iletileri alamıyorum, whatsapp, facebook , twitter, instagram gibi. Sadece uygulamayı açınca bütün mesajlar iletiler peş peşe geliyor. Bunun için bir çözümümüz varmı ne yapabilirim ? Teşekkürler.
  • akelersin A kullanıcısına yanıt
    Güç tasarruf modunu dengeli yapın. Ayarlarda mobil ağ ayarlarında daima açık veriler gibi bir seçenek var onu aktive edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Telefon bir yıl belki daha fazla süredir bizde. Türksel logosunu kaldırmak için yapmadığım kalmadı. Romdan roma geçtim, stok romlar kurdum, çin romları kurdum, custom romlar kurdum, herşeyi denedim. Hatta hex editor kullanmayı bile çözdüm. Artık vazgeçtim.

Likit sımoth kurdumdu dün deneme amaçlı. Telefonu anneme vereceğimden b229 a geri döndüm. Şimdi dikkat ettim de, türksel gitmiş :) hey allahım.

ROM değiştirmeden TURKCELL logosundan nasıl kurtulabiliriz ki? B229 ROM'a dönüp, TURKCELL logosunun olmaması ilginç olmuş
  • B336 romundan özellikle Manage Apps kısmına girdiğinde donmasından dolayı soğudum. B710 romunda veya B803 romunda ne gibi sıkıntılar var/olabilir?
    Öncelikle B710 romunu kurmak için ana sayfada verilen tüm işlemleri tekrar yapmam gerekir mi? Build.prop dosyasını değişeceksem SDK Manager den başlayıp sona kadar gitmem mi gerekiyor? Burada dload ile yüklemekten bahsediyorum
    Veya bu yoldan başka daha kolay olmak şartıyla nasıl kurabilirim? Mesela Zip ile yüklemem gerekirse yine build.prop vs. değişmem gerekir mi? Kısaca neler yapmalıyım?
    Teşekkürler...
  • Anilyemo A kullanıcısına yanıt
    En kolay yolu söyleyeyim.
    Hafıza kartınıza "arome file manager" ve çin rom yüklemek için gerekli olan build.prop u ve bir de dload yapacağın b710 klasörünü at.

Sonra CWM kur
    CWM den install zip de ve aroma file manageri seç
    aroma file manager ile build propu sisteme kopyala
    sonra çin rom için gerekli olan recovery kur
    sonra dload yap

böyle root muş root explorer mış uğraşmazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

En kolay yolu söyleyeyim.
    Hafıza kartınıza "arome file manager" ve çin rom yüklemek için gerekli olan build.prop u ve bir de dload yapacağın b710 klasörünü at.

Sonra CWM kur
    CWM den install zip de ve aroma file manageri seç
    aroma file manager ile build propu sisteme kopyala
    sonra çin rom için gerekli olan recovery kur
    sonra dload yap

böyle root muş root explorer mış uğraşmazsın

Cevabın için teşekkürler ama saatlerdir uğraşmama rağmen sisteme kopyalasam bile algılamıyor. CWM de cihaz rootlandı diyor sonra rootexplorer ile de denememe rağmen cihazınız rootlu değil diyor. SDK Manager kısmında bazı package'ler gözükmüyordu kurcalayarak biraz ilerledim ama işe yaramıyor. B229 recovery ye döndüm ve update yaparkan hata veriyor.
    Kısacası cihazımı rootlayamıyorum ve büyük ihtimalle SDK tools yüzünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anilyemo -- 20 Temmuz 2014; 1:41:34 >

Ben rootla ya da root explorer kullan demedim ki ama. Bence bir kez daha oku.
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Tamam onu denedim o olmadı sonra root yapmayı denedim o da olmadı demek istedim. CWM ile aroma file manager kurdum build.prop'u system klasörüne kopyaladım orjinal recovery yükledim ama rom yüklenmedi sonra. root olayını denedim o da olmadı. Senin dediğin yol için SDK Manager kısmını yapmam gerekiyor muydu?
    Üstadım onunla kopyalayamama gibi bir şansınız yok zaten. Yüklediğiniz build proplara dikkat edin. Flashladığınız recovery lere dikkat edin. Hangi romu dload yolu ile kuracaksanız, ondan daha düşük sürümün build porp ve recovery sini kullanacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agritux -- 22 Temmuz 2014; 0:07:32 >
  • Arkadaslar suanda son cikan liquid smoth romundan yaziorum gayet stabil akici deep sleep yapiyo antutu skrou denemedim ama benim icin onemli degil skor flan gayet akici tavsiyeederim suan siki ti yok

Edit: orjimal romdaki bazi uyumsu.uygulamalsr uyumlu hale gelmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bursaspor.2 -- 22 Temmuz 2014; 3:20:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son çıkan CM11 romunu kullanıyorum... Batarya süresi gayet tatminkar. Saatte yüzde bir civarında gidiyor deep sleepte iken de. Hatta daha az gidiyor. Gayet stabil bir rom. Son çıkan rus romları gayet iyi. Kullandığım romun linkini şu:

http://4pda.ru/forum/index.php?s=&showtopic=441214&view=findpost&p=29312080

Uygulamaların SD karta yüklenen versiyonunu indirdim. Alttaki linkten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fallout -- 22 Temmuz 2014; 11:37:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bursaspor.2

Arkadaslar suanda son cikan liquid smoth romundan yaziorum gayet stabil akici deep sleep yapiyo antutu skrou denemedim ama benim icin onemli degil skor flan gayet akici tavsiyeederim suan siki ti yok

Evet bende su anda onu kullaniyorum, tema secenekleri de cok guzel, Android L diye bir tema var, telefona farkli bir hava katti. Su ana kadar neredeyse butun custom romlari kullandim, en stabil ve sarj canavari olmayan 2 rom gordum, OMNI Rom ve bu LIQUID Rom (;
  • quote:

Orijinalden alıntı: numan1941

quote:

Orijinalden alıntı: Bursaspor.2

Arkadaslar suanda son cikan liquid smoth romundan yaziorum gayet stabil akici deep sleep yapiyo antutu skrou denemedim ama benim icin onemli degil skor flan gayet akici tavsiyeederim suan siki ti yok

Evet bende su anda onu kullaniyorum, tema secenekleri de cok guzel, Android L diye bir tema var, telefona farkli bir hava katti. Su ana kadar neredeyse butun custom romlari kullandim, en stabil ve sarj canavari olmayan 2 rom gordum, OMNI Rom ve bu LIQUID Rom (;

Evet bende android l temasi kullaniyorum farkli bi telefon kullanir havasi verdi

• arkadaşlar temaları nerden bulabiliriz aynı temayı kullanmaktan sıkıldım.(ilk sayfadakiler pek ilgimi çekmedi.)
  • Ascend P1 de OTG desteği var mı? Muro abim soruyor

• ercan5241 E kullanıcısına yanıt
    cm 11 kullanıyosan <<bu app ı indirhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.cyngn.theme.store

bazıları paralı ama blackmart ta bulursun
  • Herkesin ramazan bayramini kutlar huzur afiyet getitmesini ALLAH'tan niyaz ederim hayirli bayramlar

• Bilmukabil...Hayırlı Bayramlar
  • beyler sa ya bi sorunum var iki telefonumada cwmden b803 yükledim ikisindede tel açıkken hat gidip pin kodu istemesi durumu oluyor bu sorunla karsılasan yada çözümünü bilen varmı ?
  • Yok mu P1 ni bana satacak :)
  • 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.